Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2004., 15:40   #41
To sam i ja htio reci ali ne kuze me ljudi. Zasto bi zajebavali ljude za jednu jebenu kartu za ZET kad ima u gruntovnici npr. par milijuna nerijesenih pitanja koja kostaju nekoliko milijardi kuna! Ali NE. Neka oni svi ceakju 20 godina sa svim urednim papirima samo neka se naplati tih 150 kuna. Jebo me svako ako ne budem nekog zetovca razbio ako me bude zajebavao.
Hrc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 15:48   #42
čitam topic i ne vjerujem. Pa kakvi se to ljudi voze po tramvajima? I kaj vam smeta kontrolor koji radi svoj posao?

KUPITE JEBENU KARTU I NE SERITE!

1. Chipa, nisi imala VREMENA kupiti kartu? A istraživati kak da se izvučeš od kazne, za to imaš?

2. El tomo, a kaj se ti inatiš? Sad mi još samo reci da i hranu ne kupuješ jer znaš bar bahatih prodavačica? Ne plaćaš ni struju jer znaš bahatog frajra iz HEP-a, ti jednostavno živiš od zraka?

3. cp.tar - prema meni su uvijek svi bili ljubazni, uredno pokažem kartu i to je to. A ak je frajer nabrijan....

4. Hrc, a kaj ti pizdiš? Jer imala kartu? NIJE! E pa onda nek plati kaznu i bok! Kaj nije dovoljno što izbjegava plaćanje prireza od 18% a živi u Zagrebu? Sramota!

5. yeya, vidiš da ima i normalnih ljudi u ZET-u

6. Billi, ja uvijek zamolim putnike da mi cvikaju kartu ako ne mogu doći do automata i nikad nikome nije problem. Upravo zbog tebe i takvih imamo proračun od 90 miljradi kuna i još nije dovoljno, a ti samo nabijaj sudske troškove (koje svi plaćamo) i imaj svoju "satisfakciju". Baš super.


Eto, ne radim u ZET-u nekad i zaboravim kupit kartu, ali ako me ulove ne pravim se glup (pametan), ne ignoriram frajera, ne glumim frajera nego platim kaznu.

Pozdrav svim pravnicima,
gogo
gogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 15:51   #43
Quote:
Hrc kaže:
To sam i ja htio reci ali ne kuze me ljudi. Zasto bi zajebavali ljude za jednu jebenu kartu za ZET kad ima u gruntovnici npr. par milijuna nerijesenih pitanja koja kostaju nekoliko milijardi kuna! Ali NE. Neka oni svi ceakju 20 godina sa svim urednim papirima samo neka se naplati tih 150 kuna. Jebo me svako ako ne budem nekog zetovca razbio ako me bude zajebavao.
Znači ti možeš slobodno ubijati ljude po cesti jer tamo negdje u Iraku Amrikanci ubijaju njih tisuće i nikome ništa. Baš ti je super filozofija!
gogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 17:11   #44
Quote:
gogo kaže:

4. Hrc, a kaj ti pizdiš? Jer imala kartu? NIJE! E pa onda nek plati kaznu i bok! Kaj nije dovoljno što izbjegava plaćanje prireza od 18% a živi u Zagrebu? Sramota!

gogo [/B]
Da se mi razumijemo. Nista ona ne izbjegava placanje prireza nego jednostavno živi tamo gdje živi. Šta je sramota raditi u Zg a zivjeti u "provinciji" tj. izvan trga Bana?????? Šta je s tobom?? Šta bi trebala promjeniti prebivalište? Onda bi po tvojoj logici malo ljudi placalo taj prirez. Nije li Gorica spavaona Zagreba?? Zar ona nece platiti taj porez i prirez u Zg pa na kraju godine ima pravo traziti povrat tog poreza i prireza nazad?? Šta je tu ilegalno? Ona blage veze nema o porezima i prirezima. Cak ju je i vlasnica gdje radi htjela zajebat i prijavit na 1700 i nesta kuna i napisala u ugovor tu svotu, ali je ipak minimalna placa 1952 kunu. Ona je zadnja koja bi nekog zajebala. Poslodavci su ti koji zajebavaju radnike. I isplacuju im lovu na ruke. I ne seri više o kontrolorima. U 6 godina koliko sam u Zg nisam naisao na kulturnog kontrolora. Niti jednom.

Jos jedna stvar ako nisi shvatio... Poanta je bila da ima puno bitnijih stvari od glupe karte za tramvaj za koji grad godišnje placa jako, jako puno miliona. Kao i za Maksimir a ništa koristi za narod nego samo za onih 20ak konja.
Hrc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 19:25   #45
Quote:
Oleander kaže:

Sad, nije mi jasno kako se dopušta da takvi kriminalci ostaju na slobodi, a nekoga tko jednom nije kupio kartu u tramvaju se goni do posljednjeg daha?
Kod privođenja, ubojice ti znaju bit dosta agresivniji od klinaca koji se švercaju u tramvaju...
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 23:59   #46
Quote:
gogo kaže:
čitam topic i ne vjerujem. Pa kakvi se to ljudi voze po tramvajima? I kaj vam smeta kontrolor koji radi svoj posao?

KUPITE JEBENU KARTU I NE SERITE!

1. Chipa, nisi imala VREMENA kupiti kartu? A istraživati kak da se izvučeš od kazne, za to imaš?
e sad ja mogu tebi reći: ne seri.

kao, ne znaš čitati ili kaj?

dok nije bila gužva nije imala love; kad je bila gužva, nije imala vremena 4-5 sati stajati u redu. a za pisanje posta na forumu treba manje vremena, zar ne? i to još nakon što je kupila pokaz...

asshole.

Quote:
2. El tomo, a kaj se ti inatiš? Sad mi još samo reci da i hranu ne kupuješ jer znaš bar bahatih prodavačica? Ne plaćaš ni struju jer znaš bahatog frajra iz HEP-a, ti jednostavno živiš od zraka?
pa ja, recimo, ne kupujem u dućanu u kojem su prodavači bahati.

Quote:
3. cp.tar - prema meni su uvijek svi bili ljubazni, uredno pokažem kartu i to je to. A ak je frajer nabrijan....
ja sam sreo jednog do dvojicu ljubaznih kontrolora.
niti jednu kontrolorku.
95% ih je odvratna gamad.

ali to je ok. ja ih plaćam, dakle neljubaznom kontroloru ću ubuduće samo reći da nek se izvoli pristojno ponašati, te da ću prvo zapisati njegovo ime, prezime i broj značke, a tek mu onda pokazati pokaz. i potrudit ću se otići do zeta i žaliti se na ponašanje.

Quote:
5. yeya, vidiš da ima i normalnih ljudi u ZET-u
kao što rekoh prije, za biti kontrolorom nije ti potrebno ništa osim značke i đon-obraza.
Quote:
6. Billi, ja uvijek zamolim putnike da mi cvikaju kartu ako ne mogu doći do automata i nikad nikome nije problem. Upravo zbog tebe i takvih imamo proračun od 90 miljradi kuna i još nije dovoljno, a ti samo nabijaj sudske troškove (koje svi plaćamo) i imaj svoju "satisfakciju". Baš super.
opet sereš.

ako je jedan automat u kolima, a žena je na suprotnoj strani u sardinskoj gužvi, nema teorije da joj karta dođe do automata, a nekmoli natrag.

ja sam protiv onih koji ne plaćaju karte, ali zetovci se imaju upristojiti.
Quote:
Eto, ne radim u ZET-u nekad i zaboravim kupit kartu, ali ako me ulove ne pravim se glup (pametan), ne ignoriram frajera, ne glumim frajera nego platim kaznu.
nego se praviš pametan ovdje.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2004., 00:04   #47
Quote:
Vojky kaže:
Kod privođenja, ubojice ti znaju bit dosta agresivniji od klinaca koji se švercaju u tramvaju...
i kao što bi kad su jednom mog starog zaustavili zbog prekoračenja brzine od 3 km/h[1]:

mom starom policajac piše kaznu, kadli projuri tip brzinom od cca. 130 km/h na cesti s ograničenjem 70.
moj stari: "a njega nećete zaustaviti?"
cajac: "a tko bi njega ulovio..."

rješenje?
očito klinci koji se švercaju u tramvaju moraju postati ubojice.

[1] slovenska registracija, naime, pa ga zajebavaju
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2004., 01:21   #48
Quote:
cp.tar kaže:
e sad ja mogu tebi reći: ne seri.

kao, ne znaš čitati ili kaj?

dok nije bila gužva nije imala love; kad je bila gužva, nije imala vremena 4-5 sati stajati u redu. a za pisanje posta na forumu treba manje vremena, zar ne? i to još nakon što je kupila pokaz...

asshole.
Kakvih 4, 5 sati? za kupiti pokaz? Ajde ne seri. Osim toga na svakom kiosku možeš kupiti kartu za 6,5 kn i nikad nema gužve.

Quote:
pa ja, recimo, ne kupujem u dućanu u kojem su prodavači bahati.
Da, ali ZET je jedini"dućan" koji pruža uslugu javnog prijevoza i ne možeš otići u drugi. Kužiš razliku?

Quote:
ja sam sreo jednog do dvojicu ljubaznih kontrolora.
niti jednu kontrolorku.
95% ih je odvratna gamad.
Zanimljivo, prema meni su svi bili ok. Možda nešto nije u redu s tobom? Ako misliš o njima sve najgore naravno da se to osjeti.

Quote:
ali to je ok. ja ih plaćam, dakle neljubaznom kontroloru ću ubuduće samo reći da nek se izvoli pristojno ponašati, te da ću prvo zapisati njegovo ime, prezime i broj značke, a tek mu onda pokazati pokaz. i potrudit ću se otići do zeta i žaliti se na ponašanje.
Dobro i ? Nekako imam dojam da su oni kod tebe već unaprijed osuđeni na loš tretman.

Quote:
ako je jedan automat u kolima, a žena je na suprotnoj strani u sardinskoj gužvi, nema teorije da joj karta dođe do automata, a nekmoli natrag.
Naš kaj? Kad je fakat takva gužva kontrolor nemre ni doć do tebe da te traži kartu. Opet sereš.

Quote:
ja sam protiv onih koji ne plaćaju karte, ali zetovci se imaju upristojiti.
Ma kad vidim kako se neki ponašaju nije ni čudo što jadni kontrolori ponekad izgube živce. Ne opravdavam ih. To im je posao i ima da budu ljubazni, ali i oni su ljudi.

Quote:
nego se praviš pametan ovdje.
Za razliku od tebe koji jesi pametan. Uostalom dokazao si na kvizu. Bravo.


Hrc
ako ide kući jednom u dva mjeseca (6 puta godišnje) onda živi u Zagrebu, a ne u provniciji jer je ovdje 99% vremena. Ili sam te nešto krivo skužio?


Pozdrav,
gogo
gogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2004., 01:41   #49
Quote:
gogo kaže:
Kakvih 4, 5 sati? za kupiti pokaz? Ajde ne seri. Osim toga na svakom kiosku možeš kupiti kartu za 6,5 kn i nikad nema gužve.
krajem 10. i početkom 11. mjeseca su upravo takve gužve.
godišnje se karte kupuju samo na jednom mjestu, a par dana legalne vožnje studenta košta koliko i mjesečni pokaz.

pa ti vidi.
Quote:
Da, ali ZET je jedini"dućan" koji pruža uslugu javnog prijevoza i ne možeš otići u drugi. Kužiš razliku?
i onda si taj jedini dućan dozvoljava bahatost.

vidi pod teuer-com, hep itd. itb.

gamad ima plaće dvaput više od srednjoškolskih profesora... i to samo zato što svaki put kad požele više love, zaprijete blokiranjem prometa. tzv. ucjena.
Quote:
Zanimljivo, prema meni su svi bili ok. Možda nešto nije u redu s tobom? Ako misliš o njima sve najgore naravno da se to osjeti.
ja samo reagiram.
rekao sam da je bilo par ljubaznih i korektnih kontrolora.
kontrolor koji me s leđa nekoliko puta 'ubode' prstom nije ljubazan. kontrolorka koja uđe u tramvaj živčana nije ljubazna. kontrolorka koja otima novčanik iz ruke putnici i kopa po njemu je nepristojna, krši zakon i zaslužuje da ju se izbaci iz tramvaja, što se, čujem, jednom i dogodilo (pričala mi danas kolegica s faksa).
Quote:
Dobro i ? Nekako imam dojam da su oni kod tebe već unaprijed osuđeni na loš tretman.
nakon svega što su napravili... pa, da. prvo pucam, onda pitam tko je.
do sada nije bilo tako, ali ovo je prešlo sve granice.

btw u zadnje vrijeme ih jednostavno ignoriram. čujem iza leđa da traže kartu, ja čitam svoju knjigu i lijepo me zaobiđu.
to samo dokazuje moju teoriju da su ko cucki - nanjuše strah i onda idu gristi i iživljavati se.
Quote:
Naš kaj? Kad je fakat takva gužva kontrolor nemre ni doć do tebe da te traži kartu. Opet sereš.
point.

opet, jutarnje su gužve tek malo rjeđe od sardinskih, a kontrolora itekako ima.
Quote:
Ma kad vidim kako se neki ponašaju nije ni čudo što jadni kontrolori ponekad izgube živce. Ne opravdavam ih. To im je posao i ima da budu ljubazni, ali i oni su ljudi.
ja sam nedavno digao tlak jednoj kontrolorki do 220. ali bila je neljubazna od samog početka, a nije ni iskaznicu pokazala kako spada.

jasno je i meni da ima svakakvih ljudi, ali u svakom poslu postoje tri stvari koje treba razmotriti:
plaća
radno vrijeme
uvjeti rada.

kontrolorima su možda uvjeti rada u qrcu, ali plaća i radno vrijeme su im, koliko ja znam o tome, više nego pristojni. a 2/3 je uvjet za dobar posao.

još će ispasti da su i jadne službenice na šalterima samo ljudi i ne čudiš se što ponekad izgube živce.
btw nikad se nisam imao razloga svađati s kontrolorom ni sa službenikom na šalteru... a žene na istim funkcijama su naprosto nepodnošljivo bahate. svaka od njih kao da cijelo vrijeme vodi najslabiju kariku.

ja definitivno neću odustati od svog sadašnjeg ponašanja; prekipjelo mi je. dok su oni pristojni, bit ću i ja; na prvi znak neljubaznosti, otvaram paljbu iz svih oružja.
neka shvate da putnici njih plaćaju, a ne obratno.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2004., 01:52   #50
Peace brother

U pravu si, pusti njih da naprave prvi korak, ako su neljubazni ožeži: Ratatatatatattata!

Pozdrav i laku noć
gogo
gogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 09:50   #51
RADNO VRIJEME RADIŠNIH KONTROLORA

djeco nekaj me zanima.zna li netko, neki insider,zviždač ili pripadnik starog klana Pevalek koje je radno vrijeme kontrolora Zet-a, nekak mi se čini,što sam nekoliko puta vidio,da ubiru harač u svo vrijeme ovog svijeta. pa ak imaju radno vrijeme,a uboli su pinku iza njega ili napisali prijavu,ima li šanse za kakvu prijavicu,malu slatku zadovoljštinu?
marbeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 20:29   #52
Kakve gluposti su sve napisane u ovom tredu
Dosada sam zbog zeta primio oko pedesetak prekršajnih prijava i sve skupa nisu od mene uspjeli izvući niti jednu kunu
Naravno da kontrolori smiju tražiti osobnu u tramvaju i busu, pa to vozilo je vlasništvo pravne osobe čije su oni predstavnici.
Inače ti zetovci su najrasniji debili u radnoj organizaciji koja je nadaleko poznata po toj kategoriji
Što učiniti? Možeš ne učiniti ništa, kazna koju izriče prekršajni sud jest najviše 200 do 250 kn a nikako 2000 kn kao što je bilo navedeno. Može se jednostavno niti ne podizati sudske pozive, prvi stiže u pravilu 6 mj od dana počinjenja prekršaja, drugi nakon još 5 mj a treći kada je već postupak u relativnoj zastari.
U slučaju neke nepovoljnosti ili ako se podigne sudski poziv treba se jednostavno ispričati za nedolazak pismenim putem i to u pravilu pola sata prije ročišta da nestignu u roku od dva tjedna zakazati novo
Nakon proteka 12 mj od dana prekršaja potrebno je uložiti prigovor zastare i stvar je završena.
Uništimo smrdljivce po mogućnosti sa milijun žalbi i isprika
A Bandić neka sređuje taj zet i snižava cijene umjesto gradnji alpskih skijališta na brdu od 1000 metara i rukometnih dvorana
yamabushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 20:32   #53
Quote:
cp.tar kaže: Pogledaj post
krajem 10. i početkom 11. mjeseca su upravo takve gužve.
godišnje se karte kupuju samo na jednom mjestu, a par dana legalne vožnje studenta košta koliko i mjesečni pokaz.

pa ti vidi.
[B]i onda si taj jedini dućan dozvoljava bahatost.

vidi pod teuer-com, hep itd. itb.

gamad ima plaće dvaput više od srednjoškolskih profesora... i to samo zato što svaki put kad požele više love, zaprijete blokiranjem prometa. tzv. ucjena.
[B]ja samo reagiram.
rekao sam da je bilo par ljubaznih i korektnih kontrolora.
kontrolor koji me s leđa nekoliko puta 'ubode' prstom nije ljubazan. kontrolorka koja uđe u tramvaj živčana nije ljubazna. kontrolorka koja otima novčanik iz ruke putnici i kopa po njemu je nepristojna, krši zakon i zaslužuje da ju se izbaci iz tramvaja, što se, čujem, jednom i dogodilo (pričala mi danas kolegica s faksa).
[B]nakon svega što su napravili... pa, da. prvo pucam, onda pitam tko je.
do sada nije bilo tako, ali ovo je prešlo sve granice.

btw u zadnje vrijeme ih jednostavno ignoriram. čujem iza leđa da traže kartu, ja čitam svoju knjigu i lijepo me zaobiđu.
to samo dokazuje moju teoriju da su ko cucki - nanjuše strah i onda idu gristi i iživljavati se.
[B]point.

opet, jutarnje su gužve tek malo rjeđe od sardinskih, a kontrolora itekako ima.
[B]ja sam nedavno digao tlak jednoj kontrolorki do 220. ali bila je neljubazna od samog početka, a nije ni iskaznicu pokazala kako spada.

jasno je i meni da ima svakakvih ljudi, ali u svakom poslu postoje tri stvari koje treba razmotriti:
plaća
radno vrijeme
uvjeti rada.

kontrolorima su možda uvjeti rada u qrcu, ali plaća i radno vrijeme su im, koliko ja znam o tome, više nego pristojni. a 2/3 je uvjet za dobar posao.

još će ispasti da su i jadne službenice na šalterima samo ljudi i ne čudiš se što ponekad izgube živce.
btw nikad se nisam imao razloga svađati s kontrolorom ni sa službenikom na šalteru... a žene na istim funkcijama su naprosto nepodnošljivo bahate. svaka od njih kao da cijelo vrijeme vodi najslabiju kariku.

ja definitivno neću odustati od svog sadašnjeg ponašanja; prekipjelo mi je. dok su oni pristojni, bit ću i ja; na prvi znak neljubaznosti, otvaram paljbu iz svih oružja.
neka shvate da putnici njih plaćaju, a ne obratno.



Da, debili vozači u zet-u imaju veće plaće od profesora,
yamabushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 02:13   #54
Kolika smetlarnica ovdje. Generalna logika u ovoj temi je: "Mi nećemo kupit kartu, i oni (kontrolori) su odvratni ak nas uhvate kak se švercamo. I ajmo sad smislit kak da ne platimo prekršaj kojeg smo napravili."

Doduše, ja imam godišnji pokaz tako da se nikad ne zabrinjavam kad ih uočim u tramvaju, ali nekako uvijek samo prolaze kraj mene i ne traže me da im pokažem taj pokaz. A izradio sam ga jedne subote u listopadu na Mažuranićevom trgu, i nije bilo niti jedne osobe ispred mene. Došao, i za 2 minute je bilo gotovo. A kad je velika gužva u tramvaju (npr. ujutro ili od 15-17) tad kontrola sigurno neće upadat među putnike jer bi ih ovi samljeli.

U krajnjoj liniji, ako vas ulove bez karte, siđite s njima i jednostavno na stanici pobjegnite, otrčite. Jednom sam tako vidio jednu gospođu od nekih 50 godina, bila je samnom u vagonu i došla kontrola. Ova nije imala kartu, i sišla s kontrolorom dole, a sišao sam i ja jer je to moja stanica. I taman krenem dalje, i vidim kak ova s cekerima počela njemu bježat. Tip viče za njom, ali nije ju išao lovit. I za par minuta, vidim je u Konzumu kak mirno kupuje stvari.
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 02:27   #55
Quote:
yamabushi kaže: Pogledaj post
....Naravno da kontrolori smiju tražiti osobnu u tramvaju i busu, pa to vozilo je vlasništvo pravne osobe čije su oni predstavnici....
Prijatelju nisi u pravu, oni moju osobnu nemaju sta da diraju, niti ju smije traziti osim ako im ju ja dobrovoljono dam, a to se nece nikad uciniti
__________________
Retaj
dragan88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 10:48   #56
Quote:
yamabushi kaže: Pogledaj post
Kakve gluposti su sve napisane u ovom tredu
Može se jednostavno niti ne podizati sudske pozive, prvi stiže u pravilu 6 mj od dana počinjenja prekršaja, drugi nakon još 5 mj a treći kada je već postupak u relativnoj zastari.
U slučaju neke nepovoljnosti ili ako se podigne sudski poziv treba se jednostavno ispričati za nedolazak pismenim putem i to u pravilu pola sata prije ročišta da nestignu u roku od dva tjedna zakazati novo
Nakon proteka 12 mj od dana prekršaja potrebno je uložiti prigovor zastare i stvar je završena.
a ti si upravo napisao najveću glupost
zanima me hoćeš li je sam uočiti
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 08:02   #57
IZ SLUZBE ZET-A S LJUBAVLJU

stvari stoje ovako draga omladino i ostali svercerski segmenti društva- prema sluzbenoj obavijesti koju sam dobio od Zet-odjela za javnost, radno vrijeme kontrolora, pazi sad, je od 0-24. ovisno o dnevnom radnom zadatku. eto bas tako,drugarski i odgovorno su odgovorili na pitanje o radnom vremenu. ali zaboravnost im je očito u opisu radnog mjesta pa mi nisu odgovorili kojim je pravilnikom ili inim aktom uređeno to radišno ali baš radišno vrijeme.vjerojatno zato jer ga i nemaju.a i sindikat očito nemaju.jave se samo kad ih vrlo rukovodstvo gurne u gubitke koje plaćamo zna se-mi iz finog poreza i još ljupkijeg prireza. i još nekaj, vele da mogu biti i u civilu i u uniformi,iako sam negdje pročitao da su civilke izbačene iz stroja.
marbeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 20:44   #58
Quote:
dragan88 kaže: Pogledaj post
Prijatelju nisi u pravu, oni moju osobnu nemaju sta da diraju, niti ju smije traziti osim ako im ju ja dobrovoljono dam, a to se nece nikad uciniti
To je ok, naprijed majstore...pokažimo gamadi
yamabushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 20:46   #59
Quote:
vaci kaže: Pogledaj post
a ti si upravo napisao najveću glupost
zanima me hoćeš li je sam uočiti

Nema gluposti.
Cijelu stvar sam isprobao mnogo puta u praksi.
Prekršajne pozive zbog zet-a možeš jednostavno ignorirati i nikome ništa
yamabushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 21:30   #60
Quote:
yamabushi kaže: Pogledaj post
To je ok, naprijed majstore...pokažimo gamadi
Tak je, nece onii mene u zdrav mozak.....
Ak je neko supak prema meni, ja cu bitijos veci prema njemu....
__________________
Retaj
dragan88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:04.