Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2010., 18:26   #1
Unhappy Ponovni upis

Heej! trebam pomoć u vezi ponovnog upisa na Agronomski fakultet, čekam da mi riješe status, (jer sam zadnja generacija bez državne mature), a čekanje se odužilo, pa molim za iskustva...jako je hitno..hvala
mimica1789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 19:08   #2
Koje čekanje i koja žurba?
Ionak se ne moš upisat do ljetnog roka ponovno, pošto je zimski prošao koliko ja znam.
Dylan_DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 20:35   #3
Ma rekli su mi da se treba sastat komisija koja če mi odobriti upis ili ne..počela su mi predavanja, pa mi je bed...pa ono ak netko možda zna nešš o tome..no ipak hvala..
mimica1789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 22:00   #4
Kakva komisija, kakvo odobravanje? De de ti to malo pojasni.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 23:51   #5
Ponavljam prvu godinu, a bila sam zadnja generacija bez državne mature i sad ta komisija mi treba odobriti upis bez polaganja državne mature, a o tome mi pričaju još od 10.mjeseca..
mimica1789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 00:11   #6
ok, mislim da to trebaš gnjaviti tete u referadi, pa onda pročelnika za nastavu (ili nekog u sličnom svojstvu) na svom faxu....

mislim, ti si upisana na taj fax, samo ponavljaš godinu... kaj ti piše na studomatu (redovan upis, ponavljanje, nekaj treće)?
fea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 02:47   #7
Pa al ako upisuje samo pad godine, ona mena nikakve veze ni s državnom ni novim prijemnim kad bi ga bilo... Ničim, upisuje samo pad. Tu mora biti još nečeg... Možda je izgubila pravo na studiranje or smth pa sad vjećaju dal da joj se smiluju i puste ju.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 02:51   #8
pa sigurno se je ispisala

ili je imala pauzu u studiranju
orka12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 03:03   #9
M-m. Da je pauzirala, as in zaledila godinu (propisno, jel, kak već to ide), vratila bi se na faks bez problema.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 12:47   #10
@ mimica: ček, ti si se ispisala s agronomije pa se sad zelis ponovno upisati? ili si samo pala 1. godinu?

@ svi ostali: pa da, i ja mislim da ako je pala godinu nema nikakve veze s DM.
fea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 17:36   #11
Quote:
fea kaže: Pogledaj post
@ mimica: ček, ti si se ispisala s agronomije pa se sad zelis ponovno upisati? ili si samo pala 1. godinu?

@ svi ostali: pa da, i ja mislim da ako je pala godinu nema nikakve veze s DM.
sigurno se je ispisala pa je skuzila da je polagati dm jako, jako komplikovano
orka12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 19:59   #12
Quote:
fea kaže: Pogledaj post
@ mimica: ček, ti si se ispisala s agronomije pa se sad zelis ponovno upisati? ili si samo pala 1. godinu?

@ svi ostali: pa da, i ja mislim da ako je pala godinu nema nikakve veze s DM.
Ja sam samo pala prvu godinu, otišla sam u referadu i rekli su mi da predam molbu za ponavljanje godine..molba mi je pozitivno riješena, uplatila sam upisninu i školarinu!, a u dekanatu su mi rekli da za generaciju prije D.M. treba proći profesorsku komisiju i nikad da se sastanu...
mimica1789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 01:56   #13
drago mi je da ti je molba pozitivno rješena
fea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 15:42   #14
Quote:
mimica1789 kaže: Pogledaj post
Ja sam samo pala prvu godinu, otišla sam u referadu i rekli su mi da predam molbu za ponavljanje godine..molba mi je pozitivno riješena, uplatila sam upisninu i školarinu!, a u dekanatu su mi rekli da za generaciju prije D.M. treba proći profesorsku komisiju i nikad da se sastanu...
meni je ovo apsolutno nejasno, tj. ne shvaćam u čemu je točno problem.

vidim dvije-tri solucije, o kojima mi se sad ne da pisati, jer je to, ttrenutno, apsolutno nebitno.

kakva god komisija da se mora sastati i kakvu god odluku da moraju donijeti, tebi je ova godina otišla u nepovrat ako nisi 2 mjeseca išla na predavanja.

malo kasno si se sjetila raspitivati o tome, to se radi u rujnu.

u svakom slučaju, državna matura nema apsolutno nikakve veze, bilo s ponavljanjem godine, bilo s ponovnim upisom.

sve mi se čini da ovdje neko zajebava.
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 16:17   #15
pitanje

kako ide kad izubis pravo studiranja???a oces ponovno upisat taj faks,pa jesi li odma opet izravno upisan ili sta???
josip5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 16:47   #16
Quote:
josip5 kaže: Pogledaj post
kako ide kad izubis pravo studiranja???a oces ponovno upisat taj faks,pa jesi li odma opet izravno upisan ili sta???
kad na nečemu izgubiš pravo studiranja, to onda, dabome, ne možeš ponovo upisati.
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:29.