Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2011., 11:41   #1
Kako se boriti protiv muških primitivaca?

Evo, drage curke, na ovu temu me potaknuo ovaj video:

http://webcafe.net.hr/forwarduse/vid...01101140004503


Što učiniti u situaciji u kojoj vas netko za zabavu ponižava na ovaj način samo zbog toga što ste u tom trenutku pogodan "komad mesa" s kojim bi se netko zabavio?
Svakoj od nas se sigurno barem jedanput u životu dogodilo da je netko provocira makar riječima i na taj način ponizi. No, što učiniti kad ste svjesni da je njih više i da ste vi slabiji? Meni se dogodilo par puta da sam htjela tipu doslovce otkinut jaja, al jbga, znam da sam slabija i da bi se loše provela, a opet ne mogu ne osjećati nemoć i poniženje koje mi netko u tom trenu uzrokuje svojim ponašanjem prema meni.
Jednom su mi dva lika u polupraznom busu Prečko-Črnomerec sjela nasuprot mene u onom djelu gdje su 4 sjedala i pričali su što bi radili s mojom g-točkom i ne znam kakave sve gadosti. Izašla sam tamo kod one "Vienne" i išla pješice prema Črnomercu jer mi je bilo toliko zlo i toliko mi se plakalo baš zbog toga što im ne mogu pošteno vratit za njihov bezobrazluk. A da ne pričam zgode sa šlatanjem u diskotekama, odvratnim perverznjacima u tramvaju koji vam se onako ogavno smiju i gledaju vas...
Što napraviti kad je njih više, vi ste sami, a ne znate borilačke vještine? Nekako mi se svađanje sa njima ne čini dobrim rješenjem!
Zašto ti retardosi misle da imaju pravo gledati vas kao komad namještaja s kojim mogu raditi što hoće? Jebemti, potpuni neznanci...a mi se čudimo što se neki kreteni tako ponašaju prema ženama u braku. I nemojte pričati da se radi o klincima i nedojebanim tinejdžerima jer postoji hrpa odraslih orangutana koja se ovako ponaša.
jajanka is offline  
Old 14.01.2011., 12:02   #2
Uopće se ne opterećujem takvim likovima

Već kad ih ne mogu prebiti, uzvratim riječima.

Onima koji spominju G-točku mrtvo-hladno bi uzvratila da vjerojatno niti ne znaju gdje se nalazi.

Ipak, jednom mi se dogodilo da sam tipa vojničkom čizmom maznula u jaja, a nakon toga svaki put kad bi me vidio pognuo bi glavu posramljen.
Ako si dovoljno oštra bude ih sram.

Trebaš samo znati spustiti kajlu

Sjećam se konobara u jednom kafiću koji je okolo pričao kako me upoznao "u biblijskom smislu" (a nije), pa sam samo uletila u vrijeme najveće gužve, ugasila glazbu, došla do njega i prilično ga glasno pitala "I, kad si ti ono mene jebao? Izgleda da si bio izuzetno loš i neizdržljiv budući da se ja tog događaja ne sjećam". Tjedan dana je bio redikul, a ja sam imala besplatnu kavu

Hvatanje za guzicu i slične "u prolazu" fore izazivaju u meni automatsku reakciju šamara/čupanja kose. Pa probaj ponoviti ako si frajer. Jednom u busu me neki Talijan probao uhvatiti za guzicu. Dobio je lakat u rebra, a da nisam ni okom trepnula.

Ma ono, uopće se ne uzrujavam oko takvih, sigurno ih ja neću odgajati ako to roditeljima nije uspjelo ili im se nije dalo
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Old 14.01.2011., 14:15   #3
Verbalno. To je oružje u kojem su žene u apsolutnoj prednosti. Jezičinom možeš uništiti i najgoreg siledžiju.

A nekad pomaže i koljenom u jaja, pa bjež (ako imaš duge noge).

A pomaže i CS u torbici...
Brijana is offline  
Old 14.01.2011., 14:23   #4
Quote:
jajanka kaže: Pogledaj post
Evo, drage curke, na ovu temu me potaknuo ovaj video:

http://webcafe.net.hr/forwarduse/vid...01101140004503


Što učiniti u situaciji u kojoj vas netko za zabavu ponižava na ovaj način samo zbog toga što ste u tom trenutku pogodan "komad mesa" s kojim bi se netko zabavio?
Svakoj od nas se sigurno barem jedanput u životu dogodilo da je netko provocira makar riječima i na taj način ponizi. No, što učiniti kad ste svjesni da je njih više i da ste vi slabiji? Meni se dogodilo par puta da sam htjela tipu doslovce otkinut jaja, al jbga, znam da sam slabija i da bi se loše provela, a opet ne mogu ne osjećati nemoć i poniženje koje mi netko u tom trenu uzrokuje svojim ponašanjem prema meni.
Jednom su mi dva lika u polupraznom busu Prečko-Črnomerec sjela nasuprot mene u onom djelu gdje su 4 sjedala i pričali su što bi radili s mojom g-točkom i ne znam kakave sve gadosti. Izašla sam tamo kod one "Vienne" i išla pješice prema Črnomercu jer mi je bilo toliko zlo i toliko mi se plakalo baš zbog toga što im ne mogu pošteno vratit za njihov bezobrazluk. A da ne pričam zgode sa šlatanjem u diskotekama, odvratnim perverznjacima u tramvaju koji vam se onako ogavno smiju i gledaju vas...
Što napraviti kad je njih više, vi ste sami, a ne znate borilačke vještine? Nekako mi se svađanje sa njima ne čini dobrim rješenjem!
Zašto ti retardosi misle da imaju pravo gledati vas kao komad namještaja s kojim mogu raditi što hoće? Jebemti, potpuni neznanci...a mi se čudimo što se neki kreteni tako ponašaju prema ženama u braku. I nemojte pričati da se radi o klincima i nedojebanim tinejdžerima jer postoji hrpa odraslih orangutana koja se ovako ponaša.
Na to kako gledaju ne možeš utjecat, a i zakonom je gledanje dozvoljeno.
Ovima s G-točkom si trebala hraknut u facu. I onda se dić i izać van.
Eto, ne svađaš se, nisi nikoga udarila, a i ako si prehlađena malo pročistiš respiratorni sustav.
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Old 14.01.2011., 14:46   #5
Quote:
jajanka kaže: Pogledaj post
Što napraviti kad je njih više, vi ste sami, a ne znate borilačke vještine? Nekako mi se svađanje sa njima ne čini dobrim rješenjem!
Onda napraviti ono sto ti se cini dobrim rjesenjem.

Osobno nemam neko instant rjesenje i u slucajevim susreta se idiotima/manijacima radim stvari po potrebi.

Od jednog sam pobjegla.
Jednog sam stresla sakom u busu, saku nisam mogla otvarat jedno par dana, bila sam uvjerena da sam nesto slomila.
Jednog sam opalila sokerom.
Nekima sam soker pokazala.
Neke sam posla u picku materinu.
Nekad sam se digla i otisla.

Kao sto rekoh - po potrebi, prema procjeni situaciji, opcem raspolozenju



Quote:
Zašto ti retardosi misle da imaju pravo gledati vas kao komad namještaja s kojim mogu raditi što hoće?
Zato sto vecina zena uzmice pa misle da mogu.
Da ih svaka ili svaka druga posalje u picku materinu, izvadi noz/gan/soker, lupi ga nogom, sakom, metlom, torbom, ljevom cipelom - bilo bi (pretpostavljam) drugacije
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Old 14.01.2011., 14:46   #6
Meni su jedni tipovi( na balkonu su bili ) kad sam bila trudna, i taman sam krenula da ću ići u grad laserom obilježavali kao na cice i guzicu. Mislili su da sam glupa i da neću primijetiti. Kad sam ja onako sva pod hormonima počela urlikati na njih, škrićati, psovati, u jednom me trenutku jedan nazvao kurvom.... samo sam se okrenula i pojurila prema njima, počela im na vrata kucati, došao mi susjed to su bili njegovi gosti,( ja sam sa mora), smirivao me, kad sam mu objasnila što su radili i kako su me nazvali, izbacio ih iz stana. Ajme ne mogu vam opisati kako sam luda bila, mislila sam da ću uzeti nešto i zatući ih, nikad se baš tako nisam ponašala prema idiotima, ili bi im verbalno odbrusila ili bi im šamar odvalila, ali ovo kako sam ja urlikala, bila sam se u stanju potući se s njima. Valjda su me hormoni obuzeli jer se nisam mogla nikako kontrolirati . Inače sam po prirodi temperamentna, ne dam se zajebavati, i mrzim, mrzim mrzimkad me netko gleda kao komad mesa i kad se tako ponaša, onda sam u stanju :2up: ,ukratko učiniti im svašta
__________________
"The strongest of all warriors are these two -Time and Patience."
shicki is offline  
Old 14.01.2011., 14:52   #7
najiritantnija su mi ta djeca, klinci tinejdjeri koji krenu onak dosaptavati medjusobno i komentirati sise i guzice jer tek otrkivaju sta je to

i onda su si uzasno smijesni i duhoviti i gledaju te i smijulje se
isus krist najradje bi im kupila pet playboya pa nek se educiraju tamo, a ne da maltretiraju ljude po cesti

zato je najbolje rjesenje imati mp3 na usima, nit ista cujem nit ikog dozivljavam
jednom mi je kontrolor mahao pet minuta ispred mene dok ga nisam skuzila
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 14.01.2011., 15:00   #8
e da ovo moram ispričati. Imam frendicu kršnu i visoku prijateljicu. Ima 1.83 cm . i 80 kg.Bila je sa frendicom vani, ta druga cura 1.65 i možda 55 kg . Neka dvojica kretena su im počela svašta dobacivati, da su kurve i ta sranja, da di su krenile nema ih ko je... i tako dalje da ne nabrajam, ova manja i mršavija toliko se naljutila,nešto ju je obuzelo, pojurila prema tipu srušila ga i počela šaketati, nos mu slomila i usnicu raskrvarila, onaj drugi tip ko pičkica osta sa strane i gleda, prišla mu moja frendica, veća je od njega uhvatila ga za majicu i podigla gore u zrak, ko u filmu i rekla još jednom pička vam materina vas vidimo glavu ću vam išćupati, a sljedeći put ćemo imati društvo, a ova druga jedva je pustila tipa, ovo dvoje su ih morali razdvajati... pa vi recite da žene nisu snažne
__________________
"The strongest of all warriors are these two -Time and Patience."
shicki is offline  
Old 14.01.2011., 15:06   #9
Quote:
shicki kaže: Pogledaj post
Inače sam po prirodi temperamentna, ne dam se zajebavati, i mrzim, mrzim mrzimkad me netko gleda kao komad mesa i kad se tako ponaša, onda sam u stanju :2up: ,ukratko učiniti im svašta
Čak i prema odresku treba imati neke manire, pogotovo ako odrezak priča par jezika.

Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
najiritantnija su mi ta djeca, klinci tinejdjeri koji krenu onak dosaptavati medjusobno i komentirati sise i guzice jer tek otrkivaju sta je to

i onda su si uzasno smijesni i duhoviti i gledaju te i smijulje se
isus krist najradje bi im kupila pet playboya pa nek se educiraju tamo, a ne da maltretiraju ljude po cesti
Tu smo podbacili mi kao društvo, ne možemo očekivati razumno ponašanje od mutirajućoprištavih balavaca, koji su s jedne strane silovani vjeronaukom a s druge ih se bombardira cicama. Da svatko od njih ima pravo i obavezu znati kako izgleda ženski spolni organ, te da ga na redovnoj bazi može cjelivati, svoju silnu energiju bi mogli usmjeriti u nešto drugo, poput pomaganja bakicama preko ceste, podizanju novih vinograda i kvantnoj fizici. A ne bi bilo niti nereda na stadionima.

Eto, časne sestre ne rade ništa. Prekvalificirajmo ih u nečasne, vjeronauk u spolni odgoj, i dobiti ćemo jednu normalniju generaciju.

Quote:
shicki kaže: Pogledaj post
i tako dalje da ne nabrajam, ova manja i mršavija toliko se naljutila,nešto ju je obuzelo, pojurila prema tipu srušila ga i počela šaketati, nos mu slomila i usnicu raskrvarila,
Awwww! Ja sam zaljubljen.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 14.01.2011., 15:24   #10
Quote:
jajanka kaže: Pogledaj post
Jednom su mi dva lika u polupraznom busu Prečko-Črnomerec sjela nasuprot mene u onom djelu gdje su 4 sjedala i pričali su što bi radili s mojom g-točkom i ne znam kakave sve gadosti.
nemoj lagat!
tipovi iz prečkog nisu nikad čuli za g-točku!
a ako su nešto i načuli nemaju pojma gdje je i šta je to.

ponekad si mislim kako bi bilo lijepo nosit pištolj u torbici. samo da nije utuživo kad upucaš nekoga. pa ajd' se ti onda zajebavaj s calamity jane!
aryna is offline  
Old 14.01.2011., 15:29   #11
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Uopće se ne opterećujem takvim likovima

Već kad ih ne mogu prebiti, uzvratim riječima.

Onima koji spominju G-točku mrtvo-hladno bi uzvratila da vjerojatno niti ne znaju gdje se nalazi.

Ipak, jednom mi se dogodilo da sam tipa vojničkom čizmom maznula u jaja, a nakon toga svaki put kad bi me vidio pognuo bi glavu posramljen.
Ako si dovoljno oštra bude ih sram.

Trebaš samo znati spustiti kajlu

Sjećam se konobara u jednom kafiću koji je okolo pričao kako me upoznao "u biblijskom smislu" (a nije), pa sam samo uletila u vrijeme najveće gužve, ugasila glazbu, došla do njega i prilično ga glasno pitala "I, kad si ti ono mene jebao? Izgleda da si bio izuzetno loš i neizdržljiv budući da se ja tog događaja ne sjećam". Tjedan dana je bio redikul, a ja sam imala besplatnu kavu

Hvatanje za guzicu i slične "u prolazu" fore izazivaju u meni automatsku reakciju šamara/čupanja kose. Pa probaj ponoviti ako si frajer. Jednom u busu me neki Talijan probao uhvatiti za guzicu. Dobio je lakat u rebra, a da nisam ni okom trepnula.

Ma ono, uopće se ne uzrujavam oko takvih, sigurno ih ja neću odgajati ako to roditeljima nije uspjelo ili im se nije dalo
Ninđa
Tak treba...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 14.01.2011., 15:34   #12
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Od jednog sam pobjegla u obližnji šumarak, i jebem ga nesposobnog nije išao zamnom
Jednog sam stresla sakom u busu, saku nisam mogla otvarat jedno par dana, bila sam uvjerena da sam nesto slomila ali to je bio samo nokat.
Jednog sam opalila sokerom i onda sexualno iskroistila-još mu na kraju to i naplatila kad je došao k sebi. Bio je previše prestravljen da se buni.
Nekima sam sisu pokazala.
Neke sam poslala da kupe kurtone jer ipak prakticiram sefe sex (samo utorkom i petkom izmađu 11:00 i 12:05, kad je temperatura ispod -8 i lik se preziva na Ž )
Nekad sam mu ga samo digla i otisla-kad sam se osječala posebno okrutno.

Kao sto rekoh - po potrebi, prema procjeni situaciji, opcem raspolozenju


Zato sto vecina zena uzmice pa misle da mi ne možemo biti sexualne predatorice.
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 14.01.2011., 15:50   #13
Quote:
jajanka kaže: Pogledaj post
Evo, drage curke, na ovu temu me potaknuo ovaj video:

http://webcafe.net.hr/forwarduse/vid...01101140004503
jebiga ova si je na neki način i sama kriva. pa valjda je vidjela ovog lika da snima,šta joj nije bilo sumnjivo. i još u toj suknjici s tangama se ide guzit pred njima (dok je otvarala gepek) ja nikad nebi bila hostesa baš zbog takvih kretena

inače još mi se nije dogodilo da sam naišla na nekog takvog idiota. ali da jesam i da me ide tak zajebavat sigurno bi dobio nogom u jaja ili u glavu. hvala bogu treniram taekwondo 6g pa valjda nešto i znam i baš me briga jel ima manje kila od mene ili 150kg ja ću mu vratit udarcem pa makar najebala. takve bi s guštom namlatila
ustvari jesam naletila sam na dvojicu takvih dok sam bila u srednjoj još. šetam se s frendicom po gradu i neka dva tipa idu prema nama,ja lijevo i on isto, ja desno on zamnom i neće se maknut. a lik imao metar i žilet. kažem ja: imaš nekih problema: on: oćemo ih skupat riješit? ja: ne hvala i onda se maknuo, a ovaj drugi samo stajao i počeo se smijat. par dana poslje opet naletim na njih, bili su malo iza mene i kaže ovaj: dobre cure za jebat nisam niš napravila samo sam produžila dalje. al sad si mislim, mater ti jebem trebala sam ga spičit nogom u glavu :2up: ionak je bio manji od mene
pandora_5 is online now  
Old 14.01.2011., 15:56   #14
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
jebiga ova si je na neki način i sama kriva. pa valjda je vidjela ovog lika da snima,šta joj nije bilo sumnjivo. i još u toj suknjici s tangama se ide guzit pred njima (dok je otvarala gepek) ja nikad nebi bila hostesa baš zbog takvih kretena

inače još mi se nije dogodilo da sam naišla na nekog takvog idiota. ali da jesam i da me ide tak zajebavat sigurno bi dobio nogom u jaja ili u glavu. hvala bogu treniram taekwondo 6g pa valjda nešto i znam i baš me briga jel ima manje kila od mene ili 150kg ja ću mu vratit udarcem pa makar najebala. takve bi s guštom namlatila
ustvari jesam naletila sam na dvojicu takvih dok sam bila u srednjoj još. šetam se s frendicom po gradu i neka dva tipa idu prema nama,ja lijevo i on isto, ja desno on zamnom i neće se maknut. a lik imao metar i žilet. kažem ja: imaš nekih problema: on: oćemo ih skupat riješit? ja: ne hvala i onda se maknuo, a ovaj drugi samo stajao i počeo se smijat. par dana poslje opet naletim na njih, bili su malo iza mene i kaže ovaj: dobre cure za jebat nisam niš napravila samo sam produžila dalje. al sad si mislim, mater ti jebem trebala sam ga spičit nogom u glavu :2up: ionak je bio manji od mene


Neko može imat 150 kila a nemat snage a neko sa 50-60 kg može dizat stabla
Pa Putina je na nekoj demonstraciji standardnim ippon seoi nage zahvatom curica od nekoliko godina zbacila na tatami. A on je isto nekaj trenirao

Stvar je valjda u nekom korištenju energije, ne znam kak to ide. Ta kad naraste npr. sa 20 - 30 godina može od nekog rekreativca napravit palačinke
Kaidan is offline  
Old 14.01.2011., 16:01   #15
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Jednog sam stresla sakom u busu, saku nisam mogla otvarat jedno par dana, bila sam uvjerena da sam nesto slomila.
Ovo sam i ja učinila. Kreten me je u polupunom tramvaju, u 9 ujutro (?!), krenuo hvatati za sise i ostalo.
Nakon toga sam završila na hitnoj.
Frajera je momentalno pustila zaljubljenost te ga spopao čisti bijes i poprilično me izudarao prije nego su putnici stigli reagirati.
Najgore od svega je što u takvim situacijama zbilja ne možeš učiniti ništa drugo osim fizički reagirati (ignoriranje ili sprdanje koje inače koristim za budale, u slučaju fizičkog kontakta baš i ne pali)
Epilog: policija je podnijela prijavu protiv nepoznatog počinitelja, a godinu dana nakon toga me nazvao neki policajac i pitao jesu li uhvatili tog počinitelja
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore

Zadnje uređivanje Tupelo : 14.01.2011. at 16:28. Reason: Ne čitam kaj pišem
Tupelo is offline  
Old 14.01.2011., 16:21   #16
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Ovo sam i ja učinila. Kreten me je u polupunom tramvaju, u 9 ujutro (?!), krenuo hvatati za sise i ostalo.
Nakon toga sam završila na hitnoj.
Frajera je momentalno pustila zaljubljenost i spopao ga je čisti bijes i poprilično me je izudarao prije nego su putnici stigli reagirati.
Najgore od svega je što u takvim situacijama zbilja ne možeš učiniti ništa drugo osim fizički reagirati (ignoriranje ili sprdanje koje inače koristim za budale, u slučaju fizičkog kontakta baš i ne pali)
Epilog: policija je pokrenula prijavu protiv nepoznatog počinitelja, a godinu dana nakon toga me je nazvao neki policajac i pitao jesu li uhvatili tog počinitelja
Epilog je zesci. Jebote. Strasno. Zvuci ko sala. Losa. Strasno.

No meni je u takvim situacijama bekap - šoker.
Da ovaj seronja nije odjebo nakon moje reakcije sakom, izvadila bi šoksu i opizdila ga

Taj dan sam prvi i jedini put nekog spizdila sakom.
Nakon one sakobolje i plavetnila na prstu gdje mi je bio prsten... nikad vise
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Old 14.01.2011., 16:26   #17
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Ovo sam i ja učinila. Kreten me je u polupunom tramvaju, u 9 ujutro (?!), krenuo hvatati za sise i ostalo.
Nakon toga sam završila na hitnoj.
Frajera je momentalno pustila zaljubljenost i spopao ga je čisti bijes i poprilično me je izudarao prije nego su putnici stigli reagirati.
Najgore od svega je što u takvim situacijama zbilja ne možeš učiniti ništa drugo osim fizički reagirati (ignoriranje ili sprdanje koje inače koristim za budale, u slučaju fizičkog kontakta baš i ne pali)
Epilog: policija je pokrenula prijavu protiv nepoznatog počinitelja, a godinu dana nakon toga me je nazvao neki policajac i pitao jesu li uhvatili tog počinitelja
jeba te led!
ponovo razmišljam o pištolju u torbici.
aryna is offline  
Old 14.01.2011., 16:29   #18
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
nemoj lagat!
tipovi iz prečkog nisu nikad čuli za g-točku!
a ako su nešto i načuli nemaju pojma gdje je i šta je to.

Vrijedi i za ostale kvartove.

OT: bilo je nekih neugodnih stričeka oko škole i po tramvaju, ali što sam starija to ja više plašim njih.
Shera is offline  
Old 14.01.2011., 16:33   #19
mislim da je stvar i u stavu, neće debili prići svakome, prvo te odmjeravaju izdaleka.
stoga uvijek nosim enpetri i slušalice i imam poprilično ozbiljnu i mrku facu

doživjela jesam šlatanje u tramvajskoj gužvi, pa sam samo vrlo glasno rekla da me prestane dirat, te da mu pizda nekulturna materina i makla se na drugi kraj. lik nije išao za mnom.
iz grada po noći često idem pješice, godinama nisam imala apsolutno nikakvih naznaka tako nečega.
možda jer izgledam ko gestapo zimi, čizme, crni kaput...
iako mislim da to najviše ima veze s mojom visinom, veličinom i nadrkanim izgledom

klinci su nula, njima vratiš jezikom samo tako. pijanih budala se klonim i ignoriram, mahom možda i ne čujem jer godinama imam slušalice po javnom prijevozu (što svima preporučam).
većina se takvog napada svodi na verbalne proljeve i hrabrost, da dođe do fizičkog, vratila bih krvnički bez jebemti. za vas slabije, preporučam nošenje nečeg oštrog ili tupog
Afrika paprika is offline  
Old 14.01.2011., 16:35   #20
Quote:
Shera kaže: Pogledaj post
OT: bilo je nekih neugodnih stričeka oko škole i po tramvaju, ali što sam starija to ja više plašim njih.
Da, i ja se jako bojim celulita. Nemojte nas plašiti s time.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:50.