Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2013., 13:44   #261
Moje iskustvo je da nisu bitni šamponi,regeneratori,maske i dr.već znat namjestit kosu da dobije volumen i da izgleda uredno,pošto tanka kosa kada je raspuštena izgleda neuredno.E sad ja to sama nikad ne mogu napravit,bez obzira na preparate koje kupim,te bez obzira na to kako sam ošišana.KOliko puta bi me ošišale po recepturi za tanku kosu govoreći mi da neću imat problema sa frizurom.kao samo ću je oprat i prosušit i dobro će izgledat.Al to nikad nije bilo tako.Jedino kad me isfeniraju u salonu,kosa izgleda dobro i uredno.Iako je operu sa najjeftinijim šamponom.Problem je što ja nemam novaca,a baš ni živaca za feniranja u salonima.
Pospana11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 08:05   #262
Quote:
Pospana11 kaže: Pogledaj post
Moje iskustvo je da nisu bitni šamponi,regeneratori,maske i dr.već znat namjestit kosu da dobije volumen i da izgleda uredno,pošto tanka kosa kada je raspuštena izgleda neuredno.E sad ja to sama nikad ne mogu napravit,bez obzira na preparate koje kupim,te bez obzira na to kako sam ošišana.KOliko puta bi me ošišale po recepturi za tanku kosu govoreći mi da neću imat problema sa frizurom.kao samo ću je oprat i prosušit i dobro će izgledat.Al to nikad nije bilo tako.Jedino kad me isfeniraju u salonu,kosa izgleda dobro i uredno.Iako je operu sa najjeftinijim šamponom.Problem je što ja nemam novaca,a baš ni živaca za feniranja u salonima.
Daj si truda, posjeti ove stranice i pronaći ćeš bezbroj korisnih savjeta, pa čak i video upute za styling:
Video: Sušenje, Video: Ravnanje, Video: Kovrče, Video: Kratka kosa, Video: Trendi frizure Video: Poslovne frizure

http://www.schwarzkopf.com.hr/skhr/h...vasu_kosu.html

http://www.schwarzkopf.com.hr/skhr/h...n-volumen.html

Uz schwarzkopfovog profesionalca i njegove video upute frizerka Ti više neće biti potrebna. Bar ne toliko često.
I, da, pjena za volumen je bitna. To je moje iskustvo sa tankom i rijetkom kosom.
miramo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 10:23   #263
Isti slucaj i kod mene, mislim da je genetika...
ValAry is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 12:05   #264
Provjeri jajnike i hormon štitnjače.
__________________
Iglasto čeljade...
KANARinka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 17:17   #265
Quote:
miramo kaže: Pogledaj post
Daj si truda, posjeti ove stranice i pronaći ćeš bezbroj korisnih savjeta, pa čak i video upute za styling:
Video: Sušenje, Video: Ravnanje, Video: Kovrče, Video: Kratka kosa, Video: Trendi frizure Video: Poslovne frizure

http://www.schwarzkopf.com.hr/skhr/h...vasu_kosu.html

http://www.schwarzkopf.com.hr/skhr/h...n-volumen.html

Uz schwarzkopfovog profesionalca i njegove video upute frizerka Ti više neće biti potrebna. Bar ne toliko često.
I, da, pjena za volumen je bitna. To je moje iskustvo sa tankom i rijetkom kosom.
A pogledat ću.hvala.Al moji uradci nikad ne ispadnu dobro.a toliko puta sam gledala frizerke kako rade.imam i sve moguće četke,naprave i preparate,posebno teško mi je iza formirat frizuru.otpadnu mi ruke.
Pospana11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 00:11   #266
Godinu dana nitko nije komentirao
Nego evo da vam se pridružim ,mojoj kosi odgovara kad je svežem u pletenicu onda se manje lomi.Koristim lagane gumice .Odgovara mi pantene aqua light šampon .Ošišala sam se prije mjesec dana i frizerka mi rekla da mi je kosa izgledala kao da se nisam šišala tri godine ,a ja šišala prije 5 mj.dana .
I sada mi je do mrvicu ispod ramena i zadovoljna sam ,kao da je živnula.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=adM6IyNjpvo Sayšen
anchy09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 09:12   #267
Meni su najbolji samponi bez silikona jer ne otezavaju kosu i frizura messy bob malo pjene i super
Duze izdrzi cista i ne poljepi se uz tjeme
amy55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 12:33   #268
Dižem temu iz mrtvih

Imate li iskustva sa uvijačima s eBaya? Gledam ove kuglice i ove spužvaste u obliku valjka, pa bih voljela da napišete funkcioniraju li na tankoj, paperjastoj kosi.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 21:43   #269
Imala sam davno ove s valjkom. Okvir koji ih kopča jako prelomi kosu a na mojoj tankoj ostane tak do idućeg pranja.

Sad mi je frizura ok, malo kraća i asimetrična. Naravno uvijek fali volumena. Brzinski sam gotova s figarom na nad čelo malo stavim koji vikler na čičak. Ovi okrigli se čine fora moram malo prosurfat
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 21:43   #270
Duplić
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.

Zadnje uređivanje Mamekica : 01.03.2015. at 21:45. Reason: duplić
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 11:44   #271
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Dižem temu iz mrtvih

Imate li iskustva sa uvijačima s eBaya? Gledam ove kuglice i ove spužvaste u obliku valjka, pa bih voljela da napišete funkcioniraju li na tankoj, paperjastoj kosi.
hej, ja koristim ovakve i viklere na čičak. Lagano mi uviju kosu, ali moja se jako brzo ispravi i svilenkasta je, tako da ih ne koristim svakodnevno.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 11:20   #272
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Imala sam davno ove s valjkom. Okvir koji ih kopča jako prelomi kosu a na mojoj tankoj ostane tak do idućeg pranja.

Sad mi je frizura ok, malo kraća i asimetrična. Naravno uvijek fali volumena. Brzinski sam gotova s figarom na nad čelo malo stavim koji vikler na čičak. Ovi okrigli se čine fora moram malo prosurfat
E, toga sam se i bojala. Na mojoj kosi bi isto ostalo sve, svaka crtica. Ja sam probala s figarom ali mi treba puuuno vremena a da to liči na nešto. Kad se nakon 2 sata sve opusti, dođe mi da se ošišam na nulu

Ne čupaju te vikleri na čičak?

Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
hej, ja koristim ovakve i viklere na čičak. Lagano mi uviju kosu, ali moja se jako brzo ispravi i svilenkasta je, tako da ih ne koristim svakodnevno.
Takve sam i ja imala, tek malo deblje. Nisu mi kovrče bile jednake, a na vrhovima se kosa čudno uvijala, neprirodno. Vjerojatno je samo moja smotanost u pitanju, ali nisam se usrećila s njima.

Ništa, naručit ću ove loptaste pa javiti rezultat. Sad imaju i u obliku jagode
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 19:57   #273
Ne čupa me čičak, ali ja imam kraću kosu. Za čičak treba malo profurat figarom krajeve, imati rasčešljan pramen, pa onda čičak. Treba samo imati više veličina. Što veći to bolje odigne s tjemena. Lagano polakiram dok su gore vikleri i raspustim.

Ako trebam malo vrhove s nečim tretirati, stavim pjenu, jer je lakša od gela.

I naravno popodne sve kljokne.

Još najbolje ide kad nakon pranja, odmah malo napudram tjeme i spušem fenom višak. Onda se ponaša dobro 2 dana.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 11:10   #274
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Ništa, naručit ću ove loptaste pa javiti rezultat. Sad imaju i u obliku jagode
Javi kakvi su Naročito ako si naručila one u obliku jagode.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 15:54   #275


Kupila sam ovaj balzam za kosu sasvim slučajno, ali se pokazalo da je totalno dobar!

Imam dugu, tanku, suhu i valovitu kosu koja leti.

Balzam je dobar jer uopće ne otežava, a meni se kosa inače od apsolutno svega objesi.

Nije naročito hranjiv, ali to nije ni važno - glavno da prstima mogu proći kroz kosu i da mi vrhovi nisu suhi kao žica za suđe

Preporučam svima s ultratankom kosom
mercury3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 09:42   #276
NANOGEN šampon i regenerator za žene

Na preporuku frendice sam pred mjesec dana kupila u ljekarni na Trešnjevci NANOGEN šampon i regenerator za pogušćivanje kose i moram reći kako sam prezadovoljna.

Kosa mi je bila vidno gušća već nakon prvog pranja, odlično miriši, dermatološki je testiran te se lako raščešljava. Ono što mi je bitno bilo jest i što nema paraben, glikol ni SLS.

I na šamponu i regeneratori piše da sadrže Growth Faktore za rast kose što smatram dodatnim plusom.
Maja Schmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 21:17   #277
Quote:
Maja Schmit kaže: Pogledaj post
Na preporuku frendice sam pred mjesec dana kupila u ljekarni na Trešnjevci NANOGEN šampon i regenerator za pogušćivanje kose i moram reći kako sam prezadovoljna.

Kosa mi je bila vidno gušća već nakon prvog pranja, odlično miriši, dermatološki je testiran te se lako raščešljava. Ono što mi je bitno bilo jest i što nema paraben, glikol ni SLS.

I na šamponu i regeneratori piše da sadrže Growth Faktore za rast kose što smatram dodatnim plusom.
Zašto mi ovo zvuči kao jako dobra reklama , Nanogen šampon koliko ja znam je dostupan u rijetko kojoj ljekarnoj jer proizvod nije toliko poznat na tržištu i naručuje se samo na zahtjev kupaca. Inače distributer je Mipex iz Čakovca.
Ja sam ga koristila i šampon (barem meni) nije ništa posebno.

Možda je tebi pomogao jer nemaš puno problema sa opadanjem kose, ali osobama koje pate od gubitka kose jako dugo i čije je stanje s kosom katastrofa taj proizvod neće napraviti nikakva čuda.
vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 09:56   #278
Quote:
vozač kaže: Pogledaj post
Zašto mi ovo zvuči kao jako dobra reklama , Nanogen šampon koliko ja znam je dostupan u rijetko kojoj ljekarnoj jer proizvod nije toliko poznat na tržištu i naručuje se samo na zahtjev kupaca. Inače distributer je Mipex iz Čakovca.
Ja sam ga koristila i šampon (barem meni) nije ništa posebno.

Možda je tebi pomogao jer nemaš puno problema sa opadanjem kose, ali osobama koje pate od gubitka kose jako dugo i čije je stanje s kosom katastrofa taj proizvod neće napraviti nikakva čuda.
Vozač, ako se ne varam ovdje je tema tanka kosa, a ne opadanje ili gubitak kose ili griješim?

Ne znam kakav je NANOGEN kod jakog opadanja kose, tu ti neće pomoći niti jedan šampon ako se ne varam, no meni je također podebljao postojeću kosu i to jako. Dobila sam na volumenu, a to je ono što sam tražila. I odličan mi se pokazao protiv maščenja. Ja sam ga kupila Ljekarni Dvoržak, Selska cesta 153, Trešnjevka na preporuku ljekarke i nisam požalila.

Vidim imaju i neke nove proizvode u ponudi, moram probati ovaj root boost sprej https://www.nanogen.co.uk/all-products.html
Naturela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 22:33   #279
Ima li netko preporuku za tanku,a kovrčavu kosu , nešto za volumen? Da pretjerano ne isušuje i ne radi više štete nego koristi? Hvala
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 15:19   #280
Meni je Vichy neogenic apsolutno savršen šampon, jedina mana mu je cijena, volila bi da nađem u drogeriji za 20 kn nešto što će mi tako odgovarati

U kakvom mi je stanju bila kosa, i sad nakon što sam prešla na to čudo..prezadovoljna sam. Ne masti se, ima oblika i volumena i sjaji se ko blesava. Potrošila šampona i šampona, naprobavala se svačeg. Samo neogenic i tu i tamo frizeru, i to je to

(khm, nije reklama, kao khm khm neki drugi postovi)
ex nihilo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:04.