Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2007., 16:48   #81
Ima li smisla po nekoj općoj procjeni ulaziti na ovoj razini cijene u ULPL (trenutno 3090)?
Trenutno je boom svih cijena, ali ULPL se nekako nije još previše trgnuo.... u ovom času mi se čini jednom od prihvatljivijih dionica za ulaz

Mišljenja, please...
cinci is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 19:43   #82
Quote:
cinci kaže: Pogledaj post
Ima li smisla po nekoj općoj procjeni ulaziti na ovoj razini cijene u ULPL (trenutno 3090)?
Trenutno je boom svih cijena, ali ULPL se nekako nije još previše trgnuo.... u ovom času mi se čini jednom od prihvatljivijih dionica za ulaz

Mišljenja, please...
Moje mišljenje je da su ljudi u ulpl pametniji i od ljudi u atpl,a pogotovo od ljudi u jdpl
Što se na kraju uvijek vrati...
__________________
PIVO-više nije samo za doručak!
pujdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 20:14   #83
Eno Zaf misli, ovaj, ne misli ništa, on samo pjevuši, ali kao, možda bi se mogla nazrijeti nekakva OKej budućnost kako firme tako i dionice, jel...
Nego, jesi ti šta bocnula u ovoj korekciji onomad kad si se raspitivala? Viro, šta li je ono bilo?
Migra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 22:55   #84
Quote:
Migra kaže: Pogledaj post
Eno Zaf misli, ovaj, ne misli ništa, on samo pjevuši, ali kao, možda bi se mogla nazrijeti nekakva OKej budućnost kako firme tako i dionice, jel...
Nego, jesi ti šta bocnula u ovoj korekciji onomad kad si se raspitivala? Viro, šta li je ono bilo?
jesam - i žao mi je da nisam išla s većim dijelom sume iz fondova
uzela atpl, viro, ernt, dioki, viro, dlkv (nažalost, ostalo mi za samo 8 kom - ušla na 1350)
no to je bila sigurna kupnja na niskim cijenama
sada sam već manje sigurna pa se raspitujem
hvala!
cinci is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 23:53   #85
Ma neka i fondova, nikad se ne zna (osim ako nisi zaglibila u nekom koji tone i ne pokazuje znakove života). Nego dobro si se ti nakupovala, sve fina roba:klap:.
Ja baš ne pratim ulpl osim krajičkom oka, ali na sva zvona bruji kako brodare još neko vrijeme očekuje fina budućnost. E sad, ono što znam je da su brodovi koji prevoze suhi teret profitabilniji od tankera (govorim o sadašnjem trendu). Ulpl ima jedno i drugo, (ispravljajte me ako nije točno). Prognoze poslovanja su joj dobre, a cijena negdje na ljetnim razinama prije objave o dokapu.
Graf ne pokazuje neka divljanja cijenom prema gore kao kod atpl (osim kod objava dokapa), ali se čini stabilna.
E sad, to ti je sve ovako površinski iz mog laičkog kuta slučajnog promatrača i učesnika u drugim brodarima.
Ako se u skoroj budućnosti zaista planira još jedan dokap onda bi to bila točka na i. Iliti šlag na torti.
Prokopaj malo infoa oko poslovanja, planova, ulaganja, glasina, bla, bla, pa djeluj.
E da, i još Zaf vjeruje u nju, a mi vjerujemo u Zafa, tako da i tu činjenicu treba uzeti u obzir . :zafnišsenebriniznamodajetosamomišljenjeanesavjet:
Migra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 00:41   #86
Quote:
Migra kaže: Pogledaj post

Prokopaj malo infoa oko poslovanja, planova, ulaganja, glasina, bla, bla, pa djeluj.
E da, i još Zaf vjeruje u nju, a mi vjerujemo u Zafa, tako da i tu činjenicu treba uzeti u obzir . :zafnišsenebriniznamodajetosamomišljenjeanesavjet:

sve će biti dobro ako mi cijena ne odleti previše up dok mi novac ne sjedne na račun, i da navrijeme skupim onoliko informacija koliko mi treba za nekakav osjećaj sigurnosti koji treba imati kod davanja naloga
godinu dana proučavala i pratila, no prava škola počinje tek kada se uistinu upustiš
šta je tu je - ja uplovljavam.... hmmm.... možda u ulpl
cinci is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 02:40   #87
Quote:
cinci kaže: Pogledaj post
no prava škola počinje tek kada se uistinu upustiš
šta je tu je - ja uplovljavam.... hmmm.... možda u ulpl
Jes, istina, čitala i ja i proučavala isto godinu dana, rekla sad je to to, sve znam, neću naglo, pametna sam ja, znam što radim, juriiiiš!, a onda me prisikla ova korekcija, mh,... iako, moram priznati, da mi je to bila najbolja učiteljica. Usput mi je istina zaradila i čir, al sve se plaća ovako ili onako, nećemo sad biti sitničavi.
Migra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 10:44   #88
Viš ti kak su ove naše žemskinje pedantne, oprezne, sistematične i studiozne.
plimpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 14:01   #89
Da bi riječ rekla...
Migra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2007., 09:59   #90
Ako je ijedna dionica ikada potiho pjevala...evo kupi me...onda meni u glavi zadnjih dana odzvanja njena pjesma...uel-peel-uel-peel
__________________
PIVO-više nije samo za doručak!
pujdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2007., 12:24   #91
I je, još kad je bila na 2925...
__________________
Ovo je misljenje a ne savje(s)t
RiNvest® jaše - Proud Platinum Member
Zafashan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2007., 19:18   #92
Ja sam se zeznuo pa sam kupio jos prije tog pada po 3400. Ali i dalje je jeftina, nema sanse da izadjem jos dosta dugo vremena...
enax is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 10:32   #93
misliš da mogu zadržat tako veliku profitabilnost
vedric is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 12:44   #94
Koji je razlog ovako naglog rasta?
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 15:47   #95
Quote:
vedric kaže: Pogledaj post
misliš da mogu zadržat tako veliku profitabilnost
Pa iskreno mislim da mozda i mogu. Jer u iducem fi im stizu rezultati jos jednog broda kojeg su kupili, a unatoc padu BDI, crude oil index raste. Osim toga pokrenuli su neka ulaganja u turizam i to...
enax is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 16:30   #96
Ja sam pokušavao na 3625 juče i nikako da upišem išta, danas sam uhaklao na 3750 što i nije bio problem i još uvijek mislim da sam dobro postupio, vrijeme će pokazati.
kufa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 18:29   #97
Nemaš brige...to su ti istrijani,ne puštaju oni fondove da im se igraju po dvorištu,a ako neće u svoj džep istrijan onda zbilja neznam tko će... Kad odeš u Istru kupit domaćeg vina,budi siguran da će ti ga gazda prodat po prihvatljivoj cijeni...dobro razvodnjenog
E pa za ovu ekipu iz ULPL-a vrijedi isto,samo što oni to rade dokapitalizacijama.. furaš se s njima i nema zime
__________________
PIVO-više nije samo za doručak!
pujdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 18:01   #98
Obavijest:
"Društvo Uljanik Plovidba d.d. dostavilo je obavijest da je g. Darko Šorc, član Nadzornog odbora Društva dana 28.12.2007. godine otpustio 5 dionica Izdavatelja koje čine 0,0015% temeljnog kapitala Izdavatelja. Nakon navedenog otpuštanja ima 26.440 dionica koje čine 6,61% u temeljnom kapitalu Izdavatelja."

Trebalo čoeku za doček, pa ga bilo stid objavit odmah poslije nove godine.
nulakuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 00:15   #99
ostao je bez love pa je morao dignuti malo love, znači da nema love u firmi
matkooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 13:04   #100
I s Uljanik plovidbom se nešto lijepo događa. Samo +11,23%. Mora da je BDI skočio 50%.
nulakuna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:55.