Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2010., 19:12   #201
Quote:
harri kaže: Pogledaj post
Pa to je u redu! Kavica,daj mu kasnije pusu na zimi da ga prođu trnci i to je to
Ak se vrati po još znači da je to to!

P.S. iz iskustva ne preporučam neki birc di može bit poznate ekipe (pogotovo ako vam je prvi puta da se vidite,a i ako nije ono full frendovski)!! Jer neko vam može se prikrpat,a sumnjam da to želite oboje!
Idemo u meni najdraži kafić,u kojem ima dosta mjesta za "intimna" druženja.. Ako nekoga i sretnem što sumnjam, jer moji svi u subotu nisu ni blizu tog kafića, a njegovi još manje, jer ni neznaju za njega, tako da mislim da mi je izbor dobar.

Quote:
Mako11 kaže: Pogledaj post
ja cu ovde da stanem..do subote se dopisuj sa njim,sve normalo,a kad dodjete na kafu budi opustena,razgovarajte o vama,jer ne bi se nalazili bez veze da oboje necete vezu.i ne daj mu lazne znakove ili na kavi,ili posle kave pasce prvi poljubac,ne odbijaj mislice da si frik posle ces i samam videti sta i kako dalje
A kaj ak me ne poljubi?
Kurtg is offline  
Old 01.12.2010., 19:14   #202
nije on od tih
Mako11 is offline  
Old 01.12.2010., 19:15   #203
Quote:
Mako11 kaže: Pogledaj post
nije on od tih
SI ziher? haha
Kurtg is offline  
Old 01.12.2010., 19:18   #204
Quote:
Kurtg kaže: Pogledaj post
Idemo u meni najdraži kafić,u kojem ima dosta mjesta za "intimna" druženja.. Ako nekoga i sretnem što sumnjam, jer moji svi u subotu nisu ni blizu tog kafića, a njegovi još manje, jer ni neznaju za njega, tako da mislim da mi je izbor dobar.



A kaj ak me ne poljubi?
Tebi najdraži?! Super
Onda ti odaberi neko mjesto za sjest,i pošto mu sigurno neće bit ugodno na početku ti malo dominiraj,ak kužiš kaj mislim!

A za ovo na kraju,ja ne bi brinuo Samo ga nemoj odbit onak "divljački" da ne pobjegne momak!
 
Old 01.12.2010., 19:20   #205
Quote:
Mako11 kaže: Pogledaj post
1.Moze se reci da je napaljena,mozda je u pitanju neka starija koka
2.Malo kasnije da ti da,znaci da jos nije spremna,ako je volis cekaces taj trenutak,ali ne nekih 3 mjeseca
3.Granice su kod svakoga razlicite,ali duze cekanje nije dobra podloga za vezu
Kako to misliš, ako ju voliš ćeš čekat, ali ne 3 mjeseca? Šta ju voliš već prvi tjedan?
PWA is offline  
Old 01.12.2010., 19:22   #206
Quote:
harri kaže: Pogledaj post
Tebi najdraži?! Super
Onda ti odaberi neko mjesto za sjest,i pošto mi sigurno neće bit ugodno na početku ti malo dominiraj,ak kužiš kaj mislim!

A za ovo na kraju,ja ne bi brinuo Samo ga nemoj odbit onak "divljački" da ne pobjegne momak!
Već znam di možemo sjesti, ima jedan separe u kojem su samo 2 stola, i tam je velika fotelja (za dvoje) di bi mogli sjesti.

Onda ne brinem I neću, ako ću odbit bit će to veoma blago i "toplo" da mu dam do znanja da malo samo pričeka.
Kurtg is offline  
Old 01.12.2010., 19:29   #207
Quote:
PWA kaže: Pogledaj post
Kako to misliš, ako ju voliš ćeš čekat, ali ne 3 mjeseca? Šta ju voliš već prvi tjedan?
Pa,zar nije puno cekati 3 ili vise mesjeci za prvi sex?
Ajde,ne odma,ali sto tago dugo odugovlaciti?
Mako11 is offline  
Old 01.12.2010., 19:30   #208
Joj djeco odite trolat neki drugi forum.
chokopralina is offline  
Old 01.12.2010., 19:32   #209
penzici odite spavat.
Mako11 is offline  
Old 01.12.2010., 19:35   #210
Quote:
Mako11 kaže: Pogledaj post
penzici odite spavat.
Ja imam 20+, a -30g. Teško da sam za penziju.
chokopralina is offline  
Old 01.12.2010., 19:37   #211
Salio sam se
nego,sto ti smetaju neki odgovori?
Mako11 is offline  
Old 01.12.2010., 19:42   #212
Quote:
Mako11 kaže: Pogledaj post
Pa,zar nije puno cekati 3 ili vise mesjeci za prvi sex?
Ajde,ne odma,ali sto tago dugo odugovlaciti?
Vidim da nisi skužio poantu mog posta.
It´s ok
PWA is offline  
Old 01.12.2010., 19:43   #213
Pa pogledaj naslov teme, totalno ste offtopic. I po postovima zaključujem da ste teen, uostalom, kurtg je napisala da ima 16g, a ovo nije tema u kojoj su kompetentni šesnaestogodišnjaci. Kad bi uopće pisali na temu.
chokopralina is offline  
Old 01.12.2010., 20:55   #214
@PWA
Ubuduce pripazi na gramaticke greske,pa mozda i skontam "poantu" tvog posta.Odgovor ste dobili.

@chokopralina
Devojka je zatrazila pomoc,i mi joj pokusavamo pomoci.Kad sam se regisrtovao nije mi pisalo da mi postovi moraju biti u skladu sa godinama,tako da...
I,imam 18 godina,ali iskustva kao da imam 35.
Mako11 is offline  
Old 01.12.2010., 20:58   #215
Quote:
Mako11 kaže: Pogledaj post
@chokopralina
Devojka je zatrazila pomoc,i mi joj pokusavamo pomoci.Kad sam se regisrtovao nije mi pisalo da mi postovi moraju biti u skladu sa godinama,tako da...
I,imam 18 godina,ali iskustva kao da imam 35.
chokopralina is offline  
Old 01.12.2010., 21:02   #216
Ljubim te chokopralina
Mogli bi se nesto preko pm dogovoriti?
Mako11 is offline  
Old 01.12.2010., 21:12   #217
Quote:
TheSves kaže: Pogledaj post
Hoće li netko, kad već napiše ovakvu izjavu, to barem pokušati argumentirati.
Da, naravno da hoću

Quote:
TheSves kaže: Pogledaj post
Kakva je to cura koja ti da odma?
Napaljena, recimo...
Ja bih rekao da su u 90% slučajeva takve cure materijal za jednu noć, a i s takvima nemožeš bit siguran na čemu si tj. hoće li te prevarit s nekim

Quote:
TheSves kaže: Pogledaj post
Kakva ona koja da malo kasnije?
Može biti neodlučna, recimo....
Ne mora bit neodlučna, nego jednostavno ne želi bit etiketirana ko cheap slut, iliti cura za jednu noć, a i želi znat na čemu je. Naravno kao što sam već rekao, uvijek ima iznimaka.

Quote:
TheSves kaže: Pogledaj post
Ne kažem da je tako, jer ja nemam te dvije ladice u glavi u koje trpam žene. Ne znam, kakva je koja? Zato tražim argumente!
To nisu dvije ladice u glavi, već teorija koja je u 90% slučajeva ispravna

Quote:
TheSves kaže: Pogledaj post
Edit: I gdje je granica? Ako ti peti puta neda onda ju otkantaš? ili možda šesti?
E to zavisi od osobe/a.
Sovereign 8 is offline  
Old 02.12.2010., 00:30   #218
Quote:
Sovereign 8 kaže: Pogledaj post
Ne mora bit neodlučna, nego jednostavno ne želi bit etiketirana ko cheap slut, iliti cura za jednu noć, a i želi znat na čemu je. Naravno kao što sam već rekao, uvijek ima iznimaka.
Jedini dio koji podsjeća ne argument je zapravo ta famozna 'etiketa' lake žene iliti kurve po narodski
Dakle riječ je o uvriježenom mišljenju koje društvo ima za takav tip ponašanja.

Bolje da sad ne nabrajam sva uvriježena mišljenja koja su se pokazala pogrešnim kroz povijest, ili ne daj Bože postanem previše prost govoreći svoje mišljenje o obrascima ponašanja kojih bi se kao trebali držati.

Uostalom i ti sam kažeš: 'ne mora biti'. wft...
I pusti sad postotke sa strane. Po tvojoj teroriji može ti se dogoditi da 'odbaciš ženu svog života' jer ti je dala od prve.
Apsurdno
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Old 02.12.2010., 14:19   #219
Dajte šta zezate tipa, otkrio sebi cunning plan (CO Balldrick) da se zaštiti od nevjere, što mu sad uništavati iluzije.

Iluzorno je misliti da neko ko koristi postotke bez ikakve ideje o tome šta oni znače može imati mentalni kapacitet da shvati šta riječ "argumentirati" znači.
Incongruity is offline  
Old 02.12.2010., 15:44   #220
Ja stvarno ne znam, neka mi netko objasni zašto se daju toliki postotci u korist žena koje "ne daju pičke" kad se radi o varanju partnera? Zašto se smatra da će ona koja je dala odmah i varati? ARGUMENTE molim, i bez onih "u 90% slučajeva je tako." Jer nije tako. Ja govorim čisto iz svog iskustva. Varala sam prošlog partnera kojem nisam dala mjesec dana, a sadašnjeg ne varam kojem sam dala odmah. I da se razumijemo, i on je meni dao, inače ja ne bih mogla dati njemu. NHF. Možda ste vi muškarci veće kurve od nas kad tako razmišljate ograničeno. (Oni koji razmišljate.)

Totalni bullshit.
chokopralina is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger