Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2009., 17:10   #41
Bog ljudi.Samo da vam javim da sam čuo informaciju da se dobivaju 2 boda za učenje inforamtike u osnovnoj školi.Pa ako vam to može pomoć
Perkan777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 18:56   #42
Thumbs up

Quote:
mwa ludacha kaže: Pogledaj post
...ee ja bu upisala X-tu...pošto je bodoni prag 55 ja bi imala 57..a ak mi se boduje stranii jezik po novme za najmanje 4 godd učenja onda 59...jel bi upala??
Bodovni prag u desetoj gimnaziji je 56 bodova - ako upisuješ opću, a 54 boda ako upisuješ prirodoslovno-matematičku.

Moram te razočarati što se tiče plana da ćeš dobiti 2 boda za učenje stranog jezika (to nije točno). Istina je da jezične gimnazije daju dva dodatna boda ako se u osnovnoj školi uči drugi strani jezik najmanje 4 godine. Na tvoju žalost, deseta nije jezična gimnazija

No, ako ćeš imati 57 bodova to bi trebalo biti više nego dovoljno za upis u desetu :klap:
tetak2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 20:12   #43
Quote:
tetak2 kaže: Pogledaj post
Bodovni prag u desetoj gimnaziji je 56 bodova - ako upisuješ opću, a 54 boda ako upisuješ prirodoslovno-matematičku.

Moram te razočarati što se tiče plana da ćeš dobiti 2 boda za učenje stranog jezika (to nije točno). Istina je da jezične gimnazije daju dva dodatna boda ako se u osnovnoj školi uči drugi strani jezik najmanje 4 godine. Na tvoju žalost, deseta nije jezična gimnazija

No, ako ćeš imati 57 bodova to bi trebalo biti više nego dovoljno za upis u desetu :klap:
u nadam se da si u pravu..tnx..
mwa ludacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 21:31   #44
Thumbs up

Quote:
sonyericsson_v640i kaže: Pogledaj post
ma niš ne brini za to ja sam ti sad prvi razred to dobiješ na kraju osmog
a ak te neka škola posebno zanim sam kaži ja tio znam ugl kolko ti trea za koju školu
hvala upisala sam 13. gimnaziju
Loco_55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2009., 17:50   #45
Question ey ljudi...

hay ljudi....trebam pomoć.Voljela bi upisati upravnu školu,al neznam baš puno o njoj. odabrala bi smijer upravni referent i imam bodove za to,al me zanima kolke su šanse za upad,te koji bi fakultet kasnije mogla upisati...kakva je škola?dali je jako zahtijevna?help ljudi...fkt me zanima... =)
orhidea444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 18:57   #46
Jel ko zna jel se u Splitskoj gimnaziji Marko Marulić može ako ti je bolja ocjena npr. iz njemačkog , a ne iz eng. jel se gleda eng. ili njem.?????
FilipSplit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 22:48   #47
Mene zanima za koje se sve škole dobiva 2 boda za talijanski svih 7 godina ??? u ekonomskoj ??? molim vas odgovorite
imam talijanski 6 godina...dlai je to dovoljno za dodatna 2 boda ??? :/
splifman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 22:49   #48
Thumbs up

Quote:
FilipSplit kaže: Pogledaj post
Jel ko zna jel se u Splitskoj gimnaziji Marko Marulić može ako ti je bolja ocjena npr. iz njemačkog , a ne iz eng. jel se gleda eng. ili njem.?????
Gleda ti se bolji predmet...tebi je to njemački. on ti se boduje
splifman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 00:02   #49
Ovako, trenutno pohadam 8. razred osnovne skole, i zelio bih se upisati u IV gimnaziju, imao sam u 7 raz 28 bodova, ucim talijanski u skoli te engleski u skoli stranih jezika, oboje po 8 godina. U ovom razredu cu imati takoder oko 28 bodova iako cu se potruditi i vise.Imam 2 pitanja. Cuo sam da se dobivaju neki bodovi za smrt roditelja? Koliko je bodova trebalo za godinu 2009./2010., te ako znate koliko bi za ovu otprilike bilo potrebno bodova?
Shadyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 21:11   #50
Quote:
Shadyman kaže: Pogledaj post
Ovako, trenutno pohadam 8. razred osnovne skole, i zelio bih se upisati u IV gimnaziju, imao sam u 7 raz 28 bodova, ucim talijanski u skoli te engleski u skoli stranih jezika, oboje po 8 godina. U ovom razredu cu imati takoder oko 28 bodova iako cu se potruditi i vise.Imam 2 pitanja. Cuo sam da se dobivaju neki bodovi za smrt roditelja? Koliko je bodova trebalo za godinu 2009./2010., te ako znate koliko bi za ovu otprilike bilo potrebno bodova?
Za smrt roditelja IZRAVAN upis
kitamihita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 16:46   #51
Ja bih htio upisat tehničara za računalstvo u ruđeru...može mi tko reč kolko bodova mi treba i koji se predmeti ocjenjuju..???..plizzz.....
M@× is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 14:06   #52
tehnicar za racunarstvo

ja sam iz vinkovaca i zanima me, da li neko zna koliko treba bodava za tehnicara za racunarstvo
pilip88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 21:19   #53
100
Fatalni_cevap is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 21:21   #54
u zagrebu u TŠRB- 45 bodova
shotman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2010., 00:37   #55
koji se predmeti boduju
pilip88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 20:34   #56
Hrvatski, engleski (?), matematika, fizika, tehnički?
__________________
We are the fools of Time and Terror: Days
Steal on us, and steal from us; yet we live,
Loathing our life, and dreading still to die"
Countess is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 16:52   #57
Znate kolko se bodova traži za Teslu i Fausta smijer računalni tehničar i s kolko bih upao ? Hvala
RALE96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 23:55   #58
Question MIOC i ostsale gimazije

Bok ljudi.! Zanima me za koju gimnaziju u Splitu treba najmanje bodova za upis?? I da li bih ja mogla upasti u MIOC sa 57 bodova? Hvala!
__________________
Why should I care
'Cuz you weren't there when I was scared
I was so alone
AvrilLavigne is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 10.11.2010., 09:47   #59
kako je bilo ove godine?
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 12:22   #60
Cool

Željela bi se upisat u x gimanziju.Jel se dobivaju dodatni bodovi za uzorno vladanje i za drugi strani jezik ako učiš 4 godine(matematička)??
MaLa TeIcA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:49.