Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2014., 13:11   #701
Svaka čast Littu. Mislio sam da će i ranije skužiti. Bilo bi mi baš žao da je otišao.
Jessica se ponašala baš pokvareno i drago mi je da je završilo tako.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 01:47   #702
Pogledao sam zadnju sezonu u zadnja 3-4 dana, zaboravio sam da je pocela tad kad je pocela

Konacno je Louis saznao i rijesili smo se vjecitog cliffhangera. Odlicno izvedeno, jako sam zadovoljan sezonom.

Po mom ukusu, daleko bolja od trece, a ne mogu se sjetiti svih detalja jer sam pratio kako je izlazilo, ali tu je negdje uz prvu sezonu po kvaliteti.

Fino.
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 06:46   #703
Sjecate se kako su tamo negdje u 2.sezoni morali organizirati fake sudjenje da bi partnerima pokazali da Harvey ima osjecaje.. ?? A zapravo je Pearson stone cold.
plus manipulator i proracunata..

al sad ce oni biti..Lit up.

P.s.
Only place where success comes before work is dictionary..

(sto se mene tice, uz male nepotrebne romanticne izlete, zasluzili su visoku ocjenu koju su dobili)
__________________
...but I don't cry for yesterday there's an ordinary world somehow i have to find. and as i try to make my way to the ordinary world i will learn to survive ... DD
VatroSlavka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 01:02   #704
Haha, odlično Bolesna sam pa sam cijelu sezonu uspjela odgledati u dva i pol dana
Louis A jako mi je simpatično što mi je Katrina postala veoma draga! Dok mi ova Mikeova tajnica nikako nije sjella

Jedva čekam novu sezonu! Ovo me nasmijalo do suza
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 12:17   #705
Kada se Suits vraćaju? Nije mi jasno je li 5. sezona gotova ili opet imaju neku stanku.... Malo mi fale i naviknuo sam se na gledanje toliko da sam ovo ljeto imao opet reprizu svih sezona.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 19:31   #706
sezona nije gotova, ima pauzu..... nastavak sezone 4 (epizoda 11) je u zimu, pocetkom 2015. godine ... takodjer, obnovljeni su i za sezonu 5. tako da cemo ih gledati i nakon ove tekuce sezone
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 18:01   #707
Pogledala sam seriju u nekoliko dana.
Svidjela mi se, samo sve više ljudi zna da je Mike fake. Ne mogu tako još 5 sezona....

Poslala bih Rachel i njega u Europu da završe pravo pa nastavila seriju iako je sama ideja o Mikeu odlična.

Ponadala sam se da će se snaći u investicijskom bankarstvu dok nisam shvatila što je to.
Ovaj njegov povratak u firmu mi je nekako loše rješenje, ne znam.

Da, i Rachel i onaj muljator (usput i glumac nije baš nešto po izgledu) su nešto posve nepotrebno u seriji. Ako ga je Rachel već trebala prevariti, besmisleno mi je da joj tako brzo oprosti, zapravo da joj uopće oprosti. Iskreno, čemu je ta faca trebala? Da nam pokaže kako je Rachel lako prevariti Mikea? Pa onda ga ona ne voli. Ili je nesigurna?
iskra01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 13:19   #708
Danas je RTL imao najavu za Suits
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 18:02   #709




Baš fale njih dvojica
__________________
I never said that you are not good at what you do, it's just, what you do, is not worth doing.
mariangella is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 20:46   #710
https://www.youtube.com/watch?v=oyLo9N8VWBo

Ako tko fali, to je on
__________________
"You raped her. You murdered her. You killed her children. Now say her name."

Zadnje uređivanje lie : 14.11.2014. at 03:06. Reason: IMG
Miyaragchaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 18:29   #711
Upravo sam vidjela najavu za Suits na rtl-u...

Nasi su ih preveli kao "Face"


__________________
I never said that you are not good at what you do, it's just, what you do, is not worth doing.
mariangella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 18:37   #712
Suits / Face (2011-2019)




Quote:
Serija „Face“, ili u originalu „Suits“, počela se emitirati 2011. godine. Vrlo brzo je stekla status nezaobilazne večernje zabave u američkim kućanstvima, a njena se popularnost ubrzo počela širiti.

Autor serije je Aaron Korsh, a glavne likove tumače Patrick J. Adams i Gabriel Macht.

Michael "Mike" Ross (Patrick J. Adams) dobio je pozamašnu školarinu za studij prava na Harvardu, no ubrzo biva izbačen s fakulteta jer je prodavao odgovore za testove iz matematike koristeći se svojim sjajnim talentom - fotografskim pamćenjem. Kako više nigdje ne može studirati pravo, Mike postaje dostavljač na biciklu. Prijatelj ga nagovara da u jednoj dostavi prošverca marihuanu, no na putu do mjesta sastanka Mike shvaća da će upasti u policijsku zasjedu. U posljednji tren skreće i naleti na intervju za posao u elitnoj njujorškoj pravnoj tvrtki „Pearson Hardman“ u kojoj radi Harvey Specter (Gabriel Macht). Harvey je nedavno postao stariji partner i među odvjetnicima s Harvarda mora pronaći svog novog, mladog partnera. Iako zapravo nikada nije studirao, a kamoli završio pravo, Mike ga uz pomoć svog odličnog pamćenja uvjeri kako je on najbolji kandidat i dobiva posao.

Harvey Specter je tipičan korporativni odvjetnik, jedan od trojice najboljih studenata svoje generacije na Harvardu i jedan od najboljih odvjetnika u New Yorku. Sebičan i neobazrivi mentor, emocionalno hladan prema klijentima i spreman na sve zbog pobjede. Simpatični, suosjećajni i pomalo naivni Michael Ross se u početku ne uklapa u korporativnu igru moći, no ubrzo se stvari počinju mijenjati. Tajnu njegova zaleđa u početku zna samo Harveyeva tajnica i prijateljica Donna Paulsen, a među prvima će ga ugroziti Louis Litt, mlađi partner, Harveyev najveći rival i Mikeov supervizor. Uz probleme na poslu Mike se konstantno suočava i s onima u privatnom životu. Razvije emotivnu vezu s bivšom djevojkom svog prijatelja Trevora, koji mu se odluči osvetiti na najgori mogući način – Mikeovim će šefovima otkriti njegovu tajnu!

http://www.imdb.com/title/tt1632701/


Odlicna odvjetnicka serija Suits uskoro na RTL-u :klap:
BTW nasi su preveli "Face"
__________________
I never said that you are not good at what you do, it's just, what you do, is not worth doing.

Zadnje uređivanje lie : 06.02.2015. at 13:02. Reason: sadržajno - stilistička nadopuna
mariangella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 19:46   #713
Harvey
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 22:20   #714
Baš krenuo otvorit temu
Baš me iznenadio RTL s ovim. Gledat će se.
Jackles is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 00:21   #715
Pa nije ni njima lako, "Odijela" ili "Tužbe" baš i nisu neki izbor
__________________
Ben en çok, kızı doğunca sevinen babaları severim...
Okanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 17:51   #716
Kada?
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 22:56   #717
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Kada?
Od 22.11. ja mislim
Jackles is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 23:53   #718
Pogledao sam sve tri sezone bar 3 puta i prvi dio cetvrte.Najbolja serija koju sam imao priliku gledat!Jos ne vjerujem da su ih doveli na RTL
adotmrsic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 21:41   #719
Quote:
mariangella kaže: Pogledaj post
Upravo sam vidjela najavu za Suits na rtl-u...

Nasi su ih preveli kao "Face"




Odlično. Valjda će bit gledano.
A što se imena tiče, stvarno je zeznuto za prevesti. A face jesu, pa ono

Jedva čekam nastavak sezone.
__________________
"If you stop seeing the world in terms of what you like and you dislike and saw things for what they truly are in themselves, you would find a great deal of peace in your life." |
strelitzia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 07:59   #720
Kaj ja znam, bolje da su ih nazvali i "Odvjetnici", "Face" mi je baš bezveze...

Jel ima neka info kojeg datuma kreću dalje sa sezonom?
__________________
I never said that you are not good at what you do, it's just, what you do, is not worth doing.
mariangella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.