Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2013., 12:39   #421
Ima puno naših jela gore. Plus, ako ti nešto treba čega nema, uneseš sama.
Vrlo je user-friendly.
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 12:39   #422
Ja pocela upisivati na cronometer.com
Meni danas na programu cardio a sutra dupli i gotova i treca sedmica. + istezanje
Urbana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 12:41   #423
Quote:
Sheeva kaže: Pogledaj post
Ima puno naših jela gore. Plus, ako ti nešto treba čega nema, uneseš sama.
Vrlo je user-friendly.
znam, navikla sam se nakon nekog vremena, al izbrisala sam profil (boga pitaj zašto) i sad ne mogu napravit drugi na isti mail

može neki savjet u vezi toga? (sorry što je off topic)
lipakaja_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 12:42   #424
prvo nisam jer nisam mogla ustati ujutro. onda mi je bilo prevruće pa mi je došla mama nenajavljeno u posjet () pa kad sam zalijala vrt i cvijeće po dvorištu više nisam mogla ni stajati na nogama. počela sam biciklom ići na posao pa mislim da me onda to skrši, baš sam umorna ovih par dana
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 12:44   #425
Quote:
lipakaja_1 kaže: Pogledaj post
znam, navikla sam se nakon nekog vremena, al izbrisala sam profil (boga pitaj zašto) i sad ne mogu napravit drugi na isti mail

može neki savjet u vezi toga? (sorry što je off topic)
otvori novi mail?

i ja sam primjetila da ima puno naših jela, baš mi je bilo fora vidjeti.
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 12:51   #426
Quote:
yuma kaže: Pogledaj post
Indigo, hoćeš reći 24 sata?

Meni nije jasno kako neki koji već treniraju neko ili dulje vrijeme, postavljaju non stop jedno te ista pitanja? Pa šta vam je ta prehrana takav bauk?
Naravno, lapsus.

Ni meni to nije jasno, nije to neka astrofizika.


Quote:
lipakaja_1 kaže: Pogledaj post
Myfitnesspal je super, iako nema bazu podataka za neka naša jela
imala sam ga, pa izbrisala profil, i sad ne mogu napravit drugi
Ne slažem se, baš tamo se može naći sve, od ABC sira do Tortice i kokica iz Cinestara.
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 13:07   #427
Quote:
Indigo Girl kaže: Pogledaj post
Naravno, lapsus.
Ni meni to nije jasno, nije to neka astrofizika.
Ma nedostatak volje da se nešto nauči i trajno promijeni, pa periodično kad imaju faze dovođenja u red opetovano postavljaju jedno te ista pitanja.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 16:25   #428
Quote:
yuma kaže: Pogledaj post
Ma nedostatak volje da se nešto nauči i trajno promijeni, pa periodično kad imaju faze dovođenja u red opetovano postavljaju jedno te ista pitanja.
Okej.

Zanimalo me, znam da je Shaun stavio poseban jelovnik za F25, pojednostavio koliko ide. I da je dao primjere snackova od 100kcal. Pa sam htjela vidjeti kako to izgleda.

A pošto je prehrana ključan dio u napretku ako već i vježbamo, zanimalo me kako izgledaju vaši obroci, da li bazirate svoju prehranu na manjim obrocima, ili izbacujete odredjene namirnice? Ne znam oko čega takav fuss.

OT- Odrađen Speed danas. Puno bolje nego u nedjelju, i ne bole me ramena toliko, danas sam puno lakše imala čvrt core, valjda fokus.

Sutra ABS, po prvi put. Bit će interesting.
Cahla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 17:13   #429
I kakve bi ti koristi imala da ti ja ili netko drugi napiše što, kada i koliko jede? Svatko od nas je različit, možda ima drugačije ciljeve od tvojih i sl. Ako se ne varam, treniraš već neko vrijeme i trebala bi već znati neke osnove prehrane što i kako?
Snackove od 100 kcal si možeš i sama složiti, ne treba ti Shaun T.


Total Body Circuit je odličan, baš me fino protreslo.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 18:17   #430
Kokeeeeeeeeeeee
Danas Lower focus-odrađeno Al uvik mi fali onih zadnjih 5 sekundi da izdržim do kraja,hebala me snaga Deep lunge hold me ubi,u biti mrzim taj pokret ostalo sve po ps-u......
što se tiče prehrane,tu je sve različito.ja znam samo da mi je sad pečenih paprika u maslinovom uju dala bi guicu
__________________
Lavić 01.08.2007 Moji Anđeli ♥♥ 22.02.2012 Zvrk 05.06.2013
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 19:24   #431
Zenske, treba mi savjet. Sjutra idem na more, na jedan dan znaci uvece sam doma. Da li da odradim nocas speed i sjutrasnji cardio? Nijesam sigurna da li cu sjutra moci uopste odraditi ista, posle plivanja i skakutanja za sestricnom. A subota opet vjerov more pa ne mogu prebaciti za taj dan.
mardz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 19:49   #432
Ja bih samo nastavila gdje sam stala. Dakle ako ti je sutra kardio odradis ga u petak. Ako propustis subotu nadoknadis je u nedjelju...pratis raspored treninga bez obzira na pauze.
Urbana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 19:54   #433
Urbana stvar je u tome sto u petak vec imam 2 treninga predvidjena rasporedom, subota opet more a nedelja je strech, a u ponedeljak treba startat sa trecom nedeljom. Zato razmisljam sta cu.
mardz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 19:57   #434
Ja bih tako kako si zamislila, to ti je sat vremena, ni toliko, jedan pa pauza 10ak minuta pa drugi. Brzo ce proci tih sat vremena

Ja sad odoh odraditi lower focus, mislila sam danas odmoriti zbog nepodnosljivih bolova jutros i u toku dana ali smirilo se pa idem odraditi to
Suntastic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 20:04   #435
Pa mislila sam da korigujes raspored u smislu da jednostavno citav raspored pomjeris za jedan dan a ne da radis po dva-tri treninga dnevno.
Ja sam tako radila na insanitiju, ako sam propustila srijedu onda je radim u cetvrtak, cetvrtak radim u petak...samo sve prebacujes za 1 dan.
Umjesto da zavrsis za npr. 30 dana zavrsices za 31 (+ x dana koliko imas nepredvidjenih pauza)

U biti, svako ima neki svoj sistem. Ja volim raditi ovako.
Urbana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 22:30   #436
Odradila, i plus 150 cucnjeva prvi put sa opterecenjem. Ako budem iz kreveta sutra mogla ustati bice dobro
Suntastic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 22:44   #437
150 cucnjeva??? S opterecenjem?? Kolikim? ATG cucanj ili normalan? Svaka cast :klanjamse:

Ja sam najponosnija na sebe ikada i zivi sam dokaz da se osoba itekako moze promijeniti i ojacati si karakter. Naime otrcala sam 45 min pola sata nakon sto sam dobila stvari, danas i jucer sam malo jela, vani je sparina...bilo mi je jaaaako tesko trcati, ali nisam odustala. Skoro sam se srusila na putu do doma. Dosla doma, napila se vode, pojela 2 kockice cokolade, i nakon 30min odmora, obula tenisice i odradila Speed. I to bez greske prakticki, samo nisam skakala u burpees jer me kuk boli od trcanja. A kad sam dosla doma s trcanja bila sam sigurna da cu ga pustiti za sutra jer sam toliko slaba bila. Osjecam se fantasticno
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 22:53   #438
Svaka vam cast sa dodatnim trcanjem i cucnjevima.
Ja osim ovog ne radim vise nista, ne stignem.
Urbana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 22:58   #439
Ne mogu jos atg ni bez opterecenja ali bude nadam se.

Nije to neko veliko opterecenje, utezi po 5kg ali eto uspjela sam, zadnjih par dana sam ubacivala utege pomalo pa povecavala broj i moze se, ali mi je trebalo 22-23 minuta.
Radim onaj 30 day squat challenge, vec mi je malo dosadilo ali idem do kraja.
Suntastic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 01:03   #440
Suntastic svaka cast za cucnjeve i ja sam stigla do 150 isti challenge i dosadilo mi.
Indigo, trcanje obozavam ali nazalost ne stizem, mada bih jedino sad mogla buduci da je sad temper pala na 25.Tebi
Odradila nocas Cardio i speed tako da se sjutra bacam samo na plivanje.
Škicnula sam malo gammu na youtube, neki lik postavio vjezbe koje radi. Ima samo gamma 4 nedelje i hybrid gamma ko hoce zajedno sa alphom i betom, pa ko voli nek izvoli.Teg se koristi svih 25 minuta, ne ispusta se iz ruku.Bice zanimljivo.
mardz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:27.