Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2010., 12:50   #1
Avon #2

Stara tema ima preko 10k postova, tako da otvaramo novu
raverica is offline  
Old 26.10.2010., 23:07   #2
jel zna netko možda,od ovih novih sjajnih lakova,jel ono crni sa zlatnim šljokicama?ne mogu se sad sjetit naziva nijanse a neam katalog tu.
__________________
najružnija istina je bolja od najljepše laži,sve što želiš to i traži,sve što misliš to i kaži
MarY999 is offline  
Old 26.10.2010., 23:36   #3
ako dobro vidim jeste nijansa je golden twillight 06643
meni se vise svida onaj wine....
cetvrta kampanja koju radim i vec sam se razocarala.... narucim prijateljici prsten fiorella za rodendan i oni nemaju za isporuku, isporucit ce cim prije a ako nedodje do 4.11. vise mi netreba, kako onda da ja to storniram
nisamanibas is offline  
Old 27.10.2010., 09:40   #4
Ja sam taj prsten narucila jucer i pogledala sam racun na internetu i vidjela da ce bit isporucen... Ali nadam se da znas da ipak postoje 3 velicine tog prstena, ne prilagodava se kao sto pise u katalogu.
Kika3 is offline  
Old 27.10.2010., 16:26   #5
Quote:
nisamanibas kaže: Pogledaj post
ako dobro vidim jeste nijansa je golden twillight 06643
meni se vise svida onaj wine....
cetvrta kampanja koju radim i vec sam se razocarala.... narucim prijateljici prsten fiorella za rodendan i oni nemaju za isporuku, isporucit ce cim prije a ako nedodje do 4.11. vise mi netreba, kako onda da ja to storniram
samo ih nazovi i reci da želiš stornirati proizvod koji ti nije došao,kažeš im svoj broja i naziv i kod proizvoda koji ne želiš i obrišu ga.
probala sam golden wine,nije mi nešt posebno,lijepo mi izgleda tek kad se nalakira,dosta sjaje te sitne zlatne šljokice a boja neka cherry više nego wine.
__________________
najružnija istina je bolja od najljepše laži,sve što želiš to i traži,sve što misliš to i kaži
MarY999 is offline  
Old 27.10.2010., 22:47   #6
Quote:
Kika3 kaže: Pogledaj post
Ja sam taj prsten narucila jucer i pogledala sam racun na internetu i vidjela da ce bit isporucen... Ali nadam se da znas da ipak postoje 3 velicine tog prstena, ne prilagodava se kao sto pise u katalogu.
pa ja sam narucila na sif 20388 jedino ta sifra pise u katalogu na str 144. koju si ti sifru narucila i gdje pisu sifre za velicine
necu stornirati,ipak cu ga uzeti,najavila sam prijateljici da ce joj poklon kasniti
mary999 ipak hvala
nisamanibas is offline  
Old 27.10.2010., 22:57   #7
Meni je danas stigao takoo ružan ruž iz zadnje demo ponude, rose, nijansa rosegold a na meni ispada ružno ciglasta. Baš šteta
eyedetox is offline  
Old 28.10.2010., 11:58   #8
pozdrav svima..koristim dosta avonovih proizvoda i jaako sam zadovoljna...no naručujem ih kod kumine rođakinje..uglavnom..htjela bih se i sama učlaniti, no na njihovoj stranici nisam pronašla koje uvjete nude..popuste i sl...može li mi netko objasniti kako to sve kod njih funkcionira...
hvala unaprijed...može i na pp
*New Girl* is offline  
Old 28.10.2010., 14:57   #9
Quote:
nisamanibas kaže: Pogledaj post
pa ja sam narucila na sif 20388 jedino ta sifra pise u katalogu na str 144. koju si ti sifru narucila i gdje pisu sifre za velicine
necu stornirati,ipak cu ga uzeti,najavila sam prijateljici da ce joj poklon kasniti
mary999 ipak hvala
ja sam ti u kampanji 16 vidjela da pisu tri velicine i onda sam pitala UL i ona mi je javila sifre. i vidjela sam sama da prsten nije prilagodljiv. a ta sifra iz kataloga ti je najmanja sifra, 6. dal ce joj biti dobar ovisi kakve prste ima tvoja frendica
Kika3 is offline  
Old 28.10.2010., 15:01   #10
Imam jedno pitanje za avon ladies, u kojoj kampanji se konačno dobije onaj sat za 39 kn? Ja sam u 15 kamp.naručila za 99 kn sad bi opet trebala za 99, a kad onda platim još 39 kn sa sat???nije vrag tek u 17 kampanji???
kikibela is offline  
Old 28.10.2010., 16:32   #11
sad ti treba doc u 16-i kada narucis za 99kn
avonka is offline  
Old 01.11.2010., 20:14   #12
da li ima neko one kuglice ali cipkasto izdanje, jel to na roza?
arabian glow je onako broncani pa me zanima jel cipkasto izdanje isto tako broncano ili je roza?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Old 01.11.2010., 20:49   #13
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
da li ima neko one kuglice ali cipkasto izdanje, jel to na roza?
arabian glow je onako broncani pa me zanima jel cipkasto izdanje isto tako broncano ili je roza?
to su one rozne.
__________________
najružnija istina je bolja od najljepše laži,sve što želiš to i traži,sve što misliš to i kaži
MarY999 is offline  
Old 01.11.2010., 21:12   #14
Da, izgledaju roza ali na licu ostavljaju samo sljokice, barem meni. Zato se valjda zovu svjetlucave
Kika3 is offline  
Old 01.11.2010., 22:38   #15
ma budu i lagano roza, treba samo jače stavit
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 03.11.2010., 17:40   #16
Ovi sjajevi su mi super kupujem ih kad su na akciji za 3 eura i najbolji su mi evo realnih slika nijansi, ni nalik kao u katalogu, pa mozda nekome pomogne



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Samazza is offline  
Old 03.11.2010., 21:54   #17
ne mogu naći u katalogu 15 ruž za usne "very chery", to je onaj mousse... imam mušteriju koja samo i uvijek to koristi, ali nikak ne mogu pronaći. Inače je uvijek u katalogu, jel moguće da trenutno nema, ili se krije pod drugim nazivom?? Hitno
ribica =) is offline  
Old 03.11.2010., 21:59   #18
Quote:
ribica =) kaže: Pogledaj post
ne mogu naći u katalogu 15 ruž za usne "very chery", to je onaj mousse... imam mušteriju koja samo i uvijek to koristi, ali nikak ne mogu pronaći. Inače je uvijek u katalogu, jel moguće da trenutno nema, ili se krije pod drugim nazivom?? Hitno
probaj pogledati među proizvodima koji nisu u katalogu.tamo na novosti odi i prilog narudžbenici
__________________
najružnija istina je bolja od najljepše laži,sve što želiš to i traži,sve što misliš to i kaži
MarY999 is offline  
Old 03.11.2010., 22:08   #19
Quote:
MarY999 kaže: Pogledaj post
probaj pogledati među proizvodima koji nisu u katalogu.tamo na novosti odi i prilog narudžbenici
Hvala, ali na žalost zametnula sam prilog za katalog 15 ( a na netu nema). Sad gledam prilog za kampoanju 16 ali nema...
ribica =) is offline  
Old 04.11.2010., 14:00   #20
Quote:
ribica =) kaže: Pogledaj post
Hvala, ali na žalost zametnula sam prilog za katalog 15 ( a na netu nema). Sad gledam prilog za kampoanju 16 ali nema...
izgleda da ga više nema.
a kampanja 15 je istekla (barem meni),ali nema ni tamo.
__________________
najružnija istina je bolja od najljepše laži,sve što želiš to i traži,sve što misliš to i kaži
MarY999 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:37.