Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2015., 23:03   #441
M. Lasevska imas bio primo kokosovo ulje od 200g u mulleru i alnatura kokosovo ulje od 230g u dm-u. Oba su oko 30kn. Ja sad trosim drugu teglicu bio primo i super mi je, alnaturu nisam imala, ali mislim da ne bi trebalo biti razlike jer se radi o istom tipu kokosovog ulja - hladno tijesteno, nerafinirano
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 16:11   #442
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
isuse, ja svoje imam pola godine
pa probaj ono iz mullera ili dma jeftinije je
coconutmilk nasmijala si me čuđenjem
biće da su mi oči ipak gladnije od kose pa nikad dosta ono, a de još malo, a još malo na ovaj pramen.. čini mi se suh. nakraju umaknem cijele vrhove u teglicu primjer sličan onome kad pervan parodira choa na danima pršuta

Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
M. Lasevska imas bio primo kokosovo ulje od 200g u mulleru i alnatura kokosovo ulje od 230g u dm-u. Oba su oko 30kn. Ja sad trosim drugu teglicu bio primo i super mi je, alnaturu nisam imala, ali mislim da ne bi trebalo biti razlike jer se radi o istom tipu kokosovog ulja - hladno tijesteno, nerafinirano
hvala, diva znači, obje preporučate relaciju dm- muller, no, buduć si ti zadovoljna ovim potonjim; muller kokos it is!

još jednom, hvala objema
M. Laševska is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 16:39   #443
omg umaces kosu u kokosovo ulje
mislim da mogu u ime svih nas reci da pretjerujes sa kokosovim uljem
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 16:46   #444
samo se smij
aj, biću dobra, zažmirit i malo stavljat
M. Laševska is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 19:56   #445
Ja otopim u posudici dio ulja i tamo umacem
I kad vise stavim i pustim kosu da se duze safta, rezultat bude bolji!

coconutmilk ispast ce jos da ti premalo stavljas
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 20:32   #446
pa izgleda da premalo stavljam morat cu vise
ozbiljno
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 21:43   #447
Probaj stavit vise pa vidi ima li razlike
Ja bas kuzim razliku na svojoj kosi kad je nasaftana da se s nje cijedi i kad stavim manje ulja, a sto se tice ispiranja dovoljno je jedno samponiranje da sve opere tako da nema straha da ces ostati masna
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 15:08   #448
eto, coconut kak se ono veli; ko se zadnji smije, najslađe se smije
zeka..
stvarno, košto i diva kaže, zaista postoji vidljiva razlika poslije šamponiranja između prethodno stavljenog malo kokosa i obilatog, dugotrajnijeg nanošenja i potom višesatnog nosanja. onak, u kući, skrivena masna ko prase
nije nikak ekonomično, al tu i tam, mislim da kosa zaslužuje takav tretman
p.s. mullerov se već safta na glavi
zasad mi se čini skroz dostojna zamjena za kemigov. tenks na preporukama i strpljenju
M. Laševska is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 16:10   #449
ipak mislim da je pretjerano umakati kosu u kokosovo ulje
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 21:12   #450
Meni je to najbrzi nacin nanosenja i daje mi najbolje rezultate
Moja kosa je dosta suha i dosta dugacka pa ja smatram da joj treba vise ulja.
Pretpostavljam da nekome ne treba toliko ulja ako mu je kosa kraca ili manje suha
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2015., 12:58   #451
Neki dan sam gledala dr. Oza, bila je tema o zaštiti kose od topline,
gdje se spomenulo da je ricinusovo ulje dobro za to ali ricinusovo sam jedino naletila u hladno presanom obliku a ne kao kozmeticko ulje.. Zna li neko dali takvo postoji kod nas?
__________________
''There's a sucker born every minute'' p.t.b.
Rachela is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2015., 13:13   #452
Ako hoces 100% ricinusovo ulje onda ti preostaje samo to cisto ulje. Inace ga vjerojatno mozes naci u kojekakvim mjesavinama s drugim uljima i silikonima koje se prodaju kao za zastitu od topline, ali to vise nije cisto ulje.
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 11:33   #453
Došla sam hvaliti La Croa arganovo ulje (kupim u Muelleru), meni predobro, kosa mi nije više suha kao prije, a kosa mi je inače tretirana svim i svakakvim kemikalijama, farbana petsto puta, blajh itd.
stavim ga na cijelu dužinu prije pranja i držim sat-dva kolko vremena imam, a nakon pranja također na ručnikom posušenu kosu, samo u manjoj količini....

inače mislim da je oko 40ak kn, ali znaju ga tu i tamo staviti na akciju za 29. po meni savršeno ulje!
čokolada22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 13:09   #454
I meni je LaCroa super! Bila sam skeptična zbog tone silikona, ali sviđa mi se. Nanosim ga na ručnikom posušenu kosu i nakon feniranja. Zagladi vrhove i krasno miriši, toplo i vanilijasto
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 17:46   #455
Da li to LaCroa ulje masti ako se nanese na suhu kosu? I daje li sjaj?

Ja jos nisam uspjela pronaci ulje koje mi funkcionira. Primarno trazim za sjaj i zagladjivanje ispucalih vrhova. Alfaparf kristali su mi najblize onom sto trazim, ali su daleko od savrsenih, a skupi su i brzo se trose. Mislim da cu slijedece probati Kerastase oleo relax ulje. Probala sam sve vrste hladnopresanih ulja - kokos, suncokret, ricinus, makadamija, nije mi to to, ja bi to eventualno koristila kao masku prije pranja, poslije nikako.
UlanBator is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 18:43   #456
Meni ne masti. A probaj i Hask ulja, ona su ti jeftina, dosta gušća od LaCroa ali ne maste. Hask mi ljepše funkcionira na mokru kosu, a LaCroa na suhu.
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2019., 19:52   #457
Trenutacno koristim Aveda Brilliance ulje izadovoljna sam relativno, iako za te novce bih mozda ocekivala i malo vise. Ok zagladi kosu, da malo sjaja, ali on relativno brzo nestane. Miris mi je isto tako-tako. Imam La Croa, vec sam negdje napisala, to je nesto nepodnosljivo koliko smrdi na jeftini boric iz auta. Uglavnom, to Avedino nanosim na vrhove nakon sto osusim kosu, a na mokre vrhove nanesem cisto arganovo ulje, ono je jako viskozno i ne ide nikako na suhu kosu.

Vidjela sam u Muelleru imaju L'oreal Elseve ulje na snizenju, probao netko?
UlanBator is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2019., 20:16   #458
meni su super kristali za kosu,to tako ocito poboljsa kosu da je cudo,imala sam se prilike sresti s njima prije 10 godina kad je cimerica imala,nekava bocica staklena,i unutra ti kristali s mirisom narance,nisam nikad dalje istrazzivala kako i sta,gdje se moze nabaviti...
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2019., 20:24   #459
https://bridgetharen.com/wp-content/...li-Liquidi.jpg

Ovo od Alfaparfa? Imala sam i njega, dobro mi je bilo, cak mozda i najbolje koje sam probala do sada.
UlanBator is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2019., 21:59   #460
Quote:
UlanBator kaže: Pogledaj post
https://bridgetharen.com/wp-content/...li-Liquidi.jpg

Ovo od Alfaparfa? Imala sam i njega, dobro mi je bilo, cak mozda i najbolje koje sam probala do sada.
nije,bila ve poveca bocica,i bas narancaste boje,jako fin miris,i onako je svjetlucalo...a kosa je bila premekana od toga...nikad nisam nasla to nigdje...znam da je oko 200 kn bila ta bocica


bilo je nesta tipa ovo
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.