Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2012., 18:57   #4221
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Mo'š naručit' ali šalji u Slavoniju.

Ja sam htjela tankini topić ali su ga nekako prodali sat i po' prije isteka roka. Niš' ne kužim..
A onda niš'

Pa, može se nešto kupiti prije isteka roka ako izabereš tipku "Buy now", što bi značilo "Daj to odmah bez aukcije po cijeni koju predlažeš"
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 17.04.2012., 19:09   #4222
A skužih na kraju.

Naoružah se sada e-bay i paypal accountima pa će me vidjeti oni. :bankrot:
Anida is offline  
Old 17.04.2012., 19:15   #4223
Opa, znači uletila si u dobru vezu
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 17.04.2012., 19:20   #4224
Ke? Ko? Di? Šta sam propustila?

Moram se naoružati dobrom minimalističkom odjećom da bih privukla kvalitetni rasplodni materijal.
Anida is offline  
Old 17.04.2012., 19:27   #4225
A niš, krivo skužih, kad žena kaže da se naoružala accountima odmah bi padnu na pamet kreditne kartice koje nisu njene

E da, vrijeme ti je, biološki sat otkucava.

Ja sam svoje kopačke objesio o klin tako da nemam više tih problema
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 17.04.2012., 19:33   #4226
Evo ga na, opet. Pa ja dobro zarađujem. Teorecki.

Šta si ti objesio kad niš nisi obavio?
Anida is offline  
Old 17.04.2012., 20:21   #4227
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Šta si ti objesio kad niš nisi obavio?
Pa, zar ne misliš da se to može smatrati uspjehom?

Ono, kad se sve odvaže mislim da sam na dobitku
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 17.04.2012., 20:45   #4228
Štajaznam. Ekonomski valjda jesi. Ali kod vas je bar netko riješio nastavak loze i nasljednike.

Enivej, ti si obješen otkad znam za tebe, pa se opet uvališ u prvu nevolju koja naleti..
Anida is offline  
Old 17.04.2012., 21:17   #4229
Čitam danas vijesti, koje licemjerje. Strašno nešto u kakvom društvu živimo.
Fish 1968 is offline  
Old 17.04.2012., 22:15   #4230
Nedavno sam gledala ovaj film; ako netko misli da su ljudi viša bića, ovdje bi trebao prestati.


Odoh sanjati svoje pluton-uran snove gdje aviončići eksplodiravaju ili u zraku ili se sruše okomito na zemlju pa tamo grunu.

Anida is offline  
Old 17.04.2012., 22:34   #4231
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Štajaznam. Ekonomski valjda jesi. Ali kod vas je bar netko riješio nastavak loze i nasljednike.

Enivej, ti si obješen otkad znam za tebe, pa se opet uvališ u prvu nevolju koja naleti..
A čuj, ako je nekome smisao života širenje svojih gena i ako želi cijeli svoj život (jer takva su vremena) posvetiti tome samo neka izvoli. "Besmrtnost" se može srediti i na druge načine

A ne, ne..sada uživam u poslu, pokeru, viskiju i motoru. Nek se tako nastavi do penzije i nek svi ti nadolazeći astrološki aspekti odbiju
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 17.04.2012., 22:36   #4232
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Čitam danas vijesti, koje licemjerje. Strašno nešto u kakvom društvu živimo.
Baš me zanima šta ih je vodilo k tome da dodijele nagradu toj fotografiji. Kao da dijele nagrade onome tko će uslikati gori reality show. Besmisleno.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 18.04.2012., 07:54   #4233
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
A čuj, ako je nekome smisao života širenje svojih gena i ako želi cijeli svoj život (jer takva su vremena) posvetiti tome samo neka izvoli.
Napokon da se u nečemu složimo.
Quote:
"Besmrtnost" se može srediti i na druge načine
Poslom, pokerom, viskijem i motorom?
Quote:
A ne, ne..sada uživam u poslu, pokeru, viskiju i motoru. Nek se tako nastavi do penzije i nek svi ti nadolazeći astrološki aspekti odbiju
Opet te nešto sirotog napada? Pa baš imaju pik na tebe.


Jes' naručio forumsku biciklističku majicu?
Anida is offline  
Old 18.04.2012., 08:10   #4234
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Napokon da se u nečemu složimo.
Jučer slušam jedno tipa kako kaže da su mu djeca najveće postignuće. Da, baš mu je bilo teško metnuti ga i napraviti djecu

Quote:
Poslom, pokerom, viskijem i motorom?


Quote:
Opet te nešto sirotog napada? Pa baš imaju pik na tebe.

Jes' naručio forumsku biciklističku majicu?
Spremaju se opaki astrološki aspekti, treba ih pregrmiti unutar 4 zida

A vi'š, baš mi treba jedna, nikad ne znam šta stavit na sebe kad bicikliram
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 18.04.2012., 08:27   #4235
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Jučer slušam jednog tipa kako kaže da su mu djeca najveće postignuće. Da, baš mu je bilo teško metnuti ga i napraviti djecu
Pa slušaj, ako mu žena ima preko 100 kila, možda mu je i bilo teško...

Quote:
Spremaju se opaki astrološki aspekti, treba ih pregrmiti unutar 4 zida
Ah, so. Hm. Budemo vidjeli.

Ja se slažem s tim tvojim naumom. Uvijek mi dobro dođe netko bez obaveza da ga mogu cimnuti da mi pod hitno isprinta 'aljinče, kupi karte za kino, naruči nešto preko e-baya...
Quote:
A vi'š, baš mi treba jedna, nikad ne znam šta stavit na sebe kad bicikliram
Od onog tvog opisa, ja imam točnu vizualizaciju tebe kako bicikliraš u rastegnutoj bijeloj kanotijeri (onoj rebrastoj) na rupe čupavih pazuha.
Anida is offline  
Old 18.04.2012., 08:36   #4236
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Pa slušaj, ako mu žena ima preko 100 kila, možda mu je i bilo teško...
Siroče

Quote:
Ah, so. Hm. Budemo vidjeli.
Nema se šta vidjet, tako jest

Quote:
Ja se slažem s tim tvojim naumom. Uvijek mi dobro dođe netko bez obaveza da ga mogu cimnuti da mi pod hitno isprinta 'aljinče, kupi karte za kino, naruči nešto preko e-baya...
Dobro da nemaš vrt za okopavanje

Quote:
Od onog tvog opisa, ja imam točnu vizualizaciju tebe kako bicikliraš u rastegnutoj bijeloj kanotijeri (onoj rebrastoj) na rupe čupavih pazuha.
Bijela mi je negdje nestala ali ostale su mi dvije svjetloplave
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 18.04.2012., 08:55   #4237
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Siroče
Je, lako je tuđim k*** po kaktusu mlatit; vidjela bih tebe da moraš takvu planinu osvojit.
Quote:
Nema se šta vidjet, tako jest
E, jesam ti rekla da imam zgodnu prijateljicu s kojom bi imao baš neke fine aspekte?
Quote:
Dobro da nemaš vrt za okopavanje
Kako ne? Vrt na Kaštanjeru, 50 maslina za okopavanje parsto metara od tebe.
Quote:
Bijela mi je negdje nestala ali ostale su mi dvije svjetloplave
Neko žensko ti ju je bacilo. Tako obično muškima "nestaju" stvari.
Ili budu pofarbane u roza nesretnim slučajem.
Anida is offline  
Old 18.04.2012., 09:12   #4238
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Je, lako je tuđim k*** po kaktusu mlatit; vidjela bih tebe da moraš takvu planinu osvojit.
Valjda po koprivama mlatiti

Quote:
E, jesam ti rekla da imam zgodnu prijateljicu s kojom bi imao baš neke fine aspekte?
Pošalji sliku

Quote:
Kako ne? Vrt na Kaštanjeru, 50 maslina za okopavanje parsto metara od tebe.
Neka ti je sretno u potrazi za muškićem tvojih godina (ili mlađim) koji je sposoban okopati vrt

Quote:
Neko žensko ti ju je bacilo. Tako obično muškima "nestaju" stvari.
Ili budu pofarbane u roza nesretnim slučajem.
Ma nije. Mora da je negdje među "ljetnom" robom. Budem je našao
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 18.04.2012., 09:25   #4239
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Valjda po koprivama mlatiti
E da. Znala sam da se po nečemu mlati ali nikako se točno sjetiti po čemu.
Quote:
Pošalji sliku
Imam samo u kupaćem. Nećem ti remetititi radnu koncentraciju. :uviđavna:
Quote:
Neka ti je sretno u potrazi za muškićem tvojih godina (ili mlađim) koji je sposoban okopati vrt
Ma jes' lud da ga trošim na takve gluposti, ionako su današnji muškići krhki i neizdržljivi.
Quote:
Ma nije. Mora da je negdje među "ljetnom" robom. Budem je našao
I onda je baci.
Anida is offline  
Old 18.04.2012., 09:38   #4240
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Imam samo u kupaćem. Nećem ti remetititi radnu koncentraciju. :uviđavna:
Samo ti šalji i ne brini za moju koncentraciju

Quote:
Ma jes' lud da ga trošim na takve gluposti, ionako su današnji muškići krhki i neizdržljivi.
Pa kako ćeš ga onda trošiti kad je krhak i neizdržljiv?

Quote:
I onda je baci.
Nikad
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:58.