Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2009., 14:21   #1
Lightbulb Kriminal i astrologija

Meni osobno jako zanimljiva tema. Zadnjih nekoliko mjeseci bavila sam se proučavanjem natalnih karata raznih kriminalaca, privrednih k., atentatora, otmičara, ubica, silovatelja, psihopata, lopova i sličnih, te njihovih žrtava. Većina ih ima slične postavke u natalnoj.
Za početak, atentatori i njihove žrtve imaju aflicirane 3., 8., i 12.k. s razlikom što kod atentatora je naglasak na kardinalnim znacima, dok kod njihovih žrtava pasivan karakter, promjenjivi ili fiksni znaci.
Kod privrednih kriminalaca povlačio se Mo/Pl aspekt, kod silovatelja Ve/Pl, kod žrtava ubojstava jako slabo postavljno So, dakle u izgonu, padu ili peregrinirano skup sa vladarom, kod ubojica također slabo postavljeno So, ali vladar jak. Kod serijskih ubojica Ma/Ur, Ma u Aq, ili vl. Marsa u aspektu s Uranom. Otmičari i njihove žrtve gotovo pa redovito imaju Sa/Ur ili Sa u Vodenjaku ili vladar Saturna u aspektu s Uranom.

S druge strane još zanimljivije bilo je pratiti razbojstva i lopove promatrajući trenutno astrološko stanje na nebu pa tako s Ma/Ne mjesto krađe biva opisano simbolikom sporije planete, a što se kasnije dešava govore vladari.
Jedan primjer. Trenutno je aktualan Ma90Ne i i evo, lopovi haraju Ukradena jahta, s obzirom da je vladar Uran u Ribama, negdje su pobjegli na mjesto simbolike Riba....kao što je to bio slučaj kada je bio aktualan Ma0Ne u veljači ove godine pa su lopovi (Ma) pljačkali brod (Ne) i onda bježeći skočili u more (vl.Ur u Ribama)....i bili uhvaćeni jer je jedan od njih kihnuo il tako nešto
Istina, krađe nisu predstavljene samo Ma/Ne, jer su česte i dese se i pod drugim aktualnim aspektima, a kako sam manje više pratila ovaj aspekt nešto o njemu više....
Jedna od meni osobno zanimljivijih priča je isto iz perioda Ma0Ne u Aq kada su neki kriminalci pobjegli isto na mjesto simbolike vladara te konjukcije Urana u Ribama i Saturna u Djevici koji su tada bili 180. I to u podstanarski stan (Sa u Vi) kraj bazena u Istarskoj ulici (Ur u Pi).
Pa onda neka razbojstva (Ma) u Pulskoj ulici (Ne).....
I tako se sve nešto vrtilo oko Neptuna, Riba i njihove simbolike....
Sada se taj aspekt ponavlja, ovaj put Ma90Ne.....
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 14:38   #2
Sreten Jocić,tzv.Joca Amsterdam?

Rođen je 24. listopada 1962. godine u Smederevskoj Palanci.
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 15:14   #3
xxx

Al Capone?Rodjen je 17.januara.1899.godine u Brookliny,New York?Jarac sa Asc u Ribama
Joseph Bonnano rodjen 18.januara.1904.godine u Castellammare del Golfo,Sicilija.
Srpski tajkun i bogatas trenutno u izbjeglistvu u Rusji,Bogoljub Karic takodjer 17 januar.1954,Kosovo.
Svoj trojici je sunce na stepenu exaltacije Marsa...
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 19:17   #4
samo jedan dodatak na temu...za silovanje u igri mora biti i mars-uran kombinacija bar koliko sam ja procitala...
I cak moze biti i konjukcija te dvije planete,ali naravo da ostalo ovisi o samom natalu...
__________________
Za bor ne znaš da je zimzeleno drvo dok ne dođe listopad.
vixen27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 03:36   #5
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
Jedan primjer. Trenutno je aktualan Ma90Ne i i evo, lopovi haraju Ukradena jahta, s obzirom da je vladar Uran u Ribama, negdje su pobjegli na mjesto simbolike Riba.......
E sad pa navodno nije ukradena jahta, nego oduzeta. A šta drugo očekivati od Neptuna i šupljih priča koje dolaze s njim...
Neptun su laži i obmane...
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 03:40   #6
Quote:
vixen27 kaže: Pogledaj post
samo jedan dodatak na temu...za silovanje u igri mora biti i mars-uran kombinacija bar koliko sam ja procitala...
I cak moze biti i konjukcija te dvije planete,ali naravo da ostalo ovisi o samom natalu...
U pravu si, mnoge serijske ubojice koje sam proučavala su i silovatelji. Aspekt Ma/Ur nalazila sam u svim kombinacijama 0/60/90/120/180, zatim Ma u Aq, Ma u 11.k., pa Mars u bilo kojem znaku, a njegov vladar u aspektu s Uranom...
MArs/Uran u negativnom smislu je mizantrop, on prezire sve što je ljudsko i humano, u naletu bijesa naravno....
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 11:44   #7
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Sreten Jocić,tzv.Joca Amsterdam?

Rođen je 24. listopada 1962. godine u Smederevskoj Palanci.
Šta s njim? Ima bogatu kriminalnu biografiju i na šta se konkretno orijentirati...
Na jednom astro forumu na temi Sačekuše, povela se rasprava o likvidiranju i netko je usporedio odnos atentatora/ubijenog sa ribarom koji ribi sprema sačekušu - Mars/Neptun koji ovaj ima.
Kod privrednih kriminalaca povlačio se aspekt Mo/Pl, vole (Mo) tuđ novac (Pl), ovaj s njime i radi (Mo0Pl u Vi).
Čovjek koji krši (Ur) 180 zakon (Ju); stiče moć kaznenim djelima - So90Ma180Sa, jer moć je So u Sco, a kaznena djela Sa180Ma...
Kao i u natalnim kartama otmičara, ima iskvaren odnos Saturna (oduzimanje) i Urana (slobode), Sa u Aq, Ur u Vi, vladar Me 120 Sa.
Šteta što nemamo asc i položaj kuća, pa nema kompletne slike, ali iz postavke planeta po znacima vidi se pasivna ličnost, naglašeni fiksni i promjenjivi znaci, ovo nije netko tko sam djeluje, jer za takvo nešto potrebna je izvršna ličnost i naglašeni znaci. Ima kartu patrone, kao da je uvučen u to čime se bavi i nema drugačiji izbor. Čovjek koji jest moćan, ali radi za nekog i nečija je figura....radi za moćnu kriminalnu organizaciju (Mo0Pl0Ur u Vi) unutar koje ima stabilan i siguran položaj (vl.Me120Sa).
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 13:47   #8
Gdje god je tezi privredni kriminal u igri tu je energija Bika u opticaju:

Bernard Madoff April 29 1938

Helmut Elsner 12. Mai 1935

??
S T E L I U M is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 14:16   #9
Quote:
S T E L I U M kaže: Pogledaj post
Gdje god je tezi privredni kriminal u igri tu je energija Bika u opticaju:

Bernard Madoff April 29 1938

Helmut Elsner 12. Mai 1935

??
Interesantno prvi ima Mo90Pl, a kod drugog Mo vlada Pl....Što se tiče energije Bika, to samo znači da je osoba sklona užicima, voli novac, potrebna mu je materijalna sigurnost, ali to samo po sebi nije dovoljno, Pluton i Škorpion, odnosno 8.k. govori o tuđoj imovini, tuđem novcu....ali ni to nije dovoljno.
Kod privrednih kriminalaca moraju postojati pokazatelji zloupotrebe položaja, dakle 10.k. mora biti uključena u priču o novcu, jer svaki od njih da bi uopće došao do tuđeg novca prvo mora imati pristup istom....
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 19:33   #10
svaka čast na temi!

koje bi aspekte trebale imati žrtve silovanja?
jel ima to kakve veze sa venera/mars ili venera/pluton?
mislim da sam čula da venera90mars to označava.

inače,znam jednog lika za kojeg sam bila 100% uvjerena da je potencijalni silovatelj,a sada vidim da ima mars/uran i mars/neptun,intuicija me nije prevarila.

a evo danas su mi baš u svlačionici u teretani ukrali neku jako skupu šminku iz torbe,pa ronim suze,da sam znala da se za vrijeme neptun/marsa dešavaju krađe bila bih pažljivija.
ali barem znam za ubuduće.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 14:47   #11
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
svaka čast na temi!

koje bi aspekte trebale imati žrtve silovanja?
jel ima to kakve veze sa venera/mars ili venera/pluton?
mislim da sam čula da venera90mars to označava.

inače,znam jednog lika za kojeg sam bila 100% uvjerena da je potencijalni silovatelj,a sada vidim da ima mars/uran i mars/neptun,intuicija me nije prevarila.

a evo danas su mi baš u svlačionici u teretani ukrali neku jako skupu šminku iz torbe,pa ronim suze,da sam znala da se za vrijeme neptun/marsa dešavaju krađe bila bih pažljivija.
ali barem znam za ubuduće.
Naletila sam na jednu žrtvu silovanja, imala je Ve/Ma, ne sjećam se o kakvom se točno aspektu točno radilo. A čuj, u ženskom horoskopu žena sama po sebi je predstvljena Mjesecom i Venerom, a Mars su muškarci u njenom životu. Aflikcije Ma na Mo ili Ve ukazuju na prisustvo nasilnih muškaraca u njenom životu, iz čega nekad proizlazi i silovanje. Ali to nije dovoljno, jer mnoge imaju te aspekte pa nema silovanja. Bitan je ostatak natalne. Nisam se još pozabavila detaljnije tom problematikom, al čim budem napisat ću.
Znači šminka ti je ukradena....e ima jedna zanimljivost
Ukradene maskare marke Rimmel, znaju lopovi šta je dobro....
- onda u 5.mj kad je bio Ma60Ne isto se krala kozmetika, a čini mi se i kad je zadnji put bila Ma0Ne ove zime, al ne mogu naći članak....
Ne znam dal ima to veze i s Venerom, jer u oba slučaja aspekta Ma/Ne bio je istovremeno i Ma/Ve.....vjerojatno ima jer kozmetika je Venera...

Ray ban, koje si tranzite imala na dan krađe?
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 15:14   #12
na dan krađe mi je bila aflicirana natalna Venera u Vagi od strane tranzitnog Merkura(orbis 2) i Plutona(orbis 3).
bit će da je to to onda,Venera je kozmetika.
premda to su malo široki orbisi za tranzite,ali eto izgleda da djeluju.
samo malo me čudi to jer tranzitna Venera se približavala mom natalnom Jupiteru u blizancima(na 0 stupnju),a to je sretan aspekt.
nisam imala ostalih značajnijih aspekata,eventualno tranzitni Saturn u malo široj konjukciji sa nat.suncem(orbis 3) i Sunce u raku u egzaktnom sextilu sa mojim suncem u djevici.

Edit:
zaboravila sam i tranzitni merkur u trigonu sa nat.Uranom u škorpionu(orbis 2),ali to je pozitivan aspekt,pa vjerovatno nije toliko ni bitno.
i zaboravila sam još napisati da mi je nat.Venera u konjukciji sa Merkurom,Marsom i Plutonom,Merkur i Mars su na 7.stupnju Vage,Pluton na 10.,pa ne znam jesu li tranzitni
Merkur u raku i Pluton u Jarcu možda utjecali i na njih.
ali vjerovatno nisu jer ipak je to preširoko.

Zadnje uređivanje ray ban : 06.07.2009. at 15:35.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 03:01   #13
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
na dan krađe mi je bila aflicirana natalna Venera u Vagi od strane tranzitnog Merkura(orbis 2) i Plutona(orbis 3).
bit će da je to to onda,Venera je kozmetika.
premda to su malo široki orbisi za tranzite,ali eto izgleda da djeluju.
samo malo me čudi to jer tranzitna Venera se približavala mom natalnom Jupiteru u blizancima(na 0 stupnju),a to je sretan aspekt.
nisam imala ostalih značajnijih aspekata,eventualno tranzitni Saturn u malo široj konjukciji sa nat.suncem(orbis 3) i Sunce u raku u egzaktnom sextilu sa mojim suncem u djevici.

Edit:
zaboravila sam i tranzitni merkur u trigonu sa nat.Uranom u škorpionu(orbis 2),ali to je pozitivan aspekt,pa vjerovatno nije toliko ni bitno.
i zaboravila sam još napisati da mi je nat.Venera u konjukciji sa Merkurom,Marsom i Plutonom,Merkur i Mars su na 7.stupnju Vage,Pluton na 10.,pa ne znam jesu li tranzitni
Merkur u raku i Pluton u Jarcu možda utjecali i na njih.
ali vjerovatno nisu jer ipak je to preširoko.
A pazi ova zanimljivost vezano uz tvoju natalnu kartu. Ti kažeš imaš Ve0Me0Ma u Vagi i sad kad ti je taj stelij tranzitno afliciran pokradena ti je kozmetika. Prošle godine, 18.09.08. bili su Me0Ma0Ve 120 Ne u Vagi, znači ista slika na nebu kao i u tvojoj natalnoj. I evo šta se desilo, nepoznati počinitelj provalio u salon za uljepšavanje i ukrao razne kozmetičke preparate...
Znači ima veze s Venerom...
Jeli te ikada ranije itko pokrao?
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 10:55   #14
ne nisu me prije nikada pokrali,stvarno sam imala uvijek sreće s tim,a družila sam se stvarno sa svakakvim ljudima i puno puta su me mogli pokrasti ali nisu.
ali ja imam natalno puno trigona i sextila,i samo 1 kvadrat i 2 opozicije,pa to zahvaljujem tim sretnim aspektima.
taj stelij u Vagi mi je u trigonu sa jupiterom.
mislim da mi se ta krađa sada dogodila i zbog konjukcije tranzitnog Saturna sa mojim Suncem,valjda me je Saturn htio naučiti da moram biti opreznija sa svojim stvarima.
i naučila sam lekciju.

nego znaš čega se bojim.
baš sam prije par tjedana počela kupovati kozmetiku preko ebaya(opet kozmetika u pitanju,a šta bi drugo kupovala osoba sa stelijem u Vagi nego kozmetiku ).
i sada se bojim onih krađa sa kreditnih kartica i sličnih prevara,pogotovo jer će mi Saturn na jesen doći na Veneru,a od proljeća će i Uran iz Ovna raditi opoziciju na nju,a Uran je internet.
šta misliš jel bi trebala prestati sa internet kupovinom kada počnu ti negativni tranziti?
pa sam onda opet mislila početi kupovati kada ti tranziti prođu.
samo predugo će to trajati,treba to izdržati.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 23:51   #15
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
Trenutno je aktualan Ma90Ne i i evo, lopovi haraju Ukradena jahta, s obzirom da je vladar Uran u Ribama, negdje su pobjegli na mjesto simbolike Riba.....
Čitala sam danas vijesti pa evo jedne prigodne anegdote u istoj simbolici:

Daklem aktualnog kvadrata Mars/Neptun (Mars otimač, Neptun/nestanak), Mars se nalazi u zemljanom znaku bika, a Neptun u zračnom vodenjaku.


Njemački (Njemačka=ovan) su policajci (Mars=policija) pokušavali zaustaviti lopova pijanca (Mars/Neptun) koji im je bježao (Neptun u vodenjaku=bjegunac) ukradenim traktorom (Mars u biku). Na kraju su mu morali pucati (Mars=pucanj, Mars/Uran=pištolj) u gume (Neptun/gume u vodenjaku/zrak).

Policajci (Mars) su ga pokušavali zaustaviti i poprskavši ga suzavcem (Mars/Neptun=plin suzavac), zatim su ga neuspješno pokušavali zaustaviti bacivši pred njega pojaseve s čavlima (Mars), ali traktorske gume su bile predebele (Mars u biku). Lov je završio kada je jedan policajac pucao (Mars) u gume traktora (Mars u biku).



Eto, momcima u plavome je trebalo 40-tak minuta...da je kojim slučajem Mars bio u blizancima dečki bi bili i brži.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 01:23   #16
E, da je Mars bio u Blizancima ne bi imali posla s traktorom (Ma u Ta) nego nekim bržim i modernijim vozilom...
E, jel su benzinske postaje isto predstavljene Ne u Aq? Pokradena je jedna. Odnosno Neptun - benzin...
Morat ću potražit ranije slučajeve...
Vidiš, nisam čitala niti za jednu banku, iako sam mislila da se banka veže uz Bika. Odnosno banka se veže za Bika, al Neptun mislim da predstavlja mjesto krađe, odnosno, ako je Mars lopov, aspekt prema ostalim planetama govori o mjestu...Malo me ovo buni...
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 15:54   #17
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
E, jel su benzinske postaje isto predstavljene Ne u Aq?
Yes.

Slika vodenjaka kao simbola vodonoše je simbol onoga koji vodu nosi i onoga tko iz svog krčaga vodu prelijeva pa su zbog toga svi vodovi i provodnici simbolički vezani uz znak vodenjaka.

Ali ne samo vodovodi, nego i plinovodi i općenito cjevovodi i sve što ima veze s domišljatim prijenosom, transferom i cirkulacijom ili bilo kojim oblikom prijenosnog sustava od npr. saobraćajne petlje pa sve do npr. ljudskog organizma gdje simbolizira živčani sustav kao mrežu kojom se prenose živčani impulsi. Uran (vodenjak) je uvijek onaj koji vrši prijenos, vrši "transmisiju".

Benzin, nafta i plin su predstavljeni Neptunom, pa su benzinske postaje predstavljene Neptunom u vodenjaku. Daklem - benzinska je postaja mjesto transfera (vodenjak) benzina (Neptun). Ona je i mjesto gdje jako puno različitih ljudi cirkulira (vodenjak) i na vrlo brz i moderan način vrši prijenos (vodenjak) te tekućine (Neptun) u svoj automobil da bi se on čovjek mogao brzo kretati (Uran simbolizira i automobil kao i sve druge sofisticirane naprave koje omogućavaju ljudima vrlo brzo kretanje).
Quote:
Vidiš, nisam čitala niti za jednu banku, iako sam mislila da se banka veže uz Bika. Odnosno banka se veže za Bika, al Neptun mislim da predstavlja mjesto krađe, odnosno, ako je Mars lopov, aspekt prema ostalim planetama govori o mjestu...Malo me ovo buni...
Pa jest banka vezana uz znak bika (Venera-manji novac, Jupiter-veći novac). Neptun je ono nepoznato mjesto gdje otimač odnosi novac, jer da je poznato onda ne bi bila krađa.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 00:51   #18
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post

Pa jest banka vezana uz znak bika (Venera-manji novac, Jupiter-veći novac). Neptun je ono nepoznato mjesto gdje otimač odnosi novac, jer da je poznato onda ne bi bila krađa.
Puno ti hvala na detaljnom objašnjenju.
Što se tiče Bika i banki, evo vidi ovaj članak, pljačka banke 21.07.07., Mars je u Biku 90 Ne. Ista priča 18.12.06 - Ma je u Strijelcu 90 Uran i aplik. konj Jupiter. U prvom slučaju banka radi Ma u Biku, u drugom radi Ma0Ju?
Uglavnom dvije potpuno različite astrološke slike. Jedino se i u prvoj i u drugoj karti provlači Ne u Aq, u prvoj karti kroz Ma90NE, u drugoj kroz Neptunovog vladara Urana....
a zašto sad nema ništa? Mars je u Biku 90 Ne....il sam opet smetnula s uma da to ima veze s tranzitima na kartu grada? Jel imaš natalnu Zagreba možda?
Odnosno, u karti nekog grada sve banke bi bile u kojoj, 8.kući? Pa ako taj Ma/Ne ili Ma/Ur ne aflicira istu onda nema ništa?
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 17:00   #19
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
Puno ti hvala na detaljnom objašnjenju.
Nema na čemu.
Quote:
Što se tiče Bika i banki, evo vidi ovaj članak, pljačka banke 21.07.07., Mars je u Biku 90 Ne. Ista priča 18.12.06 - Ma je u Strijelcu 90 Uran i aplik. konj Jupiter. U prvom slučaju banka radi Ma u Biku, u drugom radi Ma0Ju?
Uglavnom dvije potpuno različite astrološke slike. Jedino se i u prvoj i u drugoj karti provlači Ne u Aq, u prvoj karti kroz Ma90NE, u drugoj kroz Neptunovog vladara Urana....
Nisam izrađivala ove karte, trebalo bi znati točan sat zbog rasporeda polja i njihovih vladara. (na ovom linku po policijskom izvješću slijedeći dan je bilo i više provala u sportske kladionice (Mars/provalnik, Jupiter/sportska kladionica).


Evo staviti ću jednu kartu ovogodišnje zloglasne pljačke i tragedije u Sesvetama koja je izgledala poput prave gangsterske pljačke iz filmova. No ova je nažalost bila stvarna i baš kao što je bila opasna i krvava, tako je i njena karta jako crvena.


Pljačka banke - 5. svibanj 2009.

• Kartom dominira napeti aspekt T-kvadrata s žarišnim Plutonom koji je vladar 2. polja (banka) i radi kvadrate na Mjesec (narod, "obični ljudi") i Mars (oružje, napadač). Pljačka je izvedena usred bijela dana kada se pred bankom nalazilo oko stotinu ljudi.

• Očevici kažu da su napadači počeli pucati bez upozorenja (Uran u opoziciji s Mjesecom i kvadratu s Plutonom).

• Jaki Mars (otimač, oružje, opasnost) je u u kvadratu s Plutonom (kriminal, mafija, ono što je "bezdušno") = oružana pljačka, ubojstvo. Vladar 8. polja (smrt) je Venera (prirodni vladar znaka bika) u kvadratu s Plutonom (ubojstvo) - poginuo je 24-godišnji mladić policajac i "nečiji sin" (Venera vladar 8. polja u konjunkciji s Marsom i opoziciji na Mjesec).

Pluton općenito označava vezu uz fizičku smrt, te vezu s podzemnim kriminalnim milje-em...uz bande, organizirani kriminal i mafiju. U ovoj pljački su sudjelovala dvojica pljačkaša i policiji od prije poznata kriminalca (Pluton u 3. polju) koji su uhvaćeni odmah, a novac odmah nađen.
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
a zašto sad nema ništa? Mars je u Biku 90 Ne....il sam opet smetnula s uma da to ima veze s tranzitima na kartu grada? Jel imaš natalnu Zagreba možda?
Naravno da pljačka neće biti u gradu čija "slika natalne karte nema tranzitno pokriće". Mislim da svaki pojedinačni slučaj treba gledati pojedinačno i u cjelini - uostalom kao i svaku drugu natalnu kartu.


P.S. Nemam natalnu kartu Zagreba.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 09.07.2009. at 23:08. Reason: P.S.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 01:40   #20
Strašno je ovo u Sesvetama šta se desilo.
Komplicirane su banke. Uostalom, ne možeš tek tako lako opljačkat banku pa ni astro slika ne može bit jednostavna.
Nego malo o provalama u benzinske crpke koje su učestale. Predstavljene su Ne u Vodenjaku.
30./ 31.05. provala što se tiče aspekata Ma60Ne i Me90Ne
14./15.06. provala od aspekata na Neptun nije Mars nego Merkur 90 Neptun i Sunce 120 Neptun. Merkur je u Blizancima - šta je ovo? Maloljetnik? Ili više njih, radi dvostrukog Blizanca....
E...sve tu piše....
Merkur je maloljetnik....
Znači, prema toj teoriji kad idući put bude Me/Ne, a to je cca 26.07-05.08. neki maloljetnici bi trebali opljačkat benzinsku crpku. Samo ne znam gdje....

Zadnje uređivanje Saradonija : 10.07.2009. at 01:52.
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:34.