Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2011., 11:32   #141
Quote:
sanja2222 kaže: Pogledaj post
eto narucila se snimat kicmu pa cemo vidjet ko tu koga je......
kicma mene il ankcioznost..... bonk



luda pa živi....
Ajd pa javi rez...makr ja sam ti reko već kaj mislim da je al nemora bit.Prije godinu dana sam snimo kralježnicu i sve super makr imam jako ravna stopala
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 15:36   #142
Quote:
WarMaster kaže: Pogledaj post
Ajd pa javi rez...makr ja sam ti reko već kaj mislim da je al nemora bit.Prije godinu dana sam snimo kralježnicu i sve super makr imam jako ravna stopala
i ja imam ravna stopala...
sutra idem pa cu vidjet ko tu koga..... :bank:
sanja2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 19:12   #143
Quote:
sanja2222 kaže: Pogledaj post
i ja imam ravna stopala...
sutra idem pa cu vidjet ko tu koga..... :bank:



eo....slikala kicmu...:
dijagnoza u utorak....
a,do tada
sanja2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 11:38   #144
nalazi ok....
sad vise ne znam ko tu koga.....
sanja2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 12:36   #145
Quote:
sanja2222 kaže: Pogledaj post
nalazi ok....
sad vise ne znam ko tu koga.....
Tak sam i mislio,neznam ak te to još kopka i nemreš se pomirit s time,jedino rješenje je da se naručiš kod neurologa-al opet bude sve dobro.Neznam al znam da je i mene to dost hebalo pa sam otišao privatno obavit skoro sve pretrage i dok je sve bilo super i doktorica mi malo objasnila neke stvari sam se konačno smirio i tak već godinu i po fala kurcu,al ono jbg-a osjetim rovanje po stopalima!,pozz
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 17:07   #146
Smile

Quote:
WarMaster kaže: Pogledaj post
Tak sam i mislio,neznam ak te to još kopka i nemreš se pomirit s time,jedino rješenje je da se naručiš kod neurologa-al opet bude sve dobro.Neznam al znam da je i mene to dost hebalo pa sam otišao privatno obavit skoro sve pretrage i dok je sve bilo super i doktorica mi malo objasnila neke stvari sam se konačno smirio i tak već godinu i po fala kurcu,al ono jbg-a osjetim rovanje po stopalima!,pozz


a jesi kad osjetio tezinu u nozi dok hodas?
sanja2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 17:17   #147
Quote:
sanja2222 kaže: Pogledaj post
a jesi kad osjetio tezinu u nozi dok hodas?
Pa da...al to zbog ravnih stopala brijem
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 22:44   #148
Ne znam tko danas nema ravna stopala.
femmelatin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 23:02   #149
meni je ovaj problem zastupljen samo kada serem.
kplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 15:53   #150
Quote:
femmelatin kaže: Pogledaj post
Ne znam tko danas nema ravna stopala.
a i to isto kaj velis.....
al nek sam ja krenula dr.to je najbitnije....
sanja2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 00:38   #151
Da dignem malo temu,meni prije odprilike 4godine počeli trnci...probudio se i trnci u stopalima..al više kao da struja prolazi...onak nelagodno.Bio kod neurologa,kod privat doktorice-sve žive pretrage...na kraju kao neki problemi s stresom,umorom,psihom ,vitamini b i normabeli i piči doma..pfff i naravno komentar zdrav si ko bik!.Naučio se živjet s time...al ovak me kopka...jer ja to fakat osjećam...koa da mravci nutra ruju...zna i pulsirat mi u stopalima!-ko da nervi igraju
*i kralježnicu snimao..sve u redu
neznam još vrat možda....noge mi inaće malo hladnije al sumnjam da imam baš ono lošu cirkulaciju.
**prepuno vremena za kompom-poso,doma
da je nekj ozbiljnije valjda bi cepiknul kroz tih 4 lete...hahaha
Fala na mogućim kom i prep..zz
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 17:36   #152
Trnci u nogama

Sinoc me probudio osjecaj utrnjenosti lijeve noge i to u području ispod koljena. Čitav dan, kad sjedim ili legnem osjećam da mi je noga utrnjena. Imam snižen krvni pritisak i cesto hladne noge pa predpostavljam da je u pitanju slaba cirkulacija. Može li mi neko reći o čemu se radi?
ljeposava is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 23:20   #153
Quote:
ljeposava kaže: Pogledaj post
Sinoc me probudio osjecaj utrnjenosti lijeve noge i to u području ispod koljena. Čitav dan, kad sjedim ili legnem osjećam da mi je noga utrnjena. Imam snižen krvni pritisak i cesto hladne noge pa predpostavljam da je u pitanju slaba cirkulacija. Može li mi neko reći o čemu se radi?
Cirkulacija - moguće ali na osnovi sniženog krvnog tlaka je to nemoguće reći. Vjerojatnije se radi o lošem položaju tokom spavanja i nekakvoj kompresiji osjetnih živaca, pogotovo ako se javlja i kad sjedite. Trebalo bi spontano proći. Ima i drugih uzroka ali su manje vjerojatni po meni. Pazite malo kako sijedite i ležite pa ako baš ne prestane onda odite kod liječnika.
Meni npr. često noge budu utrnute u jutro ili tokom dugog sjedenja ili kada držim nogu preko noge. Dolazi do lagane kompresije cirkulacije i živaca i onda dođe osjećaj utrnulosti. Pozdrav
BlueWhale is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 00:34   #154
Question Help!

ovako, nova sam tu na forumu, ali sam se registrirala samo jer trebam neki savjet.
Imat ću 16 godina uskoro.Pred par dana počeli su mi se javljati neki neobični trnci u gornjem dijelu nogu i leđima.Trnci traju samo par sekundi,ali su onako neobično topli, da me čak i speče ponekad. Znaju se javljati i u trbuhu,ali najviše po leđima, i to kad sjedim ili mirujem, sami od sebe dođu.
Čitala sam da to dolazi prije moždanog udara i svašta:O ali ipak sam premlada za to xD
Zanima me što bi to moglo biti, jer ne mislim odma dizati paniku i ići liječniku,
Od čega bi mi to moglo biti, od nesanice ili previše vremena provedenog za kompjutorom (sjedenje,premalo kretanja) ?
hvala unaprijed.
xAnirryx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 10:45   #155
bockanje po koži

evo,nakon sinošnje torture odlucih vas pitat...jel se jos kome desava osjecaj da vas nesto bocka po tijelu...skoro uvik kad idem spavat me pocme po kozi ili skakljucat ko da bubice setaju po meni il bockanje ko kad te komarac ubode...a nisu ni bube ni komarci nego jednostavno nista!samo od sebe...sinoc me totalno sabilo,nisam mogla zaspat od bockanja,od glave do pete..na momente bi me toliko ubolo da bi mi se misic pocea trzat od bola inace se trudim ne obazirat,tj istrpim pa zaspem,al sinoc uzas e,uglavnom,jel ko zna koja je to shema?cini mi se da sam citala davno negdi da je to kao ''odumiranje'' zavrsetaka zivaca pod kozom al neznam jel to tocno
šmizly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 15:24   #156
Pozdrav svima.
Nisam hipohondar niti išta, ali stvarno me zabrinjava nešto. Već nekih tjedan dana mi trni desna ruka od lakta prema šaci. Jedno jutro sam se probudila i uopće nisam mogla stisnuti šaku. Nakon toga mi se nastavilo trnjenje preko dana, praćeno je osjećajem slabosti i vrtoglavicom. Npr. šetam po kući i onda na 2 sekunde imam osjećaj kao da ću se srušiti, pa 2 sekunde prestane i onda opet... a desna ruka me posebno brine. Što mislite o čemu se radi?
PenelopeJane is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 21:51   #157
Quote:
PenelopeJane kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.
Nisam hipohondar niti išta, ali stvarno me zabrinjava nešto. Već nekih tjedan dana mi trni desna ruka od lakta prema šaci. Jedno jutro sam se probudila i uopće nisam mogla stisnuti šaku. Nakon toga mi se nastavilo trnjenje preko dana, praćeno je osjećajem slabosti i vrtoglavicom. Npr. šetam po kući i onda na 2 sekunde imam osjećaj kao da ću se srušiti, pa 2 sekunde prestane i onda opet... a desna ruka me posebno brine. Što mislite o čemu se radi?
jel ti ta utrnulost konstantna ili na mahove?
nista ne osjecas ili...
__________________
Welcome to " Ludacha - Spalato poliklinika " koja radi pod geslom " na vama je samo da poludite , sve ostale prepustite nama"...
ludaca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 23:34   #158
NEKAKVO STRUJANJE U LIJEVOJ NOZI TJ. STOPALU

Ovako što se tiče toga,imala sam to i prije ali nisam išla za tim jer bi mi se to desilo mozda jednom u godini,no sada me več zabrinjava odnosno više me nervira...znači u lijevom stopalu mi svaki dan po nekoliko puta počne nešto strujati kroz njega,nisu ni trnci,nego baš nekakvo čudno strujanje,kao onaj osječaj otprilike kada loše spavate na nozi,pa vam utrne i onda se počne vračati u normalu,neznam kak bi to objasnila...ali to strujanje se javlja većinom samo kada legnem,rijetko kad stojim...noge su mi oduvijek hladne,neznam dal je do toga...doktor me uputio neurologu,sad čekam termin pa ako netko mozda zna o čemu bi se moglo raditi. on je to nazvo kao nekakva parestezija u nozi...HELP
malaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 19:54   #159
Quote:
ludaca2 kaže: Pogledaj post
jel ti ta utrnulost konstantna ili na mahove?
nista ne osjecas ili...
Na mahove. Sad mi je i srce počelo preskakat
PenelopeJane is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 23:06   #160
Quote:
PenelopeJane kaže: Pogledaj post
Na mahove. Sad mi je i srce počelo preskakat
ne brini to ti je ankcioznost koja se manifestira tjelesnim simptomima....
kod dr.opce prakse po uputnicu za psihoterapiju i ad obavezno...
__________________
Welcome to " Ludacha - Spalato poliklinika " koja radi pod geslom " na vama je samo da poludite , sve ostale prepustite nama"...
ludaca2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.