Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2013., 23:14   #41
kak dobro izgleda trailer
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 17:10   #42
Jedva čekam ovo.

Trailer izgleda super.

Joss is back.
MissWhatsername is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 17:28   #43
Za dva tjedna
batsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 01:13   #44
i ja se veselim povratku Whedona, još otkako je završio Dollhouse
iako mi ovo kao ni avengersi ne djeluje bas njegov štih
ovo mi djeluje kao tipično akcijska serija, što ne mora nužno bit loše, a jossova specijalnost su kompleksnije i mračnije serije
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 03:22   #45
Sta mislite jeli bi se dalo ovo gledati? Da nebi bilo kao onaj The following pa sam odustao...
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 05:15   #46
Quote:
dujeska kaže: Pogledaj post
Sta mislite jeli bi se dalo ovo gledati? Da nebi bilo kao onaj The following pa sam odustao...
Firefly/Serenity, Buffy, Dollhouse, čak i Angel.

Odgovor ? Da.

Quote:
noah_17 kaže: Pogledaj post
iako mi ovo kao ni avengersi ne djeluje bas njegov štih
ovo mi djeluje kao tipično akcijska serija, što ne mora nužno bit loše, a jossova specijalnost su kompleksnije i mračnije serije
Whedon je comic book geek. Savršen je za to
batsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 11:16   #47
Mislim da nakon Smallvillea nije se baš pojavila neka serija o superherojima vrijedna pažnje (Arrow je nažalost podbacio u prvoj sezoni,nadam se da će druga biti bolja inače odustajem).Ova serija bi mogla biti konačno biti ta.Nadam se da neće krenuti po lošem.Kolko mi je poznato Whedonove serije nisu imale baš neki uspjeh (osim Buffy i Anglea),bez obzira što su bile dobre.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 11:41   #48
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Mislim da nakon Smallvillea nije se baš pojavila neka serija o superherojima vrijedna pažnje (Arrow je nažalost podbacio u prvoj sezoni,nadam se da će druga biti bolja inače odustajem).Ova serija bi mogla biti konačno biti ta.Nadam se da neće krenuti po lošem.Kolko mi je poznato Whedonove serije nisu imale baš neki uspjeh (osim Buffy i Anglea),bez obzira što su bile dobre.
Loool. Najlošija epizoda Arrowa je barem jednako dobra kao najbolja epizoda Smallville...

A od ove serije očekujem dobru zabavu i ništa više.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 15:02   #49
Uh ovo je vrlo zanimljivo. Zna li se budzet serije ? Ono zanima me jel ce biti Hulka i ostalih pa zato pitam.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 15:26   #50
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Loool. Najlošija epizoda Arrowa je barem jednako dobra kao najbolja epizoda Smallville...

A od ove serije očekujem dobru zabavu i ništa više.
Dobro,skužio sam da ti se Smallville ne sviđa.Ako voliš praznoglavu treš akciju onda ti Arrow može biti bolji.Od ove serije ipak očekujem da ima i neku solidnu priču.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 15:43   #51
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Dobro,skužio sam da ti se Smallville ne sviđa.Ako voliš praznoglavu treš akciju onda ti Arrow može biti bolji.Od ove serije ipak očekujem da ima i neku solidnu priču.
Akcija u Smallville je očajna. A drama i ljubavne priče za plakati. Natječe se s Twillight za najlošiju romantiku u povijesti TV/filma.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 15:55   #52
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Akcija u Smallville je očajna. A drama i ljubavne priče za plakati. Natječe se s Twillight za najlošiju romantiku u povijesti TV/filma.
Akcija je ok za tv seriju,a ako želim gledati ljubavne drame gledat ću sapunice.Ovakve serije e gledaju zbog drugih stvari.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 17:02   #53
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Mislim da nakon Smallvillea nije se baš pojavila neka serija o superherojima vrijedna pažnje (Arrow je nažalost podbacio u prvoj sezoni,nadam se da će druga biti bolja inače odustajem).Ova serija bi mogla biti konačno biti ta.Nadam se da neće krenuti po lošem.Kolko mi je poznato Whedonove serije nisu imale baš neki uspjeh (osim Buffy i Anglea),bez obzira što su bile dobre.
Smallville ?

Arrow je sa prvom sezonom ubio Smallville koji ima 10.

Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Uh ovo je vrlo zanimljivo. Zna li se budzet serije ? Ono zanima me jel ce biti Hulka i ostalih pa zato pitam.
Neće, nažalost. Pričalo se nešto da će se Maria Hill pojavit možda, al se još ništa ne zna za vel'ke face, jer su svi zaposleni sa drugim filmskim projektima.
batsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 17:59   #54
Po traileru izgleda ka neki film super je
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 18:06   #55
Quote:
batsy kaže: Pogledaj post
Smallville ?

Arrow je sa prvom sezonom ubio Smallville koji ima 10.


OT:Hm,u čemu? Gluma je tu negdje,ali priča i radnja su daleko slabije.

U ovoj seriji će stvarati valjda nove heroje,makar bi mogli kasnije ubaciti nekog manje poznatog i ne tolko eksploatiranog.

Zadnje uređivanje lexluthor84 : 11.09.2013. at 18:13.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 20:47   #56
Quote:
batsy kaže: Pogledaj post
Neće, nažalost. Pričalo se nešto da će se Maria Hill pojavit možda, al se još ništa ne zna za vel'ke face, jer su svi zaposleni sa drugim filmskim projektima.
Pa Maria je u prvoj epki.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 01:31   #57
samo da se nadovežem na raspravu oko smallvilla i arrow
ne mogu se uspoređivat ove serije, pogotovo počeci jer je smallville sniman pred 12 godina, a arrow prije godinu dana
meni su oba dvije super, svaka na svoj način
arrow je adult serija s više akcije i twisteva
smallville je teen serija u početku s elementima sci-fi, kasnije postane baš pravi superhero show, u zadnjih par sezona, al tad im zamjeram loše efekte (vjerojatno mali budget), što sa agents of shield neće nikako biti stvar
al da moram birat koja mi je draža, biram smallville
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 11:42   #58
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Akcija je ok za tv seriju,a ako želim gledati ljubavne drame gledat ću sapunice.Ovakve serije e gledaju zbog drugih stvari.
Ja neznam koje to druge stvari u toj seriji je bilo. Akcija je bila očajna, para za nikakve efekte. Sjećam se sezone s Doomsday, to je bila komedija totalna. Trash, ali očajan. Nakon toga sam definitivno odustao od serije (makar nisam se mogao natjerati niti da pratim i sve epizode prije toga), vratio se samo da pogledam zadnjih par epizoda zadnje sezone.

Gluma tak, tak. Lošija nego u Arrow. Lex je bio jedini prolazan i to samo ponekad. Skoro pa nula napetosti. 75% epizoda je kriptonit ili neka verzija kriptonita pojavila itd..
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 12:02   #59
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ja neznam koje to druge stvari u toj seriji je bilo. Akcija je bila očajna, para za nikakve efekte. Sjećam se sezone s Doomsday, to je bila komedija totalna. Trash, ali očajan. Nakon toga sam definitivno odustao od serije (makar nisam se mogao natjerati niti da pratim i sve epizode prije toga), vratio se samo da pogledam zadnjih par epizoda zadnje sezone.

Gluma tak, tak. Lošija nego u Arrow. Lex je bio jedini prolazan i to samo ponekad. Skoro pa nula napetosti. 75% epizoda je kriptonit ili neka verzija kriptonita pojavila itd..
Vidi se da nisi baš pratio seriju
Priča je bila odlična,zapleti intrigantni a akcija i specijalni efekti solidni za ovakvu seriju (pa ne očekuješ valjda efekte na razini nekog filma,ipak je to bila teen serija).
I uvijek napeta.Ali mislim da idemo previše off topic s ovom raspravom.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 13:57   #60
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Vidi se da nisi baš pratio seriju
Priča je bila odlična,zapleti intrigantni a akcija i specijalni efekti solidni za ovakvu seriju (pa ne očekuješ valjda efekte na razini nekog filma,ipak je to bila teen serija).
I uvijek napeta.Ali mislim da idemo previše off topic s ovom raspravom.
Točno, teen. Dok Arrow nije.
batsy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:00.