Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2012., 19:45   #61
Pa meni je to poznato samo zato sto mi to dozivljava moja baba.Nisam cuo da itko drugi to dozivljava!
tole1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 12:19   #62
Imam ja slucaj s jednom kojoj savjest nece dati da umre u miru, dok se ne pokaje i ispovijedi i zatrazi oprost sviju. Ne bi me cudilo da pocne i ona vraga vidjati ionako posjeduje njenu dusu.
chergi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 16:10   #63
Moja baba tvrdi da joj čitav život u san dolazi čovjek koji joj govori šta da radi ili šta neko misli o njoj ili radi nešto protiv nje i tako neke stvari.
__________________
Fenomenalan je osjećaj lebdjeti u raju
Monique. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 19:04   #64
Quote:
tole1710 kaže: Pogledaj post
Dali itko ima stariju osobu u obitelji koja vidi vraga ili andela?Ja imam babu,ima 87 godina i dosta cesto nocu pocme vristat i panicarit.Tvrdi da vidi vraga i da je doso po nju?Nije slucaj samo nocu neg zna se desit i u sred bjela dana kad zaspe da se probudi vristeci.Dosta je jezivo to sve.A druga baba koja je vec umrla je vidala andela?Obadvije babe su ono teske vjernice pa mislim da ta ukazanja proizlaze iz te vjere.Dal itko zna vise o tome?
ima toga dosta, baka ti nije izdvojen slučaj, trebala bi otići kod svećenika..
emma :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 01:16   #65
Quote:
Monique. kaže: Pogledaj post
Moja baba tvrdi da joj čitav život u san dolazi čovjek koji joj govori šta da radi ili šta neko misli o njoj ili radi nešto protiv nje i tako neke stvari.
mene zanimaju detalji ovoga
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 12:22   #66
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
mene zanimaju detalji ovoga
I mene isto!
tole1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 14:06   #67
Monique., tell us more
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 03:25   #68
Ako neko nešto misli ili priča protiv nje ona kaže da joj se taj čovjek javi u san i prenese joj. Dosta puta je bila u pravu u vezi nekih osoba, al' dosta puta si je ja mislim i ona sama umislila da je neko mrzi jer misli da su svi protiv nje i da je svi mrze što naravno ne može biti istina. Takođe joj taj čovjek govori šta će se dogoditi ali šta god kaže da će se dogoditi to se dogodi, ona ne može da utječe na to. Npr. rekao joj je da će izgubit torbu, ali da će je neko naći i vratiti joj i koliko god ona pazila da je ne izgubi, izgubila ju je. I stvarno joj te neka žena našla torbu i vartil nakon nekoliko dana.
__________________
Fenomenalan je osjećaj lebdjeti u raju
Monique. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 02:17   #69
Quote:
Monique. kaže: Pogledaj post
Ako neko nešto misli ili priča protiv nje ona kaže da joj se taj čovjek javi u san i prenese joj. Dosta puta je bila u pravu u vezi nekih osoba, al' dosta puta si je ja mislim i ona sama umislila da je neko mrzi jer misli da su svi protiv nje i da je svi mrze što naravno ne može biti istina. Takođe joj taj čovjek govori šta će se dogoditi ali šta god kaže da će se dogoditi to se dogodi, ona ne može da utječe na to. Npr. rekao joj je da će izgubit torbu, ali da će je neko naći i vratiti joj i koliko god ona pazila da je ne izgubi, izgubila ju je. I stvarno joj te neka žena našla torbu i vartil nakon nekoliko dana.
to me podsjetilo na ovu temu :

https://www.forum.hr/showthread.php?t=489120

je li ikada opisala tog covjeka ?
i stvarno se uvijek desi ono sto joj on najavi u snu?

zanimljivo
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 17:23   #70
od najbolje prijateljice mama je franjevačka sestra..u potpunosti je u vjeri..svakodnevno odlazi u crkvu..u sigetu je..(samo da napomenem- nije onaj tip zaluđenih vjernika koja samo priča o vjeri, normalna je žena , samo eto, pronašla se u vjeri..ali sa njom se može o svemu razgovarati)
prisustvuje obredima egzorcizma..kod smiljana ili linića, nisam sigurna..(nisam tip od crkve)
uglavnom, njoj se zna u snu javiti vrag..
najčešće joj dođe kao "milo stvorenje" pa ju odgovara od vjere..
kako je ona to opisala- nalazi se između sna i jave, kao u polusnu..dođe joj, pruža ruku iako ona ima osjećaj da joj nije naklonjen, dobroćudan..i onda joj nježnim glasom govori protiv Boga..
njena kćer, moja prijateljica je isto jednom imala slučaj u snu..
sanjala je muškarca u fraku, sa cilindrom i elegantnim štapom..prolazio je pored drveta, šetao prema njoj..i to je bilo to..
kaže da je osjetila takav strah da se odmah probudila, u jednom znoju, obukla i usred noći otišla iz svog stana spavati kod mame..
njoj se to više nije ponovilo..
eh da, njenoj mami se zna javiti i anđeo..kaže da je to neopisiv osjećaj..takav mir i spokoj..
da joj samo priđe nad krevet i pogladi ju po licu..
i to je sve..
ne događa joj se to na svakodnevnoj bazi..koliko sam shvatila- zna biti perioda kada je češće, tipa jednom tj a onda mjesecima ništa..
i za jedno i za drugo..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 19:39   #71
ja sam nekoliko puta znala osjetiti cvijetni miris i nisam bila sigurna odkuda on dolazi. zadnji put kad sam ga osjetila baš sam bila u qurc*... vjerujem u anđele, svaki put kad mi nešto zatreba, pomoć, ja ih zamolim i još me nisu ostavili na cijedilu!naravno, zahvalim im svaki put.

ja imam karte "riječi anđela", odabiru se tri karte. prvom odabireš arkanđela, drugom kartom odabireš anđela koje je spreman povezati se sa nama, a treći red karata su životne situacije u kojima vam ovi anđeli mogu pomoći.
Nebrem vam dokazati ali vam mogu reć, bilo kad bih pitanje postavila uvijek sam izvukla prave karte, pravog arkanđela... i svaki put kad izvalčim karte doslovno ostajem bez riječi....
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 19:51   #72
wing koje su to karte? ja imam karte uz knjigu zamoli svoje duhovne vodiče, nedavno sam ih tek jednom izvlačila prije par mjeseci i vidjet ću je li mi put kojem su me uputile bio točan. poz
vjevericalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 21:21   #73
Quote:
vjevericalena kaže: Pogledaj post
wing koje su to karte? ja imam karte uz knjigu zamoli svoje duhovne vodiče, nedavno sam ih tek jednom izvlačila prije par mjeseci i vidjet ću je li mi put kojem su me uputile bio točan. poz
te karte sam sama napravila. rađene su po knjizi koju sam nedavno kupila "zamolite svoje anđele".

Najviše me pogodilo, Kad sam upitala pitanje "koja je moja zadaća u ovome životu"?, izvukla sam; Mihael, anđeo povezivanja i dopusti anđelima da pišu tvojom rukom. - na trenutak nisam mogla vjerovat. no da bih to ostavrila trebala bih proći kroz proces Milost no meni to nikako nejde ta meditacija i nisam uspijela. eto, očito je na meni nešto važno ako je anđeo trebao razgovarati samnom
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 09:32   #74
Quote:
JEDEM ŠKAMPE kaže: Pogledaj post
postoje andjeli samo ne u tom obliku u kojem se nama prezentira u medijima ,andjeli su u biti naša viša svijest.
svakako nemaju bijela pernata krila......a naša "viša" svijest je ista kao anďeoska svijest, pristupamo joj kad se poravnamo s voljom.
pristupamo znači ukupnosti svijesti, jer u ovom svijetu smo podložni zamagljenju. pa nam svijesnost anďela izgleda kao viša svijesnost.
anďeli izvan inkarnacije nemaju izbora doli slijediti volju, u sebi i izvan sebe , onu koja gradi i štiti život.
postoje npr. ljubičasti devasi po istočnoj terminologiji, pomoći će u izlječenju......na odlučni " tihi " zaziv. onaj koji putuje morem svijesti .
__________________
kad god nešto razumijem navučem se na to. zato pažljivo biram. svi su ljudi anđeli, to razumijem
atko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 11:19   #75
Ispred meneje Rafael iza je Gabrijel desno je Mihael lijevo je Auriel ,oko mene pentagrami iznad heksagrami i tako otiđoh do bića duhova koji putuju sa nama kroz život tako nas čuvaju i u snovima putujemo sa njima i kroz njih zato snove shvati ozbiljno i dobro ih tumači jer u snovima živiš sa onima koji otiđoše . ali oni nisu otišli već su se samo makli da bi mi imali gdje boraviti oni su tu sa nama , crkva ih gledasa rezervom i ne želi ljudima živim reći za duha živog crkva se drži tajne vjere isto tako postoje mnoge molitve svetoj duši anđelima i svim svetima koje potvrđuju da oni stvarno postoje ::::::

Mi činimo ovo sve kako bi ti razumio , rekoše anđeli tražite od nas i mi ćemo vam dati ono sve što nam zajednički otac obećao , tada me uzmu i odvedu u modre dubine vidjeh morske vile gdje sjede na silini blaga potonula , govoreći izbjegni muke paklenog bijesa . Idi k ocu koji drži sedam zvijezda u desnoj , sedam zvijezda je sedam duhova božijih . nitko osim oca nemogaše otpečatiti knjigu sa sedam pečata . četiri anđela stoje na četiri strane stoje i drže četiri vjetra , a peti bilježi djecu oca našega . vidjeh ženu odjevenu u sunce pod nogama joj mjesec a iza nje stoji anđeo i viče tko god se njoj pokloni nositi će biljeg njegov . i opet su došli utjeha su mi njihova meka krila i prah zlatne boje mi daje snagu i vode me u smijeru koji žele da vidim . pokazaše anđeli rat i krv u mome kraju među mojim narodom kako se međusobno kolju ubivši čovjeka koji im stoji na čelu ima sijedu kosu blago lice i lažljivo srce za svoj narod ubivši i onoga što ih krivo vodi a to je vitki čovjek sa malim očima i silnom pohlepom za časti bit će sve ovo kada dođe 2015 godina .

Moj anđeo čuvar dobija ljudske oblike i ja ga vidim kako se tracima mjesečeve svjetlosti spušta u moj san . A onda ga promatram u izlozima , smiješi mi se stojeći uz cestu, maše mi lebdeći na uličnim svjetiljkama . Sav u bijelom ,zlaćane kose i prozirnih krila , svira mi na harfi melodiju univerzuma i zove me u svoj svijet . Tada se uistinu nalazim na mostu između znanja i vjerovanja .

Zadnje uređivanje Bat Kol : 20.03.2012. at 19:05.
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 20:46   #76
Quote:
cb3000 kaže: Pogledaj post
Moj anđeo čuvar dobija ljudske oblike i ja ga vidim kako se tracima mjesečeve svjetlosti spušta u moj san . A onda ga promatram u izlozima , smiješi mi se stojeći uz cestu, maše mi lebdeći na uličnim svjetiljkama . Sav u bijelom ,zlaćane kose i prozirnih krila , svira mi na harfi melodiju univerzuma i zove me u svoj svijet . Tada se uistinu nalazim na mostu između znanja i vjerovanja .
Ja svog nikad nisam vidjela, al vjerujem da sam ga osjetila, mirisom... Bez obzira na to što ga nisam vidjela ja vjerujem da postoji, da postoji netko tko me čuva... iako bih voljela ga upoznat, razgovarat sa njim...
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 08:14   #77
Anđeo mi pokaže rijeku i vodu života , sa obje strane raste drvo života koje donosi plod 12 puta a lišće tog drveta je lijek za sve bolesti ljudima . Anđeo reče istinite su riječi oca našega on će tebe nadahnuti i poslati da pokažeš narodima što će uskoro biti . Nesmijem pečatiti ove riječi da ostanu neznane već ih moram širiti među svoj narod , nepravedni i dalje činite nepravdu , okaljani kaljajte se i dalje u zlatu svojemu . pravedni će ostati pravedni i ja ću platiti svakome po djelima njegovim jer znajte ja sam početak i kraj pod vodstvom Mihaelovim borba će početi . Njegove riječi su snažne , on poučava kako treba , blago si ga onome što čita i onome što sluša pročitano . I tada mi pokaže sedam crkava Azijskih i vidim sedam svjetala , vidim oca kako u desnoj drži sedam zvijezda i posta sedam duhova božijih .
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 16:01   #78
Quote:
cb3000 kaže: Pogledaj post
Anđeo mi pokaže rijeku i vodu života , sa obje strane raste drvo života koje donosi plod 12 puta a lišće tog drveta je lijek za sve bolesti ljudima . Anđeo reče istinite su riječi oca našega on će tebe nadahnuti i poslati da pokažeš narodima što će uskoro biti . Nesmijem pečatiti ove riječi da ostanu neznane već ih moram širiti među svoj narod , nepravedni i dalje činite nepravdu , okaljani kaljajte se i dalje u zlatu svojemu . pravedni će ostati pravedni i ja ću platiti svakome po djelima njegovim jer znajte ja sam početak i kraj pod vodstvom Mihaelovim borba će početi . Njegove riječi su snažne , on poučava kako treba , blago si ga onome što čita i onome što sluša pročitano . I tada mi pokaže sedam crkava Azijskih i vidim sedam svjetala , vidim oca kako u desnoj drži sedam zvijezda i posta sedam duhova božijih .
Quote:
cb3000 kaže: Pogledaj post
Moj anđeo čuvar dobija ljudske oblike i ja ga vidim kako se tracima mjesečeve svjetlosti spušta u moj san . A onda ga promatram u izlozima , smiješi mi se stojeći uz cestu, maše mi lebdeći na uličnim svjetiljkama . Sav u bijelom ,zlaćane kose i prozirnih krila , svira mi na harfi melodiju univerzuma i zove me u svoj svijet . Tada se uistinu nalazim na mostu između znanja i vjerovanja .
Quote:
cb3000 kaže: Pogledaj post
Mi činimo ovo sve kako bi ti razumio , rekoše anđeli tražite od nas i mi ćemo vam dati ono sve što nam zajednički otac obećao , tada me uzmu i odvedu u modre dubine vidjeh morske vile gdje sjede na silini blaga potonula , govoreći izbjegni muke paklenog bijesa . Idi k ocu koji drži sedam zvijezda u desnoj , sedam zvijezda je sedam duhova božijih . nitko osim oca nemogaše otpečatiti knjigu sa sedam pečata . četiri anđela stoje na četiri strane stoje i drže četiri vjetra , a peti bilježi djecu oca našega . vidjeh ženu odjevenu u sunce pod nogama joj mjesec a iza nje stoji anđeo i viče tko god se njoj pokloni nositi će biljeg njegov . i opet su došli utjeha su mi njihova meka krila i prah zlatne boje mi daje snagu i vode me u smijeru koji žele da vidim . pokazaše anđeli rat i krv u mome kraju među mojim narodom kako se međusobno kolju ubivši čovjeka koji im stoji na čelu ima sijedu kosu blago lice i lažljivo srce za svoj narod ubivši i onoga što ih krivo vodi a to je vitki čovjek sa malim očima i silnom pohlepom za časti bit će sve ovo kada dođe 2015 godina .
Quote:
cb3000 kaže: Pogledaj post
Ispred meneje Rafael iza je Gabrijel desno je Mihael lijevo je Auriel ,oko mene pentagrami iznad heksagrami i tako otiđoh do bića duhova koji putuju sa nama kroz život tako nas čuvaju i u snovima putujemo sa njima i kroz njih zato snove shvati ozbiljno i dobro ih tumači jer u snovima živiš sa onima koji otiđoše . ali oni nisu otišli već su se samo makli da bi mi imali gdje boraviti oni su tu sa nama , crkva ih gledasa rezervom i ne želi ljudima živim reći za duha živog crkva se drži tajne vjere isto tako postoje mnoge molitve svetoj duši anđelima i svim svetima koje potvrđuju da oni stvarno postoje ::::::
A odakle ti sve ovo? I sto je ovo o 2015.??
Sto sam primijetila, jako rijetko se spominje andjeo Uriel.
chergi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 16:55   #79
Moji susreti sa njima !
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 16:59   #80
Dobro, oces li pojasniti ovo o 2015.?
chergi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:20.