Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2011., 12:30   #281
hvala vam ali DTV već gledamo mjesecima a pošto je samo vikedom htjela bi joj kroz tjedan na cd-u povremeno pustiti nešto novo...probala sam nasnimati joj ali nije zanimljivo baš želi neki druge....youtube sam malo pogledala ali baš te koje su mi se svidjele jednostavno nemaju ništa ,samo pjesmica a kroz tih par minuta samo neke slike...to ne želim...ako se pronađe nešto novo od spomenutog samo pišite ...
DAVORKA VŽ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 12:33   #282
Quote:
~Scarlet~ kaže: Pogledaj post
I moja obožava Dječju tv. Koza roza, E moj medo, Žabica Greta... hebote znam već sve pjesme.
Nekad sam znala što je na stranoj top listi i da me zbudiš usred noći a sad znam njihovu top listu.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 12:34   #283
http://www.pjesmicezadjecu.com/index...d=36&Itemid=57 ovdje ima masa pjesmica, brojalica..neke imaju i linkove na youtube na spotove pa možda negdje ima i koreografija kakva...ja nisam stigla još sve pregledati
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 16:12   #284
Quote:
vjestica35 kaže: Pogledaj post
To je Dječja tv na Jabuci svako jutro radnim danom od 7,30 do 8,30 i od 19,30 do 20,00, a subotom od 8,00 do 12,00 i od 20,00 do 22,00 i nedjeljom od 8,00 do 12,00 s time da je od 9,00 do 11,00 dječja top lista. Mene ta djtv redovito spašava.
Quote:
~Scarlet~ kaže: Pogledaj post
I moja obožava Dječju tv. Koza roza, E moj medo, Žabica Greta... hebote znam već sve pjesme.
ajme sto je to meni iritantno
ja nisam niti znala da to postoji, nego smo bilo kod frendova i njihova mala to obozava i jos su se cudili kak to ne znamo da je to super stvar za zabaviti klince?
ja bih se osjecala ko pravi zlostavljac kraj dvd-a i slicnih izuma danas i kojekakve normalne dostupne muzike

moje dijete uglavno slusa kaj i mi
od djecjih pjesmica znam joj pustiti arsena ili nekaj drugo iz mog djetinjstva ili slusa pjesmice na sveznalicama
i voli reklame za t-mobile/max tv (meni to sve isto)
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 18:17   #285
Dali ima naša verzija pjesmice Hush little baby? Meni je ta prelijepa...
mimic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 19:50   #286
Rock-a-bye baby, in the treetop
When the wind blows, the cradle will rock
When the bough breaks, the cradle will fall
And down will come baby, cradle and all

Baby is drowsing, cozy and fair
Mother sits near, in her rocking chair
Forward and back, the cradle she swings
And though baby sleeps, he hears what she sings

From the high rooftops, down to the sea
No one's as dear, as baby to me
Wee little fingers, eyes wide and bright
Now sound asleep, until morning light.
__________________
veliki gmiz
beba gmiz
meow is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 17:34   #287
Pjesme za klince

Pozdrav roditelji.

Uskoro ću pjevati na jednom humanitarnom događaju i trebala bi pripremiti nekakav repertoar za klince, pretpostavljam u rasponu od ajmo reć 3,4 - 12,13 godina. Moj nećak je premali, moj brat prestar, pa nemam pojma kakve pjesme klinci tih godina slušaju. Znam da je popularan Bieber među ovim starijima, to će definitivno bit jedna ili 2 pjesme, al bi mi pomogli kad bi naveli najdraže pjesme svojih najmlađih, poput onih iz crtića, hrvatskih izvođača, stranih izvođača i slično.

Slobodno navedite opet i neke koji će se spomenuti kroz postove, čisto da vidim koliko je popularna koja pjesma

Hvala na pomoći
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 18:23   #288
od Žaka "Kad si sretan" i "Idemo u zooloski vrt"

moj klinac obožava pjesme sa ta dva cd-a
(Misic Janko, Kad si sretan, Jedan običan žir...)
Judy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 18:34   #289
Aj super, Kad si sretan je još uvijek aktualno, tu bar znam

Hvala ti
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 18:39   #290
Pjesme o bubamarama, ja ih još nisam prerasla.

Na žalost moje djece.

http://smile4me.net/?page_id=111#16
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 09:55   #291
pjevat ćeš Biebera...nisi rekla gdje, da te tvoj premali nećak dođe gledati...
ugl mislim da ti je raspon klinaca preveliki i u svakom slučaju ćeš u nekome trenutku pjevati neku pjesmu koja će nekom klincu biti super a nekome glupa i dosadna, al eto znaš da J voli http://www.youtube.com/watch?v=6hnkTPqnnUE dok mu tata redovito pušta http://www.youtube.com/watch?v=xLmHmSBaGno
__________________
...moja dva sunca na prozorčiću, Jura 29.06.10 & Toma 16.09.12...
minči is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 10:43   #292
moja od početka obožava "bubamaru", i "kad anine noge gaze"
__________________
klasa OPTIMIST
vešmašina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 11:29   #293
Mojemu su izgleda te dječje pjesmice dosadne
Ali zato Metallica nije

A inače,nekad davno je volio bubamarac (žak),kad si sretan (fifi),i bila mama kukunka (bijelo dugme)
tina06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 01:09   #294
Quote:
minči kaže: Pogledaj post
pjevat ćeš Biebera...nisi rekla gdje, da te tvoj premali nećak dođe gledati...
ugl mislim da ti je raspon klinaca preveliki i u svakom slučaju ćeš u nekome trenutku pjevati neku pjesmu koja će nekom klincu biti super a nekome glupa i dosadna, al eto znaš da J voli http://www.youtube.com/watch?v=6hnkTPqnnUE dok mu tata redovito pušta http://www.youtube.com/watch?v=xLmHmSBaGno
Da, J voli Ninu, svakako

Nekako mi brzo pada ova tema na 2. stranicu, a ja trebam jošššš pjesama

Zahvaljujem svima na odgovorima zasad
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 08:10   #295
Moj voli Subi dubi dubi ... kad si sretan... happy birthday ( u izvedbi sa slogom 'la') i to je uglavnom to, cini mi se... bubamaru ja nevolim, a ni kukunku ni zeko i potocic pa to nisam ni inzistirala pjevati, probala par puta, nije dozivio - ja hepi Voli i slog 'tu'.. pretpostavljam zbog izgleda usta kad se izgovara... al opet, moj je skroz mala bebica, pa pretpostavljam da ipak nisam bila od pomoci. I da, vrtirepica voli
__________________
veliki gmiz
beba gmiz
meow is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 08:30   #296
Pogledaj si Dječju TV

Moja obožava sve pjesme s top liste i zna tekstove, a najviše voli RI Stars (iz nekog razloga), premda se oni uopće ne obraćaju kikićima njene dobi (2.5 godine), nego školarcima.

Uglavnom, mislim da ćeš tu naći dovoljno pjesama,a budući da su rangirane, znat ćeš i koje su popularne.
Dandelion_seed is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 08:54   #297
Najdraža pjesma mog L. (2 i pol god) je "Kad se male ruke slože" iz filma Vlak u snijegu, a ne zaostaje niti "Darko indijanac" od Žaka.
Kolu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 11:28   #298
Quote:
Dandelion_seed kaže: Pogledaj post
Pogledaj si Dječju TV

Moja obožava sve pjesme s top liste i zna tekstove, a najviše voli RI Stars (iz nekog razloga), premda se oni uopće ne obraćaju kikićima njene dobi (2.5 godine), nego školarcima.

Uglavnom, mislim da ćeš tu naći dovoljno pjesama,a budući da su rangirane, znat ćeš i koje su popularne.
Ovo je super stranica, hvalaaaa.

Isuse osjećat ću se ko debil dok ću to pjevat


Quote:
meow kaže: Pogledaj post
Moj voli Subi dubi dubi ... kad si sretan... happy birthday ( u izvedbi sa slogom 'la') i to je uglavnom to, cini mi se... bubamaru ja nevolim, a ni kukunku ni zeko i potocic pa to nisam ni inzistirala pjevati, probala par puta, nije dozivio - ja hepi Voli i slog 'tu'.. pretpostavljam zbog izgleda usta kad se izgovara... al opet, moj je skroz mala bebica, pa pretpostavljam da ipak nisam bila od pomoci. I da, vrtirepica voli
Mama kukunka je super, pusti mamu kukunku

Joj, Zeko i potočić!! To mora ić!
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 12:15   #299
puž muž roge van
da ti kuću ne prodam...

nije važno tko će brže
već je važno tko će duže...


meni najdraži album za djecu; arsen dedić 'dječje oči', poviri http://www.hrvatska.dk/DL_showall.as...je%E8je+pjesme

moja sad (6,5 god) "sluša" edu majku, zabranjeno pušenje, tbf i ekv :d
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 16:40   #300
E pa to me muči u biti; vidim da dosta klinaca uopće ne sluša te dječje pjesmice. Pa sad; pjevat te dječje ili pjevat "normalne" koje slušamo i mi..? Eh..
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:44.