Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2012., 23:20   #2401
Osim u H&M-u zanima me ako je netko možda vidio u Zari, C&A ili kojoj drugoj dječjoj trgovini majice ili drugu odjeću za bebe s božićnim motivima? Nešto kao ova odjelca i sl. http://www.hm.com/si/subdepartment/K...age=5&Nr=90001
Woman Yoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 01:24   #2402
Trazim zimsku toplu dekicu, za van - debelu, toplu, mucastu.. Nesto tipa one zimske vrece za kolica, samo bi dekicu a ne vrecu. Jel netko vidio tako nesto, jel uopce postoji?
Rea Reana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 08:13   #2403
Miffy slikovnice, tvrdi uvez, jefinije...ili neke druge slične kvalitetnije slikovnice jeftinije?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 08:14   #2404
Quote:
Rea Reana kaže: Pogledaj post
Trazim zimsku toplu dekicu, za van - debelu, toplu, mucastu.. Nesto tipa one zimske vrece za kolica, samo bi dekicu a ne vrecu. Jel netko vidio tako nesto, jel uopce postoji?
Predivna je u Mane ali ima samo ciklama i plava. Debela,s jedne strane pliš s druge mucasta, debela i topla i jako jako topla. Predivna je,i prave dimenzije. A cijena 70 kn s ti mda ti je ovih dana u Mane 20 ili 25 % popusta
__________________
MOJ ALBUM
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 09:56   #2405
Quote:
Yoya girl kaže: Pogledaj post
Osim u H&M-u zanima me ako je netko možda vidio u Zari, C&A ili kojoj drugoj dječjoj trgovini majice ili drugu odjeću za bebe s božićnim motivima? Nešto kao ova odjelca i sl. http://www.hm.com/si/subdepartment/K...age=5&Nr=90001
carters ima odjelca i bodiće
zara ima bodiće i piđame
__________________
mali ptič
*zlata* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 10:11   #2406
Quote:
*zlata* kaže: Pogledaj post
carters ima odjelca i bodiće
zara ima bodiće i piđame
Zara ima i djeda mraz kapice
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 10:25   #2407
Quote:
Rea Reana kaže: Pogledaj post
Trazim zimsku toplu dekicu, za van - debelu, toplu, mucastu.. Nesto tipa one zimske vrece za kolica, samo bi dekicu a ne vrecu. Jel netko vidio tako nesto, jel uopce postoji?
Ja sam uzela prosli tjedan u Kiki, prekrasna od mikroflisa, meeeekana i fino topla, ima u par nekih osnovnih boja tipa plava, crvena, zelena i sl. Al je to obicna deka za krevet, dimenzije cca 140x200. 70-tak kn, sad su im na akciji nekoj.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 13:42   #2408
Quote:
mirelkok kaže: Pogledaj post
Da li je netko slučajno negdje vidio da ima još za kupiti ovakav Minis laptop na hr... ne mogu nigdje naći
Ima ga u One2play 299,00 kn
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 14:19   #2409
Quote:
Rea Reana kaže: Pogledaj post
Trazim zimsku toplu dekicu, za van - debelu, toplu, mucastu.. Nesto tipa one zimske vrece za kolica, samo bi dekicu a ne vrecu. Jel netko vidio tako nesto, jel uopce postoji?
Mi smo uzeli u Bipi neke skroz mucave,jako lagane i jako tople..meni baš lijepe,sada daju neke naljepnice za sakupljati pa ju možeš dobiti po jeftinijoj cijeni...al evo i link..

http://www.bipa.hr/Layouts/bp_Defaul...pageId=1210847
bubamara1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 00:15   #2410
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
play-doh - samo plastelini...gdje su najjeftiniji?
kolko je uopce cijena toga?
mueller?


dobili smo za rodjendan razne setove, naravno, u svakom setu je po 2-3 boje, ja bih sada razne boje (jer i ovo sto ima je sve premjesala )
mi smo već 2 - 3 ture napravili ''domaćeg'' plastelina, za čas je gotovo, stavljamo arome za kolače umjesto boje i jako lijepo mirišu... ako klinci sve pomiješaju u jednu boju - nije bed, napravimo brdo novog za 5 min i 10 kn!!
__________________
maya44 robica
Maya Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 11:12   #2411
Tomy discovery šator

Bok!

Da li netko zna gdje bi se mogao kupiti Tomy discovery šator?
doobra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 11:28   #2412
ako nekog zanima gledala laptope za curice,decke u posti po 169kn
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 12:28   #2413
Quote:
Rea Reana kaže: Pogledaj post
Trazim zimsku toplu dekicu, za van - debelu, toplu, mucastu.. Nesto tipa one zimske vrece za kolica, samo bi dekicu a ne vrecu. Jel netko vidio tako nesto, jel uopce postoji?
interspar, mislim da je oko 80kn, može se složiti i u vreću, nama je bila odlična za kolica..
rea021 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 19:29   #2414
Gdje najpovoljnije kupiti tople čizmice za dijete broj 21,22? Ali zbilja da je povoljno, maksimalno 200kn?
__________________
Budućnost je sadašnjost moje prošlosti.
Fleurdefeu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 20:10   #2415
Quote:
Fleurdefeu kaže: Pogledaj post
Gdje najpovoljnije kupiti tople čizmice za dijete broj 21,22? Ali zbilja da je povoljno, maksimalno 200kn?
Misliš obične čizme ili buce? Obične pogledaj u Deichmannu, možda i Planet/Svijet obuće...a buce isti ti dućani, + Pitarello (vidjela neke po 100injak kn...)...
__________________
LadyMo Foto album
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 20:13   #2416
Znam da je prije nekog vremena netko tražio pribor za jelo, metalni, za klince...danas sam u Lidlu (SC Prečko) vidjela zgodan za 30kn-nož, vilica i jedna manja i jedna malo veća žlica...na drškama izrezbarene životinje, tipa na nožu žirafa, na vilici medo itd...svaki dio ima drugu životinju na sebi...

edit: evo ga, nemam katalog doma pa nisam znala da je u njemu...

http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-...ndex_29438.htm
__________________
LadyMo Foto album
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 20:19   #2417
Molim pomoć. Nećak je zamolio Djeda Mraza da mu donese igračeku Hulk. Da li itko zna gdje bih je mogla pronaći? Ne sjećam se da sam je igdje vidjela, a na stranicama One2play i Baby Centra ih nema... Nema ni u katalogu od Muellera.
__________________
...imamo naše najdraže...
zrnce soli is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 08:28   #2418
Formula na pedale - Zagreb

Mame i tate,

Trebam pomoć. Htio bi znat đe u Zagrebu ima za kupit dječju formulu na pedale!?

Ništa extra, obična dječja formula na pedale za klinca od 3 godine da se može vozit u njoj.

Fala unaprijed!
__________________
Non Bene Pro Toto Libertas Venditur Auro
SinfulSaint is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 09:24   #2419
Gdje kupiti igračku za ljuljanje, a da nije konjić? Nešto ovakvo:

Ili ako koja od vas ima doma a ne treba joj više i voljna je prodati...
iCarly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 10:29   #2420
Jel na netko gdje kupiti ovakvu vješalicu ili cijelu policu ?

scottie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:01.