Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2012., 20:57   #841
Meni je loša ova montaža sudara brodova, prvo sam bio uvjeren da je ovo neki Fanmade uradak.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 23:26   #842
Moguće da kraj filma ima twist na foru "Planete majmuna".

Pazi ovo:
završnica filma se odvija u prahistoriji. Oni u prošlost dospiju radi vanzemaljske tehnologije. Recimo, brod SJ-a stvara wormhole da dođe do Zemlje. Ili namjerava namjerno otić u prošlost da istrijebi ljude dok su još u fazi majmuna. Tako nešto.
Bilo kako bilo, ljudi im pokvare račune.
Prometheus, kojime naravno upravlja David, se zaleti u brod SJ-a koji se sruši.
Ostatak posade Prometheusa ostane nasukan na onome što je u stvari LV 426, ali u prahistoriji. Oni u olupinu broda SJ-a postave uređaj koji šalje signal- upozorenje.
Koje za 100 000 godina uhvati posada Nostroma. Naravno, za to vrijeme, brod SJ-a je sav fosiliziran, kako je viđeno u "Alienu".
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 00:32   #843
Nije ti loš kraj filma, ali ne znam baš sad, da će biti putovanja kroz vrijeme u Alien serijalu.
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 01:18   #844
Prometheus Soundtrack Preview
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 12:51   #845
Novi poster je predobar.

@TomislavB - good idea za kraj.

Quote:
0merta kaže: Pogledaj post
Uhu, mocno. Upravo slusam.

edit: Na IMDb je ovaj text oznacen kao spoiler pa zato pazite.

Sopiler Alert !

Quote:
To prepare for his role as the android David, Michael Fassbender watched Blade Runner (a Ridley Scott film featuring androids), The Man Who Fell to Earth, The Servant and Lawrence of Arabia (mentioned by Peter Weyland). Fassbender also studied Olympic diver Greg Louganis, drawing inspiration from Louganis's physicality.
Izvor: IMDb
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.

Zadnje uređivanje Jacob J. Harper : 18.05.2012. at 13:11.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 13:05   #846
124 min

Runtime: 124 min

Konacno je izasao i taj podatak o trajanju filma. 2 h i 4 min ce trajati Prometheus upravo sam video na IMDb.
Moglo je i vise ali dobro sta sad to je sto je. Inace u dva sata moze puno da stane nije to uopste malo. Ali se nadam da ce kasnije izaci produzena verzija.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 14:11   #847
Jel kupio ko karte za predpremijeru 6.6. U zg cinestar imax?
Ja jesam pa vidim da nije bas neka navala jer ima jos dosta slobodnih mjesta.
doma sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 14:20   #848
Ja se zaista nadam da će me film ugodno iznenaditi pošto očekujem reciklažu već viđenih filmova. Kakva sve sranja snimaju sada, baš bih volio pogledati nešto pristojno u kinu.
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 15:18   #849
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Runtime: 124 min

Konacno je izasao i taj podatak o trajanju filma. 2 h i 4 min ce trajati Prometheus upravo sam video na IMDb.
Moglo je i vise ali dobro sta sad to je sto je. Inace u dva sata moze puno da stane nije to uopste malo. Ali se nadam da ce kasnije izaci produzena verzija.
Prekratko, s obzirom da se film najavljuje kao SF ep. Ali poznavajući Scotta, na Blu-Rayu će vjerojatno izaći Director's cut.
shoei is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 15:22   #850
Jedva cekam...jedva cekam..izgleda da sve krece u smjeru Danikena
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 16:37   #851
Kada će ovo točno stići u kina?

Ja obožavam Alien serijal, pogotovo prvi dio. Mislim da ovih 2 sata za jedan horor kojeg snima Scott je dovoljno. Inače se ne bi složila jer horori traju po sat i pol inače, a većina horor koje sam pogledala da traju 2 sata su više nego dobri, neki i odlični tako da ovo mora biti pogodak
Jaslice is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 17:21   #852
Već sam ranije napisao, film od dva sata je sasvim dovoljno. Sve što traje duže je natezanje i najčešće ima dosta dijelova filma gdje gledatelju popušta koncetracija i pažnja, upravo zbog dužine filma, što svakako redatelju nije cilj.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 00:28   #853
2 sata je sasvim dovoljno. Taman.

BTW, ne znam ako je netko tražio, ali ovo je muzika iz international trailera, od skladatelja Maxa Richtera i zove se "Sarajevo". Baš ima onaj "creepy" osjećaj.

LINK
gambit_09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 03:25   #854
Quote:
gambit_09 kaže: Pogledaj post
2 sata je sasvim dovoljno. Taman.

BTW, ne znam ako je netko tražio, ali ovo je muzika iz international trailera, od skladatelja Maxa Richtera i zove se "Sarajevo". Baš ima onaj "creepy" osjećaj.

LINK
A kaj je falilo da ga nije mogao nazvati "Zagreb" .

Kaj sam se scimao kad je ovaj ženski glas prvi put udrio u mjuzi svom svojom jačinom, bio sam se ljuljao u stolici skoro sam se srušio bio .
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 10:00   #855
Sarajevo.
Hoće li biti u službenom Soundtracku?
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 11:55   #856
Quote:
shoei kaže: Pogledaj post
Prekratko, s obzirom da se film najavljuje kao SF ep. Ali poznavajući Scotta, na Blu-Rayu će vjerojatno izaći Director's cut.
Alien traje 117 min i to ga nije sprecilo da postane jedan od najboljih filmova ikada i pravo remek-delo. Ako gledamo iz tog ugla to onda uopste nije problem jer Prometheus traje 7 min duze.

Quote:
Jaslice kaže: Pogledaj post
Kada će ovo točno stići u kina?

Ja obožavam Alien serijal, pogotovo prvi dio. Mislim da ovih 2 sata za jedan horor kojeg snima Scott je dovoljno. Inače se ne bi složila jer horori traju po sat i pol inače, a većina horor koje sam pogledala da traju 2 sata su više nego dobri, neki i odlični tako da ovo mora biti pogodak
7.6.2012

Ha, lepo me nasmeja. Da slasheri i obicni horrori traju 90 min ali ovde je rec o sf/akcionom/horroru koji prethodi sf/horror remek-delu a to sto ti pricas o 90 min vazi za obicne horror filmove.

Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Već sam ranije napisao, film od dva sata je sasvim dovoljno. Sve što traje duže je natezanje i najčešće ima dosta dijelova filma gdje gledatelju popušta koncetracija i pažnja, upravo zbog dužine filma, što svakako redatelju nije cilj.
Vec sam ranije napisao. Sve zavisi od filma do filma. Za neke filmove je doboljno i 75 min ali za neke je to premalo. To mozda ti nemas koncentraciju ali ja uvek kad gledam Ben-Hur koji traje 212 min uzivam maximalno svake sekunde.

Teen komedije i su bolje ako traju krace jer to su filmovi za zajebanciju i ubijanje vremena te nemaju slozenu pricu i nema razloga da traju 2 sata ili duze vec je dovoljno 90 min. Kada je rec o filmovima koji kao sto je primera radi Ben-Hur koji ima duboku pricu te treba trajati duze.

Verujem da si gledao Aliens koji traje 137 min a produzena verzija 154 min pa jel ti bilo dosadno i jednog minuta i jel Aliens nategnut film ?

Quote:
gambit_09 kaže: Pogledaj post
BTW, ne znam ako je netko tražio, ali ovo je muzika iz international trailera, od skladatelja Maxa Richtera i zove se "Sarajevo". Baš ima onaj "creepy" osjećaj.

LINK
Ovo ce se fino uklopiti u film. Ceo soundtrack za Prometheus ce izgleda biti creepy bas kako i treba da bude.

@gambit 09 i Nick7 - Bas je super sto vas dvojica kao i ja imate u avatarima nesto iz Prometheusa. Imao je i Cobra ali nas je napustio. Inace gambit 09 ko ti je dao ideju za taj avatar ?
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.

Zadnje uređivanje Jacob J. Harper : 19.05.2012. at 12:34.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 12:56   #857
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post


7.6.2012

Ha, lepo me nasmeja. Da slasheri i obicni horrori traju 90 min ali ovde je rec o sf/akcionom/horroru koji prethodi sf/horror remek-delu a to sto ti pricas o 90 min vazi za obicne horror filmove.
u pravu si

Ali daleko od toga da nema dobrih horora koji traju sat i pol. Prometheus mora trajati duže. Meni je sam trailer strašan.
Jaslice is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 15:15   #858
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
@gambit 09 i Nick7 - Bas je super sto vas dvojica kao i ja imate u avatarima nesto iz Prometheusa. Imao je i Cobra ali nas je napustio.
Evo, vraćam se korijenima.
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 15:17   #859
@Jacob: Ma napravio sam taj avatar već prije, još kada je izašao trailer, ali ga nisam koristio pa evo, odlučio sam malo promijeniti.
gambit_09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 18:50   #860
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
@gambit 09 i Nick7 - Bas je super sto vas dvojica kao i ja imate u avatarima nesto iz Prometheusa. Imao je i Cobra ali nas je napustio. Inace gambit 09 ko ti je dao ideju za taj avatar ?
Pa baš je fora kad se uđe na ovu temu, a ono ekipa ima u svom profilnom avataru neku referencu na nadolazeći film .
Quote:
c0bra kaže: Pogledaj post
Evo, vraćam se korijenima.
Ko i Prometheus film, povratak korijenima .
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.