Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2007., 18:43   #1141
Laura, super izgleda! Baš mi se sviđa!Dala si mi par ideja za moje revere... iako će moji biti druge boje i naravno drukčiji, ali detaljima si me nadahnula!
__________________
11. 7. 2009. The day we became one.
xantippa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 11:20   #1142
Cure, ima tema u kojoj se radi bas o tome u koje doba godine koje cvijece cvati. Ajmo, malo trazilicu upotrebit i postat gdje je mjesto Ova tema je za slike buketa i revera..
Magg
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 09:19   #1143
Evo jos jednom.... Izbrisala sam preko 70 postova offtopic na ovoj temi... Imamo bar 5 tema vezano uz cvijece... Imamo za cvijecare, imamo za koje cvijece cvijeta u kojoj sezoni, za cure koje same aranziraju... bla bla.
Ova tema je kao sto se vidi u prvom postu iskljucivo za slike buketa i revera, da curama pomognu pri odabiru npr. Drzite se tih tema, malo prelistajte ili pretrazite forum.
U buduce ako vidim offtopic ili sl. na ovoj temi a i drugima djelim kartone.
Magg
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 09:24   #1144
Volio bih znati, zašto su pobrisani upisi pa i ovi zadnji gdje sam dao nekoliko sugestija na bukete, kao i onih da cvijeće na dolcu nije svježe i zašto nije?
Očito se nekome to ne sviđa da ljudi znaju što i kod koga kupuju te na što trebaju pripaziti.

Svima koji su postavili pitanje dao sam odgovor, prijedlog i sugestiju, no nekome se to očito ne sviđa. Žao mi je onih koje odgovor jutros nije dočekao, a bio je isključivo u najboljoj namjeri. I opet ponavljam nitko od mene neće saznati koje su moje cvjećarne,kako ovdje tako niti na PM.
Namjera mi je bila isključivo pomoći svojim iskustvom, i ništa više. Očito je baš to netko prepoznao.
alen-alen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 09:27   #1145
Pise ti u postu iznad tvog, procitaj.. Stogod da si napisao bi bilo super da si napisao tamo gdje je mjesto, nismo djabe otvarali razne teme na ovom pdf-u.. To vrijedi za sve ovdje pa i za tebe.
Magg
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 09:47   #1146
Magg ovdje smo mislim mogli i raspravljati, a tu je ovaj topic sa slikama...
https://www.forum.hr/showthread.php?t=219845
Ajd ti naravno odluči kako ćemo
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 09:52   #1147
Topic koji si stavila je bila odlicna ideja od kitty, ali nije bas da su cure postale tamo. Ovaj je ostao "glavni" za slike, tu i tamo su bile neke rasprave - ok.. Ali zadnjih dana se ovo pretvorilo u sve samo ne u ono sto je trebalo biti..

Nemogu i ne zelim po dvije, tri iste teme moderirat i stalno brisat, premastat i paziti... Imamo dovoljno tema za sve... Pa kad ja mogu upotrebiti trazilicu mogu i ostali sa ovog pdf-a.
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 10:03   #1148
alen-alen, ti sigurno imaš hrpu fotki, pa nam malo daj ideja kroz slike...ako hoćeš pomoći..
__________________
16.08.2008.-from this day forward..
mary25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 10:13   #1149
Ta ti je dobra mary A ostalo moze alen-alen postati na odgovarajucim temama ili vi njega pitat.. Imamo i PM - da nebi ispala kao reklama
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 13:19   #1150
ali ako postoji topic albumi buketa , ovo bi dakle bile slike i sve rasprave oko cvijeca, buketa i revera koje muce maldenke, a mislim da se u onih nekoliko zadnjih postova raspravljalo upravo o tome...ali nema veze ...samo ako se smije znati gdje su premjesteni stari postovi?trazila sam, ali ocito neuspjesno...
__________________
Gotta keep breathing. Because tomorrow the sun will rise and who knows what the tide could bring?
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 13:50   #1151
Evo zubac_vila, samo za tebe jos jednom moj post gdje pisu svi odgovori na tvoja pitanja...

Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Evo jos jednom.... Izbrisala sam preko 70 postova offtopic na ovoj temi... Imamo bar 5 tema vezano uz cvijece... Imamo za cvijecare, imamo za koje cvijece cvijeta u kojoj sezoni, za cure koje same aranziraju... bla bla.
Ova tema je kao sto se vidi u prvom postu iskljucivo za slike buketa i revera, da curama pomognu pri odabiru npr. Drzite se tih tema, malo prelistajte ili pretrazite forum.
U buduce ako vidim offtopic ili sl. na ovoj temi a i drugima djelim kartone.
Magg
Znaci ovo je topic za slike... i pokoji komentar je dopusten ako bas treba... Rasprave i diskusije koje idu preko par stranica su offtopic..

Imamo extra topice za razne rasprave o buketima, cvijecem, reverima
Imamo extra topice za neke vrste cvijeca, za boje..
Imamo topic o cvijecarnama opcenito
Imamo topic o tome kad koje cvijece cvijeta
Imamo topic gdje se mozete raspitati ako ce te sami aranzirati cvijece...
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 14:26   #1152
eto magg, prestrašila si čovjeka, sad nam se više sigurno neće ni javiti, a kamoli kakvu fotku staviti..joj, joj..
__________________
16.08.2008.-from this day forward..
mary25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 16:01   #1153
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Evo jos jednom.... Izbrisala sam preko 70 postova offtopic na ovoj temi... Imamo bar 5 tema vezano uz cvijece... Imamo za cvijecare, imamo za koje cvijece cvijeta u kojoj sezoni, za cure koje same aranziraju... bla bla.
Ova tema je kao sto se vidi u prvom postu iskljucivo za slike buketa i revera, da curama pomognu pri odabiru npr. Drzite se tih tema, malo prelistajte ili pretrazite forum.
U buduce ako vidim offtopic ili sl. na ovoj temi a i drugima djelim kartone.
Magg
Ma svaka čast. Prava si ! Ni ja ne volim kad mi previše filozofiraju !
TAMI 80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 20:00   #1154
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Znaci ovo je topic za slike... i pokoji komentar je dopusten ako bas treba... Rasprave i diskusije koje idu preko par stranica su offtopic..

Imamo extra topice za razne rasprave o buketima, cvijecem, reverima
Imamo extra topice za neke vrste cvijeca, za boje..
Imamo topic o cvijecarnama opcenito
Imamo topic o tome kad koje cvijece cvijeta
Imamo topic gdje se mozete raspitati ako ce te sami aranzirati cvijece...
Fale još topići za auto aranžmane, pa slike auto aranžmana, slike aranžmana za crkvu, stolnih aranžmana.....pa ajmo to sve staviti na 500 mjesta, da se svi pogube.
Sorry ali nema mi logike, ako neka djevojka buduća mladenka postavi sliku buketa ili revera i pita "ljudi što mislite o mojoj ideji ili mom buketu", svi ćemo komentirati, sugerirati, savjetovati, a ti ćeš na to onda pobrisati jer je offtopic, i smisao ovog topića je izložba slika, a na drugom ćemo komentirati te iste slike, ideje, rješenja.
Slažem se da se ne ide u chatanje ali komentar i sugesija su dobrodošle, a zašto ih ne postaviti ovdje, pa da i druge cure vide, a ne da za 3 dana ili mjeseca postavlja isto pitanje ili lunjaju po topićima tražeći mišljenja,sugestije i prijedloge.
alen-alen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 20:03   #1155
Quote:
mary25 kaže: Pogledaj post
eto magg, prestrašila si čovjeka, sad nam se više sigurno neće ni javiti, a kamoli kakvu fotku staviti..joj, joj..
Nije problem staviti 10000 fotki, ali kao što sam rekao ne pristaje svaki buket svakome, to su buketi koje je imao netko drugi, svaki buket se radi individualno i pristupa se osobi a ne srisjkoj proizvodnji barbika.

Ako mi mod. dopusti, ja ću u jednom drugom upisu nabrojati na što je potrebno obratiti pažnju, pa da bar na taj način pomognem budućim mladenkama , čime da se rukovode.

Hvala
alen-alen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 21:30   #1156
hvala magg na objasnjenju...i ja bih voljela kada bi alen (ili bilo tko drugi) svojim sugestijama pomogao u vezi cvijeca, buketa i aranzmana na nasem podforumu ...
__________________
Gotta keep breathing. Because tomorrow the sun will rise and who knows what the tide could bring?
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 08:50   #1157
Quote:
alen-alen kaže: Pogledaj post
Fale još topići za auto aranžmane, pa slike auto aranžmana, slike aranžmana za crkvu, stolnih aranžmana.....pa ajmo to sve staviti na 500 mjesta, da se svi pogube.
Sorry ali nema mi logike, ako neka djevojka buduća mladenka postavi sliku buketa ili revera i pita "ljudi što mislite o mojoj ideji ili mom buketu", svi ćemo komentirati, sugerirati, savjetovati, a ti ćeš na to onda pobrisati jer je offtopic, i smisao ovog topića je izložba slika, a na drugom ćemo komentirati te iste slike, ideje, rješenja.
Slažem se da se ne ide u chatanje ali komentar i sugesija su dobrodošle, a zašto ih ne postaviti ovdje, pa da i druge cure vide, a ne da za 3 dana ili mjeseca postavlja isto pitanje ili lunjaju po topićima tražeći mišljenja,sugestije i prijedloge.
Vidim da si skuzio forum i nasao topice. Bravo za tebe! :klap:
Sad znas gdje ti je mjesto za postanje.
Kao sto sam vec rekla pokoji komentar je OK i na ovom mjestu ali romane koje si poceo pisati spadaju na druga mjesta - stogod ti mislio o tome.
Magg
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 15:41   #1158
evo da ozivim malo ovu temu mojom slicicom!
moja narukvica (za tete) i rever (za striceke)-za goste
http://img528.imageshack.us/img528/6914/dsc00032su1.jpg
__________________
moje torte
meli2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 15:52   #1159
Slatko meli, iako nisu moje boje, samo me nemoj tuci...
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 17:54   #1160
ja sam se odlučila za buket samo od ruža bez ikakvih drugih detalja
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:26.