Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2017., 13:07   #81
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post

I nemojte mi govorit da izlazim van ili da se više upetljavam među ljude. Mislim ovo zadnje je istina i trebao bih to no ja ne znam gdje, treba mi bar jedan prijatelj kojeg bih našao na netu s kojim bih dalje gradio i širio daljnje odnose i prijateljstva!
Pa tog ćeš prijatelja/prijateljicu pronaći upravo, ako odeš van među ljude. Misliš li valjda da ćeš ih naći ako ostaneš doma i surfaš po netu?
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 13:13   #82
Quote:
Arum kaže: Pogledaj post
Pa tog ćeš prijatelja/prijateljicu pronaći upravo, ako odeš van među ljude. Misliš li valjda da ćeš ih naći ako ostaneš doma i surfaš po netu?
Pa našao sam jednu preko neta, tako bih našao i drugu ali ne ide. Našao sam i neke "prijatelje" ovdje na forumu, moj prijatelj iz srednje se čak i s curom našao s ovog foruma jednom.
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 13:26   #83
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa kad ja ljude uživo upoznajem, a on se boji ić među ljude i sad nikad nećemo znati
ajde otvori temu kako su svi muski papci (nije bitan razlog zasto dok god si ti nepravedno neshvacena)
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 15:53   #84
Quote:
Arum kaže: Pogledaj post
Pa tog ćeš prijatelja/prijateljicu pronaći upravo, ako odeš van među ljude. Misliš li valjda da ćeš ih naći ako ostaneš doma i surfaš po netu?
Da, zašto ne?

Ovaj forum je spojio ljude na razne načine... od prijateljstava koji traju godinama do brakova.
Svega ima.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 18:36   #85
Nema pomoci nikome tko ima predrasude i onome ko ima unaprijed donesene zakljucke.
Skraceno: ne pretpostavljaj, nego zivi zivot.
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:05   #86
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa kad ja ljude uživo upoznajem, a on se boji ić među ljude i sad nikad nećemo znati
Ne bojim se ja ić među ljude. Ja imam nešto manje samopouzdanja ali uz malo guranja s druge strane, usudio bih se čak i prić curi nekoj sam, no bih bio malo možda drhtao od straha i sve

I gle, ja te otvoreno pred svima pozivam van, možemo se upoznat ako hoćeš, nema problema, ne bi mi bio prvi put!
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:07   #87
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Ne bojim se ja ić među ljude. Ja imam nešto manje samopouzdanja ali uz malo guranja s druge strane, usudio bih se čak i prić curi nekoj sam, no bih bio malo možda drhtao od straha i sve
Pa onda kreni! Kaj cviliš po forumu! Razgovaraj s curama gdje god! Neka će te odbit, neka će pričat s tobom, sve je to super!
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:08   #88
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa onda kreni! Kaj cviliš po forumu! Razgovaraj s curama gdje god! Neka će te odbit, neka će pričat s tobom, sve je to super!
Ne idem nigdje bez cilja. Dok nemam razlog neki osim da nekog upoznam, nema mi razloga da idem igdje.

Cvilim jer se online želim upoznat s nekim ako je to ikako moguće pa onda da se nađemo uživo, hoćeš TI da se upoznamo? Nemoj samo bit tako hladna prema meni

P.s. jučer sam se sprijateljio baš s nekim tipom s ovog foruma i našli smo se uživo tako da, MOGUĆE JE, samo vi ženske nećete ovaj način upoznavanja samnom.
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:12   #89
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Ne idem nigdje bez cilja. Dok nemam razlog neki osim da nekog upoznam, nema mi razloga da idem igdje.

Cvilim jer se online želim upoznat s nekim ako je to ikako moguće pa onda da se nađemo uživo, hoćeš TI da se upoznamo? Nemoj samo bit tako hladna prema meni
Kakvog cilja?

Da zbariš? Javi se na oglase onda
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:14   #90
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Kakvog cilja?

Da zbariš? Javi se na oglase onda
Ne samo to, nego želim ozbiljnu vezu. Naravno da sve kreće od samog prijateljstva, ne uletavam isti čas čim se upoznam u vezu


Ne mogu se javit na oglase, traže 100 postova, ja imam 45, već jesam na badoo, twoo itd. na hrpu stranica sam se javio ali nema rezultata zasad.
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:20   #91
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Ne samo to, nego želim ozbiljnu vezu. Naravno da sve kreće od samog prijateljstva, ne uletavam isti čas čim se upoznam u vezu


Ne mogu se javit na oglase, traže 100 postova, ja imam 45, već jesam na badoo, twoo itd. na hrpu stranica sam se javio ali nema rezultata zasad.
Vidi, ne ide to baš tako da zapikiraš nekog na cesti i uđete u vezu. Druži se s ljudima, razgovaraj s curama, vidi s kojom imaš što zajedničko pa gradi dalje odnos.

Za javit se nekoj od cura na oglas ne trebaš 100 postova. Javi se onima koje ti se čine zanimljive koje u objavile oglas.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:21   #92
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
P.s. jučer sam se sprijateljio baš s nekim tipom s ovog foruma i našli smo se uživo tako da, MOGUĆE JE, samo vi ženske nećete ovaj način upoznavanja samnom.
I kak je proslo to uzivo?
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:26   #93
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Vidi, ne ide to baš tako da zapikiraš nekog na cesti i uđete u vezu. Druži se s ljudima, razgovaraj s curama, vidi s kojom imaš što zajedničko pa gradi dalje odnos.

Za javit se nekoj od cura na oglas ne trebaš 100 postova. Javi se onima koje ti se čine zanimljive koje u objavile oglas.
Ti kao da zaboravljaš činjenicu da sam ja već bio u jednoj vezi koja ne bi bila moguća bez prethodnog upoznavanja online, preko twoo stranice. Iako ja bih to više nazvao bliskim prijateljstvom od veze jer nije bilo seksa, ona je htjela prvo brak.

Naravno da ću se družit i razgovarat s curama i ljudima gdjegod stignem i nađem se.

Što se tiče javljanja na oglas curama, budem i to probao no ne vjerujem da neće proć puno bolje od twoo/badoo tipa upoznavanja.



@LaTiTeA: I kak je proslo to uzivo?

Super, ja i on smo si baš slični po mnogo stvari, samo što je on u Rijeci a ja ovdje u Zg.

Inače ima isti problem a to je da pada u depru jer nema curu, upravo kao i ja. Teško mi je bilo što radit zbog tog problema.
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:30   #94
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Ti kao da zaboravljaš činjenicu da sam ja već bio u jednoj vezi koja ne bi bila moguća bez prethodnog upoznavanja online, preko twoo stranice.

Naravno da ću se družit i razgovarat s curama i ljudima gdjegod stignem i nađem se.

Što se tiče javljanja na oglas curama, budem i to probao no ne vjerujem da će proć puno bolje od twoo/badoo tipa upoznavanja.



@LaTiTeA: I kak je proslo to uzivo?

Super, ja i on smo si baš slični po mnogo stvari, samo što je on u Rijeci a ja ovdje u Zg.

Inače ima isti problem a to je da pada u depru jer nema curu, upravo kao i ja. Teško mi je bilo što radit zbog tog problema.
A zašto se ne bi obratio nekome uživo?
Aki ti paše online, upoznaj nekoga online. Ako već sve to radiš, čemu tema?

Eto, upoznao si nekog na forumu. Upoznaj još nekoga. Ne vidim problem
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:33   #95
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A zašto se ne bi obratio nekome uživo?
Aki ti paše online, upoznaj nekoga online. Ako već sve to radiš, čemu tema?

Eto, upoznao si nekog na forumu. Upoznaj još nekoga. Ne vidim problem
Ne bih se obratio nekome uživo jer imam premalo samopouzdanja za to i strah me je malo, zato sam rekao da me mora neko pogurat na to uživo, a ne riječima ovdje. To bi bilo najbolje za vježbu

Otvorio sam ovu temu dijelom ne bi li se netko javio i htio se sprijateljit samnom, a drugim dijelom jer me stvarno muči taj naveden problem koji sam u OP naveo.
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:36   #96
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Ne bih se obratio nekome uživo jer imam premalo samopouzdanja za to i strah me je malo, zato sam rekao da me mora neko pogurat na to uživo, a ne riječima ovdje.

Otvorio sam ovu temu dijelom ne bi li se netko javio i htio se sprijateljit samnom, a drugim dijelom jer me stvarno muči taj naveden problem koji sam u OP naveo.
Opcija izgradnje samopouzdanja ne dolazi u obzir?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:41   #97
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Eto, upoznao si nekog na forumu. Upoznaj još nekoga. Ne vidim problem
A nije to bas sam tak i na forumu upoznati nekoga... zato su grupna druzenja super, krene poprilicno neoptereceno.

Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Opcija izgradnje samopouzdanja ne dolazi u obzir?
A kak bi mu ti savjetovala da izgradi samopouzdanje?
Ko da je to sam tak i dolazi preko noci.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:41   #98
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Opcija izgradnje samopouzdanja ne dolazi u obzir?
Dolazi, ali to je dugotrajan proces i vrlo vrlo težak uz ovaj problem koji sad imam.
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:44   #99
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
A nije to bas sam tak i na forumu upoznati nekoga... zato su grupna druzenja super, krene poprilicno neoptereceno.



A kak bi mu ti savjetovala da izgradi samopouzdanje?
Ko da je to sam tak i dolazi preko noci.
Nimalo lako i nimalo preko noći. Ali od nekud se kreće. A kako drugačije biti u kontaktu s ljudima nego druženjem?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:45   #100
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Dolazi, ali to je dugotrajan proces i vrlo vrlo težak uz ovaj problem koji sad imam.
Koji problem?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger