Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2012., 14:12   #81
Izgleda da su istinite priče da Gogić postaje ravnatelj mioc.hr XD
Bez brige, mislim da u školi ima dovoljno sposobnih ljudi da ako se smjena i dogodi da se neće dogoditi ništa ozbiljno sa stanjem u školi.
__________________
Moja mama čita ovaj forum.

naj stranica ikad
ja čovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 21:07   #82
Ja planiram upisati gimnaziju druge godine (2013)
sada sam osmi razred, i dobro sam krenuo (imam 6 četvorka i 40 petica), baš sam zagrizo
samo problem je da sam sedmi razred prošao 4.8 (tjelesni, glazbeni i Kemija 4)
dok 5,6 - 5,0 (neznam jel je ovo bitno- možda zbog novih kriterija za upis je)
imam li ja kakve šanse da upadnem? malo mi se probudila nada zbog novih kriterija za upis...
te zanima me koliko je imao učenik koji je primljen sa najmanjim brojem bodova? nije valjda 61?
__________________
Aerodynamically the bumblebee shouldn’t be able to fly, but the bumblebee doesn’t know that so it goes on flying anyway.
konan77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 21:58   #83
Quote:
konan77 kaže: Pogledaj post
Ja planiram upisati gimnaziju druge godine (2013)
sada sam osmi razred, i dobro sam krenuo (imam 6 četvorka i 40 petica), baš sam zagrizo
samo problem je da sam sedmi razred prošao 4.8 (tjelesni, glazbeni i Kemija 4)
dok 5,6 - 5,0 (neznam jel je ovo bitno- možda zbog novih kriterija za upis je)
imam li ja kakve šanse da upadnem? malo mi se probudila nada zbog novih kriterija za upis...
te zanima me koliko je imao učenik koji je primljen sa najmanjim brojem bodova? nije valjda 61?
Nisam u miocu,al koliko sam upućena,odnosno po ovome zadnji je ove godine imao 61 bod :/ a sad kako će biti sad s ovim novim bodovanjem, ne znam Koliko sam shvatila,više se neće gledati predmeti zasebno,već ukupni prosjek (5.,6.,7. i 8. razred),i to se neće recimo 4.6 uzimat kao 5 nego se ostavlja kao decimala,prijavit će se moći u najviše 5 škola,u svakoj školi 2 programa,a kako će upisi vjerojatno biti putem interneta, i situacija (koji si u kojoj školi) moći će se pratiti online A bodovi će se računati tako da je maksimalan broj bodova po razredu 15,odnosno 60 za sva 4 razreda, broj bodova pojedinog razreda računat će se tako da prosjek podijeliš s 5,a zatim taj rezultat pomnožiš s 15 Prema tome,za sada imaš 44.4 bodova

Zadnje uređivanje vivalavida12345 : 23.11.2012. at 22:10.
vivalavida12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 22:56   #84
Quote:
vivalavida12345 kaže: Pogledaj post
Nisam u miocu,al koliko sam upućena,odnosno po ovome zadnji je ove godine imao 61 bod :/ a sad kako će biti sad s ovim novim bodovanjem, ne znam Koliko sam shvatila,više se neće gledati predmeti zasebno,već ukupni prosjek (5.,6.,7. i 8. razred),i to se neće recimo 4.6 uzimat kao 5 nego se ostavlja kao decimala,prijavit će se moći u najviše 5 škola,u svakoj školi 2 programa,a kako će upisi vjerojatno biti putem interneta, i situacija (koji si u kojoj školi) moći će se pratiti online A bodovi će se računati tako da je maksimalan broj bodova po razredu 15,odnosno 60 za sva 4 razreda, broj bodova pojedinog razreda računat će se tako da prosjek podijeliš s 5,a zatim taj rezultat pomnožiš s 15 Prema tome,za sada imaš 44.4 bodova
Hm, možda će mi ovo zapravo bit od koristi. Ali netreba biti jer moja generacija će biti prva, te jos nitko nezna kako će sada izgledati lista. Tj sada ce mo vidjeti kako ostali učenici prolaze ajme reci polovicu osnovne skole a ne samo 2 razreda. U neku ruku se tjesim da niko nije mislio na 5,6 razred
P.S možeš mi objasniti kako ide to bodovanje? Rekla si da je maksimalnih
15 bodova po razredu? To ne razumijem. U našu školu jos nije došlo ništa o tome, pa bas nisam upućen...
I
__________________
Aerodynamically the bumblebee shouldn’t be able to fly, but the bumblebee doesn’t know that so it goes on flying anyway.
konan77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 09:47   #85
Quote:
konan77 kaže: Pogledaj post
Hm, možda će mi ovo zapravo bit od koristi. Ali netreba biti jer moja generacija će biti prva, te jos nitko nezna kako će sada izgledati lista. Tj sada ce mo vidjeti kako ostali učenici prolaze ajme reci polovicu osnovne skole a ne samo 2 razreda. U neku ruku se tjesim da niko nije mislio na 5,6 razred
P.S možeš mi objasniti kako ide to bodovanje? Rekla si da je maksimalnih
15 bodova po razredu? To ne razumijem. U našu školu jos nije došlo ništa o tome, pa bas nisam upućen...
I
Znači,razred prodes s 5.0,podijelis s maksimalnim mogućim prosjekom koji je također 5.0,dobiješ 1 i pomnožiš s 15,to je dakle 15,ne možeš imat više od tog posto je 5.0 najveći prosjek koji si ti i ostvario a ako recimo imaš prosjek nekog razreda 4.8,podijeljeno s 5.0 to je 0.96 i pomnožiš s 15=14.4 kako si ti 5. i 6. razred imao 5.0-to je dva put po 15 bodova,i ovih 14.4 je 44.4 bodova od maksimalnih 45 koliko se može imati za 5. 6. i 7. razred vidjet ćeš kako će u 8. sad bit ako je 5.0 imat ćeš 59.4 bodova za upise itd.
vivalavida12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 10:25   #86
Quote:
vivalavida12345 kaže: Pogledaj post
Znači,razred prodes s 5.0,podijelis s maksimalnim mogućim prosjekom koji je također 5.0,dobiješ 1 i pomnožiš s 15,to je dakle 15,ne možeš imat više od tog posto je 5.0 najveći prosjek koji si ti i ostvario a ako recimo imaš prosjek nekog razreda 4.8,podijeljeno s 5.0 to je 0.96 i pomnožiš s 15=14.4 kako si ti 5. i 6. razred imao 5.0-to je dva put po 15 bodova,i ovih 14.4 je 44.4 bodova od maksimalnih 45 koliko se može imati za 5. 6. i 7. razred vidjet ćeš kako će u 8. sad bit ako je 5.0 imat ćeš 59.4 bodova za upise itd.
Hvala ti
__________________
Aerodynamically the bumblebee shouldn’t be able to fly, but the bumblebee doesn’t know that so it goes on flying anyway.
konan77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 19:34   #87
Jel imam sanse sa 60.09 bodova upisat? Po ovim novim Kriterijima? :P Maksimum je 60 tako da mislim da bi mogao..
Dinozg98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 20:23   #88
Quote:
Dinozg98 kaže: Pogledaj post
Jel imam sanse sa 60.09 bodova upisat? Po ovim novim Kriterijima? :P Maksimum je 60 tako da mislim da bi mogao..
otkud ti bodovi preko 60? Ako je glazbena škola ili slično, tko zna hoće li to naš ministar priznavat Samo kažem
__________________
POTPIS STOLJEĆA
M_and_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 20:29   #89
Pa dobio sam neke dodatne bodove XD Nisu ništa micali u vezi s učenicima u otežanim uvjetima tek sportska natjecanje i glavni kriterij-ocjene. Znači mogu? Znam da najvjerovatnije mogu jer je preko max bodova.
Dinozg98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 18:53   #90
Pozdrav

Dali mi netko moze reci kakva je profeosrica Antoncic, namjeravam ici kod nje na instrukcije pa me zanima kakva je..hvala
handsome. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 21:01   #91
LJUDI, TKO ĆE BITI RAVNATELJ/ICA?

ili su možda odlučili, ipak smo mi miočani, da smo precool za to? ANARHIJA.
:gi tara:
__________________
“We live not only in a world of thoughts, but also in a world of things. Words without experience are meaningless.”
alijakofobija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 22:53   #92
@ ja covjek

na oglasu pise da traze nekoga jer je profa na produzenom bolovanju zbog njege djeteta, znaci da ne traze zamjenu za gogica.

Sto se tice novog ravnatelja, navodno ce to biti netko potpuno izvana,a ne profesor iz skole.
__________________
“You never win the silver, you only lose the gold”-Shahrukh Khan
~Taare_Zameen~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 15:58   #93
Pitanje za učenike -jel u vašem razredu "normalno" izostajati sa nastave svaki čas i koliko imate izostanaka u ovom polugodištu ?

Idete li rađe na test nespremni-po lošiju ocjenu ili "markirate" pa pišete kad naučite ?
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 18:28   #94
@mimoza40 - mislim da će većina učenika ovdje potegnuti 5 amandman

ot: ovisi o situaciji s ocjenama pojedinog predmeta. ako nije frka, lako se proguta i slabija ocjena. ako je cijeli prosjek upitan, onda je bolje zbrisati...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 17:43   #95
Za onaj 'opći' smjer, jel postoji napredni i početni njemački, kad je već njemački jedina opcija ili?
tockica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 20:15   #96
Postoje, ovisno o tome jesi li u osnovnoj školi učio/la njemački.
__________________
Moja mama čita ovaj forum.

naj stranica ikad
ja čovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 13:17   #97
Quote:
ja čovjek kaže: Pogledaj post
Postoje, ovisno o tome jesi li u osnovnoj školi učio/la njemački.
Koliko je meni poznato A smjer možeš upisati jedino ako si učio/učila njemački.
Zato ne razumijem tvoj odgovor.
Svi imaju isti udžbenik njemačkog , nema naprednog
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 22:49   #98
Ups, zanemario sam činjenicu da je A smjer, fakultativni sigurno postoji početni i napredni. A za A smjer stvarno neznam.
__________________
Moja mama čita ovaj forum.

naj stranica ikad
ja čovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 11:29   #99
R.I.P Mladen Pregrad

Za stare miocane, jedan dragi covjek nas je napustio.
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 17:41   #100
Na stranici od MIOCa se pod fakultativnom nastavom spominje španjolski i još par stranih jezika, no od jedne prijateljice sam čula da toga zapravo nema zbog bivše ravnateljice koja je to ukinula. Sad, je li ta moja prijateljica meni dobro rekla i ima li šanse da se to vrati sad kada je novi ravnatelj došao? To mi je jedan od glavnih razloga zato ne bih htjela tamo.
tockica- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:32.