Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2014., 10:17   #281
I meni treba preporuka

Znači, serija koju mogu slušati s jednim uhom, dok radim nešto drugo.. Nešto lagano i 'glupasto' tipa Mindy Project, 2 Broke girls i slično.

Ili, nešto malo 'dramatičnije', u stilu Parenthood.

Može i nešto ala Gossip Girl, OC, One Tree Hill.

Znači, bilo što di se ne moram potpuno fokusirati na seriju, već mi je bitno samo da nešto gledam dok radim

Hvala unaprijed na idejama
mare0309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 10:25   #282
Quote:
mare0309 kaže: Pogledaj post
I meni treba preporuka

Znači, serija koju mogu slušati s jednim uhom, dok radim nešto drugo.. Nešto lagano i 'glupasto' tipa Mindy Project, 2 Broke girls i slično.

Ili, nešto malo 'dramatičnije', u stilu Parenthood.

Može i nešto ala Gossip Girl, OC, One Tree Hill.

Znači, bilo što di se ne moram potpuno fokusirati na seriju, već mi je bitno samo da nešto gledam dok radim

Hvala unaprijed na idejama
BLUE BLOODS, ROOKIE BLUE, VERONICA MARS - ja sam odustao od tih serija ali za nesto gledas dok radis ce ti posluziti, tako bi ih i ja gledao.

TWO AND A HALF MEN i THE BIG BANG THEORY su dobri sitcomi ali kako je rec o komediji tu nije strasno i ako propustis nesto pa eto mozes i ove dve.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 10:34   #283
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
BLUE BLOODS, ROOKIE BLUE, VERONICA MARS - ja sam odustao od tih serija ali za nesto gledas dok radis ce ti posluziti, tako bi ih i ja gledao.

TWO AND A HALF MEN i THE BIG BANG THEORY su dobri sitcomi ali kako je rec o komediji tu nije strasno i ako propustis nesto pa eto mozes i ove dve.

Ove prve tri mi se nisu baš svidile na prvi pogled, al mogu pokušati jer sam ostala bez sve do jedne serije koju sam do sad gledala uhvatilo me nespremnu!

A druge dvije odgledala..
mare0309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 11:24   #284
Quote:
mare0309 kaže: Pogledaj post
Ove prve tri mi se nisu baš svidile na prvi pogled, al mogu pokušati jer sam ostala bez sve do jedne serije koju sam do sad gledala uhvatilo me nespremnu!

A druge dvije odgledala..
HUSTLE je zabavna serija koja se moze gledati dok radis ali iako nije rec o ozbiljnoj seriji steta je ne gledati je pazljivo no tebi treba serija za dok radis pa eto.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 00:12   #285
Može neka preporuka.. upravo sam pogledao Breaking Bad pa ak neko zna nešta u tom stilu, tj samo da je napeto
yolostri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 11:58   #286
Quote:
yolostri kaže: Pogledaj post
Može neka preporuka.. upravo sam pogledao Breaking Bad pa ak neko zna nešta u tom stilu, tj samo da je napeto
Dexter
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 10:45   #287
Ajd dajte i meni savjet.
Dexter upravo odgledan, BrBa već od prije pogledan.
Osim toga serije u kojima sam još uživao su bile OZ i The Shield.

Wire sam probao pogledati, došao do sredine prve sezone - nekako ne sjeda iako je jako nahvaljena
Sopranose isto tako do negdje sredine sezone i nikako da se uživim u tu priču.
dawg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 11:26   #288
Probaj fargo i true detective.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 12:09   #289
Quote:
dawg kaže: Pogledaj post
Ajd dajte i meni savjet.
Dexter upravo odgledan, BrBa već od prije pogledan.
Osim toga serije u kojima sam još uživao su bile OZ i The Shield.

Wire sam probao pogledati, došao do sredine prve sezone - nekako ne sjeda iako je jako nahvaljena
Sopranose isto tako do negdje sredine sezone i nikako da se uživim u tu priču.
The Wire treba vremena da te uvuce evo mene je uvuklo tek u 5-6 epizodi mozda ce tebe nakon prve sezone daj sansu barem prvu sezonu.

The Sopranos isto daj sansu i odgledaj prvu sezonu do kraja.

Preporuka za Sons Of Anarachy, Homeland, The Killing i Southland (slicno kao The Shield).
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 13:14   #290
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Probaj fargo i true detective.
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
The Wire treba vremena da te uvuce evo mene je uvuklo tek u 5-6 epizodi mozda ce tebe nakon prve sezone daj sansu barem prvu sezonu.

The Sopranos isto daj sansu i odgledaj prvu sezonu do kraja.

Preporuka za Sons Of Anarachy, Homeland, The Killing i Southland (slicno kao The Shield).
Moram priznat da mi ni Shield nije sjeo na prvih 4-5 epizoda kao ni Dexter, na kraju su mi bile OK serije.

True detective - pogledao
Southland - pogledat ću malo, hvala na savjetu

Fargo
Sons Of Anarchy
Homeland
The Killing
Ove serije ću si zapisati za kasnije, kad završe. To sam zaboravio napisati. True detective sam pogledao jer sam čuo da je svaka sezona za sebe, ali izbjegavam serije koje nemaju kraj. Kad krenem pratiti, volim to odgledat do kraja.
dawg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 14:31   #291
Quote:
dawg kaže: Pogledaj post
Moram priznat da mi ni Shield nije sjeo na prvih 4-5 epizoda kao ni Dexter, na kraju su mi bile OK serije.

True detective - pogledao
Southland - pogledat ću malo, hvala na savjetu

Fargo
Sons Of Anarchy
Homeland
The Killing
Ove serije ću si zapisati za kasnije, kad završe. To sam zaboravio napisati. True detective sam pogledao jer sam čuo da je svaka sezona za sebe, ali izbjegavam serije koje nemaju kraj. Kad krenem pratiti, volim to odgledat do kraja.
Samo imaj na umu da je Southland slabija serija od The Shielda no jako je realna.

SOA zavrsava uskoro tacnije 9.12.2014 tako da do tada taman odgledas neku drugu seriju.

The Killing je zavrsena serija.

Isto i ja dajem prednot zavrsenim serijama i serijama koje u odmakle barem dve tri sezone no ako me privuce tematika da bas ne mogu da izdrzim onda krenem da pratim.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 21:47   #292
Quote:
dawg kaže: Pogledaj post
True detective sam pogledao jer sam čuo da je svaka sezona za sebe.
Fargo isto tako, a sezona je gotova. Meni je predobar.
Jobi is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 17:12   #293
Malo je off ali ne znam ni sama gdje pitati jer su ostale teme zaključane.. Uglavnom da li itko zna gdje mogu pogledati sve epizode ezela (posebno 2. sezonu), sa hrv ili eng prijevodom (samo da mogu razumijeti na bilo koji način ), a da nije natabanu jer mi tamo od 91 ep nadalje javlja gresku.. Odg moze i na pp.. Hvala!
__________________
Clear Eyes, Full Hearts, Can´t Lose!
long_time_for_U is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 12:03   #294
Kakva je serija Labyrint sa Johnom Hurttom?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 12:31   #295
adaptacija istoimene knjige, koja je preduga i upravo zbog toga veliki dio knjige je dosadan i neuvjerljiv, previše je svega .. ali ima i neloših dijelova zbog kojih se izdrži do kraja .. slično je i sa serijom .. ako imaš vremena pogledaj - 2 su epizode i najvažnije cast je odličan
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 13:57   #296
A super,činilo mi se po treileru da je neka b produkcija.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 15:23   #297
Ovaj vikend pocela gledati dansku seriju "Arvingerne" (The Legacy-Nasljedstvo). Nedavno sam citala o njoj jer su je je Englezi poceli prikazivati nedavno na Sky Art (valjda se tako zove kanal), ali kako se prva epizoda sa hardcoded subtitles nije pojavila na torrentima, krenuh u mukotrpnu potragu za danskim originalom....Pa onda u potragu za subtitles
Naslo se na engleskom za poneku epizodu, ili na talijanskom...
Uglavnom, potraga je bila vrijedna truda, jer je serija odlicna, pogledala 5 od 10 epizoda (navodno uskoro krece 2. sezona u Danskoj), i svakako preporucam. Falilo mi je nesto dobro jos od Brona....
Ah da, nije krimi serija, vise nekakva obiteljska drama.
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 20:55   #298
Može preporuka?

Dobre su mi serije poput Parenthood, Gilmore Girls,SATC, Hart of dixie...nešto za navečer opustit mozak na pašu, ne preteško opet ne preglupo

Hvala
__________________
Patience is bitter, but it's fruit is sweet.
nia-pia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 01:16   #299
Once Upon a Time je prilično opuštajuć i lagan. ako volis bajke/fantasy preporucujem
Jobi is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 01:43   #300
Pozdrav, gleda mi se neka serija i/ili serijal dokumentaraca o životu u zatvoru, zatvorenicima i tome.
OZ pogledan dva puta, obožavam tu seriju.
Zakon braće isto pogledan, valja mi samo prva sezona, ostalo škart.
Dakle, nešto što naginje ka OZu, ako nešto takvo postoji. Zahvaljujem
volpebianca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:33.