Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2021., 22:53   #1
Aquaman and the Lost Kingdom (2022)



Druge godine nam dolazi nastavak popularnog Aquamana. Prvi Aquaman je imao najveću zaradu u DCEU universu i ništa čudno da će James Wan ponovo biti redatelj. Amber Heard se vraća u ulogu Mere unatoč tome što je fanovi Aquamana ne žele u filmu i mnogi kažu da će bojkotirati film ako Amber ne ode. Radnja filma nije poznata, ali neki izvori tvrde da će film biti ozbiljniji od prvog.

REDATELJ: James Wan
GLUMCI: Jason Momoa, Patrick Wilson, Yahya Abdul-Mateen II, Amber Heard

IMDb
Sinjore is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2023., 14:30   #2
izašao novi trailer, izlizano više postalo ovo sve

dotur tonci is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2023., 13:46   #3
"Jedan od najgorih DC filmova": Kritičari popljuvali Aquaman i izgubljeno kraljevstvo

nikakvo iznenađenje
dotur tonci is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2023., 18:33   #4
I prvi dio je bio loš, mogu misliti kakvi su ostali
Tomo1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2023., 18:48   #5
Svaka čast onome tko ima više od 10 godina i ide trošit pare na ovo u kino. Ma ni da je đabe.

Ne znam jesam li i prvoga do kraja pogledao.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2023., 22:14   #6
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Svaka čast onome tko ima više od 10 godina i ide trošit pare na ovo u kino. Ma ni da je đabe.

Ne znam jesam li i prvoga do kraja pogledao.
Evo jedne od budala. Javljam se na raport i potvrđujem da sam budaletina na kvadrat. Ovo je negledljivo smeće.
__________________
This is the way!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2023., 22:46   #7
nekim režiserima treba staviti veto na CGI
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2023., 14:56   #8
Na kraju prosječna zabava. Jason Momoa je tek u zadnjoj polovici filma aquaman, a većinu filma pijani klošar. Lošije od prvog dijela.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2023., 17:14   #9
Zabavan filmić.

Kraj je malo cringe, ali lijepa poruka o očinstvu i bratskoj ljubavi, malo neobična u 2023.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2023., 09:50   #10
Mislim da preskačem. Prvi mi je bio ok ali samo ok, a za ovaj se uglavnom priča da je znatno lošiji, dakle ne.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2023., 11:08   #11
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
Na kraju prosječna zabava. Jason Momoa je tek u zadnjoj polovici filma aquaman, a većinu filma pijani klošar. Lošije od prvog dijela.
Daj me nemoj... Kaj su su stvarno stavili onu idiotsku mid-credits scenu iz Flasha kao canon?
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2023., 13:28   #12
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Daj me nemoj... Kaj su su stvarno stavili onu idiotsku mid-credits scenu iz Flasha kao canon?
Nemam pojma. Ostao sam samo na credits s bezveznom scenom s žoharom. Ako je bila još jedna, nisam gledao.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2023., 23:21   #13
Od prvoga filma jednostavnije osmišljen i usputno napravljen, film je ipak pun svega ljudskoga uobičajenoga svijeta sa običnim scenama i golemim scenama u podmoriju i fantasy pustolovinama, ovaj usputni film dobro dođe do Aquaman 3. Svidjelo mi se je što je Nicole Kidman puno u filmu, Amber Heard je puno u filmu ali malo govori, ali je u svim važnim scenama. Početnih par desetak minuta kada sve ima jake crvene i zelene boje (kao da gledam Batman & Robin, 1997), sa iznenadnim horor detaljima, kasnije prerasta u običnu pustolovinu. Jason Momou volim kao super junaka.

Ocjena: 2/3 (film je previše usputan)
Mudandketchup is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2023., 23:27   #14
Odgledao sam danas nakon što sam jučer odgledao Rebel Moon pa mi se ovaj Aquaman čini kao da je nivo Kuma.
cave troll is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2023., 05:30   #15
Ovaj Wan bi se trebao držat svojih " horroraca " jer ovako...džaba je krečio ili ode lova na šareni dječji film.
Lego-las is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2023., 19:38   #16
Ajde, prosječan film. Ništa specijalno. Lošiji je od prvog filma, ali je još uvijek bolji od Black Adam. Ovi iz DC jedino odlično znaju napraviti film o Batmanu, osim ako angažiraju Joela Schumachera. U tom slučaju useru i film o Batmanu.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2024., 22:19   #17
Film je prešao 1000 milijuna u SAD-u i preko 200 u ostatku svijeta i nije nerealno da dođe do 400 milijuna.

S obzirom da je DC universe već ugašen, da su skoro svi superherojski filmovi flopali ove godine i da nije imamo nikakvu marketinšku kampanju, film je sasvim solidno prošao.

A Jason Momoa bi trebao konačno zamjeniti istrošenog Stathama i možda i The Rocka kao nova glavna akcijska zvijezda.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2024., 23:36   #18
Jason Momoa je Aquaman kao što je Hugh Jackman Wolverine, ne vidim baš da će ostvariti neku drugu akcijsku ulogu gdje će još biti upamćen, da bude akcijska zvijezda.

Za sada privlači blješteće skupe projekte (Slumberland), a ja bih recimo volio da promijeni vrstu filmova u kojima glumi, želio bih da glumi u dramama, bilo čemu samo ne akciji, jer mislim da je izvrstan glumac.

Mislim da je on onako grublji glumac krupnije građe da se sada napucava sa bombama i juri vozilima, ali u Aquamanu mu je to uspjelo da mu dobro odgovara.

Mislim da nije tip glumca da će privući mnogo akcijskih uloga, da bude proglašen velikim akcijskim glumcem (zbog mnogo filmova), ali može glumiti i u akciji koja može biti i uspješna.

Pratim ga od Aquamana, ne znam kakav je bio u Game of thrones (a čini se da je bio samo u 10 epizoda, a ništa onda).

Road to Paloma (2014) mu je dobar film.

Istrošeni Statham će sada zablistati u The Beekeeper i čini mi se da će dobiti novo razdoblje uspješnoga filma.

Dwayne Johnson je kao istaknuti glumac nakon 2000 koji nikada nije opravdao što se približio velikim akcijskim glumcima 90-ih i samo lijepo namjesti lice (čak i u filmovima), a večinom je snimio bezveze filmove.
Mudandketchup is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2024., 16:32   #19
Quote:
Mudandketchup kaže: Pogledaj post
Jason Momoa je Aquaman kao što je Hugh Jackman Wolverine, ne vidim baš da će ostvariti neku drugu akcijsku ulogu gdje će još biti upamćen, da bude akcijska zvijezda.

Za sada privlači blješteće skupe projekte (Slumberland), a ja bih recimo volio da promijeni vrstu filmova u kojima glumi, želio bih da glumi u dramama, bilo čemu samo ne akciji, jer mislim da je izvrstan glumac.

Mislim da je on onako grublji glumac krupnije građe da se sada napucava sa bombama i juri vozilima, ali u Aquamanu mu je to uspjelo da mu dobro odgovara.

Mislim da nije tip glumca da će privući mnogo akcijskih uloga, da bude proglašen velikim akcijskim glumcem (zbog mnogo filmova), ali može glumiti i u akciji koja može biti i uspješna.

Pratim ga od Aquamana, ne znam kakav je bio u Game of thrones (a čini se da je bio samo u 10 epizoda, a ništa onda).

Road to Paloma (2014) mu je dobar film.

Istrošeni Statham će sada zablistati u The Beekeeper i čini mi se da će dobiti novo razdoblje uspješnoga filma.

Dwayne Johnson je kao istaknuti glumac nakon 2000 koji nikada nije opravdao što se približio velikim akcijskim glumcima 90-ih i samo lijepo namjesti lice (čak i u filmovima), a večinom je snimio bezveze filmove.
Ja mislim da upravo zato jer mu je uspilo u aquamenu da se ganja bombama i juri u autima da bi mogao jedan takav projekt.

Ali mislim da iskreno bude spojen s Sweeney i da je morski projekt, jer gledamo realno sasvim sigurno je da nakon akvamena ima mnogo iskustva u morskim projektima, a Sweeeney bi bila super u vodi, i onda ako to dvoje zbrojimo i stavimo x3 dobijemo da bi morski projekt bio odlican nastavak karijere s obzirom kako se lijepo snasao u akvamenu.

A posto je veci i jaci mozda bi projekt mogao biti ljubavni, no isto privlacno je i triler ili mistika , posto svi znamo kako je dobar vodeni projekt bio Night Swim, ali s obzirom da je on velik, a bazeni su mali nisam ipak za bazenski tip vodenog projekta, vise za oceanski.

Aquaman je odlican film, drzi paznju cijelo vrijeme, mislim da je rezija dobra i stabilna, slika dobra i boje jake. Mislim da je to pokazala i blagajna , a s obzirom na sve mislim da je ovo uspjeh. 3x3=9+1=10/10
ElRey1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2024., 17:42   #20
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Film je prešao 1000 milijuna u SAD-u i preko 200 u ostatku svijeta i nije nerealno da dođe do 400 milijuna.
.
Moja isprika, riječ je o 100 milijuna u SAD-u...

Nula mi se potkrala.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:40.