Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2010., 19:57   #21
Neznam za vas, ali su meni 85% essence proizvoda koje sam probala jednostavno odlični. Kao loše bih jedino izdvojila žuti lak color&go, 23 sundancer- kupila sam ga još prije i ispostavilo se da je žumanjkast, ali vidim da su to sad promjenili. Također mi nisu odgovarale ni ljubičasti tuš (iz LE Paradise linije) i Sunclub olovka. Morala sam ih nanjeti u 50 slojeva kako bi se bar malo vidjele.
Blondie. (: is offline  
Old 26.10.2010., 20:10   #22
kaj se vama ta xxl sjajila ne skinu brzo? ja to mogu mazat svakih 5 minuta...
meni;
1. multiaction
2. 2 u 1 best friend i almost famous rumenila
3. quatro sjenila stara, nova nisam probala

da pitam za ovaj set za obrve, da li je postojana bojica i da li su jako tamne? trebale bi mi onak više sivkaste nijanse...
frayla is offline  
Old 26.10.2010., 20:12   #23
ond će ti svjetlija nijansa biti ok. moje su isto neke sivkaste boje pa kad sam ga imala samo sam tu svjetliju koristila
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 26.10.2010., 21:02   #24
1. Ulje za kožicu oko noktiju, jedino mi ambalaža nije naj.
2. Muliactionka, za tu cijenu maskara i pol
3. Stay all day puder, jeftinija verzija revlon CS-a


(iz LE-a Moonlight shimmer, Twilight sjenilo Edward or Jacob. trebala sam zalihe napraviti )
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Old 26.10.2010., 21:16   #25
E da, zaboravih to ulje i učvrščivaće za nokte, sa rozom i crnom naljepnicom.
TheEmpress is offline  
Old 26.10.2010., 21:17   #26
ne znam jel već netko napisao ili možda već znate(ne čitam baš detaljno )
u dm-u na savici ima podosta mat nadlaka pa ako netko traži
blondich_ana is offline  
Old 26.10.2010., 21:40   #27
Da citiram svoj zadnji post s prošle teme: Kupila mat top coat, ugodno sam iznenađena.
tonya is offline  
Old 26.10.2010., 21:45   #28
Quote:
tonya kaže: Pogledaj post
Da citiram svoj zadnji post s prošle teme: Kupila mat top coat, ugodno sam iznenađena.
I ja isto, evo bas ga sad isprobala na jednom rozom laku, super je
Pacificgirl is offline  
Old 26.10.2010., 21:57   #29
Quote:
little miss muffet kaže: Pogledaj post
(iz LE-a Moonlight shimmer, Twilight sjenilo Edward or Jacob. trebala sam zalihe napraviti )
novi shimmer koji je došao u we saw it first je po mome isti kao i moonlight shimmer. a još ga ima i više
Sigyn is offline  
Old 27.10.2010., 00:07   #30
vidim sad da baš hvalite postojanost SYF lakića, morat ću upiknut kojega...
i koja je točno boja multiaction maskara, da ne fulam, ima ih tamo 5 svaka svoje boje...?

i ja se slažem da je sve od essenca jako dobro i ne samo za tu cijenu, nego i bolje od precijenjenih loreala i deboraha i ostalih duplo skupljih proizvoda.

a što se eyebrow seta tiče, mislim da je svjetla nijansa dobra za sve obrve osim baš skroz svjetlosmeđih koje vuku na plavo... ja koristim tamnu boju a nemam kroz crne obrve, nego ovako otprilike
Stickers is offline  
Old 27.10.2010., 08:22   #31
Moji omiljeni proizvodi:
- Multiaction maskara; što reći osim , stvarno jako ugodno iznenađenje za tu smiješnu cijenu. Već je 2 godine u stalnoj postavi kod mene
(uz nju ide i baza za maskaru, ali nju više ne prizvode )
- Cute as Hell LE rumenilo; mislila sam da će biti drečavo i teško za korištenje, a u biti je divno i vjerojatno nepotrošivo;
- Multidimension lakovi, naročito All Access i Rock'n'Roll
- Denim Wanted LE gel lineri; imam i crni i sivi i stvarno ne znam koji mi je bolji
- Twilight saga Eclipse LE diamond powder; savršenstvo , nepotrošivo je i dugotrajno nakon nanošenja (izdržao je koncert - skakanje, divljanje, mahanje glavom i putovanje do mjesta održavanja na +32 C)
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Old 27.10.2010., 15:53   #32
kupila sam danas napokon taj gel liner s kisticem, i dodjem doma i skuzim da sam uzela sivi (tucem se po glavi)!!
inace, kod mene nema vise onih ruzeva u sivoj tubici, samo su u ruzicastim i svi su sljkoicavi!! ocem sive!!
Velika_kokos is offline  
Old 27.10.2010., 16:58   #33
Quote:
Velika_kokos kaže: Pogledaj post
kupila sam danas napokon taj gel liner s kisticem, i dodjem doma i skuzim da sam uzela sivi (tucem se po glavi)!!
inace, kod mene nema vise onih ruzeva u sivoj tubici, samo su u ruzicastim i svi su sljkoicavi!! ocem sive!!
WOW, gdje si još našla gel linere??

I zar nije bilo da je ruževima mijenjana samo ambalaža? Pa koliko vidim čak su i nazivi ostali isti... Hmm
__________________
I drink coffee for your protection.
Carol_zg is offline  
Old 27.10.2010., 17:53   #34
gel linera ima u dm-u u Krapini. Ja idem tamo opet sljedecu srijedu pa cu kupit i crni ako bude jos (bila su jos 4 danas )
Velika_kokos is offline  
Old 27.10.2010., 19:23   #35
Danas sam kupila Choose Me! lak za nokte!
__________________
x
Elektra is offline  
Old 28.10.2010., 08:22   #36
jučer sam gledala i uopće nema onih njihovih rumenila, malih okruglih a treba miiiiiiiiiiiii
dianna is offline  
Old 28.10.2010., 09:42   #37
Ako ikog zanima u Muller u Garden Mallu je stiglo sve iz metallics accessories.
Mary Sue is offline  
Old 28.10.2010., 11:31   #38
Quote:
Mary Sue kaže: Pogledaj post
Ako ikog zanima u Muller u Garden Mallu je stiglo sve iz metallics accessories.
Krenulo je.
Pearl_Jam is offline  
Old 28.10.2010., 11:48   #39
ja sam postala opsjednuta sa matt nadlakom Stalno ga stavljam,,
a i one dry drops su bas ok. Ne osuse u 60 sekundi kao sto pise i ne svida mi je jer su masne ali primjetila sam da stvarno brze susi lak,,
Quote:
Carol_zg kaže: Pogledaj post
WOW, gdje si još našla gel linere??

I zar nije bilo da je ruževima mijenjana samo ambalaža? Pa koliko vidim čak su i nazivi ostali isti... Hmm
ja ti mogu prodati svoj gel liner ako hoces (crni),,ja neznam s tim,meni je pretvrd :nezna:
Galadriel is offline  
Old 28.10.2010., 12:10   #40
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
ja sam postala opsjednuta sa matt nadlakom Stalno ga stavljam,,
a i one dry drops su bas ok. Ne osuse u 60 sekundi kao sto pise i ne svida mi je jer su masne ali primjetila sam da stvarno brze susi lak,,


ja ti mogu prodati svoj gel liner ako hoces (crni),,ja neznam s tim,meni je pretvrd :nezna:
Ajme, puno ti hvala!!!

...ali ja si želim sivi

Totalno sam to propustila i kad sam vidjela swatchevw na netu -
__________________
I drink coffee for your protection.
Carol_zg is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:23.