Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2003., 21:35   #81
prošlu sam gledala cijelu pa mi je sve bilo jasno, lai ovu pogledam svaku drugu, poklapa mi se sa onim na novoj, a ne da mi se ustati da gledam reprizu. ali ko bi rekao da će marie tako puknuti. vjerojatno je onih par tjedana kad je zbrisala od kuće nakon što joj je mama umrla srela sayeda i on joj je malo isprao mozak, mada to i ne bi bilo potrebno. što je bilo s njim, nakon što je rekao gdje je bomba, nisam gledala neko vrijeme pa mi je sve smješano. i je bilo za kim, što se s njom dogodilo od kad je naletila na onog freaka u šumi. ispast će da je luda šeri sve organizirala kako bi se osvetila mužu jer ju je ostavio. što je bilo s ninom, gledala sam kad su je ponovo uhvatili kad je trebala ubiti jacka i onda je opet nema. za nju sam u prošloj sezoni pogodila već par serija prije. a ono da će jack ubiti sayedovu obitelj bilo je totalno očito da ne bi to napravio ni da je predsjednik odobrio. ova je sezona puno napetija. ima više zapleta. ali prebrzo su otkrili ko je sve umješan. vjerojatno čuvaju neki biser za kraj.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2003., 21:43   #82
Quote:
hellie kaže:
vjerojatno čuvaju neki biser za kraj.
Čitao sam u TV story-ju sadržaj epizoda za ovaj tjedan - čini mi se da se u ovom tjednu to neće dogoditi! Ipak, nikad se ne zna ....
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2003., 21:54   #83
Ova sezona jezakon. osim ovog dijela sa Kim. Mislim, izgleda oni (scenaristi) ne znaju ni sami kamo bi s njom. ona je jedini lik odovojen od glavne radnje. Svi se grče oko atomske, a ona proživljava best of trenutke "Oslobađanja". Who cares?

Još sam slučajno pročital spojler za 3. sezonu i ono drže ju samo jer je popularna.
Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2003., 21:58   #84
Quote:
Nephrite kaže:
Ova sezona jezakon. osim ovog dijela sa Kim. Mislim, izgleda oni (scenaristi) ne znaju ni sami kamo bi s njom. ona je jedini lik odovojen od glavne radnje. Svi se grče oko atomske, a ona proživljava best of trenutke "Oslobađanja". Who cares?

Još sam slučajno pročital spojler za 3. sezonu i ono drže ju samo jer je popularna.
...i zato jer je plavuša sa
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2003., 22:02   #85
Quote:
mirrorball kaže: ...i zato jer je plavuša sa
Spojler za 3 sezonu




lesbian plavuša sa
Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2003., 22:52   #86
ehm ?
nisam sve procitao ovdje, ali zar kod vas vec traje 2. sezona? Ovdje kod mene u ger je prije mjesec zavrsila 1. sezona (kad je nina ubila terry, ona kcerka pobjegla od srba, palmer i njegova zena se rastali, itd). Tu pocinje 2. sezona tek iduci mjesec. Ako igra kod vas, recite mi dali se nastvalja isto tako napeto kao u 1.?
Stvarno je bio shock da je Nina radila undercover za otmicare...
Btw, dobra serija, dobar comeback od Kiefer Sutherland-a.

cya
melt is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2003., 23:00   #87
...čuj ja ti prvu sezonu nisam gledao, odnosno gledao sam zadnje dve epizode, ali koliko sam čuo bila je napeta...Ova je napeta, ali mi je sada najvažnije je li Šeri izdajica ili nije i što će joj Palmer napraviti kada sazna da je izdajica - ako je...

...Inače fakat me zanima kaj se bude dešavalo još dva tjedna s obzirom da sam pročitao u novinama da kad nađu bumbu neće je moći deaktivirati već će morati srušiti avijon u more (mislim) i da će se za to javiti Mason. E da, to bude mislim u četvrtak...Neće valjda dva tjedna ganjati Bauerovu čerce okolo po šumama i gorama...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 11:24   #88
melt, a na kojoj njemackoj televiziji se vrti serija? da malo ponovim znanje njemackog i vidim propustene epizode
wes craven is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 15:22   #89
Quote:
wes craven kaže:
melt, a na kojoj njemackoj televiziji se vrti serija? da malo ponovim znanje njemackog i vidim propustene epizode
Ja sam jednom gledao na RTL2 - samo se ne sjećam koji dan i u koliko sati! Pogledaj malo na txt-u!
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 21:21   #90
Quote:
wes craven kaže:
melt, a na kojoj njemackoj televiziji se vrti serija? da malo ponovim znanje njemackog i vidim propustene epizode
hi,

kao sto "ZorcJ" kaze, na RTL 2. Ali neigra vise, jer je prije odprilike 20 dana zavrsila 1. sezona. Iduci mjesec krece 2. (tako kazu).
melt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2003., 01:25   #91
Šeri bi sutra mogla dobiti po p***i
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2003., 08:17   #92
Kod mene se zavrsila druga sezona, pred zoru je postalo najzanimljivije.
galjego is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2003., 09:20   #93
Quote:
galjego kaže:
Kod mene se zavrsila druga sezona, pred zoru je postalo najzanimljivije.
Nemoj nam ispričati ništa!

Nego, moj komentar na sinoćnju epizodu je:
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2003., 12:31   #94
Quote:
ZorcJ kaže: Nego, moj komentar na sinoćnju epizodu je:
Word.


ATTACK OF THE PERKY NIPPLES!!! i još !!!
Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2003., 10:15   #95
..ja očekivao da će i Šeri završiti ko Stanton (najmanje), a kad ono ovaj pizdun od Predsjednika je samo otjera... ....HOĆEMO JOŠ MUČENJA U SERIJI!!!!!
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2003., 11:26   #96
Quote:
Nephrite kaže:
ATTACK OF THE PERKY NIPPLES!!! i još !!!
I onda neki preispituju svrhu prisutnosti Kim Bauer u seriji.
BillGatesMustDie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2003., 11:46   #97
Ajde fala Bogu, da je onaj tip u šumi bar bil donekle razuman. Da je bil standardni tip kave inače Kim susreće bila bi već zavezana. Koji twist. Mene su iznenadili.
Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2003., 14:06   #98
Quote:
Nephrite kaže:
Ajde fala Bogu, da je onaj tip u šumi bar bil donekle razuman. Da je bil standardni tip kave inače Kim susreće bila bi već zavezana. Koji twist. Mene su iznenadili.

Nemoj mislit' da ce ona sad otici kuci na spavanje.
galjego is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2003., 16:00   #99
Quote:
galjego kaže: Nemoj mislit' da ce ona sad otici kuci na spavanje.
Doode SPOJLER!!! i još !!!



Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2003., 00:01   #100
Pukla atomska!
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.