Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2011., 12:54   #241
I ja pijem suhi kvasac, no našla sam rješenje. Kosa mi je inače duga, plava i tanka. Ne opada, nego je jednostavno takva, kao svila. I svaki put kad bi ju oprala, jedan dan je mogla biti spuštena, ove ostale dane bi ju obavezno morala svezati u rep. I sad, nakon svakog pranja stavim na kosu dok je još mokra malo pjene, najobičnije, i 2 dana, čak i 3 ju mogu držati spuštenu, manje se masti i čini se jača. pa probajte....
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 18:07   #242
Pozdrav,ako želite prirodno progustiti kosu odite na temu opadanje kose i pročitajte zadnje 2-3 stranica tamo sam sve ljepo objasnio i sada mi raste puno gušća kosa.
Pajaco is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 19:03   #243
Hvala, ali tanka kosa znači imati tanku vlas, i mislim da tu nema nikakve pomoći da se ona podeblja. A raste normalno, kao i sva druga kosa.....
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 20:58   #244
Quote:
ame4 kaže: Pogledaj post
Hvala, ali tanka kosa znači imati tanku vlas, i mislim da tu nema nikakve pomoći da se ona podeblja. A raste normalno, kao i sva druga kosa.....
Osim što mi je od toga naraslo puno kose ta mlada kosa od par cm je jednako debela(prije su bile malo tanje) kao i druge vlasi a neke su i deblje.Treba vremena da se vlasi podebljaju,vjerojatno neće od tanke vlasi s vremenom napraviti jako debelu i čvrstu vlas ali malo će ju udebljati.To je losion za jačanje korijena i daje pojačanu ishranu korijenu i pojačava cirkulaciju i progušćuje kosu a i onda mora rasti makar malo deblja kosa.Na jednom forumu je cura pisala da sat vremena prije pranja na tjeme stavi čičkovo ulje a na ostatak kose avokadovo i da joj je nakon nekoliko mjeseci kosa ojačala i da joj je rep čak 2,5 puta deblji nego prije,ako laže ona lažem i ja,samo govorim što sam pročitao.Tko želi može probati i neke vitamine za jačanj kose,dosta ih je pisalo kako im je kosa kvalitetnija.
Pajaco is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 20:58   #245
Istina je. Ja imam prirodno svjetliju kosu i tanku vlas, ali već godinu dana redovito uzimam B-vitamin i kosa mi je osjetno ojačala.
__________________
Iglasto čeljade...
KANARinka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 18:05   #246
Muška tanka kosa

imam tanku kosu i cin mrvicu naraste postane neukrotiva,kad puse vitar ima je na sve strane,da negovorin kad je operen,svaka dlaka strši,bude mi ka ptićije gnjiezdo.kad se osisam onda mi je dobro dva tjedna dok opet nenaraste..kako se osisat ili kako napravit onako jednostavnu frizuru,sta goristit gel,vosak....
ivan159 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 10:38   #247
hvala ti bože što neki znaju da je za zdravlje i ljepotu potrebno puno vitamina, a ne neki instant proizvodi....
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 04:15   #248
tanka ,polumasna kosa

Molim upute, cime nakon pranja tanke kose pojacati dlaku, ili koje sredstvo staviti da izgleda jaca dlaka, tj.kad napravim fen frizuru da mi stoji barem jedan dan, a ne da leti usprkos laku, jer nakon pononog cesljanja nemam nikakve frizure. Feniram se cetrdesetak minuta, ali sve je to nista, kod tanke kose. Koji serum, ili sta vec da upotrebim da mi kosa tj. frizura stoji malo duze. Hvala puno na preporuci.
jtvatn10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 17:48   #249
slaba kosa

Poz,


Da li se nekome desilo da nakon što ima bujnu i gustu kosa, ona naglo oslabi, dlaka postane izuzetno tanka, a kosa beživotna? Koji mogu biti razlozi, šta je činiti...? Tablete i vitamini ne pomažu, kal hair force i slične stvari, proglem je neki drugi..ali koji?
__________________
La liberté est impossible à l'ignorant.
Jade84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 18:07   #250
prehrana, stres, suh zrak, bolest...
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 18:15   #251
prehranu sam popravila, vitamine jako dugo uzimam i ništa mi nije pomoglo.. Zašto kosa ne reaguje na sve ovo? Kakvi mogu biti razlozi da ne reaguje..
__________________
La liberté est impossible à l'ignorant.
Jade84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 18:26   #252
Štitnjača?
ona zna sjebati puno stvari vezanih uz zdravlje
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 18:40   #253
dugi niz godina nalazi uredu, krvna slika ok, nikakvih posebnih problema..zadnje dvije godine nafurana na full zdravu prehranu..hamburger pojedem jednom u 4 mjeseca,ako ikako.. slatko jednom sedmično, ostalo voće povrće,meso...Nemam nikakvih zdravstvenih problema osim ovog sranja s kosom
__________________
La liberté est impossible à l'ignorant.
Jade84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 23:02   #254
kakva je kosa u roditelja? dede, bake? genetika
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 12:13   #255
ma da mi je uvijek bila tanka, pomirila bi se sa tim. Ali cijeli život je pravo jaka dlaka, debela, i unazad par godina to se promijenilo. Da je genetika vjerovatno bi bila tanka i slaba od početka, zar ne?
__________________
La liberté est impossible à l'ignorant.
Jade84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 17:07   #256
nikada se ne zna sa genetikom
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 22:44   #257
dermatologinja kaže da korijen dlake ne dobiva dovoljno kisika, veli da bi nakon tretmana Plus Active S+L i C+U kosa trebala biti kao prije...Ima li neko sličnog iskustva?
__________________
La liberté est impossible à l'ignorant.
Jade84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 17:12   #258
Slično i sa mnom, imala sam gustu debelu vlas, sad imam gusu ali jaaako tanku i zato mi se jako petlja, a rasčešljavanje mi je koma.
Al imam policistične jajnike i problema s hipofizom, pa prepisujem to hormonima.
A tu je i faktor stresa, jako mi kosa ispada, iako mi luđački raste nova, nije onakva kao nekad, već neka jadna i tanka
__________________
★ ♫†♥ "Remember, my child: Without innocence the cross is only iron, Hope is only an illusion and Ocean Soul's nothing but a name."♥†★ ♫
Elvenpath is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 12:33   #259
Quote:
Elvenpath kaže: Pogledaj post
Slično i sa mnom, imala sam gustu debelu vlas, sad imam gusu ali jaaako tanku i zato mi se jako petlja, a rasčešljavanje mi je koma.
Al imam policistične jajnike i problema s hipofizom, pa prepisujem to hormonima.
A tu je i faktor stresa, jako mi kosa ispada, iako mi luđački raste nova, nije onakva kao nekad, već neka jadna i tanka

a jesi pitala doktora za kakav tretman, ako znaš da ti je od hormona?
__________________
La liberté est impossible à l'ignorant.
Jade84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 16:31   #260
Šta se tu ništa ne piše? Ja isto imam taj problem a uzimam i vitamine i sve ali mi je kosa tanka i slaba a još i puca kada je feniram i sada su mi šiške kao kretenu iako koristim sprej za zaštitu kose
Dali ima neki dobar preparat za ubrzani rast kose koji zbilja djeluje?
tajci-sok is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:44.