Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2011., 09:35   #81
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Uvijek draga, nije problem
Da situacija je dosta neizvjesna. Jusuf je svjesno prekinuo s Havom iz očitih razloga, bez obzira na patnju koju trenutno osjeća. Za pretpostaviti je da on do daljnjeg neće saznati da je Hava živa. Đžunet je u sve upućen. Vjerujem da će on pokušati iskoristiti ovu situaciju u svoju korist. Iako mi on nije za nju. S druge strane Toprak je u Istambulu. Sve je bilo dobro dok se nije zaljubila. Ljubav je uzvraćena ali bivša mu je trudna i poput Have okreće nebo i zemlju da ga vrati. A Činar za razliku od Jusufa nestabilniji (nakon smrti Lale). I kako kaže defnne u Turkišlendu su odlučili zakomplicirati kad Toprak ostane trudne. S druge strane puno je onih koji navijaju za Činara i Yečim (mlada, lijepa, atraktivna, i doslovno luda za Činarom). Nagađa se da bi se Toprak bježeći iz Istambula mogla povezati s Jusufom zajedno pateći probuditi ljubav, koja se dala naslutiti na početku ali zahvaljujući Havi nije bilo ništa.

Sad nam treba strpljenja.
Posto ja nisam nista gledala unaprijed, moze li mi neko objasniti zbog cega Jusuf prekida sa Havom i sa kim se on uopste zeni?


Btw, Jusuf u farmerkama Sinoc ga je stvarno bilo milina gledati
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 09:40   #82
Quote:
vanillaflower kaže: Pogledaj post
: kao što sam već rekla - navijam za Yusufa i Havvu, ali …

Toprak trudna . ko je otac djeteta? o toj seriji znam samo ono što mi se prepriča, a čula sam da Toprak i Činar ne upražnjavaju brak, tako da sam malo :confused što se tiče trudnoće...
Ja se raspitivala i raspitivala dok nisam dobila link crno na bijelo gdje uveliko konzumiraju brak tako da od tada za mene ona sve i da je Jusuf zeli mislim da ne bi zbog djeteta (sad vise i ne sumnjam cije je) i Have otisla njemu u ruke…ali opet…ko zna

Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Da situacija je dosta neizvjesna. Jusuf je svjesno prekinuo s Havom iz očitih razloga, bez obzira na patnju koju trenutno osjeća. Za pretpostaviti je da on do daljnjeg neće saznati da je Hava živa. Đžunet je u sve upućen. Vjerujem da će on pokušati iskoristiti ovu situaciju u svoju korist. Iako mi on nije za nju. S druge strane Toprak je u Istambulu. Sve je bilo dobro dok se nije zaljubila. Ljubav je uzvraćena ali bivša mu je trudna i poput Have okreće nebo i zemlju da ga vrati. A Činar za razliku od Jusufa nestabilniji (nakon smrti Lale). I kako kaže defnne u Turkišlendu su odlučili zakomplicirati kad Toprak ostane trudne. S druge strane puno je onih koji navijaju za Činara i Yečim (mlada, lijepa, atraktivna, i doslovno luda za Činarom). Nagađa se da bi se Toprak bježeći iz Istambula mogla povezati s Jusufom zajedno pateći probuditi ljubav, koja se dala naslutiti na početku ali zahvaljujući Havi nije bilo ništa.
Polazem sada nade u Mehmeta…jer on bi iz ciste zlobe a i da dobije Bade mogao da otkrije prateci Dzunejta /radi pistolja/ da je Hava ziva i da se tako klupko pocne razmotavati...Dzunejt bi mogao zavrsiti iza resetaka jer ga ovaj momak od med.sestre sigurno nece postedjeti...

Zasto ja nisam za Toprak i Jusufa…upravo zbog te njene blage naravi i ustupanja…po meni je i Toprak jako povodljiva…dvije recenice od tetke i ona se odmah u Jusufa…isto je navodeci projektil…kako je ko gdje ukuca… Sama cinjenica da je takva nije bas dobra ni za jednu vrstu ljubavi, mada je istina on je bas njezno gleda, mozda zbog bebaca…ne znam… Toprak – Jusuf – Hava… kako to obično biva jedno zaljubljeno u drugo, drugo u treće…dodajmo tu turski smisao za dramatiziranje…svi ce biti na gubitku cini mi se…

U svakom slucaju vidim da pratis tu drugu seriju pa te molim da nas izvjestavas oko kretanja Toprak

Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
47 bolum..jel to zadnja prikazana u Turkišlandu?!!!Turci i scenarij, s njima si definitvno na očekuj neočekivano..

Uf.. ja se ipak nadam da će se stvari odvijati u korist Have & Jusufa..ako će već Toprak dobiti Činara, šta njemu fali, ništa!!! Iako je Hava spletkarošica svoje vrste, njoj dajem prednost..
I ja, i ja uh kako su sinoc lijepo "podijelili" jednog konja
garavaiplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 11:58   #83
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Posto ja nisam nista gledala unaprijed, moze li mi neko objasniti zbog cega Jusuf prekida sa Havom i sa kim se on uopste zeni?


Btw, Jusuf u farmerkama Sinoc ga je stvarno bilo milina gledati

Hava se saplela o svoje laži u kratko, a on se ženi s Bade, cura koja kod njega radi kao tajnica.

Još jedan Murat obara s nogu
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 13:39   #84
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Btw, Jusuf u farmerkama Sinoc ga je stvarno bilo milina gledati
Aha..ma milina gledati u njega...

Quote:
garavaiplava kaže: Pogledaj post
Zasto ja nisam za Toprak i Jusufa…upravo zbog te njene blage naravi i ustupanja…po meni je i Toprak jako povodljiva…dvije recenice od tetke i ona se odmah u Jusufa…isto je navodeci projektil…kako je ko gdje ukuca… Sama cinjenica da je takva nije bas dobra ni za jednu vrstu ljubavi, mada je istina on je bas njezno gleda, mozda zbog bebaca…ne znam… Toprak – Jusuf – Hava… kako to obično biva jedno zaljubljeno u drugo, drugo u treće…dodajmo tu turski smisao za dramatiziranje…svi ce biti na gubitku cini mi se…

I ja, i ja uh kako su sinoc lijepo "podijelili" jednog konja
Uh, kad pročitam ta zbivanja unaprijed....vrti mi se u glavi..
vezano za Jusufovo gledanje..nekad mi je nedefinirano, još ne vidimo onaj pravi pogled,sve ih nekako slično gleda i kad gleda Havu, Toprak i kad gleda Betul..treba tu još malo onog nečega po čemu bi se razlikovai ti pogledi, posebno onaj koji upućuje Havi..

bold....dobra scena, valjala bi i kakva sličica...

Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Još jedan Murat obara s nogu
Evet, evet..važno je zvati se Murat!!!!!!!!!!!!!
defnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 16:17   #85
Quote:
garavaiplava kaže: Pogledaj post
Ja se raspitivala i raspitivala dok nisam dobila link crno na bijelo gdje uveliko konzumiraju brak tako da od tada za mene ona sve i da je Jusuf zeli mislim da ne bi zbog djeteta (sad vise i ne sumnjam cije je) i Have otisla njemu u ruke…ali opet…ko zna



Polazem sada nade u Mehmeta…jer on bi iz ciste zlobe a i da dobije Bade mogao da otkrije prateci Dzunejta /radi pistolja/ da je Hava ziva i da se tako klupko pocne razmotavati...Dzunejt bi mogao zavrsiti iza resetaka jer ga ovaj momak od med.sestre sigurno nece postedjeti...

Zasto ja nisam za Toprak i Jusufa…upravo zbog te njene blage naravi i ustupanja…po meni je i Toprak jako povodljiva…dvije recenice od tetke i ona se odmah u Jusufa…isto je navodeci projektil…kako je ko gdje ukuca… Sama cinjenica da je takva nije bas dobra ni za jednu vrstu ljubavi, mada je istina on je bas njezno gleda, mozda zbog bebaca…ne znam… Toprak – Jusuf – Hava… kako to obično biva jedno zaljubljeno u drugo, drugo u treće…dodajmo tu turski smisao za dramatiziranje…svi ce biti na gubitku cini mi se…

U svakom slucaju vidim da pratis tu drugu seriju pa te molim da nas izvjestavas oko kretanja Toprak




I ja, i ja uh kako su sinoc lijepo "podijelili" jednog konja
Ovo što kažeš za Toprak je istina. Ta njena preblaga narav i osjetljivost je grozna. Ali kad pogledaš prve epizode njena mama baš objašnjava kako je ona od malena bila osjetljiva i kako je čuvala kao kap vode na dlanu. Pogotovo što je i ona izgubila prvu bebu. Međutim u seriji osim te njene boli i popustljivosti ne znamo puno o njoj kao osobi. Radnja se više odvija oko Have.


Odlaskom u Istambul za Toprak stvari nisu bolje. Dobro je to što ne viđa Jusufa i Havu zajedno ali ništa više. Dolazi u kuću punu ljudi mislim njih 12 živi u istoj kući. Činar je prema njoj super ali ostali su kao osinjak. Kako je dogovor između nje i Činara da glume par ispred ostalih nailazi na more problema i mogu reći sve dok se ne zaljubi u Činara ona ih dobro nosi. Mislim da je tu malo očvrsnula.
S vremenom se ona zaljubi u Činara i on u nju i tad se stvari u njihovom braku mijenjaju i brak više nije fiktivan već stvaran, konzumiran . I od tud trudnoća. Malo su to turci ubrzali jer oni su samo jednom spavali
Ali ona ima namjeru da se razvede od njega jer i Yečim sestra od njegove pokojne žene je trudna s njim koja sve radi da bi Toprak razvela od Činara, i kako stvari stoje za sada uspjeva.

Međutim od kad se odselila iz Urgupa ona radi na sebi, tako je počela učiti, malo promijenila izgled. Tako da u takvu samostalniju odlučniju Toprak možda bi Jusuf i zavolio.

Meni je ona draga pa sad ili s Jusufom ili Činarom.

A ja ču vas obavještavati što se dešava u Lale devri.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 17:07   #86
Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
Aha..ma milina gledati u njega...



Uh, kad pročitam ta zbivanja unaprijed....vrti mi se u glavi..
vezano za Jusufovo gledanje..nekad mi je nedefinirano, još ne vidimo onaj pravi pogled,sve ih nekako slično gleda i kad gleda Havu, Toprak i kad gleda Betul..treba tu još malo onog nečega po čemu bi se razlikovai ti pogledi, posebno onaj koji upućuje Havi..

bold....dobra scena, valjala bi i kakva sličica...



Evet, evet..važno je zvati se Murat!!!!!!!!!!!!!
još malo a onda nastupa samo Hava, jer Betlul se vraća doma a Toprak samo nježno gleda dok Havu požudno
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 17:43   #87
Evo najava za 48 ep. da li je ovo Jusuf našao Havu što mislite?

http://youtu.be/k2cMH151-bA
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 20:50   #88
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Evo najava za 48 ep. da li je ovo Jusuf našao Havu što mislite?
ja mislim da ona ovo sanja
bitno je da se on sredjuje za Bade a mozda sam ja pogresno razumjela
garavaiplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 08:35   #89






http://www.yergokask.com/wp-content/...1/04/birce.jpg

http://img826.imageshack.us/img826/5...toraavithu.jpg

http://www.google.hr/imgres?q=yer+go...h=140&hovw=175
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 11:35   #90
Dakle Toprak će se preseliti neko vrijeme u seriju Lale devri. To znači da je tad neće biti u Yer Gok Ask? Ak je tak, koliko epizoda će biti odsutna?
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 12:57   #91
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Dakle Toprak će se preseliti neko vrijeme u seriju Lale devri. To znači da je tad neće biti u Yer Gok Ask? Ak je tak, koliko epizoda će biti odsutna?
Ona se pojavljuje sve do 27 ep. kad se udaje za Činara i odlazi u Istambul. Nakon toga kontakti drugih s njom su telefonom i kratko je se prikaže. Nešto veće pojavljivanje je u 39 i 40 ep. nakon što Jusuf prekine s Havom dolazi kod nje saznati neke informacije. I u 44 ep kad su Hava i Jusuf u bolnici. Dalje ćemo vidjeti.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 13:16   #92
Kad Toprak saznaje za Jusufa i Havu, odnosno kad saznaje za Havine igre?
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 20:24   #93
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Ovo što kažeš za Toprak je istina. Ta njena preblaga narav i osjetljivost je grozna. Ali kad pogledaš prve epizode njena mama baš objašnjava kako je ona od malena bila osjetljiva i kako je čuvala kao kap vode na dlanu. Pogotovo što je i ona izgubila prvu bebu. Međutim u seriji osim te njene boli i popustljivosti ne znamo puno o njoj kao osobi. Radnja se više odvija oko Have.
Toprak još uvijek ne mogu definirati, znamo da je mila i draga, al često naivna i pasivna..ali opet, kako si rekla,radnja se toliko ne vrti oko nje, nekad mi djeluje onako kao da vegetira, a onda u slučaju s mužem, tu vidimo reakciju, provjerava dobivene informacije i odlučuje se za razvod, valjda neće popustit em što je onaj njen Sitki/ Sitke, kako već, bezveze, em je brate nikakav..

Sinoć nisam stigla na vrijeme pred tv, taman dođoh na akciju zvanu Jusuf vs Betul, tj. ne akciju....počela se ona pravo uvaljivati, stigla je do kuće, neće valjda i do Jusufovog kreveta..ali izgleda meni da je njoj džaba to uvaljivanje, u kuću može, al u srce joj se zanedalo..Havva (kako gt prevodi..predvečerje) je bacila mamac, a Jusuf grize li grize.. ..počelo je...počelo...
defnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 15:02   #94
Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
Havva (kako gt prevodi..predvečerje) je bacila mamac, a Jusuf grize li grize.. ..počelo je...počelo...
slijede scene zbog kojih jedva cekam prijevod

Defnne ...drago mi je da smo se nasle opet na istoj temi
garavaiplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 19:52   #95
Quote:
garavaiplava kaže: Pogledaj post
slijede scene zbog kojih jedva cekam prijevod

Defnne ...drago mi je da smo se nasle opet na istoj temi
..znači možemo očekivati nešto zanimljivo, vjerovat ću ti ne riječ,e pa sinoć nisam očekivala da će umjesto serije ići utakmica....

..i meni je drago..lijepo j eopet vidjeti "poznata" imena..šteta što nas je ovako malo, i poznatih i nepoznatih, aktivne smo ko snijeg u proljeće..
defnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 13:17   #97
48.bolum fragmani 2.

http://www.youtube.com/watch?v=uB9JsdOISMU

steta
garavaiplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 22:31   #98
OK, bilo mi je logično da se je Sultan, nakon što je Hava otišla iz Jusufove kuće, upustila u plan spajanja Toprak i Jusufa...ali sada kada se pokazalo da ipak ima šanse za Havu, baš mi je zlobno što vodi dvostruku igru- ak ne upali s jednom, upalit će s drugom


Inače, Toprak i Jusuf
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 09:15   #99
Quote:
garavaiplava kaže: Pogledaj post
48.bolum fragmani 2.

http://www.youtube.com/watch?v=uB9JsdOISMU

steta
Sa kim je ovo Jusuf u akciji?
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 15:23   #100
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Sa kim je ovo Jusuf u akciji?
Sa zakonitom suprugom Bade ...
garavaiplava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:00.