Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2013., 22:13   #941
Obožavam gledati slike sa seta, na svakoj se drugoj smije.

__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 22:20   #942
^^
Stvarno ima dosta slika sa seta.

Obožavam vidjeti njegov osmijeh, neka se čovjek smije. Ne moram ni govoriti kako mu lijepo pristaje.

Vjerojatno ozari sve oko sebe. Vjerujem da je bila dobra atmosfera.

@Vibice, gifić je odličan!
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 22:23   #943
Nakon odgledane epizode, upijanja njegovih scena i slika, ne dođem sebi do sljedeće epizode.. a onda me lovi nanovo.. Kakav začarani krug, ne mogu se probuditi iz ove hipnoze! Jedino me tješi doći ovdje gdje se sve razumijemo jer bolujemo od iste bolesti..
Soffia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 22:26   #944
Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
^^
Stvarno ima dosta slika sa seta.

Obožavam vidjeti njegov osmijeh, neka se čovjek smije. Ne moram ni govoriti kako mu lijepo pristaje.

Vjerojatno ozari sve oko sebe. Vjerujem da je bila dobra atmosfera.

@Vibice, gifić je odličan!
Je, baš ima dosta slika. Kao i promo slika njega i Cansu. Baš sam ostala iznenađena kad sam vidjela albume, posebno kad se uzme u obzir da je serija iz 2006. Recimo Ezel ima duplo manje, a novija je serija.

Ovo mi je jedna od dražih, čaj i cigarete.

__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 22:27   #945
Quote:
zatelebana kaže: Pogledaj post
Netko je gore spomenuo da se malo smijesi i da je ozbiljan. evo ovdje ga ima bas slatkog , samo ne razumijem sto govori

http://www.youtube.com/watch?v=nVHw4jlOpVs

po ovim videima sto sam ih u zadnje vidjela na youtubu, moram reci da kad bi vidjela osobu XXX na setu i poslije u ovoj skoli, kao da je on glumac u seriji, ja bi se lansirala iz koze, a ne Mehmet!!

Zamislite da vi svaki dan dovodite muzeve na posao sa sobom??
Bas bi vam se kolege obradovale!!

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=61ccCGrXKh0
evo ovdje su polagali kamen temeljac i bili su skupa ,a onda je godinu dana iza dosla osoba xxx , i Mehmet sjedi sa strane, a mali zeleni u sredini na otvorenju skole!!
nadam se da nisma odmakla od teme, ali sam sinoc nasla ove snimke i moral sam ih s nekim podjeliti, jer mi je mog ljubimca bas bilo zao!!!
nadam se a se kuzimo!!
Kužimo se pogledala sam i treći dio tvog prvog videa i od 10 minuta skoro cijelo vrijeme govori taj Cansuin tadašnji dečko ako je to taj debeli s bradom provjeri a Mehmeta ugledam na četvrtoj minuti negdje kod ormara nije se gurao pred kamere i ona što je Ajše glumila je intervjuisala.
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 22:31   #946
Joj, ovi videi gore, baš grozno. Znam da je tema već prožvakana, ali stvarno se kuži kad se gledaju slike i videi prije i kasnije, tipa taj sa otvaranjem škole. Na početku su baš bili prisni, a vidi kasnije. Samo ne mogu procijeniti kad je sve zahladilo. Samo da, slažem se, nema gdje se ovaj nije gurao, što on uopće ima pričati na otvorenju te škole i sjediti u prvom redu skupa s glavnim glumcima? Bleh.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 22:32   #947
^^Aha. Ostala sam zatečena kad sam vidjela koliko slika ima. I to je bilo prije 6, 7 godina.

Gledajući seriju iz epizode u epizode sve mi je više jasno zašto se o ovome paru i dalje priča i zašto je omiljen.

Da, puše i on i ona. Super su mi na svim spontanim slikama.



A o ovom liku što je dolazio na set bolje da ni ne govorim.
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 22:34   #948
Quote:
zatelebana kaže: Pogledaj post
Netko je gore spomenuo da se malo smijesi i da je ozbiljan. evo ovdje ga ima bas slatkog , samo ne razumijem sto govori

http://www.youtube.com/watch?v=nVHw4jlOpVs

po ovim videima sto sam ih u zadnje vidjela na youtubu, moram reci da kad bi vidjela osobu XXX na setu i poslije u ovoj skoli, kao da je on glumac u seriji, ja bi se lansirala iz koze, a ne Mehmet!!

Zamislite da vi svaki dan dovodite muzeve na posao sa sobom??
Bas bi vam se kolege obradovale!!

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=61ccCGrXKh0
evo ovdje su polagali kamen temeljac i bili su skupa ,a onda je godinu dana iza dosla osoba xxx , i Mehmet sjedi sa strane, a mali zeleni u sredini na otvorenju skole!!
nadam se da nisma odmakla od teme, ali sam sinoc nasla ove snimke i moral sam ih s nekim podjeliti, jer mi je mog ljubimca bas bilo zao!!!
nadam se a se kuzimo!!
meni je to uzasno nepristojno/gadljivo..taj tip (bivsi od cansu, jedan od najruznijih osoba koje sam ikad vidjela, pljunuti onaj glavni lik iz stripova dubravka matakovica ) nema nikakve zasluge za otvaranje/izgradnju te skole a akif je zanemaren u svim snimkama tog otvorenja skole. uzas. i da, slazem se, po fotkama se vidi da su se mehmet i cansu super slagali na pocetku a pri kraju posvadjani..
sad je sve puno jasnije.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 23.01.2013. at 22:41.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 22:35   #949
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Joj, ovi videi gore, baš grozno. Znam da je tema već prožvakana, ali stvarno se kuži kad se gledaju slike i videi prije i kasnije, tipa taj sa otvaranjem škole. Na početku su baš bili prisni, a vidi kasnije. Samo ne mogu procijeniti kad je sve zahladilo. Samo da, slažem se, nema gdje se ovaj nije gurao, što on uopće ima pričati na otvorenju te škole i sjediti u prvom redu skupa s glavnim glumcima? Bleh.
zumbule moj,daj ti menipojasni o kome vi to pričate, ko je sad crna ovca??
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 22:39   #950
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
meni je to uzasno nepristojno/gadljivo..taj tip (bivsi od cansu, jedan od najruznijih osoba koje sam ikad vidjela, pljunuti onaj glavni lik iz stripova matanica) nema nikakve zasluge za otvaranje/izgradnju te skole a akif je zanemaren u svim snimkama tog otvorenja skole. uzas.
Slažem se. Ja ne mogu nikako s tim tipom, baš mi se čovjek gadi.
I užasno mi je kad vidim te videe i slike i vidim Mehmeta negdje u zadnjim redovima, s izjavama od 30 sekundi, a ovaj melje li ga melje i sjedi pored Cansu u prvom redu. Kao da će mu je neki aga u Mardinu maznuti. Kuži se skroz po videima da su se najnormalnije slagali, a kasnije...piši kući propalo.

Quote:
Soon Li kaže: Pogledaj post
zumbule moj,daj ti menipojasni o kome vi to pričate, ko je sad crna ovca??
Zumbule

Cem Yilmaz, Cansuin bivši. Naime, pred kraj snimanja su se Cansu i Mehmet zakačili, on je čak i dao izjavu za medije, onda znaš koliko je sati. Ono što je najvjerojatniji uzrok tih nesuglasica je Cem, točnije, ponašanje tog tipa koji je stalno visio na setu i gurao se gdje god je stigao, čak i na to otvaranje škole u Mardinu. Ako su Mehmet i Cansu glavni likovi i okidači tog projekta, onda je red da oni budu u prvom redu skupa, a ne da se on uguzi u prvi red, daje izjave i sl., a Mehmet kao da ne postoji. Bljak. Sjeti se samo onih izjava za vrijeme Ezela.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 22:48   #951
Hej hoj svima!
Jos jedan ludaca ovdje .
A ne mogu da shvatim ko je taj "zeleni" na kojem se vidu on vidi, i na kojem videu vidite da je Meša u drugom planu?

A danas sam malo googlala , evo slike te nove Tukce.
http://img03.blogcu.com/v2/images/or...6174072175.jpg

A zasto nema puno o njemu u 2012, nema ni nekih klipova ni nista.
Mene jako interesira koliko je on popularan u turskoj..

pozdrav svima!
akifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 22:48   #952
da, bas mi je bilo jako zao mehmeta u ovim videima, jer, ruku na srce, da nije bas on igrao glavnu ulogu, ne bi serija bila tako popularna.


a sto je to bilo kod ezela na snimanju? nisam pratila cijelu seriju, samo dopola pa nisam citala vas na ovom podforum
kenan nesto predbacio ovom cemu ili?
sorry za offtopic ali sam znatizeljna.

ima nesto snimaka iz 2012, gledala na turskom googleu.
samozatajan je, citala u nekim intervjuima (naturskom) da nije lud za nocnim zivotom, najrade obuce trapke, tenisice i t-shirt..a nocu ovisi kakva je priroda izlaska, i pitali ga je li svjestan da je zgodan, rekao je da je jako svjestan toga i da mu to pomaze ali da ne voli da ga cijene samo po tom, da nije sve u tome, da je ljepota i pitanje srece (genetika itd)
..ako ga netko gleda samo po izgledu,ne zeli imati posla s tom osobom. i da, ima necake koje obozava , najljepse mu je s njima gledati crtice. jos u doba snimanja sile je rekao da bi jako volio biti tata i da je sila utjecala na njega i bio je tuzan kad je zavrsilo snimanje te serije..zelio bi glumiti i u komedijama. obozava europu, prekrasna mu je. bio je u rimu jedno ljeto i rent a carom isao do toscane.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 23.01.2013. at 22:55.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 22:51   #953
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
da, bas mi je bilo jako zao mehmeta u ovim videima, jer, ruku na srce, da nije bas on igrao glavnu ulogu, ne bi serija bila tako popularna.

a sto je to bilo kod ezela na snimanju? nisam pratila cijelu seriju, samo dopola pa nisam citala vas na ovom podforum
kenan nesto predbacio ovom cemu ili?
sorry za offtopic ali sam znatizeljna.
Evo, ovaj video, još melje klincima u školi. Pa valjda je to na Mehmetu i Cansu. Užasno nekulturno i neprofesionalno. Iskreno, još se MAA i dobro suzdržao, ja se grozno osjećam gledajući ga tamo u kutu.

OT: Kad su Cema pitali zašto je prekinuo s Cansu, odgovorio je novinarima iduće: "Pitajte Kenana I".
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 22:54   #954
Meni je zanimljivo kako Ezel za turke nije nista promenio,bar ako se gledaju komentari po njihovim forumima,za njih su Sila i Boran forever,dobro je neko rekao da su oni tamo stvarno kultni par...ja sam priznajem bila malo skepticna po tom pitanju,ali kad se pogleda njihova arhiva i komentari,lako se zakljuci koliko ti ljudi vole Silu kao seriju i sam par,Akif i Cansu su odavno usli u legendu
A za Cemu i otvaranje skole,neverovatno je koliko su mediji njemu poklonili prostora,ne samo Mehmet vec i Cansu je bila totalno u drugom planu,delovalo je ko da mu je neka pomocnica,a ne glavna glumica u serijiI ono kad su on i Cansu usli u neku ucionicu kod klinaca i ona stoji sa strane a bilmez pravi cirkus kao velika zvezda,ko da je on gradio tu skolu
dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 22:55   #955
I netko me pitao za dokaz da je visio na setu. Evo jednoga.

Da sam Mehmet, zviznula bih ga po nosu da se sve praši.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 22:57   #956
a neznam što je ona u tom cemu vidjela, mogla ga je davno napustiti, konačno meh i ona pašu ko prst i nokat, kemija kao kod murata i tube, a tragično je to što se uvijek nađe par koji idealno odgovara , ali u svijetu filma bolje je ne vezati se emotivno, uvijek negdje pukne, a tko bi ga znao, čudni su putevi ljubavi
skorpion1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 22:58   #957





Nisam ga prije na slikama vidjela s cigaretom
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 22:59   #958
Samo znate sta ja mislim.
Tesko je biti sretan pored ovako lijepog muskarca. Ovo je nadprirodna ljepota, i stvarno tesko je i jedoj zeni doci do izrazaja u njegovom prisustvu.
Meni je recimo ova Casnu isto neka mrlja pored njega.

Ja sam samo jednom u zivotu imala jako zgodnog decka, za pojam svih zena i to je tako neslavno islo, to je takav teret...sa kojim se ja nisam mogla nositi.
akifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 23:00   #959
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Evo, ovaj video, još melje klincima u školi. Pa valjda je to na Mehmetu i Cansu. Užasno nekulturno i neprofesionalno. Iskreno, još se MAA i dobro suzdržao, ja se grozno osjećam gledajući ga tamo u kutu.

OT: Kad su Cema pitali zašto je prekinuo s Cansu, odgovorio je novinarima iduće: "Pitajte Kenana I".
ahaaaa a to je taj džem,pekmez.... a jest oduran..... nije mi se dalo gledat sve....
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 23:03   #960
Quote:
Soon Li kaže: Pogledaj post
ahaaaa a to je taj džem,pekmez.... a jest oduran..... nije mi se dalo gledat sve....
Ne znam jel' mi gori taj video ili ovaj sa seta. A MAA ni u jednom, negdje u kutu.

deseti, kako ne, evo još jedne.



Quote:
nasmijanonebo kaže:
i pitali ga je li svjestan da je zgodan, rekao je da je jako svjestan toga i da mu to pomaze ali da ne voli da ga cijene samo po tom, da nije sve u tome, da je ljepota i pitanje srece (genetika itd)


Volim kad se to prizna, a ne kad odgovore na takvo pitanje da ne, da si grozno izgleda i sl.

Quote:
ima necake koje obozava , najljepse mu je s njima gledati crtice. jos u doba snimanja sile je rekao da bi jako volio biti tata i da je sila utjecala na njega i bio je tuzan kad je zavrsilo snimanje te serije..
Kao da me nije dovoljno osvojio.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:52.