Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2017., 12:57   #81
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
super mi je kak si mogu priustit takav manjak fokusa, bokte jel ima pet godina, jel to razumna osoba?? kak to prezivi dan i zivot??
savršeni ne postoji...uvijek će ti partner u nečemu imati manjak fokusa tj.imat će neke mane i neće u svemu stvari obavljati savršeno ili onako kako smo mi žene to zamislile...ne branim ja sad tu nezrele muškarce koji nisu spremni za neke ozbiljnije obveze ali reći da netko nekome kontrira jer je kupio pelene neke druge marke je traženje dlake u jajetu...Flat je lijepo napisao da bi zrela osoba isprobala i neke druge pelene pa odlučila valjaju li ili ne i tu se slažem s njim potpuno...uostalom meni ako donese margarin umjesto makarona dobije krumpir pire a ne tjesteninu za ručak
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 15:48   #82
Quote:
lunarni kaže: Pogledaj post
A i to da neka ostane trudna prije braka uopce nije nesto lose ili toliko sramotno
Nije stvar u sramoti, nego u vjenčavanju za ljude koji ti idu na kurac i kad dišu samo zato što netko nije izvadio penis na vrijeme.

Ali ovdje to nije slučaj, pa možeš prestati drviti po tome.

Quote:
RedSonia kaže:
to što je uopće donio pelene je super...
Da, muškarci su moroni i ne znaju ići u dućan.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 18:16   #83
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post

Da, muškarci su moroni i ne znaju ići u dućan.

stvar je u tome da je manje bitna stvar što muž isprobava drugu vrstu pelena...oni imaju mnogo ozbiljniji problem od te gluposti..on iznosi sve o čemu god oni razgovaraju...osobno bih se osjećala izdano od takvog partnera kojem znaš da ne možeš reći ništa osobne prirode bez da on to odmah ne prenese mami a ona strini Marici a strina cijelom selu
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 20:46   #84
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
A da ste ti i žena skupa sklepali taj printer od rezervenih dijelova, bi li onda imala pravo glasa o tome kojom će tintom printati?
Naravno da bi.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 22:14   #85
pravo glasa o tinti ima onaj tko većinu vremena printa na stroju. taj zna i koja tinta daje najbolji otisak, punjenje najduže traje...
a ne da mi onaj koji isprinta pet listova tjedno dok ja printam 20-30 dnevno bez konzultacija kupi tintu koja se razmulja, ili ostavlja blijed otisak, ili se potroši dok kažeš keks, uvjeravajući me da je bolja od one koju inače koristim.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 22:26   #86
Ovime što je donio neke druge pelene, a ne pampersice je stvarno prešao svaku mjeru. Pa tko normalan ne kupuje pampersice.
Da mene žena tako zeza, ja bih bio i gori od tvog muža
Mr-Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 22:28   #87
zna ako je isprobao
ne zna samim time kaj radi i printa

u svakom slucaju, probati drugu tintu nije nuzno atak na neciji zivot i djelo
ljudi i pricaju i mozda netko nekome preporuci tintu koaj je dobra, a za manje novaca od originalnog pakiranja
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 22:29   #88
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post

Da, muškarci su moroni i ne znaju ići u dućan.

Ako misliš na to da ne znamo gubiti vrijeme po trgovinama i opet zaboraviti po što smo išli u trgovinu uopće, onda se slažemo da smo teški "moroni"
Mr-Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 22:36   #89
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
zna ako je isprobao
ne zna samim time kaj radi i printa

u svakom slucaju, probati drugu tintu nije nuzno atak na neciji zivot i djelo
ljudi i pricaju i mozda netko nekome preporuci tintu koaj je dobra, a za manje novaca od originalnog pakiranja
naglašavam svaki put "bez konzultacija".
znači, kažeš: ja bih isprobao druge pelene. čuo sam da su one iz Lidla jednako dobre, a jeftinije.
onda ja kažem: može, hajdemo isprobati. ili: djetetu je guza osjetljiva, ne bih se zajebavala pa da zbog par kuna navuče osip koji ćemo 10 dana sanirati.

ono što NE radiš je na svoju ruku kupiti paket lijevih pelena, koje netko drugi mijenja 8 sati dnevno i s posljedicama te kupnje se nosi.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 22:40   #90
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
naglašavam svaki put "bez konzultacija".
znači, kažeš: ja bih isprobao druge pelene. čuo sam da su one iz Lidla jednako dobre, a jeftinije.
onda ja kažem: može, hajdemo isprobati. ili: djetetu je guza osjetljiva, ne bih se zajebavala pa da zbog par kuna navuče osip koji ćemo 10 dana sanirati.

ono što NE radiš je na svoju ruku kupiti paket lijevih pelena, koje netko drugi mijenja 8 sati dnevno i s posljedicama te kupnje se nosi.
Ali s druge strane može muškarac pričuvati dijete tih par minuta pa nek si ženska ode kupiti pelene po volji
Mr-Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 22:44   #91
kako god okrenes, dogovor kucu gradi
no i za dogovor je potrebno dvoje
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 22:44   #92
jao, kako volim vas što vlastito dijete pričuvate
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 22:47   #93
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
jao, kako volim vas što vlastito dijete pričuvate
Pa tako i tako se sve više govori o maminim sinovima. Još nisam čuo da su cure počele pričati o nekom da ga je ostavila jer je tatin sin.

Zar to onda ne bi značilo da vi tu najviše štete i napravite

Prije sam radio u jednoj poznatoj drogeriji gdje se među ostalom robom prodavala i dječja hrana. Dođe mama i bira za dijete točno šljivu jer zamisli neće druge jesti. A ima stotinjak vrsta kašica. I sad treba baš šljiva. Pa daj me nemoj zezat.
Kupuju dude ili recimo nešto slično i boja je jako bitna. Pazi ti to. Kahlica je bitna ako bude crvena, a radi se o muškom djetetu ili ako nije roza za curicu. Sad je bitno po čemu će dijete tak i tak pišat i srat. Pa ko tu koga hebe.
Mr-Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 22:58   #94
ili možda dijete ima zatvor pa mu treba šljiva da ga otvori
ili možda sastojci 73 druge kašice nisu svi uvedeni u dohranu.
ili su u šumi.
koliko ono djece imaš i koliko djece si uvodio dohranu?
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 23:02   #95
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
ili možda dijete ima zatvor pa mu treba šljiva da ga otvori
ili možda sastojci 73 druge kašice nisu svi uvedeni u dohranu.
ili su u šumi.
koliko ono djece imaš i koliko djece si uvodio dohranu?
Ne trebam imati niti jedno (srećom), ali ima dovoljno nećaka i nećakinja da znam.
A na kraju krajeva prije dvadesetak godina nije toliko vrsta hrane ni bilo pa smo bili zdravi. A ako se dijete normalno hrani do zatvora ne bi trebalo ni doći.
Mr-Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 23:22   #96

toplo se nadam da ćeš se kada dobiješ vlastito dijete informirati. ili da se nećeš ni približavati njegovoj hranilici. za njegovo dobro
i onda se čudom čudimo što žene ovakvim likovima ne puštaju ni blizu vlastitoj djeci bez nadzora, i što sud djecu dodjeljuje majkama.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 23:31   #97
jer majke odmah s djetetom istisnu i uputstvo za uporabu?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 23:33   #98
ne, nego se informiraju. za razliku od tuljana kojima je bilo koja od 100 kašica dobra u bilo kojem trenutku. i po kojima dijete ne dobiva zatvor ako se normalno hrani.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 23:39   #99
ja sam u tuljanovom postu procitao da je zena dosla i rekla da njeno dijete jede samo tu kasicu od sljive
sto je onda sigurno sasvim u redu i potkrijepljeno dubokim poznavanjem nutricionizma i potreba djeteta
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 00:02   #100
ne, nego da "tu najviše voli". a bebe ne smiju imati preferencije i jedan okus voljeti više od drugoga, ili kašicu jednog proizvođača više nego kašicu drugoga. to je strogo zabranjeno
jer ima 100 različitih kašica, kakve veze ima je li to šljiva ili brokula s puretinom?
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:09.