Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2011., 01:22   #141
E ljudi ja ne znam jel u ovih gro stranica postan odgovor, pa ću pitat da ne tražim!! Konzumiram već par dana; prvih par dana pila sam samo ono što izađe nakon cijeđenja (tekućina ko voda), a sad par dana u to ubacujem i neki sir što mi se stvori, ali ostane u cjediljki skupa sa gljivom. Mislim si; pa od 2 dcl mlijeka izađe mi jedva 2 gutljaja procijeđene mase pa bolje da onda pojedem i taj sir!! Uglavnom, svi spominju kefir, pa ne znam jel misle na ovo totalno tekuće što je samo kiselkasto ili misle i na taj "sir", koji zapravo ima pjenušav okus kao kefir iz dućana!!!!! Nadam se brzom odgovoru, kako bih mogla ovo pravilno konzumirati imati neke koristi od toga!
__________________
Jedina razlika između mene i luđaka je ta - što ja nisam lud ... Salvador Dali
Jana88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 14:03   #142
naravno da pijes i jedno i drugo..
zato i cijedis i promijesas da se sve to skupa promijesa.
onda ti u cjediljci ostane samo gljiva i nju ponovno tutnes u mlijeko pa ista prica od početka.
kesup is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 15:41   #143
Quote:
Jana88 kaže: Pogledaj post
E ljudi ja ne znam jel u ovih gro stranica postan odgovor, pa ću pitat da ne tražim!! Konzumiram već par dana; prvih par dana pila sam samo ono što izađe nakon cijeđenja (tekućina ko voda), a sad par dana u to ubacujem i neki sir što mi se stvori, ali ostane u cjediljki skupa sa gljivom. Mislim si; pa od 2 dcl mlijeka izađe mi jedva 2 gutljaja procijeđene mase pa bolje da onda pojedem i taj sir!! Uglavnom, svi spominju kefir, pa ne znam jel misle na ovo totalno tekuće što je samo kiselkasto ili misle i na taj "sir", koji zapravo ima pjenušav okus kao kefir iz dućana!!!!! Nadam se brzom odgovoru, kako bih mogla ovo pravilno konzumirati imati neke koristi od toga!
U cjediljci bi trebale ostati samo gljivice, dobro prodrmaj cjediljku kod cjedjenja. Mislim da ti je kefir pregust, ili ga predugo drzis prije cijedjenja, ili je temperatura visoka ili je premalo mlijeka/previse gljivica.
Justin Thyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 19:29   #144
Drago mi je što vas ima kojima pomaže.
Ja sam jedva dočekala da dobijem gljivu jer volim kefir i bio je prefini.
Ali nakon konzumiranja dobila bi takve jake žgaravice da je to bilo nepodnošljivo..kao i proljev...
Nakon par dana sam odustala, i poklonila gljivu prijateljici, njoj je za par mjeseci dosadila pa ju je proslijedila rođakinji koja se preporodila od tog kefira

Eto drago mi je da bar nekome pomaže, ponadala sam se da će i meni ali eto...
*Flower* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 17:22   #145
kefir mi stroji u frizideru vec jedno 2 tjedna. gljive i mlijeko pomijesano. jel to opasno po zivot i da bacim sve u smece il su gljive jos dobre?
relativnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 14:16   #146
Kako se u kućnoj radinosti može dobtit kefir gljiva (tj. taj skup bakterija ili što već) ?
lettow is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 14:32   #147
Quote:
relativnost kaže: Pogledaj post
kefir mi stroji u frizideru vec jedno 2 tjedna. gljive i mlijeko pomijesano. jel to opasno po zivot i da bacim sve u smece il su gljive jos dobre?
baci mlijeko i isperi gljivu ako je u redu boja (znači bijela) onda je ok..inače bi trebalo svaka 24 sata mjenjati mlijeko makar ga bacala, i držati u frižideru u staklenci naravno. tako se gljiva "čuva" ako se ne koristi kefir trenutno.
brenk12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 14:34   #148
Quote:
lettow kaže: Pogledaj post
Kako se u kućnoj radinosti može dobtit kefir gljiva (tj. taj skup bakterija ili što već) ?
nisam sigurna da sam dobro shvatila pitanje
gljivu treba nabaviti ona sama stvara bakterije i kefir. ti samo trebaš mjenjati mlijeko odnosno svaka 24 sata procijediti gljivu.
brenk12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 18:12   #149
Pozdrav, tražim kefir gljivu ako itko ima, mogu i platiti ako treba.
Zlogermo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 00:49   #150
Quote:
valentina2601 kaže: Pogledaj post
Bok, jel ima netko gljivice iz zagreba ili okolice za dati? Hvala
Ja bi isto gljivu - Zagreb (molim vas da mi se javite na pm)
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 23:41   #151
Daj mi recite jel se moze napravit s vodom? Znaci umjesto mlijeka voda.. ili moraju bit neke drukcije gljive? I da.. jel se stavlja secer ili kak se tocno radi s vodom?
relativnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 19:42   #152
Baš mi je drago da sam naišla na ovu temu Ja sam isto počela piti nedavno, ali mi nije jasno ovo oko tih pauza, dali se to mora raditi ili ne? I kad radim pauzu, dali gljiva smije u frižider? Jer sam po internetu čitala da se ne smije držati u frižideru, a sad tu vidim da ljudi drže
Isadora Cadaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 16:16   #153
Quote:
Isadora Cadaver kaže: Pogledaj post
Baš mi je drago da sam naišla na ovu temu Ja sam isto počela piti nedavno, ali mi nije jasno ovo oko tih pauza, dali se to mora raditi ili ne? I kad radim pauzu, dali gljiva smije u frižider? Jer sam po internetu čitala da se ne smije držati u frižideru, a sad tu vidim da ljudi drže
Pozdrav,
ne znam za ostale, ali je ju stavim u hladnjak, kad me prođe volja za jesti kefir. Najduže sam ju držala pet dana, ne znam da li bi smjela i više, ali u tih pet dana joj se ništa nije desilo
jelenkomedenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 22:00   #154
Quote:
jelenkomedenko kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
ne znam za ostale, ali je ju stavim u hladnjak, kad me prođe volja za jesti kefir. Najduže sam ju držala pet dana, ne znam da li bi smjela i više, ali u tih pet dana joj se ništa nije desilo
Ok, hvala
Isadora Cadaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 23:45   #155
Ja imam za podijelit za jedno 4 puta ove gljive, ako netko hoce, neka se javi na PM

e da, u ZG
kissTHEsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 20:25   #156
Pozdrav,već duže vrijeme (negdje od 12mj.prošle godine) imam gljivu koju redovito održavam,međutim sad kako je došlo toplije vrijeme primjetila sam da mi kefir bude gust i sluzav pa me zanima dali je to normalno?
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 21:54   #157
a kakav ti je prije bio?
kesup is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 02:49   #158
da li u gljivu mogu dodati mlijeko iz fižidera,,nažalost kupljeno, a ne domaće) iz boce, ili tetrapaka?
__________________
neka hrana bude lijek tvoj, a lijek tvoja hrana
ančica75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 09:27   #159
Quote:
ančica75 kaže: Pogledaj post
da li u gljivu mogu dodati mlijeko iz fižidera,,nažalost kupljeno, a ne domaće) iz boce, ili tetrapaka?
Naravno.
Preporučila bi ti iz boce. Ja nikad iz tetrapaka ne koristim.
Nisam u mogućnosti nabavljat domaće mlijeko pa od ovog koje se nudi uvijek tražim "najprirodnije".
kesup is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 11:13   #160
imam oko 4 puta za podijeliti gljivicu
razmnožava se brzinom munje,pa ako nekome treba neka se javi na pm
zagreb i okolica
__________________
Osmjeh ne znači da si uvijek sretan već da si dovoljno jak da se smiješ i kad boli...
zlica83 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:00.