Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2016., 21:52   #61
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Sve što pričaš ovdje i drugdje pričaš o samoj sebi.

Ja bih ti vrlo rado pomogao da mogu , ali to je nemoguće s tolikim negativnim emocijama koje si potisnula u podsvijesno i koje posljedično upravljaju svim tvojim razmišljanjima i viđenjem vanjskog svijeta.
Govoriš o sebi. Pomozi si ako možeš jer ti više ni bog ne može pomoći. I nemoj svoju patologiju projicirati na druge, ako se ikako možeš suzdržati.

Narodski rečeno - idi bre pa se leči.
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 23:08   #62
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Već tisućama godina ljudskom oku nevidljivi vanzemaljski mračni entiteti kontroliraju i manipuliraju čovječanstvom iz niže astralne dimenzije kroz svoje marionete-ljude koji su raspoređeni svuda gdje su centri moči , a te marionete neprestano proizvode nove ratove, kroz bankarstvo manipuliraju svijetskom ekonomijom...

Kakvo je vaše mišljenje-razmišljanje i viđenje o tome?
Mislim da si u krivu. Istina je da Spužvabob radi loše hamburgere i štrumfovi su krenuli u rat jer im djeca iza igrališta puše maestral.
Sve se to moglo spriječiti samo da je Bruce Willis dobio izbore. Ovako nam je jedino ostala nada da nutella raskrinka peršin u predizbornoj kampanji.

Ako ništa, barem je Kojot spalio jajca od bobovih hamburgera.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 23:59   #63
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Cosmic, tko je onda stvorio Anunnakije, otkuda je sve počelo? Kako je nastao svemir i jednostavno postojanje ičega, kakve su ti tu teorije? Kažeš da uvijek ima netko veći i netko iznad kao što su oni veći nad nama, tko je stvorio Anunnakije i Orionce po tebi onda, i na koji način? Nemoguće je da uvijek postoji netko tko je iznad nekoga, negdje je morao postojati početak. Tko je stvorio Anunnakije, i kad spomeneš tvorca njih, tko je stvorio te koji su stvorili Anunnakije i tako dalje, kužiš poantu. Zanima me što misliš o tome.

Druga stvar što misliš o dinosaurima i njihovom dobu, kako to komentiraš i kakvo ti je mišljenje po tom pitanju.
Zanimljiva pitanja.
Koliko ja znam visoki humanoidi nalik na greyeve , zvani Anunnakiji iz sazviježđa Orion , su jako stara vrsta/rasa i najstarija su vrsta humanoida u našoj galaksiji. Oni su nešto kao galaktički odmetnici , ali to nisu oduvijek bili.
Nitko ustvari nije ni loš ni zao , to su samo iskustva kroz koja svijest duše prolazi na svom putu.

Evo kako ja vidim početak stvaranja:

U početku je bila VIBRACIJA. Po biblijskom terminu to je RIJEČ.
Ta vibracija je postojala i pokrivala je ogroman spektar različitih FREKVENCIJA.
VIBRACIJA se kreče i u tom svom kretanju stvara sve veči jaz između tih FREKVENCIJA tako da su se te FREKVENCIJE počele preklapati unakrsno , rezultirajuči usporavanjem FREKVENCIJA , što je na kraju rezultiralo da FREKVENCIJE postanu sve dublje i dublje i sporije i sporije u VIBRACIJI.
I tako se viša VIBRACIJA može vizualizirati kao zvuk i svijetlo , to bi bile najviše frekvencije , a niže VIBRACIJE bi bile niže FREKVENCIJE.
U ekstremima niskih frekvencija je ono šta se zove MATERIJA.

Kreacija duša/ jedinki svijesti je opet druga stvar , a izvan i iznad svega i ujedno u svemu je KREATOR , a mi smo njegove jedinke svijesti.
Kreator je oduvijek postojao , samo nije bio svijestan samog sebe i sada kroz jedinke svijesti koje evoluirajući kroz iskustva , prolaze kroz sve više i više dimenzije svijesti , KREATOR spoznaje samog sebe.

Što se tiče dinosaura.
Sasvim sam siguran da su mnogi ili večina ljudi danas na planeti , hodali uokolo u tijelima dinosaura i ostalih prapovijesnih kreatura. Kako?

Bili su inkarnirani u ta tijela/bića , bili su svijesti inkarnirane u tijelima dinosaura , mesojeda i biljojeda.
Jer svijest koja je sada ljudska , morala je proči mnogo , mnogo inkarnacija u mnogim različitim tijelima/formama životinja , a prije toga biljaka , da bi na kraju poslije nebrojeno mnogo svakakvih inkarnacija evoluirala toliko visoko da se inkarnira u ljudskom biću sa sofisticiranim mozgom kao alatom za tu istu svijest , da se vine u još više dimenzijama svijesti , gdje joj fizičko tijelo više neće biti potrebno.

Zadnje uređivanje Cosmic Wanderer : 21.12.2016. at 00:22.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 00:27   #64
Za sve to je morao postojati prostor i vrijeme.
I prije svega.
Šta je prostor nego svemir, ili dio prostora kao i dio svemira.
Frakvencija 1herc je 1titraj u 1 sekundi, (SI).
Čim nešto titra(ima frekvenciju) znači da postoji, ili kao val ili kao čestica, tijelo.

Ako prije nije postojalo ništa, kako bi nam dočarao to ništa. Gotovo nemoguče.

Osim toga Anunakiji nisu niš pametniji od hidre, niti od vila koje obitavaju pod bazgom i lijeskom.

A pričati kako su izmanipulirali humanoide, to nije tesko za shvatiti, ljude je najlakse zavaditi, zaratiti, posvađati, porobiti.

Gdije se nalazila Atlantida?
Kako se postiže dalekovidnost, gledanje u budučnost ?
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 00:40   #65
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Zanimljiva pitanja.
Koliko ja znam visoki humanoidi nalik na greyeve , zvani Anunnakiji iz sazviježđa Orion , su jako stara vrsta/rasa i najstarija su vrsta humanoida u našoj galaksiji. Oni su nešto kao galaktički odmetnici , ali to nisu oduvijek bili.
"koliko ja znam"? Koji su principi tvojeg znanja? Ako mi se sviđa, istina je?
Kako se možeš tako ponižavati? Nemati kvalitetnog kriterija nego kao prostitutka puštati nefiltrirano da ulazi u tebe i onda tvrditi da je to tvoje znanje? Šta si pobogu učinio da provjeriš informacije prije nego su ušle u tvoju guzicu?
Nemoj si to raditi, molim te.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 00:50   #66
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
"koliko ja znam"? Koji su principi tvojeg znanja? Ako mi se sviđa, istina je?
Kako se možeš tako ponižavati? Nemati kvalitetnog kriterija nego kao prostitutka puštati nefiltrirano da ulazi u tebe i onda tvrditi da je to tvoje znanje? Šta si pobogu učinio da provjeriš informacije prije nego su ušle u tvoju guzicu?
Nemoj si to raditi, molim te.
O kakvom ponižavanju govoriš , ne znam kakvih problema imaš ali tvoji problemi zasigurno nisu i moji.

Hajde da čujemo od tebe kako ovo što sam napisao nije istina.
Dokaži mi nečim da Anunnakiji nisu najstariji humanoidi u našoj galaksiji.
Imaš li kakve dokaze ili samo pričaš uprazno?
Dokaži mi suprotno od ovoga što sam napisao ,čekam.

Ako si došao pisati o ovoj temi , onda se barem upoznaj na netu s ovom temom , a ne ovdje doći prodavati maglu i soliti pamet bez ikakvog znanja.

Zadnje uređivanje Cosmic Wanderer : 21.12.2016. at 01:19.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 01:27   #67
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
O kakvom ponižavanju govoriš , ne znam kakvih problema imaš ali tvoji problemi zasigurno nisu i moji.

Hajde da čujemo od tebe kako ovo što sam napisao nije istina.
Dokaži mi nečim da Anunnakiji nisu najstariji humanoidi u našoj galaksiji.
Imaš li kakve dokaze ili samo pričaš uprazno?
Dokaži mi suprotno od ovoga što sam napisao ,čekam.

Ako si došao pisati o ovoj temi , onda se barem upoznaj na netu s ovom temom , a ne ovdje doći prodavati maglu i soliti pamet bez ikakvog znanja.
https://www.youtube.com/watch?v=FbPYnvudwxE

Btw. ja tebi ne trebam dokazivat tvoje tvrdnje o izvanrednim stvarima. Ti si taj koji treba dokazat nešto što nitko (uključujući tebe) ne vidi u svakodnevnici. Dakle, ili je tvoje "znanje" isprdak tvoje emocionalne masturbacije ili postoji nesporan argument koji ja, ti, mi i oni možemo vidjeti i provjeriti.
__________________
Love Lickers

Zadnje uređivanje implosive : 21.12.2016. at 01:40.
implosive is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 21.12.2016., 01:50   #68
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=FbPYnvudwxE

Btw. ja tebi ne trebam dokazivat tvoje tvrdnje o izvanrednim stvarima. Ti si taj koji treba dokazat nešto što nitko (uključujući tebe) ne vidi u svakodnevnici. Dakle, ili je tvoje "znanje" isprdak tvoje emocionalne masturbacije ili postoji nesporan argument koji ja, ti, mi i oni možemo vidjeti i provjeriti.
Došao si staviti link na nekakvu emisiju a i ne znaš o čemu ovaj tip uopće priča , glavno je da sve negira....čekam tvoje mišljenje , razmišljanje i DOKAZE o Anunnakijima ,tvojim riječima ,imaš li ili znaš li štagod osim nepotrebnog vrijeđanja drugih?
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 02:23   #69
Vjerovanje i ne-vjerovanje

Neki ljudi, ustvari večina njih, koji kažu da su astronomi, profesionalni ili amateri u slobodno vrijeme i da oni gledajući tako u nebo profesionalno ili amaterski nisu vidjeli nikakav NLO u karijeri svojoj....i onda još jedan od njih lijepo kaže da je on 100% siguran da NLO-i i vanzemaljci ne postoje ZATO JER ON NE VJERUJE U NLO-e I VANZEMALJCE.

Eto lijepog odgovora na pitanje zašto večina ljudi nikada nije vidjela NLO- jer NE VJERUJU U NLO-e.
ČOVJEK VIDI SAMO ONO U ŠTA VJERUJE, A NE OBRATNO.
Ljudi kažu NEKA PRVO VIDIM PA ĆU ONDA VJEROVATI U TO ŠTO VIDIM što je najveća glupost i samoobmana.

Ako u nešto ne vjeruješ to ne možeš ni vidjeti jer ti UM to neće registrirati... UM TI NEĆE DOPUSTITI DA VIDIŠ....smislit će stotinu drugih potpuno lažnih i nelogičnih imena i izraza za tu pojavu jer to nije u NJEGOVIM PARAMETRIMA KONCEPTUALIZACIJE ILI PERCEPCIJE...pošto njegova DUBOKA PODSVJESNA VJEROVANJA kažu da je to nemoguće i da takvo nešto ne postoji onda to za njega ne postoji...to ne može vidjeti.

Ako čovjek u nešto ne vjeruje , on to ne može ni vidjeti ili percipirati.
Evo jedan primjer:

Kada je Kolumbo doplovio u Južnu Ameriku i iskrcao se na kopno, prišao je domorodcima koji su tamo živjeli a ovi su bili zapanjeni jer nisu znali odakle su ovaj bijelac i njegova ekipa došli.
Tada im je Kolumbo pokazao na veliki jedrenjak usidren u luci, a domorodci NISU MOGLI VIDJETI jedrenjak ,ONI SU VIDJELI OTOK.
To je bilo izvan parametara njihove konceptualizacije. Za njih je nešto tako veliko mogao biti samo OTOK.

Oni su vjerovali da je tamo otok i nije im prvo bilo jasno odakle se samo taj otok tu stvorio i nisu znali da li su ovi bijelci došli s otokom u paketu ili odvojeno odnekud drugdje.

Kasnije je njihov plemenski šaman koji je bio napredniji od svih domorodaca ,čuvši od bijelaca priču, shvatio da je i nešto takvo moguće, počeo je sve više vjerovati u to ,promjenio je svoju percepciju samim vjerovanjem i na kraju je ugledao veliki prekooceanski brod ispred sebe a ne otok.

Poslije je to objasnio svojima i malo po malo ovi su izlazili iz svojih starih ,ustaljenih vjerovanja, proširili su svoju svijest, prihvatili su nova vjerovanja koja su im direktno promjenila percepciju ili viđenje onoga ispred sebe pa su konačno mogli vidjeti brod ispred sebe a ne otok.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 02:26   #70
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Došao si staviti link na nekakvu emisiju a i ne znaš o čemu ovaj tip uopće priča , glavno je da sve negira....čekam tvoje mišljenje , razmišljanje i DOKAZE o Anunnakijima ,tvojim riječima ,imaš li ili znaš li štagod osim nepotrebnog vrijeđanja drugih?
Video govori o klaunu Zecharia od kojeg je krenula priča. Njegovo (ne)poznavanje sumeranskog jezika i kulture kojeg si popušio zato što ti se sviđalo. Nisi ni pokušao provjeriti lika ili bilo koji izvor te informacije. Uzeo si to kao prostitutka za pare odnosno emocionalno zadovoljstvo bez obzira jel stvarno ili ne.
I nemoj me više tražiti da ja tebi dokazujem annunakie i štrumfove. Pomalo je glupo
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 02:29   #71
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Video govori o klaunu Zecharia od kojeg je krenula priča. Njegovo (ne)poznavanje sumeranskog jezika i kulture kojeg si popušio zato što ti se sviđalo. Nisi ni pokušao provjeriti lika ili bilo koji izvor te informacije. Uzeo si to kao prostitutka za pare odnosno emocionalno zadovoljstvo bez obzira jel stvarno ili ne.
I nemoj me više tražiti da ja tebi dokazujem annunakie i štrumfove. Pomalo je glupo
Imaš potpuno pravo na svoje mišljenje , to ti pravo nitko ne može oduzeti.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 02:43   #72
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
ČOVJEK VIDI SAMO ONO U ŠTA VJERUJE, A NE OBRATNO.
Možeš čvrsto vjerovat da gravitacija ne djeluje ali češ pljusnut na zemlju sa 13-tog kata svaki puta. I guess what? Ljudi znaju da će pljusnuti bez obzira na to dal vjeruju u boga ili Trumpa.
Ta fora sa vjerovanjem je jeftina. Ima trilijun vjerovanja koji se uzimaju za zdravo u pokretu tvoga tijela i obavljanju osnovnih svakodnevnih funkcija. Jedini način da održavaš svoje postojanje je upravo vjera u predvidljivo i korisno.

Anunnaki je predvidljivo i korisno? Ok. Priznajem da je korisno u privlačenju nesigurnih cura u sigurnu maglu.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 10:29   #73
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Možeš čvrsto vjerovat da gravitacija ne djeluje ali češ pljusnut na zemlju sa 13-tog kata svaki puta. I guess what? Ljudi znaju da će pljusnuti bez obzira na to dal vjeruju u boga ili Trumpa.
Ta fora sa vjerovanjem je jeftina. Ima trilijun vjerovanja koji se uzimaju za zdravo u pokretu tvoga tijela i obavljanju osnovnih svakodnevnih funkcija. Jedini način da održavaš svoje postojanje je upravo vjera u predvidljivo i korisno.

Anunnaki je predvidljivo i korisno? Ok. Priznajem da je korisno u privlačenju nesigurnih cura u sigurnu maglu.
Opet iste priče o gravitaciji i bacanjem sa 13 kata , negdje si od nekoga to pročitao , emocionalno se vezao za to i onda čvrsto to držiš i ne puštaš.
Oslobodi se tuđih floskula i pokušaj razmišljati svojom glavom.
Očito ništa nisi shvatio , a nisi ni pročitao cijeli tekst , možda ti je previše dug.

Ovdje ne govorim o čovjekovim površnim razmišljanjima koja neki nazivaju vjerovanja , ovdje je riječ o dubokim podsvjesnim vjerovanjima koja kreiraju čovjekovu percepciju ili viđenje realnosti/svijeta.

Nemoj izvlačiti jednu rečenicu :ČOVJEK VIDI SAMO ONO U ŠTA VJERUJE, A NE OBRATNO pa onda mahati s njom.
Pročitaj još jednom primjer Kolumba i domorodaca , kontempliraj malo , pa onda da čujemo ili vidimo tvoj komentar.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 10:59   #74
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Ovdje ne govorim o čovjekovim površnim razmišljanjima koja neki nazivaju vjerovanja , ovdje je riječ o dubokim podsvjesnim vjerovanjima koja kreiraju čovjekovu percepciju ili viđenje realnosti/svijeta.
Reklo bi se deluzija.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 11:17   #75
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Gdije se nalazila Atlantida?
Atlantida se nalazi/nalazila se u području oko/između Južne Amerike , Afrike , Egipta , Grčke , mediteranskog područja.

Dok je Atlantida još bila jaka i snažna , Atlantiđani su napravili svoje kolonije na područjima Mediterana , Engleske , Irske i Škotske , kao i u sjevernoj i južnoj Americi.

Poslije potopa , neki preživjeli Atlantiđani su išli ispod Zemlje , u Šuplju Zemlju i nastavili svoju kulturu duboko u unutrašnjosti zemlje , u centru planeta.

Večina preživjelih koji su naseljavali Atlantidu , poslije potopa su jednostavno otišli u svoje , več prije formirane kolonije na Mediteranu , Britanskom otočju , južnu i sjevernu Ameriku i konačno su se integrirali u populaciju tih ljudi.
Postali su veliki svečenici i svečenice , faraoni , kraljevi i kraljice tih ljudi.

Anunnakiji sa Atlantide su gradili Piramide i miješali se s ljudima.....
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 12:38   #76
@Cosmic, daj ljudima onda štivo nek pročitaju, ak ne vjeruju tebi
http://www.magicus.info/hr/magicus/tekst.php?id=60281
zvonac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 14:50   #77
Quote:
zvonac_1 kaže: Pogledaj post
@Cosmic, daj ljudima onda štivo nek pročitaju, ak ne vjeruju tebi
http://www.magicus.info/hr/magicus/tekst.php?id=60281
Ova stranica je ništa drugo nego nečije osobno mišljenje. Pogledajmo samo prvu točku "Početak svega", odmah je navedeno da je Bog oduvijek postojao, Bog je svijesti i on je postojao oduvijek i zauvijek. Sama ta tvrdnja je teški treš. Na koji način nešto može oduvijek postojati, to nije moguće. Ovaj cijeli link je nečiji osobni stav i vjera. Uzmimo u obzir da je prva tvrdnja kriva, što i apsolutno jest, zašto čitati išta dalje od prve točke kad je već na samom startu tvrdnja potpuno kriva i čisti osobni stav te projiciranje svoje vjere na druge, bila to vjera o religiji ili pak vjera o nekakvoj "svijesti" Davida Ickea je apsolutno ista stvar, projekcija je postojana i kontekst religije je isti bila ona Ickeova teorija ili teorija Biblije, Kurana itd.

Sve više se vodim onom, da su sve te teorije izmišljene od onih koji su jednostavno osjetili da je to zaista tako, dokazi nula, konkretne činjenice, nula. Same puste projekcije svojih osobnih stajališta i kakti "istraživanja" koje uopće ne mora biti istinito već osobna projekcija nečijeg vjerovanja u nešto. Budimo realni, mi smo ovdje sasvim slučajno, veliki prasak je jedina realna teorija, sve drugo su bajke za malu djecu. Treba biti realan i prihvatiti istinu, a ista je da ne postoje ni svijest, niti duša, niti izvanzemaljci, niti bogovi i bilokakve supermoći, a niti su ikad postojale.

Sve te priče iz davnina i legende su jednostavno isto ono što i dan danas imamo u teorijama zavjere, nečije osobne projekcije imaginarne mašte i osobna vjerovanja koja se nameću drugima zato jer pojedincu autoru pašu i on "osjeća" da je to zbilja tako dok su konkretni dokazi svedeni na minimum ili apsolutno ništicu. Teško je prihvatiti istinu a ona je da smo nusprodukt slučajnosti i da slučajno postojimo, baš kao i svako živo biće i organizam, priroda je sve što postoji, ona nas je stvorila, bog ne postoji, ne postoji KREATOR niti ANUNNAKIJI, sve ovo je čista slučajnost i baš tako će i završiti.

Jako je teško to prihvatiti brutalnu, konkretnu i bolnu istinu koja ne nudi utjehu niti nešto više nakon fizičkog života i ja to potpuno razumijem, zbog toga ljudi dolaze u napast da se hvataju i tješe sa religijama i teorijama zavjera, teška čista istina je uvijek najteža za prihvatiti, a ona je tako jednostavna i anti kompleksna, mi smo slučajno ovdje kao i sve što postoji, nusprodukt prirode.

Pravo buđenje svijesti nije u otkrivanju lanca izvanzemaljskih reptila ili korupcije na planetu te masonskih loža i sotonista, pravo buđenje svijesti jest kad čovjek shvati da ne postoji ništa nadnaravno i da smo mi nusprodukt slučajnosti, nitko i ništa i da postojimo sasvim slučajno - to je jedini način buđenja svijesti i prihvaćanja apsolutne istine.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 14:56   #78
Da se nadovežem na kakti ove "dokaze". Atlantidu zanemarimo, ne postoji niti jedan konkretan dokaz da je ona ikad postojala. Informacije o 500 000 nestale djece svake godine su konkretno kakav dokaz da reptili postoje? Nikakav. Trgovanje ljudima i human trafficking je jedno od najprofitabilnijih ilegalnih aktivnosti najnižeg kova i ono je jače nego ikad. Ljudi se kradu diljem svijeta i nitko ih nikad više ne nađe, jer mnoštvo njih završe kao seksualni robovi, kao topovsko meso drugim ljudima, mnoštvo njih ubijeno i pretvoreno u mljeveno meso. Građenje piramida? Pogledaj oko sebe, ako danas postoji mogućnost da se napravi neboder na 150 katova koji je tvoj kontra argument da se nije mogla napraviti jedna pišljiva piramida bez nekakve Anunnakijevske tehnologije? Ma daj budimo realni...

Ne kradu ih izvanzemaljci niti zli sotoniste, kradu ih ljudi, kako je Leteća iznad napisala, mi smo zli i treba prihvatiti činjenicu i to je jedina istina, nikakve nadnaravne sile. Ljudi i samo ljudi.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 15:38   #79
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Ova stranica je ništa drugo nego nečije osobno mišljenje. Pogledajmo samo prvu točku "Početak svega", odmah je navedeno da je Bog oduvijek postojao, Bog je svijesti i on je postojao oduvijek i zauvijek. Sama ta tvrdnja je teški treš. Na koji način nešto može oduvijek postojati, to nije moguće. Ovaj cijeli link je nečiji osobni stav i vjera. Uzmimo u obzir da je prva tvrdnja kriva, što i apsolutno jest, zašto čitati išta dalje od prve točke kad je već na samom startu tvrdnja potpuno kriva i čisti osobni stav te projiciranje svoje vjere na druge, bila to vjera o religiji ili pak vjera o nekakvoj "svijesti" Davida Ickea je apsolutno ista stvar, projekcija je postojana i kontekst religije je isti bila ona Ickeova teorija ili teorija Biblije, Kurana itd.

Sve više se vodim onom, da su sve te teorije izmišljene od onih koji su jednostavno osjetili da je to zaista tako, dokazi nula, konkretne činjenice, nula. Same puste projekcije svojih osobnih stajališta i kakti "istraživanja" koje uopće ne mora biti istinito već osobna projekcija nečijeg vjerovanja u nešto. Budimo realni, mi smo ovdje sasvim slučajno, veliki prasak je jedina realna teorija, sve drugo su bajke za malu djecu. Treba biti realan i prihvatiti istinu, a ista je da ne postoje ni svijest, niti duša, niti izvanzemaljci, niti bogovi i bilokakve supermoći, a niti su ikad postojale.

Sve te priče iz davnina i legende su jednostavno isto ono što i dan danas imamo u teorijama zavjere, nečije osobne projekcije imaginarne mašte i osobna vjerovanja koja se nameću drugima zato jer pojedincu autoru pašu i on "osjeća" da je to zbilja tako dok su konkretni dokazi svedeni na minimum ili apsolutno ništicu. Teško je prihvatiti istinu a ona je da smo nusprodukt slučajnosti i da slučajno postojimo, baš kao i svako živo biće i organizam, priroda je sve što postoji, ona nas je stvorila, bog ne postoji, ne postoji KREATOR niti ANUNNAKIJI, sve ovo je čista slučajnost i baš tako će i završiti.

Jako je teško to prihvatiti brutalnu, konkretnu i bolnu istinu koja ne nudi utjehu niti nešto više nakon fizičkog života i ja to potpuno razumijem, zbog toga ljudi dolaze u napast da se hvataju i tješe sa religijama i teorijama zavjera, teška čista istina je uvijek najteža za prihvatiti, a ona je tako jednostavna i anti kompleksna, mi smo slučajno ovdje kao i sve što postoji, nusprodukt prirode.

Pravo buđenje svijesti nije u otkrivanju lanca izvanzemaljskih reptila ili korupcije na planetu te masonskih loža i sotonista, pravo buđenje svijesti jest kad čovjek shvati da ne postoji ništa nadnaravno i da smo mi nusprodukt slučajnosti, nitko i ništa i da postojimo sasvim slučajno - to je jedini način buđenja svijesti i prihvaćanja apsolutne istine.
Kad je čovjek na teškim drogama ili je jako mlada , nezrela duša , on se postepeno odvaja od svojih viših centara svijesti/duše i tada jedini alat koji čovjek kao SVIJEST ima je lijeva-intelektualna strana mozga koju EGO koristi da bi istoj toj SVIJESTI stvarao neprestanu iluziju i iskrivljavao percepciju , a EGO koristeći PODSVIJESNU memoriju to radi već tisućama godina.

Što je ustvari ego?

Orionski Reptili Enlil i njegovi genetičari su prvim ljudima ugrađivali reptilski mozak od svoje vanzemaljske vrste , mozak na koji su Siriusijanci kasnije nadodali sisavački mozak zahvaljujući kojemu sada razmišljaš.
Reptilski mozak je vremenom zakržljao ali i dan danas djeluje u svim ljudima.

Na koji način?
Upravo je EGO o kojem se priča , a koji neprestano stvara iluziju odvojenosti , kako od cijeline i od drugih ljudi , tako i od vlastititih viših centara svijesti/duše , upravo je EGO taj iluzorni indentitet koji je ustvari projekcija ili ekstenzija zakržljalog REPTILSKOG mozga a njegove osobine svima znane poput dominacije , kontrole , nadmetanja/rivalstva...služe da se čovjek ili SVIJEST čovjeka nikada ne spoji sa svojim višim centrima svijesti.

Kako čovjek evoluira on se sve više spaja sa svojim višim centrima svijesti i tada koristi intelekt samo u onoj mjeri koliko je dovoljno , što je opet relativan pojam , a ego postepeno ostavlja na stranu jer ništa ne ide preko noći , a intuicija koja je u prijevodu inteligencija duše zauzima svoje mjesto u daljnjoj evoluciji čovjeka.

Od samog početka sam govorio "uzmi samo ono što se slaže s tvojom unutarnjom istinom" iz razloga što smo na ovoj planeti i na ovom forumu , svi na različitim nivoima svijesti i samim tim imamo različita iskustva i vjerovanja koja na kraju stvaraju različite percepcije kod različitih ljudi.

Nisam ni mislio da će svi ili večina prihvatiti ovu temu.
Znao sam da će to biti vrlo mali broj ljudi kojima je svijest dovoljno proširena ili uzdignuta i podsvijest očišćena , tako da mogu vidjeti pravu realnost bez iluzije i takvi probuđeni su mi se i javili na private , tako da je meni sasvim svejedno tko šta misli o ovome što sam napisao.

Sve u svoje vrijeme , čovjek ne može nešto percipirati kao istinu prije nego je spreman unutar sebe za nju.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 18:14   #80
Mali ispravak.
Anunakiji nisu gradili piramide.

Oni su u piramidama doletjeli na Zemlju.
Bilo je i više piramida, no sa nekima su se vratili na Nibiru.

Anunakiji su bili sposobni da rade humanoidne klonove, bez emocija ko na traci, stva
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:23.