Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Eno i ino

Eno i ino (Bez)Alkoholna pića - Ne očekujte Mladena Grdovića na stolu

Pogledaj rezultate ankete: Kupujete li čaj u čajoteci?
Da 52 42.62%
Ne 42 34.43%
Ako su cijene pristupačne 28 22.95%
Ne pijem čajeve 0 0%
Glasovatelji: 122. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2003., 00:20   #61
Izgleda da se neki cajnici ipak rade od aluminija (posuda za zakljucati vodu)... evo nesto o aluminiju...


"Aluminum is an essential nutrients, but in our society there seems to be a much greater chance of getting too much aluminum rather than too little. Here are some common sources of aluminum that you need to avoid if your hair test shows high aluminum: antiperspirants and underarm deodorants, aluminum cookware (especially dangerous if acid foods like tomatoes are cooked), beverages from aluminum cans, municipal drinking water which often has aluminum compounds added, baking powders, bleached flour, processed cheese, some table salts, some antacids, and breathing in dust when sanding with aluminum oxide sandpaper."
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2003., 00:20   #62
hvala Stefitze

Ja se sva izbezumim kad udjem u moj "cajni ducan" posvuda od poda do stropa desetine posuda pune tih mirisljavih sastojaka, tek sam ih nekoliko isprobala.

Vlasnik ponosno tvrdi da nema vrste na svijetu koju ne drzi ili ne moze nabaviti, red je da to testiram, ne ?

Ali bas za ovog cu ciljano pitati. Nego sjetila sam se jos da mi je zimi najdraza mjesavina koju ovdje zovu "kaminska vatra" a volim zimi i one s mirisom cimeta.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2003., 10:15   #63
Quote:
fritz von achtung kaže:
OK, možda sam bio malo preoštar, pa ste me optužili da podcjenjujem ljekovito bilje.
...
Zašto Mate ima baš takav učinak , možda nam objasni mudrica koja će "sigurno bolje od mene protumačiti fizikalno-kemijski postupak otapanja različitih ugljikovodika iz biljaka".
he, he, nema veze.
ovaj post odiše boljom vibrom pa se preporučam kao čitatelj
mudrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2003., 11:27   #64
oftopik

Shtefize, da li ti to ne zhelish primati pm ili ti jednostavno neije palo napamet obrisati vishak
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2003., 12:02   #65
Quote:
Hana_ kaže:
njasa ja sam pitala u koje se cajeve stavlja mlijeko..zasto da otvaram novu temu kad me zanima nesto u vezi s cajem...

jooooj pa nisam ja nista tebi govorila ako ces prave kineske cajeve pit onda se ne stavlja u nijedan mliko... ovi koje englezi piju u to mozes stavit mliko, ja mislim. ma ne razumin ti se ja u cajeve sa mlikom. opcenito kad pijem bilo kakvi caj ili biljni napitak onda ne dodajem ni limun, ni secer ni mliko. naravno da za tvoje pitanje ne treba otvarat novi topic.
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2003., 12:34   #66
Quote:
fritz von achtung kaže:
Linol3um - onaj dućan u Ljubljani se zove CHA , i ima sjajan izbor. Earl Grey Superior je kvalitenija verzija Earl Greya, s dodatkom bergamotovih cvjetova. Ako budeš u prilici probati, preporučam Darjeeling Teesta Valley - vjerojatno najcjenjeniji i najbolji čaj.
Je, je, na taj dućan sam i mislio. Odmah naručujem taj Darjeeling Teesta Valley. Javim kad ga probam. Hvala za preporuku.
__________________
niš pametno
linol3um is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2003., 12:42   #67
I dalje sam pristalica chajeva i napitaka od biljaka koje rastu u mojim krajevima
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2003., 17:06   #68
Loše ti djeluje, previše 'ochajavash'!
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2003., 20:30   #69
..ok njasa glavno da se mi kuzimo!



..ja se uvijek stavim u caj puuno secera..a znam zbilja puno ljudi koji nestave nis unutra..meni caj bude bez okusa ( pogotovo vocni) ak ne stavim secer..trebala bi se odviknut
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2003., 22:34   #70
Quote:
njasa kaže:
znamo mi svi da je pravi caj samo od biljke cajevca. ali naucili smo govorit i za sve ostale napitke- kako ti to zoves, da su cajevi. ja vocne napike isto toliko volim ka i prave cajeve. i sta cu sad nekoga pitat kad mi dode u goste, oces li popit Yamashiro , Sencha, crveni Keemun ili Po nee, poslali bi me ljudi kvragu
eh, kad ti ja dodjem kao gost, rado bih da me to pitas. mislim da tu jednostavno nije razvijena ta "cajna kultura", nazovimo je tako. kao sto mnogo ljudi nema pojma od vinu i ne znaju sta je cabernet sauvignon, a pogotovo da ih pitas koji groz preferiraju, o razlici koju ne osjete da i ne govorim.

osim toga, ako neko ima strast prema caju, kao i znanje i kultura pijenja caja, nece NIKAD kupovati caj u vrecicama, to je SKRNAVLJENJE caja, fuj - fuj - fuj.

licno, najvise volim zeleni caj, narocito japanske i kineske, mada ih ima odlicnih i u drugim dijelovima azije.

biljni caj pijem kad mi nesto fali i on je za mene lijek, a ne nesto sto uzivam, za razliku od zelenog caja.

kad hocu nesto egzoticno, onda pijem caj sa zacinima (cinammon, npr.)

p.s. kazu stari dobri mudri kinezi: "bolje tri dana bez hrane nego jedan dan bez caja!" i u pravu su.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 12:28   #71
Quote:
osim toga, ako neko ima strast prema caju, kao i znanje i kultura pijenja caja, nece NIKAD kupovati caj u vrecicama, to je SKRNAVLJENJE caja, fuj - fuj - fuj.
tocno.
Nego da se osvrnem na secerenje. Meni bas secer ubije svaku aromu. Onda caj bude samo sladak. A ne ono sto je izvorno.

Trebalo mi je neko vrijeme da se odviknem od secerenja ali sad tek prepoznajem prave okuse nekog caja.

Quote:
p.s. kazu stari dobri mudri kinezi: "bolje tri dana bez hrane nego jedan dan bez caja!" i u pravu su.
zivotni moto moje mame. Ona bez caja ( i domace juhe ) ne prezivi dan.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 12:41   #72
Quote:
Winona kaže:
tocno.
Nego da se osvrnem na secerenje. Meni bas secer ubije svaku aromu.
zeleni caj se ne seceri. kad sam ga ja probala prvi put u zivotu, i to naravno bez secera, bilo je kao da sam pila u vodu u kojoj se kuhao spinat. uzas. medjutim, ljubezni covjek iz radnje mi je rekao da se polako odvikavam od secera (ili meda) u caju, jer natjerati se naglo ne vidi uglavnom nicemu. tako sam ja kupila zeleni caj, stalno stavljala manje i manje secera/meda i sad sam se odvikla, pijem ga "po pravilu". najradije kupim japanske zelene cajeve, pijem nekoliko puta dnevno manje doze. oni su poznati po tome sto daju mozgu energiju i lakse se da skoncentrisati na rad.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 13:07   #73
i meni je imao okus prvi put na vodu u kojoj se kuhao spinat a sad ne mogu bez njega.

Meni je zeleni caj puno pomogao u odvikavanju od kave ( 2 -3 salice na dan sam pila ).
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 13:18   #74
u berlinu, blizu schönhauseralle stanice, ima jedan poljak radnju sa PREDIVNIM cajevima. nigdje ne mogu da nadjem njegov url. pokusacu, pa cu ti poslati.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 13:24   #75
najbolja cajna kuca u berlinu!

evo, tu ima kojekakvih informacija, nadam se da ce ti se dopasti.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 16:50   #76
svaki put kad sam u Becu navratim tamo

Osim caja poharam i police sa cokoladom.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 16:58   #77
Quote:
Winona kaže:
svaki put kad sam u Becu navratim tamo

Osim caja poharam i police sa cokoladom.
kakve veze sad ima bec?
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 17:16   #78
Quote:
Cinnamon Girl kaže:
kakve veze sad ima bec?
pa isti tip ima ducan i u becu. ( u Berlinu nisam bila )

Da nije to neki obiteljski biznis, nesto kao lanac tih ducana ?

( opet da su isti imali bi link na drugu filijalu ) Mozda im je samo prezime zajednicko ?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 17:20   #79
Quote:
Cinnamon Girl kaže:
zeleni caj se ne seceri. kad sam ga ja probala prvi put u zivotu, i to naravno bez secera, bilo je kao da sam pila u vodu u kojoj se kuhao spinat. uzas. medjutim, ljubezni covjek iz radnje mi je rekao da se polako odvikavam od secera (ili meda) u caju, jer natjerati se naglo ne vidi uglavnom nicemu. tako sam ja kupila zeleni caj, stalno stavljala manje i manje secera/meda i sad sam se odvikla, pijem ga "po pravilu". najradije kupim japanske zelene cajeve, pijem nekoliko puta dnevno manje doze. oni su poznati po tome sto daju mozgu energiju i lakse se da skoncentrisati na rad.
ja sam "kratki tecaj pijenja zelenog caja" dobila u jednoj tea-house u Vancouveru. Japanci imaju najbolji zeleni caj na svijetu (bar meni). Tu sam otkrila svoju ljubav za zeleni caj i sad narucujem od njih stalno

fora je u pripremi - naime razlicite vrste se razlicito pripremaju

Ja najvise volim njihovu "Green Harmony" a pravi se tako sto se voda zagrije na 85 stupnjeva Celzija - nikako da prokljuca jer onda unisti sve u tom caju - i onda se listici caja time pofure i tako ostave 2 minute, onda se cijedi i pije bez icega

Drugi omiljeni mi je Genmaicha i taj se pravi sa istom temperaturom vode ali se cijedi nakon 30 secundi

svaki je razlicit

sad sam narucila Ti Kuan Yin - jedan od oolong cajevaono sto toplo preporucaju je da nikad ne koristite zeleni caj u vrecicama jer je to najlosija verzija a i papir od vrecice znatno mijenja okus

evo link
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 17:42   #80
Quote:
margarita kaže:

Drugi omiljeni mi je Genmaicha i taj se pravi sa istom
eto, to je moj omiljeni!!!

to sto se tice pravljenja, SVAKI se zeleni caj pravi na toj temperaturi. voda se uglavnom prokuha, pa se ceka da temperatura spadne, ili se voda jednostavno zagrije dok se ne pojave zmijske oci (tako kinezi zovu one malo bobice koje se javljaju u vodi kad se popne na te stupnjeve od 87 i tako).

ukoliko je voda toplija, unisti listove i nista od caja. a ukoliko je hladnija, onda se i ne otvore.

isti se listovi mogu koristiti vise puta, tako da ja jednu mjeru koristim cijeli dan. samo se duze drze listovi u vodi, svaki put kad ih iznova koristim.

bas smo se nasle.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.