Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2009., 09:42   #1
Čuvate li neke poze samo za voljene ili tu ne pravite razlike?

Meni su neke poput lotusa nekako ipak vezane za osjećaje. Šta ja znan...
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 14.11.2009., 10:28   #2
ne. ti si poremećen, a ova tema nema smisla.

naravno da se ništa ne čuva. npr. može se desit da do braka neću probat sve poze, čisto ono jer uživam u ostalim, a u braku onda neke nove isprobavat pa ti to dođe na to, ali inače ne.
nema veze. bar što se mene tiče, meni je seks potpuno bezvezan ako osobu ne volim. tako da mi treba malo duže, a i obično bude sjebano jer se ne mogu sam tak vezat uz curu pa ono nekad su željne, a meni se ne da xD.
__________________
Kako oblikovati potpise
phantom_fuxor is offline  
Old 14.11.2009., 10:48   #3
..aha,cuvam...sa voljenim samo misionarska..ponekad i sa krpom preko lica...sa nevoljenim sve ostale...
__________________
...volim m i a....
coff is offline  
Old 14.11.2009., 10:50   #4
Ako sam se vec odlucila s nekim pojebati onda sigurno necu "cuvati" neku pozu za nekog buduceg. Naprotiv, kod jebanja zelim da i meni i njemu bude najljepse sto moze pa nisam luda da sebi uskratim uzivanje u dobrim pozama
tea83 is offline  
Old 14.11.2009., 11:07   #5
a dobro sad...

pa vjerojatno je pitanju u smislu analnog, gutanja, lizanja, divljanja pod "poze" kao nesto u sto bi se upustili samo s nekim kome "vjeruijete" a ne nekog koga prvi put vidiš!
__________________
____________________________________________
>> rodjen sam kao vrlo mlad <<
i10ot is offline  
Old 14.11.2009., 11:13   #6
pozu pri kojoj "ona stoji neposredno iza mene dok sam na bankomatu" cuvam samo za curu.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 14.11.2009., 18:03   #7
Kako ne...
Pušenje je tu na prvom mistu. Nema šanse da bi to mogla nekom za koga nemam stvarno jake osječaje. Ili požude ili ljubavi...
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 14.11.2009., 18:12   #8
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Kako ne...
Pušenje je tu na prvom mistu. Nema šanse da bi to mogla nekom za koga nemam stvarno jake osječaje. Ili požude ili ljubavi...
A pojebat bi se mogla bez osjecaja, pozude i ljubavi??
Stvarno zanimljivo. Di je kvaka??

A i postavljacu teme...mislim stvarno..??
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Old 14.11.2009., 18:17   #9
Ja se slažem, posebno za ovaj lotus. To svakako odaje dojam posebne bliskosti.
I dobro objašnjava zašto nisam nikad bila u toj poziciji!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 14.11.2009., 18:18   #10
Quote:
Bilobrkster kaže: Pogledaj post
Meni su neke poput lotusa nekako ipak vezane za osjećaje. Šta ja znan...
Koje gluposti..koliko ti je godina?5?
leptirica 2 is offline  
Old 14.11.2009., 18:24   #11
Quote:
phantom_fuxor kaže: Pogledaj post
ne. ti si poremećen, a ova tema nema smisla.

naravno da se ništa ne čuva. npr. može se desit da do braka neću probat sve poze, čisto ono jer uživam u ostalim, a u braku onda neke nove isprobavat pa ti to dođe na to, ali inače ne.
nema veze. bar što se mene tiče, meni je seks potpuno bezvezan ako osobu ne volim. tako da mi treba malo duže, a i obično bude sjebano jer se ne mogu sam tak vezat uz curu pa ono nekad su željne, a meni se ne da xD.
koliko čekaš do sexa? mislim, ako čekaš da zavoliš, dugo je to...

recimo da bih neke stvari čuvao za osobu koju volim, prvenstveno jer je potrebno puno povjerenja(nebitna je ljubav u tom slučaju...)
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 14.11.2009., 18:28   #12
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
A pojebat bi se mogla bez osjecaja, pozude i ljubavi??
Stvarno zanimljivo. Di je kvaka??
Raširit noge je najlakše. Da to odma rješimo. To može svaka budala.

Razlozi zbog kojih nešto radimo ili ne su druga priča.

1. Može se dogodit da imaš nekog s kim je sve super, super, super, ali nema požude. Ono...kad te takne da bi odma gaće skinila, iako ti nije baš odbojan. Primjenjivo kod komformista koji pristaju na vezu bez strasti.

2. U kojoj vezi na početku ima ljubavi, a ljudi se opet seksaju...? Ljubav, poštovanje, povjerenje... dođe kasnije. A time i osjećaj slobode u krevetu.

Kužiš?

Kod mene se još nije sve posložilo npr. I još nisam doživila da sam SASVIM opuštena u krevetu. Kad se to dogodi, netko će se jako veselit
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 14.11.2009., 18:32   #13
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Koje gluposti..koliko ti je godina?5?
A tebi 4?
Svaka čast ako ti je jebanje i iskazivanje bliskosti u sred sexa isto. Meni nije. Ni blizu.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 14.11.2009., 18:51   #14
[QUOTE]
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Raširit noge je najlakše.
A i rasiriti temu isto tako.
Meni je samo cudno da se netko moze sa nekim seksati ali nema toliko bliskosti za "neke poze" ili za pusenje/lizanje.
Ja sam muskarac pa se ne bih upustao u seks sa zenskom koju bih morao samo sguza... ako mogu jebat mogu i lizat, a isto tako ako se moze samnom kresat moze i pusit.
Kako god okrenes ako se covjek boji nekih rizika veca opasnost je prilikom snosaja nego oralca.

A sad da se bliskost stjece i povecava vremenom to stoji ali i ovo izbjegavanje najosnovnijih stvari bi prolazilo do nekih 17 godina a ti si vec velika cura pa me cudi.

PS. i da znas da si pizda ako LJES ne obavjestis kad ti se dogodi "da gacice same padaju"...a mora se dogodit nisi valjda tolko blesava(ukocena).
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Old 14.11.2009., 18:54   #15
[QUOTE=bingooo;23540506]
Quote:

A i rasiriti temu isto tako.
Meni je samo cudno da se netko moze sa nekim seksati ali nema toliko bliskosti za "neke poze" ili za pusenje/lizanje.
Ja sam muskarac pa se ne bih upustao u seks sa zenskom koju bih morao samo sguza... ako mogu jebat mogu i lizat, a isto tako ako se moze samnom kresat moze i pusit.
Kako god okrenes ako se covjek boji nekih rizika veca opasnost je prilikom snosaja nego oralca.

A sad da se bliskost stjece i povecava vremenom to stoji ali i ovo izbjegavanje najosnovnijih stvari bi prolazilo do nekih 17 godina a ti si vec velika cura pa me cudi.

PS. i da znas da si pizda ako LJES ne obavjestis kad ti se dogodi "da gacice same padaju"...a mora se dogodit nisi valjda tolko blesava(ukocena).
A glavno da si ti propisao što, kako, kad i tko u krevetu treba...
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 14.11.2009., 18:56   #16
gle svi pisu nesto tipa da si gl00p, ali nisi. ja cuvan neke poze samo za voljene i neke stvari su ipak vezane za emocije.. izuzev poza pusenje i analni..
__________________
Nisam Bob
Ali Dylan

SpeedLover is offline  
Old 14.11.2009., 19:00   #17
ja sam jedanput prevario curu do koje mi je bilo stalo(očito ne dovoljno).dok sam bio sa ovom nisam htio neke poze jer te su bile samo za moju voljenu.imao sam grižnju savjesti.nakon god dana sam prekinuo sa curom i sad je prošlo 10 god od toga.i koja je tu sad fora "ove su poze za voljenu ,a ove za ovu jednokratnu curu)..eh kakv sam i ja bio idijot...
enticing is offline  
Old 14.11.2009., 20:49   #18
Quote:
phantom_fuxor kaže: Pogledaj post
ne. ti si poremećen, a ova tema nema smisla.

naravno da se ništa ne čuva. npr. može se desit da do braka neću probat sve poze, čisto ono jer uživam u ostalim, a u braku onda neke nove isprobavat pa ti to dođe na to, ali inače ne.
nema veze. bar što se mene tiče, meni je seks potpuno bezvezan ako osobu ne volim. tako da mi treba malo duže, a i obično bude sjebano jer se ne mogu sam tak vezat uz curu pa ono nekad su željne, a meni se ne da xD.
tooooooooooooooooooo nelaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
coolinesay is offline  
Old 14.11.2009., 21:26   #19
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
...ako mogu jebat mogu i lizat...
Upravo tako.
Isto vrijedi i za poze.

Odbijam povjerovati da netko to odvaja.
LaTiTeA is offline  
Old 14.11.2009., 22:33   #20
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post

A i rasiriti temu isto tako.
Meni je samo cudno da se netko moze sa nekim seksati ali nema toliko bliskosti za "neke poze" ili za pusenje/lizanje.
Ja sam muskarac pa se ne bih upustao u seks sa zenskom koju bih morao samo sguza... ako mogu jebat mogu i lizat, a isto tako ako se moze samnom kresat moze i pusit.
Kako god okrenes ako se covjek boji nekih rizika veca opasnost je prilikom snosaja nego oralca.

A sad da se bliskost stjece i povecava vremenom to stoji ali i ovo izbjegavanje najosnovnijih stvari bi prolazilo do nekih 17 godina a ti si vec velika cura pa me cudi.

PS. i da znas da si pizda ako LJES ne obavjestis kad ti se dogodi "da gacice same padaju"...a mora se dogodit nisi valjda tolko blesava(ukocena).
Možda je to sad teško opisat
Ali ide otprilike ovako:
Ako imamo ljestvicu od 1 do 10. A sam vrag zna čega je to ljestvica!!
Kad je kazaljka na 5 onda se skidam i imam želju za sexom.
Ali tek na 7 sam željna/spremna/voljna za oralne aktivnosti s moje strane.
Kad je kazaljka na 9 spremna sam na svašta...

Sad...radi li se tu o strasti, o bliskosti, osječaju opuštenosti pred nekim u datom trenutku, ljubavi, hormonima...ili je svaki put nešto drugo ili više stvari odjednom...ne znam. Ali je tako.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...

Zadnje uređivanje LaTiTeA : 15.11.2009. at 10:03. Reason: quote
Madamoiselle is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger