Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2017., 17:41   #1041
Quote:
igorl kaže: Pogledaj post
To ti samo govori o stanju trzista i trendovima.

Dok svi proizvodjaci auta imaju tisuce istih na skladistima i ne mogu ih prodat, Tesla ima popunjene proizvodne kapacitete 3 godine unaprijed. I jos k tome uz velik gubitak dijela trzista koji poput tebe nema namjere cekati. Zamisli koliko bi prodali da imaju na lageru 1000000 vozila? Vjerojatno sve do jednog...

I.
Ništa, to bi značilo da su bankrotirali.

Quote:
z_k kaže: Pogledaj post
Vjerujem da je jako malo ljudi rezerviralo u trenutku kad im je "riknuo" auto... Meni je npr. prilicno pasao dugi rok rezervacije jer imam prakticki novi auto (kupljen krajem 2014.).

I da, "normalni" auti se itekako cekaju 2 mjeseca i duze...
"Normalni" novi auti, 45-90 dana, ako je posebna narudžba ili novi model, recimo, međutim, masu toga obično imaju na lageru, pa možeš već danas s njim doma iz salona.

Ima iznimaka, Porsche, recimo, namjerno dostavlja auto tek za 6 mjeseci, jer ciljaju na neku ekskluzivu.

Quote:
igorl kaže: Pogledaj post
Smisao mog posta je bio da je interes i zelja za kvalitetnim EV toliko velika da postoji 2godisnja lista cekanja. Dok u autosalonima imas desetke IC auta koje vidis-vozis, nitko ne zeli kupiti.

Bez uvrede, ti, ja i nase zelje su tu potpuno nebitne.

I.
Hiperprodukcija.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 17:53   #1042
https://www.youtube.com/watch?v=zPTmTDWrbes
IvekZagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 18:56   #1043
Quote:
Snack kaže: Pogledaj post
Da, oprosti, zaboravio sam da je vijest koju npr. objave svi njemački portali nevažna i jako upitna u usporedbi s mišljenjima koje pojedini forumaši vade iz guzica.
U danasnjem svijetu je svaka vijest koju objave mainstream mediji u dobrom postotku slucajeva fejk. Oni ti vise manje svi objave vijeti koje dolaze iz jednog te istog izvora...pa ako taj izvor laze...a cesto laze..

Kreni od toga...i u buduce ne vjeruje svemu sto procitas.

Quote:
Snack kaže: Pogledaj post
Ne, svaka stanica kod nas ima od 4-6 priključka. Očekivati da u isto vrijeme 5.000 vozača supercharga Teslu u Hrvatskoj, je otprilike kao očekivati hrvatske astronaute na Marsu. Ako do toga ikad dođe, do tada će značajno napredovati i tehnologija generiranja el. energije. U suprotnom, možemo uvijek uvoziti, po dobrom starom običaju...
Milsim da je snack htio kazati da ce jednog dana morati svi automobili prijeci na el. pogon. U tom slucaju pricamo samo u Hr. oko 1,5 miljuna automobila i napajanju energijom na dnevnoj bazi svakog od njih ili barem vecine.

Pitanje je kolika bi bila potrebna instalirana snaga da bi se to sve zajedno moglo na dnevnoj bazi puniti. To ce se naravno morati rijesavati tokom nekoliko desetljeca..ali stvar nije ni blizu trivijalna.

Zadnje uređivanje trolkovic : 13.09.2017. at 19:14.
trolkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 21:04   #1044
Quote:
igorl kaže: Pogledaj post
Smisao mog posta je bio da je interes i zelja za kvalitetnim EV toliko velika da postoji 2godisnja lista cekanja. Dok u autosalonima imas desetke IC auta koje vidis-vozis, nitko ne zeli kupiti.

Bez uvrede, ti, ja i nase zelje su tu potpuno nebitne.

I.
Dvogodišnja lista čekanja je zbog izuzetno malih proizvodnih linija/kapaciteta za takve automobile, namjerno napravljeno da šišaju ovce većim cijenama s ovim poluproizvodima dok za 10 godina napokon ne dođu "normalni" EV-i.
I da neki poput Tesle imaju konstantnih problema u proizvodnom procesu zbog zastarjele tehnologije.
Freek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 21:10   #1045
Quote:
Snack kaže: Pogledaj post
Ti si stvarno "biser". Optužiš me za "trkeljanje" jer sam prenio vijest koju su objavili svi portali i onda mi linkaš članak u kojem piše točno to što sam i prenio. Valjda si mislio da neću čitati jer je na Njemačkom, a ja tu živim...svašta...

No dobro, nisam znao i da Minhen misli provesti zabranu 2018. Da je ministar pokušao zaustaviti izvještaj o alarmantnom zagađenju itd. Da postoji legalna obveza smanjenja zagađenja, te da s obzirom da proizvođači ne žele mijenjati "hardware" (to je to što bi koštalo 15 milijardi), onda gradovi idu s zabranama...
Trenutno zagađenje u Stuttgartu NO2 je 40 puta manje od dozvoljenoga po mjernim online postajama...

Sudac Kern pripada gay eco lobistima koji da me prostiš sere kvake kao i svi oko njega i to su mu ovi iz autoindustrije na diesel sumitu u kolovozu jasno i poručili na lijep način u rukavicama, a sad čemo pričekati studeni i također 1.1.2018 pa se budemo onda ozbiljnije pisali

A to što si ti linkao ljetos su svi svjetski portali prenijeli bombastično i na tome lijepo zaradili jer je najobičniji Clickbait koji je prenosio svaki šufljuz kojemu je dostupan internet
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 22:05   #1046
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Trenutno zagađenje u Stuttgartu NO2 je 40 puta manje od dozvoljenoga po mjernim online postajama...

Sudac Kern pripada gay eco lobistima koji da me prostiš sere kvake kao i svi oko njega i to su mu ovi iz autoindustrije na diesel sumitu u kolovozu jasno i poručili na lijep način u rukavicama, a sad čemo pričekati studeni i također 1.1.2018 pa se budemo onda ozbiljnije pisali

A to što si ti linkao ljetos su svi svjetski portali prenijeli bombastično i na tome lijepo zaradili jer je najobičniji Clickbait koji je prenosio svaki šufljuz kojemu je dostupan internet
Kad već spominješ "sranje kvaka", treba možda spomenuti službene podatke po kojima je Stuttgart najzagađeniji grad "finim česticama" u Njemačkoj. 64 dana u godini imali su alarmantno zagađenje debelo preko granica propisanih EU regulativom, a prošle godine su iz grada i po prvi puta pozvali građane da ostave automobile kod kuće.

"Eco gay lobiste" i zavjeru svih svjetskih medija koji su "debelo zaradili" na minornom članku ostavljam za neki drugi podforum, npr. Alternativu, ili još prikladnije, Psihologiju.
Snack is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 22:22   #1047
Svaki moderni auto troši struju dok stoji. Prijemnik koji očitava signal sa daljinskog, pa sustavi podrške koji paze na memorirane podatke... Ali baš tako puno da izgubi
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 23:01   #1048
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Svaki moderni auto troši struju dok stoji. Prijemnik koji očitava signal sa daljinskog, pa sustavi podrške koji paze na memorirane podatke... Ali baš tako puno da izgubi
Ovdje se radi o bateriji od 500 kg i nekoliko desetaka kWh, a ne akumulatoru. Ako auto uspije to potrošiti dok stoji znači da je rudario bitcoine, kodirao filmove, učestvovao u SETI projektu traženja vanzemaljaca ili su crnci skužili kako krasti struju iz parkiranog auta
vamvam is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 23:16   #1049
6 mjeseci?
Pa i običan auto bi mu riknuo do tada. Benzin u tanku bez stabilizatora se pokvari, motor nije podmazivan, s uljem može biti svašta,...
Bateriju iz skutera ostavim preko zime u garaži na trickle chargeru. Ne znam zašto bi za električni auto bilo drugačije.

Poučna obiteljska priča, ali o autima nemaju pojma.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 23:20   #1050
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
"Normalni" novi auti, 45-90 dana, ako je posebna narudžba ili novi model, recimo, međutim, masu toga obično imaju na lageru, pa možeš već danas s njim doma iz salona.

Ima iznimaka, Porsche, recimo, namjerno dostavlja auto tek za 6 mjeseci, jer ciljaju na neku ekskluzivu.

Hiperprodukcija.
Ja pokušao kupiti Octaviu, Mazdu 3, Suzukija, itd... sa benzinskim motorom. Čekanje minimum 6 mjeseci.

Ali, ako želiš dizlo, to može. Još kad pitaš u salonu zašto nema benzinaca, reakcija je kao da si ga tražio pola kile brašna.
schellna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 23:21   #1051
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Trenutno zagađenje u Stuttgartu NO2 je 40 puta manje od dozvoljenoga po mjernim online postajama...

Sudac Kern pripada gay eco lobistima koji da me prostiš sere kvake kao i svi oko njega i to su mu ovi iz autoindustrije na diesel sumitu u kolovozu jasno i poručili na lijep način u rukavicama, a sad čemo pričekati studeni i također 1.1.2018 pa se budemo onda ozbiljnije pisali

A to što si ti linkao ljetos su svi svjetski portali prenijeli bombastično i na tome lijepo zaradili jer je najobičniji Clickbait koji je prenosio svaki šufljuz kojemu je dostupan internet
E jesi pravi, jutros se netko na podforumu automobili zabunio i krivo napisao da je limit za NO2 400 ug/m3 umjesto 40 ug/m3 i sad to ponavljaš ovdje...

Tu sam odgovorio...

https://www.forum.hr/showthread.php?p=65484179

https://www.forum.hr/showthread.php?p=65486465



Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 10:35   #1052
opet postaje mjere deset puta manje od dozvoljenog.
jel to taj problem zagađenja?
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 10:39   #1053
Quote:
Snack kaže: Pogledaj post
Kad već spominješ "sranje kvaka", treba možda spomenuti službene podatke po kojima je Stuttgart najzagađeniji grad "finim česticama" u Njemačkoj. 64 dana u godini imali su alarmantno zagađenje debelo preko granica propisanih EU regulativom, a prošle godine su iz grada i po prvi puta pozvali građane da ostave automobile kod kuće.

"Eco gay lobiste" i zavjeru svih svjetskih medija koji su "debelo zaradili" na minornom članku ostavljam za neki drugi podforum, npr. Alternativu, ili još prikladnije, Psihologiju.
Imao je, ali od čega?
Od autombila?
Ne bih rekao.

Hamburg ima mnogo veći cestovni i plovni promet od Stuttgarta, pa nije imao takvo zagađenje finim česticama.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 13:38   #1054
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
opet postaje mjere deset puta manje od dozvoljenog.
jel to taj problem zagađenja?
Pogledaj linkove, sluzbene stranice grada Stuttgarta i mjerenja (imas i sve excele) kroz vise od 20 godina...
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 13:48   #1055
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Imao je, ali od čega?
Od autombila?
Ne bih rekao.

Hamburg ima mnogo veći cestovni i plovni promet od Stuttgarta, pa nije imao takvo zagađenje finim česticama.
Konfiguracija terena takodjer igra ulogu... Zato je npr. Sarajevo jedan od najzagadjenijih gradova Europe (puno gorenja ugljena i drva, prilicno stara flota automobila) jer se nalazi u kotlini.

A Hamburg itekako ima problem s kvalitetom zraka (prvenstveno s NO2, ne toliko s cesticama)...

http://luft.hamburg.de/clp/no2/clp1/...rchperiod=1day

Kada se gleda na tjednoj razini, fino se vide peak-ovi vezani uz jutarnju i vecernju guzvu (npr. ista stanica mjeri 50 ug/m3 u 19 h i 10 ug/m3 u 01:00 u noci)...
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 18:50   #1056
Svidjelo mi se ovo sa gaj-eko lobistima! Taj sam, evo odmah se dobrovoljno javljam!

Zagonetno mi je pak da se podatak koji govori o tržišnom uspjehu, naime da je neka roba prodana dvije godine unaprijed, prikazuje kao da se radi o neuspjehu.

Mislim, ono, neko brodogradilište ima zaposlene sve kapacitete i sigurne poslove do kraja 2019., a ti kažeš "ajme, ajme, to je znak da im loše ide?"
__________________
User:
Đe si ba, šta ima?
ChatGPT:
Dobro sam, hvala na pitanju! Kao AI, nemam roditelje poput ljudi, pa nemam "ba". Kako mogu pomoći?
Zoran Oštrić is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 21:30   #1057
pa kada bi otpustili pola radnika imali bi do 2021.
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 09:49   #1058
General Electric je predstavio svoju novu 4,8 MW vjetroelektranu namijenjenu mjestima sa slabim i srednjim intenzitetom vjetra. Visoka je 240m, a promjer propelera je skoro 160m.
Treba podsjetiti da su i solarne i vjetroelektrane u zadnjih 5-6 godina pojeftinile za 85% odnosno 66%, te sada bez ikakvih subvencija predstavljaju najjeftinije izvore el. energije. Upravo zbog toga, od ugljena odustaju čak i njegovi najzagriženiji pobornici i prelaze na vjetar, jer se jednostavno najviše isplati.

Što se tiče Tesle 3 (kojom su novi kupci oduševljeni), izgleda da su i isporuke za 1-3 mjeseca ispred planiranih, jer su ih već počeli dobivati i oni koji nisu zaposlenici Tesle.
Snack is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 12:19   #1059
Quote:
vamvam kaže: Pogledaj post
Ovdje se radi o bateriji od 500 kg i nekoliko desetaka kWh, a ne akumulatoru. Ako auto uspije to potrošiti dok stoji znači da je rudario bitcoine, kodirao filmove, učestvovao u SETI projektu traženja vanzemaljaca ili su crnci skužili kako krasti struju iz parkiranog auta
Znam, znam, ali mi ne znamo koliko Tesli treba struje u mirovanju. Definitivno je potrošila previše za 4 dana. Rečeno je da je ostalo struje za 30 milja, ali to, ovisno o bateriji, može biti samo 10 % dometa, a može i manje. Znači, lik ga je ostavio na rezervi, ili benzinski rečeno, ostale su samo benzinske pare.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 13:25   #1060
I umjesto da stvar riješi s kanistrom i 5 litara goriva, potrebno je logistika od 2 vozila šlepa, radionica i mudrovanje kako pokrenut iz neutrala.
IvekZagreb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:28.