Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2005., 17:22   #1
Angry Elektricitet kose

Već neko vrijeme mi se kosa kod feniranja užasno naelektrizira i tako stoji. Onda ju djelomično smočim i opet feniram ispočetka. I tako dok ne zakasnim na posao.
Moram ju fenirat jer inače je kao da imam metlu na glavi.
Inače, nisam ništa drastično mijenjala posljednje vrijeme (šampon, fluid za feniranje, četka..).

Ima li načina da se toga riješim?
Hvala.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 17:47   #2
Postoje "antifriz "sprejevi za taj problem.Pogledaj malo po parfumerijama i drogerijama.
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 17:54   #3
Bilo kojoj ili ima i u dm-u?
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 18:00   #4
Ma da budem iskrena nemam pojma.Znam samo da je moja sveki imala sprej bas za taj problem,ali nemam blage koje marke.Prosvrljaj malo i raspitaj se
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 18:05   #5
Hoću, hvala.

Ili ću se ošišat opet na turbo kratko
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 18:45   #6
kazu da to ima veze sa cetkom koju koristis, ako je plasticna? ako koristis istu kao inace, mozda ima veze sa robom koju nosis... a za te sprejeve ne znam, iako bi i meni 1 dobro dosao. iako nemam tih problema pri feniranju, ali evo zadnjih dana kojim god cesljem ili cetkom da se cesljam, kosa leti ko luda, pa onda to rjesim tako da uzmem malo gela u spreju, protrljam ga u rukama i prodjem tom malom kolicinom kroz kosu, to mi pomogne i spusti mi kosu... a ako kupis neki od tih sprejeva, ajde javi koji i gdje (ako to bude u rijeci) tako da si i ja jedan ubodem
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 18:54   #7
Čula sam da ima sad i nekih posebnih fenova (s ionima-bla ) protiv tog elektriciteta... Mogla sam jučer dobiti jedan, ali izabrala sam Britu umjesto toga Ionako ne vjerujem da funkcioniraju

Taj elektricitet i mene zna zimi mučiti, ove godine još nije počeo Užas.
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 19:07   #8
Quote:
Kyra kaže:
Bilo kojoj ili ima i u dm-u?
ima u dm-u
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 20:52   #9
Re: Elektricitet

Quote:
Kyra kaže:
Već neko vrijeme mi se kosa kod feniranja užasno naelektrizira i tako stoji. Onda ju djelomično smočim i opet feniram ispočetka. I tako dok ne zakasnim na posao.
.

Hvala.

dala si mi ideju za narednu ispriku zbog kashnjenja


hvala.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 22:57   #10
Quote:
*Girlie* kaže:
kazu da to ima veze sa cetkom koju koristis, ako je plasticna? ako koristis istu kao inace, mozda ima veze sa robom koju nosis...
Koristim drvenu četku sa dlakom divlje svinje. AccaKappa. Feniram se u grudnjaku i gaćicama
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 22:59   #11
Quote:
katrin kaže:
ima u dm-u
Daj napiši ime, marku i to...
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 23:12   #12
Quote:
Kyra kaže:
Koristim drvenu četku sa dlakom divlje svinje.

eto, nashli smo uzrok.


kosa ti je podivljala
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 23:24   #13
Quote:
Kyra kaže:
Daj napiši ime, marku i to...
hm...ima ona njihova marka relle ili tako nekako, ima i serum i sprej. znam da ih ima jos, al stvarno se ne mogu sjetiti ciji su
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 04:56   #14
Re: Elektricitet

Quote:
Kyra kaže:

Inače, nisam ništa drastično mijenjala posljednje vrijeme (šampon, fluid za feniranje, četka..).
Ne, nisi. NEgo su dosli hladniji dani, nosis nesto vune, pa nesto sintetike, pa nesto svile, pa plasticni cesalj/cetka po kosi, pa regeneratori, pa nesto trece...

I tako stvoris si elektricitet. Probaj izbjegavat kombinacije: plastika - prirodni materijali.

a kad se vec naelektriziras, probaj se "uzemljiti" pod pipom, na mlazu vode. Malo pomogne.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 05:27   #15
Kaj kreme za kosu vama ne pomazu ? Cak i nemasna krema za ruke (onako kad svjeze namazes ruke pa lagano predjes preko vrhova kose).
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 06:55   #16
Masna kosa (masnoca s tjemena ili iz kreme za ruke ) izolira elektrticitet.

Trljanje plasticnog stapica svilom ili krznom, voznjas u autu, na plasticnom sjedalu u vunenoj vest, svilena kosulja i vesta preko nje... (zimske kombinacije) ... stvaraju elektricitet.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 07:41   #17
Re: Re: Elektricitet

Quote:
Shtefitza kaže:
Ne, nisi. NEgo su dosli hladniji dani, nosis nesto vune, pa nesto sintetike, pa nesto svile, pa plasticni cesalj/cetka po kosi, pa regeneratori, pa nesto trece...

I tako stvoris si elektricitet. Probaj izbjegavat kombinacije: plastika - prirodni materijali.

a kad se vec naelektriziras, probaj se "uzemljiti" pod pipom, na mlazu vode. Malo pomogne.
Ma ne može bit sve to jer:

vunu još na se stavila nisam (kod nas još uvijek nije toliko hladno). Sintetiku izbjegavam (eventualno gaćice od microfibre ali majice i to gotovo isključivo pamuk). Svilu rijetko nosim. Plastičnu četku nemam. Regenerator ne koristim.



Hvala svejedno!


@katrin: hvala!
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 07:42   #18
Quote:
magic kaže:
eto, nashli smo uzrok.

kosa ti je podivljala
Misliš, ha?

__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 10:45   #19
Antifrizz

Bas sam bila kod frizera i rekao mi je da bi mi dobro dosao antifriz u njegi kose. Zna netko neki takav proizvod, od koje marke, cijena? Inace imam suhu ispucanu kosu i sva se naelektrizira kad ju cesljam i dosta mi ispada.
maree1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 10:53   #20
Malo me zbunio naslov Dakle, trebas antifrizz, a ne antifreeze Avon ima takav serum (u bocici s narancastom pumpicom), ali nisam ga probala. Obicno se koriste razni polyquaterniumi koji sprecavaju staticki elektricitet, pa sto god kupujes procitaj sastav.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:24.