Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2009., 05:20   #201
Quote:
Planinarka kaže: Pogledaj post
Ja pokušavam upasti kod njega godinama! on bar ima UZV!
reci mi kad odlazite da odmah pitam sestru da sada ZNAM da ima mjesta!
pa ne znam za mamu hoce li se prebacivat, al ja budem, cim nadem ko prima. al pošaljem ti pm tada, ok?
__________________
potpis.
kika123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 09:48   #202
DZ-Siget

Zanima me ako imate kojeg ginekologa (muškog/ženskog) za preporučit u DZ Siget, trebao bi mi većinom samo za uputnice. Kolko znam tamo je velka navala, al sam isto tako čula da trudnice ne smiju odbit sad da li je to istina?
__________________
♥ ♥
Xen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 19:16   #203
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Samo da kažem svoje iskustvo. Meni je žena super, dobra, draga, uvijek me sasluša, upozorava me na krvne pretrage... Ne znam za druge, al meni je odlična.
& pikica_24 puno hvala barem neko ohrabrenje
__________________
Nobody can make you feel inferior without your permission.
valyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 20:44   #204
Quote:
valyca kaže: Pogledaj post
vidim da je već netko postavio pitanje-pa ponavljam, ima li neki dobar ginekolog/ginekologica u zapadnom dijelu zg-a?

trebam ic prvi put i nije mi svejedno...vec sam izvadila karton u runjaninovoj kod dr.matezović,ali sam preko foruma doznala da baš i nije tako dobra,a pogotovo ne za prvi put...

jako mi je bitno!! puno hvala
probaj u DZ Prečko kod dr. Suzane Bokić.....ja sam tamo, doktorica je nježna kod pregleda tako da nisam ništa osjetila, na uzv mi je sve pokazala i objašnjavala, redovito mi daje uputnice za krvne pretrage...jedino što se čeka oko mjesec i pol - 2 mjeseca za pregled...ali ako je hitno, sestra te zna ugurati ako dođeš tamo....ako ti treba samo uputnic, za to se ne naručuje već dođe, pa ideš kod dr. između 2 pregleda...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 21:10   #205
meni je matezovićka isto ok! radila mi je brsiseve akd je god trebalo, nije mi radila nikad probleme.Ali hvala Bogu nisam ni imala nikakvih većih problema....tako da ono....
simba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 17:33   #206
Quote:
simba kaže: Pogledaj post
meni je matezovićka isto ok! radila mi je brsiseve akd je god trebalo, nije mi radila nikad probleme.Ali hvala Bogu nisam ni imala nikakvih većih problema....tako da ono....
hvala
__________________
Nobody can make you feel inferior without your permission.
valyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 00:07   #207
uputnice, termini - dr. racki

evo samo da kazem da sam kod dr.-a rackog u runjaninovoj dobila uputnicu za briseve bez problema, ali mora se donijeti povijest bolesti i preporuka ako inace idete privatno.

a sto se termina tice, spominjala sam da se nedavno narucivalo za 8. mjesec. danas sam se htjela naruciti, medjutim sestra mi kaze da vise nece biti narucivanja, vec da dodjem u 8. mjesecu i da cemo dobivat' brojeve.
jedino mi nije jasno dobivaju li se brojevi samo za jedan dan k'o kad dodjes u banku ili kako pa bih bila zahvalna da napise netko tko kuzi.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 15:06   #208
Quote:
MeDiOkRiTeT kaže: Pogledaj post
Ja sam kod Čolaka(Špansko, jel?) i u principu sam bila samo na jednom pregledu i nije mi se baš svidjelo Dugo sam čekala, nalazi papa testa su mi bili gotovi za 4 mjeseca , a i sam pregled je bio neugodan...
Hi curke!

Jel koja zna da li osim dr. Čolaka radi još koji ginekolog u dz.Špansko.....
tiliw is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 15:33   #209
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
evo samo da kazem da sam kod dr.-a rackog u runjaninovoj dobila uputnicu za briseve bez problema, ali mora se donijeti povijest bolesti i preporuka ako inace idete privatno.
On te uputnice daje bez nekakvih većih problema, koliko sam ja skužila.

Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
a sto se termina tice, spominjala sam da se nedavno narucivalo za 8. mjesec. danas sam se htjela naruciti, medjutim sestra mi kaze da vise nece biti narucivanja, vec da dodjem u 8. mjesecu i da cemo dobivat' brojeve.
jedino mi nije jasno dobivaju li se brojevi samo za jedan dan k'o kad dodjes u banku ili kako pa bih bila zahvalna da napise netko tko kuzi.
Brojevi? Hm... Ja moram odnjeti nalaze (kad napravim pretrage, al to bi trebalo biti brzo ) pa ću pitat za te brojeve i javiti što mi sestra kaže.
nana_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 16:09   #210
Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Ja preporučam dr. Tomić, ali ne znam jel kod nje ima mjesta. U svakom slučaju, ako ti preporuči onog tipa koji radi u suprotnoj smjeni, izbjegni ga.


Ja sam bila kod nje i prebacila se

Doktorica je draga , sasluša i sve ali nema ultrazvuk .....ja sam dubila na glavi da mi da uputnicu za isti i na jedvite jade sam uspjela.....
ja stvarno nemam srama kad si nešto zacrtam tak da sam ju pošteno izgnjavila

Na papa test sam samoinicijativno dolazila jednom godišnje mada je njen savjet bio da nema potrebe .....da je dovoljno jednom u dvije godine iako sam vukla nekakvu upalicu

O brisevima na spolne bolesti da i ne pričam...to sam na kraju otišla privatno

p.s. sestra od dr. Tomić je super i predraga
tiliw is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 00:43   #211
Quote:
valyca kaže: Pogledaj post
vidim da je već netko postavio pitanje-pa ponavljam, ima li neki dobar ginekolog/ginekologica u zapadnom dijelu zg-a?

trebam ic prvi put i nije mi svejedno...vec sam izvadila karton u runjaninovoj kod dr.matezović,ali sam preko foruma doznala da baš i nije tako dobra,a pogotovo ne za prvi put...

jako mi je bitno!! puno hvala
sad i tako ne mozes godinu dana mijenjat socijalnog ginica
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 14:10   #212
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
sad i tako ne mozes godinu dana mijenjat socijalnog ginica
a zar se ne moze i unutar godinu dana ako se mijenja, recimo, boraviste? ja sam sad podstanar u zg-u, a inace nisam iz zg-a, i trebala bih novog lijecnika opce prakse, medjutim vec sam ga mijenjala prije manje od godinu dana jer sam se malo seljakala.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 00:50   #213
to ne znam stvarno
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 18:57   #214
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
probaj u DZ Prečko kod dr. Suzane Bokić.....ja sam tamo, doktorica je nježna kod pregleda tako da nisam ništa osjetila, na uzv mi je sve pokazala i objašnjavala, redovito mi daje uputnice za krvne pretrage...jedino što se čeka oko mjesec i pol - 2 mjeseca za pregled...ali ako je hitno, sestra te zna ugurati ako dođeš tamo....ako ti treba samo uputnic, za to se ne naručuje već dođe, pa ideš kod dr. između 2 pregleda...
Koji je njen br. tel?
Trebam zvat za papu
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 11:44   #215
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
a zar se ne moze i unutar godinu dana ako se mijenja, recimo, boraviste? ja sam sad podstanar u zg-u, a inace nisam iz zg-a, i trebala bih novog lijecnika opce prakse, medjutim vec sam ga mijenjala prije manje od godinu dana jer sam se malo seljakala.
možeš zamijeniti zbog promjene adrese

Quote:
Koji je njen br. tel?
Trebam zvat za papu
izgubila....trebala bi i ja zvati za papu (već odavno su stigli nalazi) al uvijek zaboravim jer nemam broj...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 12:27   #216
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
izgubila....trebala bi i ja zvati za papu (već odavno su stigli nalazi) al uvijek zaboravim jer nemam broj...
3866220 -evo izguglah,(ovoje od 2007,valjda nije mijenjala broj)
Sad nam se jos "samo" treba javit
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 21:51   #217
Quote:
marija2m kaže: Pogledaj post
hey

moj ginekolog koji je ginekolog od 4 mojih frendica je
moje frendice nisu Hrvatice ( ja sam polu hrvatici)
tako da smo navikli na SUPER ginekologe i ne idemo kod svakoga
Nas ginekolg koje je super i ljubim je
profesionalna, korektna, smirena, normalna, i vrlo ljubazna kao i njena kcerka i svi ostali tamo

ona se zove
Dr. Ulla Marton ( privatnik)
u Hebranga 20 ( centar grada)
01/4811-336


ali sada sa Dr. Marton sam prezadovoljna kao da sam kod mame

Moram komentirati da jesam super zadovoljna sa njom
no medutim platila sam 800 kn za pregled, bris, ultra zvuk i papa test.
ja sam mislila da ce me doci max. 500 kn.
onda nakon terapije od 2 tjedan pregled isla sam na pregled da vidim da li je sve proslo i platila 400 kn.
sto ispada da je 400 kn = ultra zvuk, bris i papa test
ali opet mislim da je 400 kn za pregled da se vidi da li je sve proslo previse !!!
no platila sam

moram komentirati da mi je rodica prestala ici kod nje
jer joj je naplatila 150 kn sto joj je donjela komad papira
tj. kak je ona rekla konzultacije, a rodica je u medicinskoj struci
i pitala je nju rodica
: cek ti meni naplacujes 150 kn sto sam ti JA donjela papir?
ona veli ne to je jer smo konzultaciju imali i pricali o tomu sto je na papiru
a radica veli
cek cek nisi ti nista meni rekla vec sam ja tebi dala papir i rekla da je samnom sve uredu a ti pritom nisi nista rekla


Ipak se slazem sa rodicom
fakat to je previse da doneses papir i da ti zena naplati 150 kn sto ti je (u ovom slucaju sto ti nije) rekla sto je napisano na papiru
tako je mogla npr. joj faksirati papir i preko telefona joj reci da je sve ok ???
sto se radi u americi inace da se ne trosi vrijeme pacijenta ili doktora
i da jedna meni VRLO BITNA STVAR!!!!!
NE PRIMA KARTICE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to je suludo u 21 stoljecu !!!
tada sam bila spremna ici dalje nov traziti
ukratko sto sam imala vratilo se i sada trazim novog ginekolog
koji mije preskup a dobar je i poslje mi moze biti preko HZZO

TRAZIM :

- SAMO zenu ginekologa
- privatnika ( za sada a poslje prekoz HZZO)
- da je jeftiniji od 400 kn za pregled
- i da je normalna i draga osoba ne zelis tihe i mrke doktore

mama mi je preporucila da trazim novog ginekolog jer neki ginekolog namjerno ne izljece dobro da se opet vratis i platis
koliko god paranojicno to zvuci ja u to vjerujem

Zadnje uređivanje marija2m : 03.05.2009. at 21:56.
marija2m is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 21:48   #218
Spominjale ste dr. Čurića iz Mirogojske, al nijedna nije navela svoja iskustva s njim. Ja sam naručena kod njega za mjesec dana, a jako mi je bitno dal je dobar i dal ću dobiti detaljan pregled jer sam nedavno imala vanmateričnu trudnoću i bila operirana (izvađen lijevi jajovod). Inače idem orivatniku, al sam se odlučila otići i k njemu zbog drugog mišljenja. Kod njega sam već jako dugo na preporuku dr. opće prakse, al nikad nisam bila na pregledu. Sve sam obavljala kod privatnika. Pišite ako imate iskustva s njim. Hvala!
Dora_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 20:37   #219
Quote:
marija2m kaže: Pogledaj post
:
TRAZIM :

- SAMO zenu ginekologa
- privatnika ( za sada a poslje prekoz HZZO)
- da je jeftiniji od 400 kn za pregled
- i da je normalna i draga osoba ne zelis tihe i mrke doktore

Ja ti idem u polikliniku Harni
to ti je u Dubravi pa ne znam jel ti paše
tamo su ti samo ženskice
možeš posjetiti njihovu stranicu
http://www.poliklinika-harni.hr/

zadnji pregled sam platila 400 kuna ili 450 kn, nisam sad 100 % sigurna
(ultrazvuk, papa i pregled)

Sad imam nekih problema pa sam bila prisiljena otvoriti karton kod soc. ginića, a što se tiće izjave o "fušanju" pa da moraš doći opet, to mi zvuči malo ekstremno, ali mislim da je moguće da neke testove rade preventive radi a da možda nema realne potrebe za tim
ja jako zadovoljna
__________________
Bolje šutjeti i biti smatran glupim, nego progovoriti i odstraniti svaku sumnju...
Tily13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 23:03   #220
Quote:
valyca kaže: Pogledaj post
vidim da je već netko postavio pitanje-pa ponavljam, ima li neki dobar ginekolog/ginekologica u zapadnom dijelu zg-a?

trebam ic prvi put i nije mi svejedno...vec sam izvadila karton u runjaninovoj kod dr.matezović,ali sam preko foruma doznala da baš i nije tako dobra,a pogotovo ne za prvi put...
jako mi je bitno!! puno hvala
eto ja sma ti isto kod dr.Matezović i zadovoljna sam više manje...nemam nekih problema pa je nešto puno ne trebam..jednom godišnje papa i eventulani vaginalete za floru..ali nekaj veće hvala Bogu ne...samo ona njena sestra mi je koma kada ima loše dane...ali dr je skroz super sve kaj pitaš ti objasni i to...poprilično je pristupačna..

što se tiče dobrog privatnika aposlutno preporučam dr.Hasića na Medveščaku..kod njega mi sestra ide već godinama i on joj je otkrio probleme koje socijalka ( stara iz laginjine) nije tipa CIN II je liječila vaginaletama za bakterije..uglavnom frajer je odličan..i mislim da mu pregled ( kompletan, 2 UZV,papa,bris koji pogleda na licu mjesta (za gljivice i to)) košta 400 kuna...
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.