Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2007., 16:02   #81
Quote:
goli kaže: Pogledaj post
Al si ti svega tu nabacala! Prvo pričaš o pravu na izbor, a zatim u drugoj rečenici generaliziraš! Zatim što jr to ponižavajuće u gutanju sperme (pod uvjetom da nije prisilno)? I tko tu ima predrasude?
Kakve predrasude?

Zato što kažem da prestanete srati po ženskama koje ne žele gutati ili koje ne žele analni seks. Pustite da ljudi rade ono što žele...ja uopće nisam rekla da je gutanje ponižavajuće nego je ponižavajuće vrijeđati curu koja to ne želi.

Frajeri si previše toga dopuštaju(opet generalizacija,ha?), po mome mišljenju, ne zato jer žele neke stvari nego zato jer ih podrazumijevaju i zahtjevaju. Ako je i to generalizacija, ja se ispričavam, ali ne razumijem kako ne vidiš da su muški komentari na ovakve teme gotovo uvijek upravo takvi...'ako puši, mora i gutat' ili 'pa što joj smeta ako joj ga gurnem u guzu?' ...

I nakon takvih muških izjava ti ideš napadati mene.....tipično muški.
Gzena is offline  
Old 05.03.2007., 16:05   #82
sex je ponižavajuči
slatki_18_zg is offline  
Old 05.03.2007., 16:16   #83
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
a jel' ti isto tako upozoriš dečka prije nego što svršiš dok te liže

ontopic- što lijepo ne veli, vele da im se i sam seks gadi, ali daju jer je to potrebno za ostvarit druge ciljeve
__________________
an ape on workdays, a monkey on weekends
Reni Gagob is offline  
Old 05.03.2007., 16:29   #84
Quote:
wuk kaže: Pogledaj post
kako ti može svršit u usta a da ti ne skužiš da će ti svršiti u usta?

gdje si ti dok mu pušiš *****? na terasi chilash?
baš.

bar dok puši, žena ima kontrolu kam će i kak će...tak da mi nije jasno o kakvoj potrebi upozoravanja vi pričate.
mislim, ak nećeš gutat samo ga izvadiš iz usta kad osjetiš da će svršit.

sve mi se čini da mala nije tak iskusna kak veli pokretač topica.
kukuriku is online now  
Old 05.03.2007., 16:40   #85
Quote:
Onjegin kaže: Pogledaj post
Neki dan mi je moja, iskusnija cura dala oralni, a to mi
je bilo prvi puta u životu (mislim na oralni) i odmah
blamaža...
Dakle, u čemu je stvar: Počeli smo kao i inače, skidanje,
maženje, predigra, kao i svaki puta prije toga... i tako
se ona odjednom spusti dolje i počne već spomenutu
radnju. A meni super, uživam i tako, ne razmišljajući
počeo sam svršavati...
Kad ti ova skoči: Jesi ti normalan...

Ispalo je da nisam trebao u usta... Bem ti, kako da
sam znao???
Zar nije mogla nešto reči, mislio sam da je to okej,
da se podrazumjeva.
Mislim, cure, ako se već prhvatite toga, zar to ne znači
do kraja, ili ?!??!
trebo si joj odma priflekat samar "MA STA NES??!!"
i onda bi vidio, il nebi dobio vise nikad, il bi gutala
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Old 05.03.2007., 17:12   #86
Nisi joj bas prvi put trebao u usta. Mislim da je za to ipak potrebno vise povjerenja,ljubavi i uzajamnih osjecaja (al ga serem ) al nebih htjela komentirat jer neznam ni koliko ste skupa al barem si ju trebao piatat dal smijes.. ili se najavit prije...
Sponza ri is offline  
Old 05.03.2007., 17:25   #87
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
I nakon takvih muških izjava ti ideš napadati mene.....tipično muški.
Kad riješiš svoje probleme s muškim rodom, onda mi se javi, do tad daljnja rasprava nema smisla
__________________
Strast misli o onom sta joj se svidja, a ne o onom sta je dopusteno!
goli is offline  
Old 05.03.2007., 18:09   #88
Quote:
goli kaže: Pogledaj post
Kad riješiš svoje probleme s muškim rodom, onda mi se javi, do tad daljnja rasprava nema smisla
A kak ste vi osjetljivi....pa gori ste od žena.

Nemam problema sa muškim rodom, samo s pojedincima. A to što ti ne vidiš dalje od toga što sam napisala 'tipično muški'...tvoj problem. Nemoj se onda ni obazirati na moje postove.
Gzena is offline  
Old 05.03.2007., 18:31   #89
Zasto se sad toliko uzrujavate?
Zenska je krenula u nepredvidivi teritorij. O tome se razgovara prije. Sta ju je trebao usred posla prekinuti i pitati: "oces da DA ili oces da NE?"
Big deal, u postenoj igri osveta slijedi
Osobno mi se bas ne svida okus, ali ne pada mi na pamet upozoravati dragog da mu slucajno ne bi palo na pamet svrsiti (bar ne kad se vec bacim u australske predjele).
O TOME SE RAZGOVARA PRIJE!
Premlada_za_zivot is offline  
Old 05.03.2007., 21:18   #90
lijepo receno premlada
lord Danko is offline  
Old 05.03.2007., 22:14   #91
Quote:
Premlada_za_zivot kaže: Pogledaj post
Zasto se sad toliko uzrujavate?
Zenska je krenula u nepredvidivi teritorij. O tome se razgovara prije. Sta ju je trebao usred posla prekinuti i pitati: "oces da DA ili oces da NE?"
Big deal, u postenoj igri osveta slijedi
Osobno mi se bas ne svida okus, ali ne pada mi na pamet upozoravati dragog da mu slucajno ne bi palo na pamet svrsiti (bar ne kad se vec bacim u australske predjele).
O TOME SE RAZGOVARA PRIJE!
 
Old 06.03.2007., 00:16   #92
Quote:
Naturally kaže: Pogledaj post
A kad on tebe oralno zadovoljava onda je on isto tvoja drolja? Ne znam cemu toliko losa razmisljanja o oralnom seksu... Osim ako ste imali takve decke da su vas ponizavali tokom toga, ili se postavljali da ste vi njihove drolje i da vas kontroliraju ako ste otvorili usta i poigrali se s njima. Ako je tako... Nisu svi decki takvi. Ima ih koji itekako znaju cijeniti dobar oralac... I ne gledaju na vas kao na drolju ako im ga pruzite.
Tema je stara sto godina... al moram komentirat ovo.

Nije stvar u oralcu! To volim davati koliko i primati. Stvar je u svršavanju u usta. I to "nenajavljenom". Totalno nepotrebno. Samo mi treba da se zadavim!
Kristina19 is offline  
Old 06.03.2007., 00:39   #93
Quote:
Onjegin kaže: Pogledaj post
....Ispalo je da nisam trebao u usta... Bem ti, kako da
sam znao???
Zar nije mogla nešto reči, mislio sam da je to okej,
da se podrazumjeva.
Mislim, cure, ako se već prhvatite toga, zar to ne znači
do kraja, ili ?!??!
...pa po mom skromnom mišljenju nisi mogao znati šta ona želi i očekuje od oralca ako prije niste o tome razgovarali. Ali po meni je i ona trebala biti spremna na svakakav razvoj događaja kad se odlučila na to...pa i na to da joj svršiš usta...Ako joj to nije bilo ugodno, mogla se nasmješiti i reći ti "Aaaa neee, ja sam dušo dobro večerala, završi negdje drugdje"...nije trebala negativno reagirati-ipak je ona potakla oralac.
Zar ne bi i ona trebala osječati ugodu kada osjeti da je dragog dovela do vrhunca, da ga je toliko zadovoljila da nije mogao izdržati? Da je nastavila, uživala s njim, polizala do kraja ili progutala, jeo bi joj iz ruke narednih mjeseci... ...muškarcima ne treba puno
nimfgirl is offline  
Old 06.03.2007., 02:26   #94
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
A kak ste vi osjetljivi....pa gori ste od žena.

Nemam problema sa muškim rodom, samo s pojedincima. A to što ti ne vidiš dalje od toga što sam napisala 'tipično muški'...tvoj problem. Nemoj se onda ni obazirati na moje postove.
Neću!
__________________
Strast misli o onom sta joj se svidja, a ne o onom sta je dopusteno!
goli is offline  
Old 06.03.2007., 03:10   #95
Quote:
Kristina19 kaže: Pogledaj post
To svršavanje u usta me asocira na nešto kao: ti si moja drolja, sad ću ti ja fino svršit u usta a ti ćeš još na kraju progutati ko prava poslušna curica
Pa šta je tu loše? Koji je tvoj stav kad pušiš? Sad ću ti ga malo stavit u usta jer vidila da to velike curice na filmovima rade, ali prvo moram pripremiti četkicu za zube, pastu, antiseptike, antibiotike i kvačicu za nos?! Ali jedino ako mi kažeš da me voliš.
zgoditak7 is offline  
Old 06.03.2007., 09:20   #96
1. Ejakulat (sperma) mijenja okus ovisno o tome kaj ste konzumirali taj dan... Izbjegavajte kiselo zelje, repu a nafilajte se sa nečim slađahnim, kompot, voćna salata, vele da ananas čini čuda da vidiš kak bude joj se dopal okus

2. Neke cure jednostavno ne vole gutat, ok treba to poštovat, ali daj shvatite da onda to jednostavno nije dobar "blow job" jer nema gore stvari kad vas neko prestane zadovoljavati u trenutku kad počnete svršavati.... Jebeš takav orgazam.... To vam je isto, my ladies, ko kad se njemu omlohavi jer je svršil, pa ga izvadi, a vama je trebala trunkica da pređete onu magičnu liniju... i onda ste lude jer ostanete nezadovoljene...

3. Ako i postoje barijere, one su tu da se ruše, sve cure u konačnici gutaju, ali samo sa pravim partnerom... Tajna je u davanju i primanju, ja puno dajem svojoj curi, ali zato u konačnici i jako puno dobijem... Hvala ljubavi....
munga1206 is offline  
Old 06.03.2007., 10:48   #97
j**** zenu koja ne zna kad ce frajer svrsit
__________________
20.09.2008.
didi26 is offline  
Old 06.03.2007., 10:55   #98
Upravo o ovakvim muškim komentarima govorim....zašto bi to bio loš blow job? Ne mora biti.
Zašto se to uspoređuje sa vađenjem mlohave ćune tijekom penetracije? To nema veze jedno s drugim. Imalo bi veze kada bi se ja durila na njega jer ne želi progutati moj slap prilikom ženske ejakulacije. Tijekom lizanja ne izlazi sluz 40 km/sat....nego curka polako, kao i kod muškarca prije svršavanja.


I zašto se tu sad nađu neki frajeri koji se čudom čude i spuštaju curama koje to ne žele? Uživajte u gutanju sa svojim djevojkama, a druge pustite na miru.
Sad je to big deal i nešto što se mora,,,,
Gzena is offline  
Old 06.03.2007., 10:55   #99
Quote:
zgoditak7 kaže: Pogledaj post
Pa šta je tu loše? Koji je tvoj stav kad pušiš? Sad ću ti ga malo stavit u usta jer vidila da to velike curice na filmovima rade, ali prvo moram pripremiti četkicu za zube, pastu, antiseptike, antibiotike i kvačicu za nos?! Ali jedino ako mi kažeš da me voliš.
Gzena is offline  
Old 06.03.2007., 22:23   #100
Quote:
didi26 kaže: Pogledaj post
j**** zenu koja ne zna kad ce frajer svrsit
Ja ne znam. Uvijek mi on "najavi". Kaj me sad treba jebat zato!
Kristina19 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger