Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2017., 19:40   #21
Ono što si očekivao i privlačio, to si i dobio.
Od pljuvanja do toga kako ti ne znaš naći žensku u Zagrebu (jer "sve daju većini")?
Svjestan si da na pogrešnom mjestu tražiš odgovor, i opet tražiš
Traži radije da se ključa tema
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 23:29   #22
A gle, uporan sam, a vi napadajte, pljujte, ismajavajte se do suza ako treba, ne dam se omest vašoj podloj igri.

Ako želite zatvorite/zaključajte temu no ja sam svoj zadatak ispunio i pokušao sam

Ja nisam privlačio pljuvanje nego normalno društvo da s nekim normalnim konačno izađem van!
Isto nisam glup da ne znam da moram glumit sreću i veselje, namjerno neću tako da se ponašam jer to nisam ja pa makar bio i dalje sam!

Zadnje uređivanje FilipWoggy : 16.06.2017. at 23:49.
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 01:10   #23
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Pozdrav!

Nego, kako čovjek s 24 godine dođe u situaciju da nema nikakvog prijatelja? Ovo sa ženama ti je sekundarni problem.
MrDeadpool is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 01:44   #24
Smile

Quote:
MrDeadpool kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Nego, kako čovjek s 24 godine dođe u situaciju da nema nikakvog prijatelja? Ovo sa ženama ti je sekundarni problem.
Čist dokaz da je sve moguće
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 02:18   #25
Možda sam u krivu, ali
meni se čini - bar iz suptilnih znakova koje uočavam. Da mnogi ljudi koji su djevci i imaju problema s nalaskom partnera da imaju u korijenu isti problem. Nemaju prijatelja ili nisu dio socijalnom kruga.

Kako čovjek s 24 može biti bez prijatelja, ili imat 2 prijatelja s kojima se vidi 2 put godišnje?
Lako.

Socijalno neprihvaćen u školi. Odbačen i doživljavao bullyng.
Ima psihički poremećaj.
Ima fizički poremećaj. Invaliditet.
Kasno se doselio.
Puno ljudi poslije srednje ima vlastiti socijalni krug, i teško je samo tako upoznat se do te prijateljske razine.
Bio je dio ekipe, ali ekipa se raspala , ili ga zbog bilo kakvog razloga odbacila.
Apsolutna sramota, djelovanje kao naporan lik i sijanje kripi signala ljudima, uključujući i sažaljevanje kad bi im rekao da nema prijatelja.


Problem je sjeban. Čovjek se u trenutku usamljenosti osjeća užasno ugroženim. A da se stvori odnos treba vremena i pravi trenutak i prilika.

U tim situacijama apsolutno preporučujem prvo ići rješavat taj problem. U socijanom krugu do cura se jako lako dolazi.
SpiderPig is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 04:12   #26
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Hehe pa eto, kad si našao pljuvat po meni neka i bude tak.
Nisam pljuvao, zajebavam se samo. Eto, prvi korak si napravio, komuniciras sa drugim zivim bicima ovdje na forumu, slijedeci je to isto ali u rl.

anovi86 ti indirektno porucuje da ce odgovoriti na PM ako joj se prvi javis od PM do prve kave su samo dva do tri koraka (PMa)
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 04:42   #27
sta radis kad si sam sa sobom??? uzimaš li stagod od drogerije iz prirodnih rezevri,marihuane-canabisa ili si na jacem medikamentu .....
__________________
Osjećam se dva dana mlađi.
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 05:48   #28
Evo zašto se u životu postavljam uvijek otvoreno, iskreno i kao najbolji prijatelj svima cak i neznancima.

Zato jer znam kako je to kada kao i autor teme nema ama bas nikoga s kim bi mogao zapoceti društveni zivot, upoznati tim putem cure, steci odnose i iskustva u socijalizaciji s curama i kasnije razviti socijalne vještine prilaska curama, i povezivanja na intimnijoj osnovi. Nalazim se u takvoj situaciji i znam kako je to kada te drugi ljudi ignoriraju i ne zele jednostavno koliko god se trudio prihvatiti kao "svog čovika" nego eto....ostaješ samo tamo neki poznanik kojeg oni znaju, no nisi im nikada socijalni prioritet.

To je problem zatvorenog asocijalnog balkana šta ljudi dušu ne otvaraju dalje od onih koji su im ili ekipa iz kvarta ili ekipa iz osnovne/srednje. Tako da....kad vec meni nitko nije dao šansu samo zato jer mu nisam poznat dobro, necu i ja nastaviti takvu reakciju vec postupam obrnuto, svatko koga prvi put srecem tretiram kao najboljeg prijatelja.

Autore.....grafičar si, 3d dizajn nešto si spominja, kreativan pretpostavljam, ako si u Splitu slucajno zivis javi se digod za kakvu kavu/pivu da popricamo, u slicnoj smo situaciji, ne gledaj na svoje stanje kao teret, vec kao vrlinu, ekipe se razne vrte i izmjenjuju svako malo i to je postalo normalno, s curama nije tesko stupit u kontakt dokle god si iskren i imas onaj oslobođeni iskreni tok misli u glavi.....i ako jesi sramezljiv, i ako nemas iskustva, nema veze, ljudima i curama je više prepuna ona stvar konstantno ekstrovertnih i ufuranih "cool" ljudi od kojih nema puno kruva ni koristi, cure sve više shvačaju da se u glavama tihih i povucenih rezerviranih ljudi krije mnogo toga

JA sam skuzio da je curama simpaticno i drago kada im se na sampouzdan nacin prizna to neiskustvo, da joj das do znanja da nisi umisljen i da te nije sramota priznati da si takav kakav jesi i da jebiga nisi nikad imao curu, i da te toga nije strah niti se sramis toga, i s time joj dajes do znanja da si prijatna, tolerantna osoba, jer osoba koja tolerira i priznaje vlastite mane i okreče ih u pozitivu ce tako gledati i na tuđe mane.

P.S. Najidealniji vecernji izlasci za one bez drustvenog iskustva koji to zele steci naglo i uspjesno su rave party-i, techno i elektronska glazba, sad je ljeto, skrpaj si para za neki festival, nađi na fb stranicama ekipe iz inozemstva sta dolaze ovdje na ljetovanje sta se okupljaju "meet up" od nekih događaja ili eventa.. okupi se s njima, tamo ces upoznati ekipu, to su jako druzeljubljivi, liberalni i otvoreni ljudi, tamo ti nece biti teško kao samac upasti u ekipu.

Mene su afteri nakon rave party-a spasili po pitanju upadanja u nova društva i poznanstvai po pitanju rješavanja same neugodnosti i anksioznosti kod uklapanja u nove nepoznate sredine.
UniversalSapien is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 12:28   #29
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
A gle, uporan sam, a vi napadajte, pljujte, ismajavajte se do suza ako treba, ne dam se omest vašoj podloj igri.

Ako želite zatvorite/zaključajte temu no ja sam svoj zadatak ispunio i pokušao sam

Ja nisam privlačio pljuvanje nego normalno društvo da s nekim normalnim konačno izađem van!
Isto nisam glup da ne znam da moram glumit sreću i veselje, namjerno neću tako da se ponašam jer to nisam ja pa makar bio i dalje sam!
Ovo zvuči tako fanatički i fatalistički
"Ne dam se omest vašoj podloj igri..."
Mani te tih teorija zavjera u glavi
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 12:57   #30
Ne znam zašto se čudite, vrlo je lako ostati bez prijatelja pogotovo u toj afterfakultetskoj životnoj dobi.
80% mojih prijatelja je otišlo u Njemačku i Irsku, čujemo se preko poruka ali to nije pravo druženje.

Još ako si iz manjeg mjesta šanse za naći novo društvo su ti nikakve, ti si iz ZG i imaš više prilika.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 13:01   #31
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto se čudite, vrlo je lako ostati bez prijatelja pogotovo u toj afterfakultetskoj životnoj dobi.
80% mojih prijatelja je otišlo u Njemačku i Irsku, čujemo se preko poruka ali to nije pravo druženje.

Još ako si iz manjeg mjesta šanse za naći novo društvo su ti nikakve, ti si iz ZG i imaš više prilika.
Drumi socijalizacija je socijalizacija. Bio ti u Parizu ili Špičkovini. Onaj tko se ne zna socijalizirati i provoditi vrijeme s ljudima bit će sam makar živio u milijunskom gradu.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 13:13   #32
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Drumi socijalizacija je socijalizacija. Bio ti u Parizu ili Špičkovini. Onaj tko se ne zna socijalizirati i provoditi vrijeme s ljudima bit će sam makar živio u milijunskom gradu.
Nije problem dok imaš 20 godina, kasnije ljudi polako zatvaraju svoje socijalne krugove.
Možeš ti upoznavati nove ljude i u 40-ima i 50-ima ali da ćete biti neki turbo prijatelji spremni dati bubreg jedan za drugoga, teško. Prije ćete biti samo dobri poznanici povezani nekim zajedničkim interesom, dok traje.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 13:23   #33
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Nije problem dok imaš 20 godina, kasnije ljudi polako zatvaraju svoje socijalne krugove.
Možeš ti upoznavati nove ljude i u 40-ima i 50-ima ali da ćete biti neki turbo prijatelji spremni dati bubreg jedan za drugoga, teško. Prije ćete biti samo dobri poznanici povezani nekim zajedničkim interesom, dok traje.
To ti baš i nije tako. Krug ljudi se tijekom života mijenja. Neki dolaze, neki odlaze, neki su stalno tu. Sve to ovisi o životnim okolnostima. Zadnju osobu koju nazivam prijateljem sam stekla u kasnim 20tima. Ljude upoznaješ ako se krećeš među njima i družiš se s njima. S nekima razviješ veću bliskost, neki ostaju samo poznanici, a neke nemaš potrebu uopće vidjeti. Već ovisno o tome koliko ti neka osoba odgovara.

I da, sigurno je teško krenuti od ničega i stvoriti si opet neki krug ljudi, ali to možeš jedino ako se družiš s ljudima. Nikako drugačije.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 13:38   #34
Moram se sloziti sa drumom, od kad sam odselio u novi svijet svi ti novi ljudi koje sam upoznao su samo poznanici i frendovi iz interesa, tj zovu me kad trebaju pomoc.
Kontakt sa onim pravim prijateljima iz domovine se prorijedio kroz godine. Nije to vise to. Zakljucak, imam gomilu poznanika sto kroz posao sto kroz socijalizaciju ali niti jednog prijatelja za kojeg bi stavio ruku u vatru.
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 13:41   #35
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Moram se sloziti sa drumom, od kad sam odselio u novi svijet svi ti novi ljudi koje sam upoznao su samo poznanici i frendovi iz interesa, tj zovu me kad trebaju pomoc.
Kontakt sa onim pravim prijateljima iz domovine se prorijedio kroz godine. Nije to vise to.
Ali se družiš s ljudima. To je bitna razlika. Ne možeš s nekim ni stvoriti neku veću povezanost ako se s nikim ne družiš. Ne znam, ja prijateljima nazivam jako malen broj ljudi. Ne nazivam prijateljem svakog s kim se družim. Ali neminovno moraš s nekim provoditi vrijeme da bi vidio kakva je osoba i hoćeš li ga pustiti više u svoj život.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 14:19   #36
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Moram se sloziti sa drumom, od kad sam odselio u novi svijet svi ti novi ljudi koje sam upoznao su samo poznanici i frendovi iz interesa, tj zovu me kad trebaju pomoc.
Kontakt sa onim pravim prijateljima iz domovine se prorijedio kroz godine. Nije to vise to. Zakljucak, imam gomilu poznanika sto kroz posao sto kroz socijalizaciju ali niti jednog prijatelja za kojeg bi stavio ruku u vatru.
Da, o tome pričam
Sve više vjerujem u teoriju da ti iskreni prijatelji mogu biti samo oni koje si stekao relativno rano u životu (srednja/fax).
U iskrenost prijateljstava stečenih u poslovnom okruženju imam velikih sumnji.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 14:34   #37
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Nije problem dok imaš 20 godina, kasnije ljudi polako zatvaraju svoje socijalne krugove.
Možeš ti upoznavati nove ljude i u 40-ima i 50-ima ali da ćete biti neki turbo prijatelji spremni dati bubreg jedan za drugoga, teško. Prije ćete biti samo dobri poznanici povezani nekim zajedničkim interesom, dok traje.
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Moram se sloziti sa drumom, od kad sam odselio u novi svijet svi ti novi ljudi koje sam upoznao su samo poznanici i frendovi iz interesa, tj zovu me kad trebaju pomoc.
Kontakt sa onim pravim prijateljima iz domovine se prorijedio kroz godine. Nije to vise to. Zakljucak, imam gomilu poznanika sto kroz posao sto kroz socijalizaciju ali niti jednog prijatelja za kojeg bi stavio ruku u vatru.
To je logicno.
Nemoguce je imat ista intezivna prijateljstva kad si tinejdzer ili u ranim 20-ima nego kad si u 30-ima i kasnije.

Ta prijateljsva 'dat bubreg ili ruku' postoji samo kad si jako mlad. Neka stara prijateljstva mogu prezivit do kasnijih godina ali odnos se definitivno mjenja i rijetko tko u tim godinama ima osjecaj da ce za prijatelja dat ruku.

Zivot.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 14:50   #38
Moje mišljenje je da je nove ljude najlakše upoznati kad moraš PRISILNO provoditi PUNO vremena u zajedničkom PROSTORU s njima (učionica škole, faks, neki obavezni tečaj... pa ajde i posao).

Jer tu imaš samo 2 opcije: ili šutjeti čitavo vrijeme (što bi bilo awkward) ili pričati s nekim.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 14:58   #39
U svim tim prilikama opet izabireš s kim od tih ljudi ćeš više ili bliskije komunicirati. Od 30 učenika ne pašu ti svi jednako i ne slažeš se sa svima dobro.

I da, intenzitet prijateljstava se mijenja kroz godine. Kad smo bili tinejdžeri bili smo si bff i slična sranja. Danas imam prijatelje. Prijatelje koji će se smijati sa mnom, plakati, pomoći mi kad je potrebno, kao i ja njima, s kojima radim stvari koje nas vesele, provodim vrijeme. Za neke stvari imam i bolje poznanike. U ostalim situacijama se ophodiš u skladu sa situacijom i to je to.

Ne tražim od tih ljudi da daju život za mene jer im ja nisam smisao postojanja, ali kad me je trebalo skupiti s poda, bili su tu. Nazovu me kad im se dogodi nešto lijepo ili ružno. Pa i to valjda govori da im značim u životu. Ali za takav odnos treba znati i primati i davati, ali i procijeniti ljude. Niti su svi dobronamjerni, niti nam svi odgovaraju, ali ima ih itekako takvih.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 15:02   #40
jesi ti neki life coach?

Svaka cast, svaka ti je na mjestu, bolje ni sam ne bi rekao
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger