Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2009., 15:54   #141
Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
Meni je to baš fora a super su mi i onak kad izgledaju ko da imaš na stranu počešljano: ovak nekaj, ali bi ja stavila deblje pletenice, brijem da mi se ne bi dalo ovo plest
ovčice imaš li još kakvih slikica sa pletkama.......
casper1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 16:07   #142
Imam, evo ti dve:

Inače samo upišeš "cornrows braids" u google tražilicu za slike i izlistat će ti ih puno
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 11:16   #143
Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
Imam, evo ti dve:

Inače samo upišeš "cornrows braids" u google tražilicu za slike i izlistat će ti ih puno
A šta da ti kažem..plavuša..
nisam se sjetila toga...
hvalaaaaaaaaaa
casper1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 18:09   #144
Ma ne brini, svi nekad imamo blonde moment
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 12:33   #145
ej

Quote:
*Girlie* kaže: Pogledaj post
vas ne boli glava od repa? ja moram tolko stegnut gumicu da me vec nakon 2-3 sata glava ubija... a volim nosit rep onako visoko svezan... medjutim ako gumicu ne stisnem ful - odmah padne... i onda skinem rep i boli me tjeme jedno pola sata... buuuuhuhu nije fer.
mi možes možda rec di se može nabavit taj rep
catwomen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 19:50   #146
Jel tko zna kako ovo napraviti?
To mi je mama napravila za krizmu, a to je bilo davno.
Ponovno bih htjela obući narodnu nošnju i napraviti takvu frizuru, pa ako imate kakav prijedlog.............

__________________
I am a restlessness inside a stillness inside a restlessness.
Wulpes is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 20:16   #147
Quote:
mia miačić kaže: Pogledaj post
afro pletenice - JEL TKO ZNA KOLIKO TO KOŠTA I KAK SE KOSA PERE, DAL SE TVOJA KOSA ISPOD RAŠČUPA, ITD. OPĆENITO, JEL ZNA TKO?
ja vam to sve radim, pa mi se možete javit za pitanja na mail [email protected]
ivana_hairguru is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 03:01   #148
Exclamation KOSA NAKON PLETENICA

da li mi moze netko tko je imao pletenice reci reci kakva je kosa poslije 2,3 mj nosenja. tj. koliko tocno bude unistena? imam ok kosu..gusta je i relativno cvrsta.. strah me da se skroz ne unisti...
hvala puno
*_* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 10:43   #149
procitaj si malo ovu temu,ja sma ti to sve opsiala na ovoj temi na prosloj ili pretprolsoj stranici...nista ti se kosa ne unisti,samo ispadne onoliko koliko bi i inace ispala svaki dan (svaki dan ti padne jako puno vlasi),smao sto ovo sve pada unutar pletenica tako da kad skines nakon 3 mjeseca to je dosta kose koja je cijelo vrijeme bila zarobljena unutra!
kosa se cak i na jedan nacin zastiti od stalnih farbanja i peglanja...preporuca se nosenje 3 mjeseca,najvise 4,nakon toga je preveliko opterecenje...hebiga,curama zna bit zao love,pa nose i po 8 mjeseci,a to je onda previse,ja sam ih imala 2 ljeta za redom,svaki put po 3 mjeseca,kosa mi je super,ko da ih ni nisam imala...a da ne pricam o tome kako lijepo izgleda,koliko si miran sa odrzavanjem...imas sliku mojh pletenica na temi ''ekstenzije'' na stranici 181 pa pogledaj kak su izgledale.......nije ti to nis strasno,i onak kak pricaju ljuti koji nemaju pojma o njima i koji ih nikada u zivotu nisu imali..velim ti samo je vazno da ih ne nosis dulje od 3-4 mjeseca,jer ce to bit ipak malo preveliko opterecenje....
Hiperaktivna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 00:06   #150
afro pletenice

Cure, kako ste mi simpatične ... procitala sam sve poruke koje su na ovu temu... i reci cu vam samo jedno ; dosta price, dosta pitanja, dosta pisanja! ... otiđite u setnju u FANNY STIL-drži ga jedna prekrasna crnkinja (stvarno je lijepa!!!),ona je iz DR Kongo. Otvorila je salon na Laščini, iznad Kvatrića, zove se FANNY. Cura radi SVE; ekstenzije ( na lemanje,na šivanje, na pletenje ), pletenice (uz tjeme ,viseće,u razlicitim oblicima, na koso, s umecima, bez umetaka,s prirodnom kosom, s umjetnom kosom, kratke, dugačke, tanke, sitne, debele...),radi stvarno sve-najbolje da napravite ko ja; isprintajte si sliku pletenica kakve zelite i otidjite k njoj-to ce vam napraviti- Afrikanka ! A odakle sve te frizure dolaze! Radim si i nokte kod nje-gel i akril radi.al ja volim najvise akril pa si to radim. MOB : 091/2233-677 i 098/1646-204 = Fanny. ja momentalno imam 263 sitnih crnih pletenica (decko prebrojao) koje mi je napravila prije tjedan dana, istina je moras malo duze sjediti-al za ljepotu moras izdrzati. nosim ih svake godine po 3 mjeseca i SUPER su. Ona vam radi kosu ovim Brazilcima sto igraju u Dinamu i kosarkasima u ciboni... slikala sam se sa svima njima (prezgodni su)-te su joj slike u salonu pa cete i mene vidjeti.Ima slike svih pletenica koje je radila pa si i od toga mozete nesto izabrati ... najbolje radi, vjerujte mi, znam ju vec dosta dugo, a radila sam i kod drugih cura tako da... Fanny je mrak! Cure, budite mi lijepe, sređene, ciste i uredne...ostavljam vas... odite se prošetajte pa posaljite dojmove. bye
jessica 2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 14:05   #151
Pozdrav ljudi!
Imam pitanja vezano za Riječku lokaciju.
Dali tko zna ako neki salon to radi u Rijeci ili ako netko radi doma privatno i kolika je cijena cca. afro pletenica uz glavu sa kosom do ramena?
Hvala!Pozdrav!
__________________
Lako je kritizirati ostale. Tesko je popraviti sebe!
Shanti77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 14:55   #152
Pletenice u Rijeci!

Za one koje su u Rijeci evo vam broj od cure kojoj ja idem već niz godina na pletenice 091/511-3924. Zove se Ana.Ja sam radila kod nje samo pletenice al znam da radi i riblje kosti i druge frizure pa čak i dredlocks -e sa umetcima. Ja sam se već naručila za 6 mjesec i cijena je 1500kn...pozdrav
Nikeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:43   #153
I need help! :D

raja..gledam ovdje na forumu o cornrowsima, zanima me kako ce to izgledat na mojoj gustoj crnoj kosi dugoj oko 7 cm? ovih dana sam mislio plest jer fkt mi je fora...ako neko nest zna bilo bi mi drago da mi kaze nest o ovome!
m@t3o is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 18:34   #154
Ponytail

Kak napraviti ovakav rep kakav ima Nicole iz Pussycat dolls u ovom spotu?

http://www.youtube.com/watch?v=dwONaoEHnjw

Znači ne samo omotati pramen oko gumice, neg ovo izgleda kao da je još nekak taj rep dignut, uh, teško za objasnit...
Alexeya is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 19:03   #155
možda umetak
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 20:14   #156
Quote:
Alexeya kaže: Pogledaj post
Kak napraviti ovakav rep kakav ima Nicole iz Pussycat dolls u ovom spotu?

http://www.youtube.com/watch?v=dwONaoEHnjw

Znači ne samo omotati pramen oko gumice, neg ovo izgleda kao da je još nekak taj rep dignut, uh, teško za objasnit...
imas za kupit takve umetke, on ti je vec "omotan" kosom.. onda ti se samo to stavi na tvoj podignuti rep.. i to ti je to!
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 21:15   #157
Aaa so... a gdje ima takvih umetaka za kupiti?
Alexeya is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 23:40   #158
Quote:
Alexeya kaže: Pogledaj post
Aaa so... a gdje ima takvih umetaka za kupiti?
ja sam svoj kupila u zg, kod crnomerca, u ducanu s frizerskim priborom, zove ti se markus..

pogledaj malo po internetu..
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 02:51   #159
Quote:
jessica 2009 kaže: Pogledaj post
Cure, kako ste mi simpatične ... procitala sam sve poruke koje su na ovu temu... i reci cu vam samo jedno ; dosta price, dosta pitanja, dosta pisanja! ... otiđite u setnju u FANNY STIL-drži ga jedna prekrasna crnkinja (stvarno je lijepa!!!),ona je iz DR Kongo. Otvorila je salon na Laščini, iznad Kvatrića, zove se FANNY. Cura radi SVE; ekstenzije ( na lemanje,na šivanje, na pletenje ), pletenice (uz tjeme ,viseće,u razlicitim oblicima, na koso, s umecima, bez umetaka,s prirodnom kosom, s umjetnom kosom, kratke, dugačke, tanke, sitne, debele...),radi stvarno sve-najbolje da napravite ko ja; isprintajte si sliku pletenica kakve zelite i otidjite k njoj-to ce vam napraviti- Afrikanka ! A odakle sve te frizure dolaze! Radim si i nokte kod nje-gel i akril radi.al ja volim najvise akril pa si to radim. MOB : 091/2233-677 i 098/1646-204 = Fanny. ja momentalno imam 263 sitnih crnih pletenica (decko prebrojao) koje mi je napravila prije tjedan dana, istina je moras malo duze sjediti-al za ljepotu moras izdrzati. nosim ih svake godine po 3 mjeseca i SUPER su. Ona vam radi kosu ovim Brazilcima sto igraju u Dinamu i kosarkasima u ciboni... slikala sam se sa svima njima (prezgodni su)-te su joj slike u salonu pa cete i mene vidjeti.Ima slike svih pletenica koje je radila pa si i od toga mozete nesto izabrati ... najbolje radi, vjerujte mi, znam ju vec dosta dugo, a radila sam i kod drugih cura tako da... Fanny je mrak! Cure, budite mi lijepe, sređene, ciste i uredne...ostavljam vas... odite se prošetajte pa posaljite dojmove. bye
pa kad si vec tolki tekst napisala mogla si koju slikicu svojih pletenica nabacit da vidimo taj rad....
__________________
....Da sam boljaa, nebi valjala.... :)
Cvetak_Zanov... is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 12:16   #160
Quote:
jessica 2009 kaže: Pogledaj post
Cure, kako ste mi simpatične ... procitala sam sve poruke koje su na ovu temu... i reci cu vam samo jedno ; dosta price, dosta pitanja, dosta pisanja! ... otiđite u setnju u FANNY STIL-drži ga jedna prekrasna crnkinja (stvarno je lijepa!!!),ona je iz DR Kongo. Otvorila je salon na Laščini, iznad Kvatrića, zove se FANNY. Cura radi SVE; ekstenzije ( na lemanje,na šivanje, na pletenje ), pletenice (uz tjeme ,viseće,u razlicitim oblicima, na koso, s umecima, bez umetaka,s prirodnom kosom, s umjetnom kosom, kratke, dugačke, tanke, sitne, debele...),radi stvarno sve-najbolje da napravite ko ja; isprintajte si sliku pletenica kakve zelite i otidjite k njoj-to ce vam napraviti- Afrikanka ! A odakle sve te frizure dolaze! Radim si i nokte kod nje-gel i akril radi.al ja volim najvise akril pa si to radim. MOB : 091/2233-677 i 098/1646-204 = Fanny. ja momentalno imam 263 sitnih crnih pletenica (decko prebrojao) koje mi je napravila prije tjedan dana, istina je moras malo duze sjediti-al za ljepotu moras izdrzati. nosim ih svake godine po 3 mjeseca i SUPER su. Ona vam radi kosu ovim Brazilcima sto igraju u Dinamu i kosarkasima u ciboni... slikala sam se sa svima njima (prezgodni su)-te su joj slike u salonu pa cete i mene vidjeti.Ima slike svih pletenica koje je radila pa si i od toga mozete nesto izabrati ... najbolje radi, vjerujte mi, znam ju vec dosta dugo, a radila sam i kod drugih cura tako da... Fanny je mrak! Cure, budite mi lijepe, sređene, ciste i uredne...ostavljam vas... odite se prošetajte pa posaljite dojmove. bye
Sta nije ovo reklama

Druge cure kad su se reklamirale bile su odmah banane!
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.