Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2007., 20:57   #1
NATO Flota u RH

Dolazi nam NATO-va flota u okolicu Splita. Bit će smješteni u 3 prstena, najveći će primiti 30 Brodova i bit će odmah do Splita, čak će doći i neke Njemčke podmornice ( smještene u luci Lora ) i to sve u sklopu velike vojne vježbe... E ja imam sreću da sam u Splitu pa ću sve to lipo vidit a vi kako znate...
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 23:41   #2
Brodovi ce biti stacionirani i u Dubrovniku i Puli/Rijeci, a Nizozemci(sa nama u zlocestom timu ) u Veneciji. Tako da cemo svi ponesto vidjeti...

Inace, ja od svega zelim vidjeti samo HMS Illustrious, za ostalo me bas briga(ili vec vidio, ili me ne zanima... ). Ispravak, htio bih vidjeti podmornicu(ali bas vidjeti, iznutra), ali kako su sanse za to astronomsko male, zadovoljit cu se Lustyjem
__________________
Back in BLACK
AV Fedotov is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 23:51   #3
Fedotov, hoće li išta biti otvoreno za pučanstvo?
__________________
Kao prvo, Kur'an odobrava blago udariti ženu u odrećenim situacijama. To je točno! Ali ne da se ženi čini nasilje! - Shady.
Tyndall is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 23:58   #4
Nadam se da hoce, ali nekako sumnjam... barem za americki dio flote, oni su to prakticki izbacili iz folklora od Colea i 9/11....

Sjecam se kad je jedna Ticonderoga bila u Gruzu, ja i frend smo je otisli gledati, onako iz pristojne udaljenosti, sa puta iznad luke. Odmah su dezurni na brodu imali sve dalekozore na nama i nisu ih spustali dok se nismo udaljili. S*ronje!
__________________
Back in BLACK
AV Fedotov is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 00:02   #5
Divna su bila vremena kada sam posjetio Cape St. George u Rijeci pred x godina. Svuda su nas vodili, samo nam nisu dali slikati. Šteta.
__________________
Kao prvo, Kur'an odobrava blago udariti ženu u odrećenim situacijama. To je točno! Ali ne da se ženi čini nasilje! - Shady.
Tyndall is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 00:08   #6
Mene zanima što je sa letećom NATO flotom?
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 00:24   #7
Quote:
Divna su bila vremena kada sam posjetio Cape St. George u Rijeci pred x godina. Svuda su nas vodili, samo nam nisu dali slikati. Šteta.
Mene su vodili Eisenhowerom, plus nam dopustili i slikavati(avione, unutrasnjost broda, rastavljene motore... sto hoces... E da, ta dobra stara vremena. Da ne govorim da sam slucajem u sobi za briefing eskadrile vodica nekim slucajem sjeo u CAG-ovu fotelju , nasto mi je ovaj kimnuo .
__________________
Back in BLACK
AV Fedotov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:24.