Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2009., 09:36   #61
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
potencijal


[I]Rođen 05. kolovoza 1976. godine
- jedan od osnivača HDZ-a 1989.
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2009., 10:37   #62
Quote:
spy kaže: Pogledaj post
- jedan od osnivača HDZ-a 1989.
što reć nego
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 01:19   #63
http://img199.imageshack.us/img199/7246/klo003y.jpg

Malo povelik doprinos. Pripazi na dimenzije fotki.

A.

Zadnje uređivanje Azriela : 18.06.2009. at 01:29.
021_ is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 18.06.2009., 19:48   #64

Koji stil, veličanstveno
Lakše mi je kad ne kupim u prsi
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 20:26   #65
Upravo gledam i slušam dnevnik na novoj tv, i uvažena zastupnica HSS-a Marijana Petir govori doslovno ovako:

(komentira odluku ustavnog suda za zabranu rada nedjeljom)

''Sud radi svoj POSO, zastupnici rade svoj POSO, trgovci rade svoj POSO, a uz malo dogovora moglo bi se postići da taj POSO bude puno uspješniji''.

o bože... ta je samo za nacrtane ovce..
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 20:42   #66
Quote:
021_ kaže: Pogledaj post
http://img199.imageshack.us/img199/7246/klo003y.jpg

Malo povelik doprinos. Pripazi na dimenzije fotki.

A.
uuuu nisam ovo vidjela, prejak je

ne znam jel bilo
Quote:
Kerumov govor na otvaranju Splitskog ljeta:



Evo, došlo nan lito, ka šta u nika doba uvik dođe. Prilika je da se čovik navečer malo izađe i proveseli se, jer ne moreš uvik ni radit, đava mu posa odnija. Triba koji put stat i počinit, sist s ljudima, bacit na karte, zapivat, povirit i u kazalište ako je kakva dobra predstava.

Ja nisan, po duši govoreći, puno iša u kazalište. Šta ću van ja sad lagat, glumit da san kulturan, pričat da čitan knjige i slikat se s rukon na bradi. Čita san i ja u svoje vrime, nije da nisan. Oni Ninđa roman i nisu mi bili mrski, a i kaubojske san volio, ali onda je došla firma, o

baveze, šta ću van dalje pričat. Satare to čovika i da je mlađi. Siđnen navečer pogledat film sa Čak Norison i, samo što san zatvorija oči, na televiziji Branimir Bilić. U prvi tren ništa mi nije jasno. Srce ti Isusovo, šta radi Branimir Bilić sa Čak Norison?! A onda pogledan na sat - jedanesta ura.

Ajde ti, moj Željko, lipo leć, govorin ja sam sebi. Ne moreš ti i gonjat biznis i pratit kulturu, ne iđe to.A i šta će to meni, za pravo reć? U svom poslu san se dokaza, šta je meni potriba pravit se pametan koje san knjige pročita i koje san predstave gleda.

Došla mi prije neki dan jedna ženska, onako, neloše izgleda. Razgovaramo mi i ona, ne sićan se više zašto, kaže: "Pikaso". "A Citroen voziš", kažen ja. "Čuja san da puno troši." A ona se uvatila smijat. "Šta se smiješ?" pitan je ja. "Šta se smiješ, tuko? Pogledaj se kakva s

i, ka da te je poplava izbacila." Ona se sva zacrvenila. "Ma, nije, gospodine Željko", kaže, "nisan vas tila uvridit, nego, onako, izletilo mi. Nisan na auto mislila, nego na slikara Pabla Pikasa." "Pablo Pikaso, kažeš", govorin joj ja. "Pa koji je to Pablo Pikaso, ko zna za njega? Ja di god dođen, svi me pozdravljaju, oće se rukovat, slikat se s menon, narod me voli. Di me neće i volit, četri iljade ljudi zapošljavan. Četri iljade familija živi od mene! A taj tvoj Pikaso, koja je njegova firma, koliko je on ljudi zaposlio?" "Nikoliko", kaže ona, a vidin da se malo, ka, zasramila. Tu mene bis malo pusti i još joj samo rečen: "Nikoliko? E, jeben i tebe injega."

Vi gledajte operu, ja iden na janjetinu

A jesan li joj dobro reka? Šta meni ko ima reć da san vaki ili nak i ako ne čitan knjige i ne iđen na izložbe? Osin toga, i u tin knjigan ima takvi ludosti i govnarija da te bog sačuva. Pamtin, jednon moj mali donio neku knjigu iz škole. Nikad ja nisan puno vodio brigu o njegovoj školi i učenju, to je žena stavljala u red, ali taj put slučajno pogledan i vidin - Kralj Edip. "Šta je to?" pitan ga ja. "Ma, neko sranje", kaže on. "Moran pročitat za lektiru." "Pa o čemen je?" "A neki kremple", govori mi sin. "ubija ćaću i oženija se s materon." "Nemoj me jebat!?" kažen ja. "Majke mi", kaže on. "Ubija ćaću i oženija se s materon?!" "E." "Pa je li ga policija privela?" "Nije. Na kraju sam sebi iskopa oči ." "Bome je dobro manit", govorin ja. "A ništa mi ne govori", kaže mali i sve puše od muke.

Evo, vi ste svi ovde učeni i kulturni ljudi, da niste taki ne bi d ošli na otvaranje Splitskog ljeta. Je li to kultura? Ajde vi meni kažite, je li to kulturno, ubit ćaću i oženit se s materon? I na kraju sam sebi iskopat oči i ostat na teret društva. Još će mi doć u kancelariju da mu pomognen, da skuplja pare za operaciju. Meni, da se razumimo, nije teško dat. Dobar san čovik, svi će van to reć. Dava san i davat ću, kad je za zdravlje, i livon i desnon rukon. Ali, da mi dođe taj, kako se zove, Edip, da mu pomognen, jebeš mi mater, kroz prozor bi ga bacio. Pa vi posli pričajte da san sejačina i nekulturan.

Ima tu, u toj kulturi, ne kažen, i dobri stvari. Jučer baš razgovaran s pročelnicon, pitan je šta će bit na Splitskon ljetu, a ona kaže: "Bit će Šekspir." "Bogati!" začudin se ja. "A šta", pita me ona, "drag van je Šekspir?" "Ajde, mala", govorin joj ja, "štaš ti meni govorit o Šekspiru. Kad san ja iša u Šekspira, ti se još nisi bila ni rodila." Reka sa njoj da mi svakako ostavi dvi karte i, pravo da van rečen, jedva čekan da to bude. Baš san se uželija zavrnit rukave od jakete, naručit štok-kolu i malo plesat. Ej, dobri stari Šekspir! A za ovo drugo me ne pitajte. Opera mi je, nemojte zamirit, bez veze, ali balet mi, onako, nije mrzak. Dobre su ženske, ako voliš male sise. Ni na dramskin premijeran nećete me puno viđat, jerbo meni drame više u životu ne triba. Da bi van ja da vodite firmu od četiri iljade ljudi pa bi vi vidili šta je drama. A šta se komedija tiče, toga, meni se čini, ni vama ne fali. Šta će van bolje komedije od toga da ste mene izabrali za gradonačelnika?

Eto ga, svitu. Proglašavan Splitsko ljeto otvorenin, sa srićon van bilo.Vi sada ostanite pogledat operu, toplo van je priporučujen, svi mi kažu da je dobra, a ja sad moran požurit na Klis, oladit će mi se janjeti na.

__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 21:31   #67
Quote:
Vi gledajte operu, ja iden na janjetinu
ne mogu da se ne složin jebo operu na prazan želudac
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 21:38   #68
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
Upravo gledam i slušam dnevnik na novoj tv, i uvažena zastupnica HSS-a Marijana Petir govori doslovno ovako:

(komentira odluku ustavnog suda za zabranu rada nedjeljom)

''Sud radi svoj POSO, zastupnici rade svoj POSO, trgovci rade svoj POSO, a uz malo dogovora moglo bi se postići da taj POSO bude puno uspješniji''.

o bože... ta je samo za nacrtane ovce..
Ej, nemoj mi nju spominjati.

Želudac mi se diže na tu kokoš i njena preseravanja.


Btw. ta žena ima 2 fakulteta. Valjda ona zna da se kaže POSO, a ne posao.

A vid' je tek što je šesna.

http://75.126.28.154/~gogych/images/...s/marijana.jpg
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 21:39   #69
Ja tu Petir uvijek čitam kao Tapir
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 21:43   #70
A vidi je ovdje!

Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 21:53   #71
Quote:
Simple_Fille kaže: Pogledaj post
A vidi je ovdje!
Jel možda i ona sudjeluje u maskembalskoj povorci od Lekenika ... dokle ono?

__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 21:56   #72
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
Jel možda i ona sudjeluje u maskembalskoj povorci od Lekenika ... dokle ono?

Od Lekenika do Mustafine Klade.
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 21:21   #73
Ne znam kako ste propustili ovog...
http://www.24sata.hr/news/clanak/kan...bolje-/114556/
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 16:48   #74
Quote:
Matesonik kaže: Pogledaj post
Ne znam kako ste propustili ovog...
http://www.24sata.hr/news/clanak/kan...bolje-/114556/
Tog poštujemo pa zato
Slogan: vama će biti isto, a meni sigurno bolje je predobar

Znam da je ušao u drugi krug, ne znam kako je poslije završio
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 18:49   #75
nisu izbori al je aktualno...budu i izbori za koji mjesec




__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 19:33   #76
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
nisu izbori al je aktualno...budu i izbori za koji mjesec
Naslov je i promijenjen da topic bude aktualan i izvan izbora.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 01:43   #77
i mi obamu za trku imamo

o daaaa....vratio se, jači nego ikada - Boriš Mikšić u epizodi "Ja sam hrvatski Obama!"!!!
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 10:17   #78
Quote:
kowalski kaže: Pogledaj post
i mi obamu za trku imamo

o daaaa....vratio se, jači nego ikada - Boriš Mikšić u epizodi "Ja sam hrvatski Obama!"!!!


''.. očito spreman na još jedan izborni debakl.''

A i Hilary, naravno između Vijeća sigurnosti, Iraka, Palestine, Sj. Koreje dat će prioritet podržavanju Mikšića
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 10:43   #79



Pronađite razliku!
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 10:55   #80



Čovijek!
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.