Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2008., 21:31   #41
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Meni američka verzija nimalo ne zaostaje za originalom. OK, Ricky Gervais je totalni genije, ali mi je Steve Carrell jedan od trenutno najboljih komičara. I dobro su prenijeli onaj specifičan humor iz originalne serije, kad ne znaš bi li se smijao ili bi se negdje sakrio od sramote.
gledala oba, osobno aerički i je jači.
Bilo je toliko epizoda u koje jednostavno nisam mogla vjerovat.
"jen was my hoe, but Jen is not my hoe any moe"
Car.

A "ryan started a fire?"
A "Hi Ryan, this is michael jackson?". Na to smo se tolko isprdavala i bilo koji razgovor s frendicama bi započinjao tim riječima. Jedva cekam novu epizodu.
__________________
.
Cavaleesha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2008., 22:58   #42
Izgleda da je HRT ipak nije otkupio samo prvu sezonu, naime ovaj tjedan je počelo emitiranje druge sezone.

Prejaka mi je bila današnja epizoda...

Michael: Toby is in HR, which technically means he works for corporate, so he's really not a part of our family. Also, he's divorced, so he's really not a part of his family.
itreius is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 00:35   #43
Ili ono dok je Dwight pitao Tobya "Where's the clitoris? What does a woman's vagina look like?"
Velorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 20:00   #44
Nakon što sam nekoliko puta pogledao The Office UK i sve ostalo što je Gervais napravio , odlučio sam vidjeti valja li ta američka inačica išta.

Nakon prve sam epizode odustao , jer mi je izgledalo sve bezvezno. Previše sam se bio navukao na UK verziju.

A onda sam odlučio dati seriji još jednu šansu i oduševio se Naravno ne može se uspoređivati sa Gervaisom , ali The Office US jer fantastična serija. Sporedni likovi su puno zanimljiviji nego kod Gervaisa, a Michael Scott je priča za sebe-

Trenutno sam završio sa 3. sezonom i počinjem gledati 4.

Preporuka svima kojima se možda na prvi pogled nije svidjela serija, da joj definitivno daju šansu.Jer što više odmiče to postaje bolja i bolja.
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 20:29   #45
Dunder Mifflin, this is Pam
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 20:50   #46
5. sezona počinje 25. rujna.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 11:09   #47
i ja sam, kao i mnogi drugi, krenuo gledati US verziju nakon fantastične engleske i prva sezona (osim zadnje epizode) su mi bili li-la, ali već od starta 2. sezone je serija predobra.
Bio sam siguran da neće uspjeti proizvesti istu kemiju ovo dvoje glavnih likova uz Michaela kakva je bila u UK verziji, ali su definitivno uspjeli što me je skroz iznenadilo.

A Michaelovo spominjanje Wire-a me je oduševilo
tutlek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 20:17   #48
Bumpty bump.
itreius is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 20:18   #49
genijalna serija
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 12:12   #50
Moram priznat da mi ova yankee verzija postaje sve bolja i bolja. Možda čak i bolja od britanskog originala. ''Sporedni'' likovi su mi puno bolje razrađeni, a i ima više dirljivih trenutaka. Nekad mi baš bude žao nekih likova. Steve Carrell rulez!!!
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 22:49   #51
To je sjajna serija koja se pomalo počela razvodnjavati kako je išla prema kraju (vidjet ćete). Inače- ne vidim zašto se to tretira kao humoristična serija. Iako ima nešto sentiš-kiča s onim kretenom kojeg glumi Krasinski- radi se o esencijalno satiričkoj seriji ispunjenoj gađenjem prema uredskom glupiranju, šupčarenju, idiotizmima i kompleksašenju.

Puno neugodnih šutnji, nelagodnih stanki, ispada i kreveljenja,... Satira o degradaciji u korporativnom kapitalizmu. Nakon svake sam epizode ostao imprsioniran sposobnošću autora i zgađen nad uredskim štakorima. Kakav humor, "veselje", nemojte me zaj...
Hroboatos is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 00:26   #52
Quote:
johntherevelator kaže: Pogledaj post
Počela sam gledati zanimljivu seriju,samo par epizoda,išla je poslije Bevery Hillsa,radi se o nekim ljudima u uredu koji trpe spaljenog šefa ? "U uredu" se zove.Je li to završilo ili su oni to prekinuli tek tako ? Možda zbog OI? Gdje mogu pitati hoće li ići dalje epizode ili ih nisu otkupili ? Malo mi je glupo da puste prvu epizodu 2. sezone i onda ništa ?
Ispričavam se ako već postoji thread,nisam ga vidjela,ima samo onaj na spojlerima...
Uuuu, bila je jedna predobra epizoda koja mi je ostala u pamcenju. Gost je bio onaj glumac koji u Zvjezdanim stazama glumi Jean Luc Picarda i epizoda je stvarno bila zivi smijeh. A opcenito, volim ovakav humor, sarkazam i sve uz to Steta sta su i to zeznuli.
__________________
Nitko nije beskoristan. Svatko može poslužiti kao loš primjer.
santita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 07:50   #53
Ma fantastična je serija..u iščekivanju sam 25.09. kad nova sezona počinje...
samo kraj prošle sezone..i kad michael ponovno sreče jan...
opet mi ga je bilo žao ko onda kad je bio party u njihovnom stanu pa kad je jadničak pokazivao kako spava na onom ispred ogromnog kreveta....jjoojjjj....
a jan je totalno luda ženska...
e da..i žao mi je što je toby otišao...
__________________
Maggy
Maggy69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 10:55   #54
kaj mislite, jel istina da jan nije prevarila michaela?
malo mi je cijela ona prica o sperm bank slaba
a tu je i hunter the assistant

na imdb boardovima uvrijezeno je misljenje da je "that one night" pjesma o jan. tj, o tome kako je hunter izgubio nevinost s njom
a kak je samo jan bacila cagicu na pjesmu

"you took me by the hand
made me a man
that one night you made everything allright 2X
so wrong, so right, all night, alright, oh yeah 2X"




btw, ne moram ni pricat koji sam fan ove serije, sve sam sezone pogledala barem dvaput
i sto je najbolje ima totalni replay value zbog tolko suptilnih fora koje nema sanse da skuzis na prvo gledanje
serija je apsofruitly fantasticna
capra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 11:18   #55
serija je fora, i definitivno nešto novo..jeej
yayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 13:10   #56
mislim da za seriju uopče nije bitno s kim jan ima to djete...
bitno je da michael opet neče biti sretan..a mogao je sa fimale toby...neznam kako se zove..
__________________
Maggy
Maggy69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 18:35   #57
holly flax

meni super sto ce se vratit jan.
psiho-jan je zakon

bas me zanima tko ce sad biti receptionist kad je pam otisla u new york. bilo bi fora da ryana stave na uvjetnu i mora se vratit kao receptionist, opet radit za michaela (iako se to nece desit)
capra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 07:15   #58
Quote:
capra kaže: Pogledaj post
holly flax

meni super sto ce se vratit jan.
psiho-jan je zakon

bas me zanima tko ce sad biti receptionist kad je pam otisla u new york. bilo bi fora da ryana stave na uvjetnu i mora se vratit kao receptionist, opet radit za michaela (iako se to nece desit)
pa bit če pem na recepciji..ona je tamo otišla preko ljeta a sezona uvijek počne na jesen kad i stvarno kreme..
i prošle god oni na jezeru i pem kaže jimu da ga voli i kasnije kad nova sezona dođe oni kao izašli par puta preko ljeta a zapravo su zajedno..tako da mislim da če pem biti tamo
__________________
Maggy
Maggy69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 04:30   #59
Quote:
Hroboatos kaže: Pogledaj post
To je sjajna serija koja se pomalo počela razvodnjavati kako je išla prema kraju (vidjet ćete). Inače- ne vidim zašto se to tretira kao humoristična serija. Iako ima nešto sentiš-kiča s onim kretenom kojeg glumi Krasinski- radi se o esencijalno satiričkoj seriji ispunjenoj gađenjem prema uredskom glupiranju, šupčarenju, idiotizmima i kompleksašenju.

Puno neugodnih šutnji, nelagodnih stanki, ispada i kreveljenja,... Satira o degradaciji u korporativnom kapitalizmu. Nakon svake sam epizode ostao imprsioniran sposobnošću autora i zgađen nad uredskim štakorima. Kakav humor, "veselje", nemojte me zaj...
Kao da si mi uzeo misli.
Dobro funkcionira tehnika kad fokusiraju šefa izravno u lice dok se sramoti pred kamerom i priča takve gluposti da ne povjeruješ.
Observer66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 21:27   #60
zasto danas nije bilo serije al su je ukinili
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:29.