Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2010., 16:02   #1001
inače Corazon Salvaje se u Meksiku zove Fracazon Salvaje...

u posljednjoj eps. su čak imali vidljivi mikrofon u kadru..

6.27

http://www.youtube.com/watch?v=xSWeH...layer_embedded
sortiadictos is offline  
Old 09.01.2010., 16:06   #1002
Postoji mogućnost da hrt kupi Corazon salvaje (2009).
lalač is offline  
Old 09.01.2010., 16:07   #1003
Quote:
sortiadictos kaže: Pogledaj post
inače Corazon Salvaje se u Meksiku zove Fracazon Salvaje...

u posljednjoj eps. su čak imali vidljivi mikrofon u kadru..

6.27

http://www.youtube.com/watch?v=xSWeH...layer_embedded

hahahahah bas su un fracazo!!!!! cula sam da je ta serija ziva koma!! mikrofon... hahahahahah
__________________
No pares nunca de sonar... vive tu vida...
La vida es como una estrella, puede brillar a cada instante...
ana*vondy is offline  
Old 09.01.2010., 16:12   #1004
Pa nije moguće da razmišlja o Corzonu Salvaje??? To je užas i katastrofa!!! Pa je li ta žena čuje da i tamo loše prolazi?

Iskreno se nadam da će ići Mi pecado!!!

A na novoj Sortilegio i MEPS- mene strah tih njihovih serija i termina... Prvo bude KRCATO reklama koje nemaju kraja... a prekiniti prikazivanje na pola nije im ništa novo...
Poncha_los a is offline  
Old 09.01.2010., 16:16   #1005
Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
Pa nije moguće da razmišlja o Corzonu Salvaje??? To je užas i katastrofa!!! Pa je li ta žena čuje da i tamo loše prolazi?

Iskreno se nadam da će ići Mi pecado!!!

A na novoj Sortilegio i MEPS- mene strah tih njihovih serija i termina... Prvo bude KRCATO reklama koje nemaju kraja... a prekiniti prikazivanje na pola nije im ništa novo...
prekinuli su samo sranje rebelde i vatreno srce. te serije nisu trebali nikada ni otkupljivati isto ko i sinkronizirati ružnu ljepoticu.
ANDY_1212 is offline  
Old 09.01.2010., 16:21   #1006
Samo da ne otkupe CS!
kj1504 is offline  
Old 09.01.2010., 16:22   #1007
Quote:
ANDY_1212 kaže: Pogledaj post
prekinuli su samo sranje rebelde i vatreno srce. te serije nisu trebali nikada ni otkupljivati isto ko i sinkronizirati ružnu ljepoticu.
Oprosti... Možda imaš pravo i Rebelde je sranje... Ok, a zašto si ih komentira i gleda... Jer ako se ne varam, bilo je i tvojih postova tamo...

Ok, nova tv je imala svojih grešaka, eto i ti ih priznaješ... Ako sad sve bude u redu s ovima, vjerojatno ću gledati jednu... Možda mi to vrati novu tv s padajuće putanje... A uostalom, uvijek mi ostaje net...
Poncha_los a is offline  
Old 09.01.2010., 16:24   #1008
Quote:
ANDY_1212 kaže: Pogledaj post
sranje rebelde
Kako je sad sranje? Zar nisi prije govorio da je turbo-mega-ultra-hit?

Joj, kako samo mijenjaš mišljenja ...
mat333 is offline  
Old 09.01.2010., 16:27   #1009
komentirao sam prvi par mjeseci,al kasnije sam skužio da serija nema uopće radnju, i onda sam je prestao gledat. zadnji moji komentari na toj temi bili su pljuvanje te serije. inače u početku mi je bila fora,zanimljiva,al ubrzo sam shatio da serija ne vrijedi ni pišljivog boba.
ANDY_1212 is offline  
Old 09.01.2010., 16:47   #1010
Quote:
ANDY_1212 kaže: Pogledaj post
komentirao sam prvi par mjeseci,al kasnije sam skužio da serija nema uopće radnju, i onda sam je prestao gledat. zadnji moji komentari na toj temi bili su pljuvanje te serije. inače u početku mi je bila fora,zanimljiva,al ubrzo sam shatio da serija ne vrijedi ni pišljivog boba.
rebelde je telenovela juvenil... serija za dječicu
sortiadictos is offline  
Old 09.01.2010., 16:50   #1011
Quote:
sortiadictos kaže: Pogledaj post
rebelde je telenovela juvenil... serija za dječicu
yep,u startu je bila osuđena na propast. ni kod mladih ta serija nije bila popularna
ANDY_1212 is offline  
Old 09.01.2010., 17:02   #1012
Quote:
ANDY_1212 kaže: Pogledaj post
yep,u startu je bila osuđena na propast. ni kod mladih ta serija nije bila popularna
ali jednu stvar ne kužim nikako... ima fanove po cijelom svijetu, internacionalne klubove, i kojekakve organizacije, svaki lik pojedinačno ima iza sebe klub opsesivne mladeži Anahi, Dulce Maria, Poncho, Uckermann i Perroni.... ovi zadnji su najopsesivniji... funkcioniraju kao sekta.
sortiadictos is offline  
Old 09.01.2010., 17:04   #1013
Quote:
sortiadictos kaže: Pogledaj post
ali jednu stvar ne kužim nikako... ima fanove po cijelom svijetu, internacionalne klubove, i kojekakve organizacije, svaki lik pojedinačno ima iza sebe klub opsesivne mladeži Anahi, Dulce Maria, Poncho, Uckermann i Perroni.... ovi zadnji su najopsesivniji... funkcioniraju kao sekta.
popularni su više kao glazbena grupa rbd,neg po seriji.
ANDY_1212 is offline  
Old 09.01.2010., 18:05   #1014
Quote:
u prolazu... kaže: Pogledaj post
CCEA završava prije toga,koliko znam,znači da CS ne može ići jer koliko znam htv nikada ne pušta serije prije nego oni naveliko završe u mehiku...
CCEA završava 18.3.nadam se da će HRT otkupiti MP iako je Maite opet glavna glumica
iPodtouch is offline  
Old 09.01.2010., 18:53   #1015
Quote:
sortiadictos kaže: Pogledaj post
inače Corazon Salvaje se u Meksiku zove Fracazon Salvaje...

u posljednjoj eps. su čak imali vidljivi mikrofon u kadru..

6.27

http://www.youtube.com/watch?v=xSWeH...layer_embedded
hvala!ova kemija me baci u depresiju i ovo je definitivno pomoglo.... ja 5x premotavam taj dio na 6.27 i očekujem mikrofon na vrhu ili negdje malo sa strane,a 6x skužim da je on zapravo duž cijele sredine kadra i da se ne moram mučiti tražeći...ja bih ovu seriju...

Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
CCEA završava 18.3.nadam se da će HRT otkupiti MP iako je Maite opet glavna glumica
joj,mislim da bih ja najviše ovdje htjela da krene MP,ali ne 18.3... mislim da oni ne bi opet htjeli seriju s istom glumicom,ali se čini da im ništa drugo ne preostaje...
u prolazu... is offline  
Old 09.01.2010., 19:04   #1016
zna li se prevedeni naziv serija manana es para siempre i sortilegio na tv nova?
latinac89 is offline  
Old 09.01.2010., 19:04   #1017
Quote:
latinac89 kaže: Pogledaj post
zna li se prevedeni naziv serija manana es para siempre i sortilegio na tv nova?
Ne.
Jay Bluebell is offline  
Old 09.01.2010., 19:26   #1018
manana es para siempre je SUTRA JE ZAUVIJEK a sortilegio je CAROLIJA,,,pogledala sam na wikipediaiji
talita-tv is offline  
Old 09.01.2010., 19:29   #1019
Quote:
talita-tv kaže: Pogledaj post
manana es para siempre je SUTRA JE ZAUVIJEK a sortilegio je CAROLIJA,,,pogledala sam na wikipediaiji
I??? neće se tako zvati..
sortiadictos is offline  
Old 09.01.2010., 19:30   #1020
hoce zvat ce se carolija
talita-tv is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.