Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 01.08.2008., 10:53   #1
Neobične točke - nesreće na cestama

malo sam pregledala po forumu, ali nisam uspijela nać sličnu temu...ako postoji slobodno prebacite...

evo ovako...
sigurno ste primjetili da se u zadnje vrijeme često događaju prometne na onom dijelu autoceste zg- slavonija kod nove gradiške...
malo sam se raspitala i kod ljudi koji se bave tim (policija, projektanti, geodeti...) i rekli su mi da je tamo nešto čudno...oni vjeruju da su tamo jaka magnetska polja.
a ljudi kažu da je nešto neobjašnjivo tamo. oni koji su preživjeli prometne na tom dijelu imaju slične priče...svih je naime obuzela nekakva paraliza i nisu se mogli koncentrirati na vožnju...bili su kao vođeni nekom silom.
a, da ...čula sam i teoriju da su tamo vrlo jake podzemne vode koje stvaraju neko svoje " magnetsko polje ", odnosno neku silu na površini zemlje koja jednostavno vuče aute u svom smjeru, koji vodi dijagonalno preko seste...nešto kao neka sklizava staza...
ja ne znam ništa o tome, pa ako netko zna, ja bih molila da nešto napiše o tome...
neštomekopka is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:58.