Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2014., 21:42   #61
Gledam i ja Za sad pogledala prve tri, sviđa mi se.. Sporo, ali nije mi dosadno. Vidjet ćemo dalje.
mare0309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 14:15   #62
mislila sam da je to ljetovalište neko selo uz more, a Noah bez pardona čaga s ljubavnicom u selu gdje valjda svak svakoga zna
Oscar im je fantastično smjestio i dobio potvrdu da su ovo dvoje ljubavnici, pretpostavljam da će biti nešto ucjenjivanja uskoro.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 23:01   #63
nisam pogledala još ovu zadnju, ali nije me oduševilo ovo s drogom kaj je ispalo
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 16:36   #64
nelosa serija, odgledat ce se. slika i priroda u seriji su preljepe.
i mene je ovo podsjetilo na true detective.
svida mi se razvoj allisinog lika koji od povrsne kuje na prema van je skroz kompleksna osoba iznutra, povrijedena i usamljena.
dok na prvu razumni cole ispada sve vise i vise prazan.

ipak nakon 3 epizode jos ne mogu skroz procjeniti kakav je brak izmedu colea i allison. pogotovo ne zenu od glavnog lika.

e da ona njiova najveca kcer mi je skroz scary, ko neka vjestica.
rekli bi na kokosinjcu starmala.
__________________
upamti: to ja još uvijek
šašav letim i živim.
iowa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 19:11   #65
eto, vidjeli smo sprovod Coleovog brata, detektiv istražuje, baš me zanima kak će se rasplest
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 11:05   #66
Helen mi je ful isla na zivce sa pricom "Mogla sam imati koga god sam htjela, ali sam odabrala tebe jer si ulijevao sigurnost"
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 13:58   #67
to je osma epizoda ne ?
jel moze link gdje ste skinuli?
__________________
upamti: to ja još uvijek
šašav letim i živim.
iowa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 15:22   #68
Quote:
Sakura kaže: Pogledaj post
Helen mi je ful isla na zivce sa pricom "Mogla sam imati koga god sam htjela, ali sam odabrala tebe jer si ulijevao sigurnost"
do sada sam bila poprilično neskona opravdavanju Noahe, ali nakon ovih izjava njegove žene, čudim se da i prije nije prevario. Kako možeš živjeti s nekim i stalno nabijati na nos da si ti premija za njega, hoćeš financijski, kao pojava ... kao znala sam da ništa neće biti od njega u životu, neće postati slavan, ali grijat će mi noge u starosti Izgleda da je ipak postao slavan jer je knjiga objavljena i kupljena autorska prava za film.

Bilo mi je drago vidjeti da je konačno uspostavio neki odnos sa puncem, stari mu je oduvijek predstavljao uzor kojeg nije dostojan (u očima Helen), a sada ga konačno vidi kao osobu kakva uistinu je, sada kada je doznao gdje je uzrok njegovog usjeha i inspiracije.

Ne znam jesam li jedina, ali meni je fakat simpa Cole, čini mi se ok Alisonin muž, definitivno je daleko odraslije i bolje prihvatio činjenicu da ga je žena prevarila, nije bio niti grub, niti agresivan (ni fizički ni verbalno), kao daje razumio zašto je do prevare došlo i koliko se moglo vidjeti nastavili su dalje bez svađa i prebacivanja, za razliku od Helen i Noah
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 20:55   #69
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
Ne znam jesam li jedina, ali meni je fakat simpa Cole, čini mi se ok Alisonin muž, :
ne znam meni je nekako mutan. latentno agresivan, ili otvoreno. ne sjecam se vise lose ga portretiraju.

osma epizoda jako interesnatna. vidjeli smo nou kao ucitelja. i to jako zrelog ucitelja, koji poducava o cistoj ljubavi medu mladima, i korumpriana starcad koja sve unisti. bas je bio u svom elementu tu, sad mi je nekako kao lik drazi. trebali ga vise prikazivati u skoli, ako zele da ga zavolimo kao lika.


ona prica o allisonovoj babi je postala dosadna. konacno je babac otegao papke. spasilismo se.

primjetila sam ovaj put puno razilike u noinom sjecanju i onom od allison, tipa da ju je on vozio u bolnicu i da je ona zaspala na krevetu od babe. u njenom sjecanju toga nije bilo.

e da najbolja scena kada noah pita starog od helen kako je saznao da ovaj ima aferu, nije mu valjda ona rekla...a on na to, helen je rekla margaret, margaret kucanici, kucanica svojoj rodici u ecuadoru....a ja slucajno znam spanjolski.

inace primjetih da mi je radnja uvijek bolja kad se odvija u matauk, ili kak se vec ta selendra na moru zove a i ljepse je gledat, more, brodove etc.
nadam se da ce se noah malo vise muvat tamo u buduce. .
__________________
upamti: to ja još uvijek
šašav letim i živim.
iowa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 17:52   #70
Jel moze da me neko podsjeti zasto ih ispituju jer sam potpuno zaboravio u moru serija, skole i priprema za novu godinu ?
otelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 20:25   #71
zbog nerazriješene smrti Scotty-a, Coleovog brata.
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 13:23   #72
Nekako sam se potajno nadala da će pozitivan test ispast Alisonin :drama:

Super mi je kak Alison nije skužila da joj je grudnjak ostao

Helen mi je super bila do onog predbacivanja o razlogu ženidbe
Ali mi je sad još bolja

Maura je moj petnaestogodišnji girlcrush I mislim da joj super stoji ova uloga

Ono na kraju epizode je bio neki preview za iduću? Samo još finale? Hmm, zanima me kako će to ispast
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 21:44   #73
Zadnja epizoda je bila brutalna, emocionalni tobogan ... ako nakon ove epizode Ruth Wilson nije zaradila nominaciju za neku nagradu onda ne znam tko je. Žena je fantastična!
Kada sam shvatila da idu k njemu doma došlo mi je da vičem na ekran, pa tko je vidio dovoditi ljubavnicu doma?! Samo zato jer mu je hotel preskup? Nije u redu i na taj način ponižavati ženu (a i ljubavnicu). Kada ga je žena krenula izbacivati van u potpunosti sam bila na njenoj strani.

Ne znam kako planiraju završiti, ali definitivno ne vidim njih dvoje, Alison/Noah, kao par u budućnosti. Cole je još jednom pokazao da mu je stalo do Alison i spreman je sve ostaviti i krenuti u nepoznato s njom, tako da ne mogu ne misliti da njihov brak zaslužuje šansu.

Što god Noah govorio, njegove odluke su ipak uvjetovane krizom srednjih godina i u trenutku kada im se u obitelji stvorio daleko veći problem od njegove afere, on ga baš pogodi timing kad će najaviti svoju želju za rastavom. Dobro da ga nije ubila na mjestu. Malo teži slučaj sebičnosti kada u trenutku kad mu dijete ide na pobačaj, on misli samo na sebe i svoje zadovoljstvo ...
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 10:49   #74
Ali ti ne vidiš romantiku iza tog čina
On je samo htio bit iskren
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 18:36   #75
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
Kada ga je žena krenula izbacivati van u potpunosti sam bila na njenoj strani.
Mene svo ovo vrijeme čude njene prilično suzdržane reakcije na njegovu prevaru/e.

Inače, koncept serije odličan. Produkcijski također - jako lijepa serija za gledanje.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 18:45   #76
I meni to nekako slabo

Da ne spojlam ako ima netko tko nije čitao/gledao dalje, ali: Čini se da ga u finalu zove nazad doma?
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 19:46   #77
Quote:
Miss Hyde kaže: Pogledaj post
Mene svo ovo vrijeme čude njene prilično suzdržane reakcije na njegovu prevaru/e.
po meni nije imala priliku jače reagirati, nevjeru je priznao pokajnički u bolnici nakon težeg paničnog napadaja, u trenutku kada je odahnula da joj muž nema srčanih problema, shvatila da je panični izazvan stresom radi nevjere i kako će onda graknuti na njega? Kada je aferu ipak nastavio i odlučio priznati s namjerom da počne odvojeni život prije razvoda, izbacila ga je van i to s pravom; dijete im je u krizi i pred pobačajem, sin ima problema u školi i on bi htio u privatnu školu kao sestra (što opet trebaju platiti njeni starci) i na sve to, dok se ona preispituje kao majka, pitajući se gdje je pogriješila, dolazi on i stavlja sebe na prvo mjesto - on ne može živjeti u laži. Po meni žena jednostavno nije vjerovala vlastitim ušima kada je rekao što je imao, ne nakon problema s kojima se prije nekoliko minuta bavila (razgovor s kćeri i prisjećanje na vlastiti pobačaj).
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 19:49   #78
Ako me ikad netko prevari i prizna mi to, Donata, hoćeš mi ti napisat upute za nošenje s tim?

Jer ja mislim da bi pribjegla nekim ilegalnim mjerama Ti se činiš nekako racionalnija
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 14:38   #79
Quote:
HepiHipo kaže: Pogledaj post
Ako me ikad netko prevari i prizna mi to, Donata, hoćeš mi ti napisat upute za nošenje s tim?
nemaj brige, taman i da sašiješ torbicu od njegovih intimnih dijelova, dat ćemo logično i racionalno tumačenje tog "kreativnog" čina
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 19:04   #80
Pa ti si i romantična
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:30.