Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2014., 13:02   #1
Arrow Da li ste imali susret treće vrste?

Pozdrav,

Kod nas je postojanej izvanzemaljaca i dalje u medijima tema koja se ne doživljava ozbiljno, narod je pod jakim utjecajem Krščanstva pa i slabo uočava čudne pojave na nebu i ostale pojave koje se daju znanstveno objasnit ako imate potrebno znanje.

Sad me zanima da li je ovdje na forumu tko imao susret treće vrste odnosno da je bio lice u lice s izvanzemaljcem?
Možda otet protiv svoje volje ili kontaktiran telepatski pa onda stupio u fizički kontakt "lice u lice".

Ako ima, s kojom rasom koji im je interes? Možete li podijeliti iskustvo ako vas nije strah.


Pravila: molim krajnje ozbiljno bez trolanja ili bilo kakvog vrijeđanja ili uvjeravanja da je neko lud i da je tema glupost. Molim admine da paze na temu.

Previše ljudi u u svijeu ponajviše Americi svjedoći da ima ili je imalo u nekom periodu kontakt svoje voljno ili prosti svoje volje s dokazima i pričama kojih nema u niti jednom SF-u. Čak počinju izlaziti u javnost i javno govore u svojim iskustivma na radiu. Na TV-u se sporije probijaju. Također povijest (ne ona koja se uči) u školama potvrđuje da smo kontakte davno ostvarili.

Hvala i ohrabrujem sve koji su imali kontakt ili neko iskustvo da podjele svoje znanje s onima koji su ga voljni poslušati ako ih to ne ugrožava.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 13:45   #2
Imao sam spolni odnos s izvanzemaljkom no neugodno mi je o tome pričati i pisati.
Tko bi mi i povjerovao i zato mi je cijela ova tema malo apsurdna.

Znaš kakvi su ljudi. Ismijavanje, omalovažavanje, podsmijehivanje, proglase te nekom vrstom psihopate i da još da završim u Popovači zbog te izjave. Ne pada mi na pamet.
Uširo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 14:18   #3
Mora biti baš sustret 3. vrste? Računaju li se drugi susreti?
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 15:28   #4
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Mora biti baš sustret 3. vrste? Računaju li se drugi susreti?
Pa četvrta vrsta je otmica ako se ne varam, ako su te oteli imao si susret zar 3. zar ne?
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 15:29   #5
Quote:
Uširo kaže: Pogledaj post
Imao sam spolni odnos s izvanzemaljkom no neugodno mi je o tome pričati i pisati.
Tko bi mi i povjerovao i zato mi je cijela ova tema malo apsurdna.

Znaš kakvi su ljudi. Ismijavanje, omalovažavanje, podsmijehivanje, proglase te nekom vrstom psihopate i da još da završim u Popovači zbog te izjave. Ne pada mi na pamet.
Pa ako jesi nisi jedini bilo je takvih slučajeva, samo bojim se da si imao susret s sivima, koji su ti uzeli sjeme za program hibrida, lako moguće da imaš potomka?
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 15:35   #6
ako uzmem u obzir da u četiri mjeseca nisan začul smijeh na prva tri kata uključujući i prizemlje,
aj mislin da jesan,
ali tamo gore, na rubu svemira...
blago jedno iskustvo, gotovo ne zamjeti čovjek da ga je imal...


https://www.youtube.com/watch?v=YfUt_zEHSds
djuro buha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 15:38   #7
Znači da pojasnim tema je namjenjena da ako neko ima iskustva da ih podjeli s drugima koji su isto imali i s onima koji nisu ali ih zanima naučit o toj domeni stvarnosti koja nije dostupna svakome. Ova tema se u zadnjih par godina otvara prema javnosti.

Osobno me zanima naučiti što više o njon budući da određene grupe imaju utjecaj na ljude iza scene i na političkim funkcijama pa se to odnosi na neki način na sve nas. Osobno nisam imao iskustva barem ne koliko sam svjestan. Imao sam iskusta s paranormlnim pa me zanima, jer koliko sam uspio istražiti sve je povezano.

Nisam otvorio temu da bi se sprdalo. A ovdje su svi pod anonimnim nikovima pa je ipak lakše izaći bez da vas neko ispituje za vaš oib.

U biti više me zanimaju ajmo ih nazvati dobročudna iskustva jer o sivima i reptilima se dosta zna. O dobročudnima se tek zna o rasi iz Andromeda konstalacije (galaksije). Puno je tu nepoznatih rasa i njihovih motiva koji prolaze ili su trenutno pristuni u našem sunčanom sustavu.

Ne zanima me samo tehnologija, zanima me njihovo razmišljanje, stajališta, znanje o našoj povjesti i slično. Exoplitika...
__________________
Sorry for typos.

Zadnje uređivanje oss : 30.12.2014. at 15:45.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 13:43   #8
Pozdrav.

Slucajno naletjeli na temu. Sorry ako lose pravopis.
Mi ne ljudi saljemo iz druge star ovaj poruka.
Udaljen smo 2 days od Zemlja. Ovaj poruka ce stici sa kasnije.
Prije vase 3 godina otkrili signal koji coming iz Zemlja.
Zelimo da biti dobri with ljudi. Ali, nasa vladar je odluciti ne biti bilzu ljuda.
Slati ovaj poruka, da kazemo. Niste alone!
Ne biti sigurni hoce ovaj poruka doci na Earth. Nada se da ne biti ovaj poruka ismijan. Mi postojimo, mi smo mit vama, mi stitimo, ne bojati se nas.

Sretna new year. Peace!
necovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 14:25   #9
Quote:
Uširo kaže: Pogledaj post
Imao sam spolni odnos s izvanzemaljkom no neugodno mi je o tome pričati i pisati.
Tko bi mi i povjerovao i zato mi je cijela ova tema malo apsurdna.

Znaš kakvi su ljudi. Ismijavanje, omalovažavanje, podsmijehivanje, proglase te nekom vrstom psihopate i da još da završim u Popovači zbog te izjave. Ne pada mi na pamet.
Je'l bilo dobro?? Ozbiljno pitam
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 17:59   #10
Quote:
necovjek kaže: Pogledaj post
Pozdrav.

Slucajno naletjeli na temu. Sorry ako lose pravopis.
Mi ne ljudi saljemo iz druge star ovaj poruka.
Udaljen smo 2 days od Zemlja. Ovaj poruka ce stici sa kasnije.
Prije vase 3 godina otkrili signal koji coming iz Zemlja.
Zelimo da biti dobri with ljudi. Ali, nasa vladar je odluciti ne biti bilzu ljuda.
Slati ovaj poruka, da kazemo. Niste alone!
Ne biti sigurni hoce ovaj poruka doci na Earth. Nada se da ne biti ovaj poruka ismijan. Mi postojimo, mi smo mit vama, mi stitimo, ne bojati se nas.

Sretna new year. Peace!
I vama sretna nova godina sestre i braćo svemirska!
civilizacija I is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 18:08   #11
Quote:
Uširo kaže: Pogledaj post
Imao sam spolni odnos s izvanzemaljkom no neugodno mi je o tome pričati i pisati.
Tko bi mi i povjerovao i zato mi je cijela ova tema malo apsurdna.

Znaš kakvi su ljudi. Ismijavanje, omalovažavanje, podsmijehivanje, proglase te nekom vrstom psihopate i da još da završim u Popovači zbog te izjave. Ne pada mi na pamet.
Imaš pravo.

Ja istina nisam još imao odnos s nekom Vanzemaljkom, ali netko iz moje "blizine" tvrdi da su ga oteli Vanzemaljci, i da je morao voditi ljubav radi "eksperimenta" sa Vanzemaljkom koja je bila u svemu slična našim ženama, jedino je imala tri predivne sise.

Veli da nikada neće zaboraviti to. Bilo je i u novinama o tom "susretu". Pozdrav
civilizacija I is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 18:22   #12
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Znači da pojasnim tema je namjenjena da ako neko ima iskustva da ih podjeli s drugima koji su isto imali i s onima koji nisu ali ih zanima naučit o toj domeni stvarnosti koja nije dostupna svakome. Ova tema se u zadnjih par godina otvara prema javnosti.

Osobno me zanima naučiti što više o njon budući da određene grupe imaju utjecaj na ljude iza scene i na političkim funkcijama pa se to odnosi na neki način na sve nas. Osobno nisam imao iskustva barem ne koliko sam svjestan. Imao sam iskusta s paranormlnim pa me zanima, jer koliko sam uspio istražiti sve je povezano.

Nisam otvorio temu da bi se sprdalo. A ovdje su svi pod anonimnim nikovima pa je ipak lakše izaći bez da vas neko ispituje za vaš oib.

U biti više me zanimaju ajmo ih nazvati dobročudna iskustva jer o sivima i reptilima se dosta zna. O dobročudnima se tek zna o rasi iz Andromeda konstalacije (galaksije). Puno je tu nepoznatih rasa i njihovih motiva koji prolaze ili su trenutno pristuni u našem sunčanom sustavu.

Ne zanima me samo tehnologija, zanima me njihovo razmišljanje, stajališta, znanje o našoj povjesti i slično. Exoplitika...
Osobno poznajem čovjeka koji je zasigurno imao susret "treće vrste", i koji me je zapravo zainteresirao da počnem proučavati taj fenomen UFONAUTA.

Mada se ljudi sprdaju s Vanzemaljcima, to neće promijeniti ISTINU ako oni zbilja postoje, i da na TISUĆE "bliskih susreta" ne mogu biti svi do jednoga izmišljeni. Dapače!

UFO objekti, svojim manevarskim sposobnostima, ruše sve naše zakone prirode.

I mislim da nije daleko dan kada će se Vanzemaljci svima JASNO pokazati, tako da više ne bude sumnje u njihovo postojanje.

Ono u što sam siguran je da postoji HIJERARHIJA u svemiru (kao i izvan njega dakako). A sada tko je zadužen za naš Sunčev sustav i kakve su mu konkretne namjere to ne znam. Ali svakako se moraju poštivati naredbe HIJERARHIJE, kao što i mi poštujemo recimo naredbe predsjednika države ili vlade. Pozdrav
civilizacija I is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 19:56   #13
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
Osobno poznajem čovjeka koji je zasigurno imao susret "treće vrste", i koji me je zapravo zainteresirao da počnem proučavati taj fenomen UFONAUTA.

Mada se ljudi sprdaju s Vanzemaljcima, to neće promijeniti ISTINU ako oni zbilja postoje, i da na TISUĆE "bliskih susreta" ne mogu biti svi do jednoga izmišljeni. Dapače!

UFO objekti, svojim manevarskim sposobnostima, ruše sve naše zakone prirode.

I mislim da nije daleko dan kada će se Vanzemaljci svima JASNO pokazati, tako da više ne bude sumnje u njihovo postojanje.

Ono u što sam siguran je da postoji HIJERARHIJA u svemiru (kao i izvan njega dakako). A sada tko je zadužen za naš Sunčev sustav i kakve su mu konkretne namjere to ne znam. Ali svakako se moraju poštivati naredbe HIJERARHIJE, kao što i mi poštujemo recimo naredbe predsjednika države ili vlade. Pozdrav
Poznajes covjeka koji je zasigurno(??) imao susret trece vrste?Pa kako to da nisu tebe odabrali umjesto njega?I kako je onda moguce da si ti glasnik i predstavnk Vansvemiraca a ne on?
cimbino33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 22:07   #14
Nisam imao nista u klasicnom smislu ali, prije par mjeseci, lezim navece u sobi, osjetim prste na nogama kako počinju titrat. Mali prsti, ne bi mi bilo cudno da nisu oba prsta mala, na obje noge krenuli titrat u slicnom ritmu, kao da usaglasavaju vibracije. Krenem razmisljat u glavi i slučajno mi naumpadne da pitam jel neka inteligencija uzrokuje to, neko nesta, i rekoh u mislima ako je tako da krene jace titranje. Titranje se pojaca. Navala andrenalina i udjem u komunikaciju sa tim necim. Ne znam fakat ko je sta je, mozda je i ljudskog porjekla. I u biti kroz x pitanja dobijem signale da fakat komuniciram sa nekim, necim inteligentnim. Jedno pola sata je sve trajalo, doslo je dotle da sam pitao jel to neki test ili sta, i predlozim da me testiraju na bol. Kazem u mislima de neka me koljeno zaboli. Krene bolit. Kao da mi neko burgija koljeno, busi, fakat bol realna da realnija ne moze bit. Pomjerim se kad nisam mogao vise izdrzat, i tako sve prestade bilo mi je zao jbga, al kontam ujedno, podsvjest je cudo, jel moguce da sam sam sve to izazvao svojim mislima.

O.o
__________________
"Al nije ker rođen da bude dingospo. Džaba im sve. Navukli odijela. Voze ih šoferi. A kad mu kažeš dobar dan, on zalaje."
DocSportello is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 00:11   #15
Quote:
DocSportello kaže: Pogledaj post
Nisam imao nista u klasicnom smislu ali, prije par mjeseci, lezim navece u sobi, osjetim prste na nogama kako počinju titrat. Mali prsti, ne bi mi bilo cudno da nisu oba prsta mala, na obje noge krenuli titrat u slicnom ritmu, kao da usaglasavaju vibracije. Krenem razmisljat u glavi i slučajno mi naumpadne da pitam jel neka inteligencija uzrokuje to, neko nesta, i rekoh u mislima ako je tako da krene jace titranje. Titranje se pojaca. Navala andrenalina i udjem u komunikaciju sa tim necim. Ne znam fakat ko je sta je, mozda je i ljudskog porjekla. I u biti kroz x pitanja dobijem signale da fakat komuniciram sa nekim, necim inteligentnim. Jedno pola sata je sve trajalo, doslo je dotle da sam pitao jel to neki test ili sta, i predlozim da me testiraju na bol. Kazem u mislima de neka me koljeno zaboli. Krene bolit. Kao da mi neko burgija koljeno, busi, fakat bol realna da realnija ne moze bit. Pomjerim se kad nisam mogao vise izdrzat, i tako sve prestade bilo mi je zao jbga, al kontam ujedno, podsvjest je cudo, jel moguce da sam sam sve to izazvao svojim mislima.

O.o
Zanimljivo. Jedan moj poznanik mi prije nekoliko godina pričao da je također imao neka "viđenja" prije spavanja.

Leži on u krevetu i pokušava zaspati, kada odjednom "vidi" da mu pokraj kreveta "sjede" dva bića slična nama ljudima, dakle nisu uopće bila nalik "malim zelenima".

I počeli oni "pričati" (valjda na našem jeziku kada ih je sve razumio), i tako nekih pola sata, a moj se poznanik "ukrutio" i ni da mrdne od straha. Što će bolan kada nije znao tko su ti a ni kakve su i namjere. To se dogodilo više puta. Nije mi htio reći O ČEMU su razgovarali i da li je smogao hrabrosti da ih pita neke stvari.

Inače je taj pajdaš neko vrijeme intenzivno vježbao "meditaciju izlaženja iz materijalnoga tijela", i uspio je nekoliko puta "izaći" ali ga je bilo strah da mu se nešto ne dogodi pa je odustao od daljnje vježbe. Kaže da ga još uvijek "posjećuju" ta bića, ali ne želi pričati o tome što "čuje" od njih. Inače je prije bio policajac, a sada radi negdje privatno.

Poznajem ga od malena i znam da ne bi izmislio nešto takvo da mu se to zbilja ne događa. Eto ukratko. Pozdrav
civilizacija I is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 10:46   #16
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
Zanimljivo. Jedan moj poznanik mi prije nekoliko godina pričao da je također imao neka "viđenja" prije spavanja.

Leži on u krevetu i pokušava zaspati, kada odjednom "vidi" da mu pokraj kreveta "sjede" dva bića slična nama ljudima, dakle nisu uopće bila nalik "malim zelenima".

I počeli oni "pričati" (valjda na našem jeziku kada ih je sve razumio), i tako nekih pola sata, a moj se poznanik "ukrutio" i ni da mrdne od straha. Što će bolan kada nije znao tko su ti a ni kakve su i namjere. To se dogodilo više puta. Nije mi htio reći O ČEMU su razgovarali i da li je smogao hrabrosti da ih pita neke stvari.

Inače je taj pajdaš neko vrijeme intenzivno vježbao "meditaciju izlaženja iz materijalnoga tijela", i uspio je nekoliko puta "izaći" ali ga je bilo strah da mu se nešto ne dogodi pa je odustao od daljnje vježbe. Kaže da ga još uvijek "posjećuju" ta bića, ali ne želi pričati o tome što "čuje" od njih. Inače je prije bio policajac, a sada radi negdje privatno.

Poznajem ga od malena i znam da ne bi izmislio nešto takvo da mu se to zbilja ne događa. Eto ukratko. Pozdrav
Pa ljudi počnu prvo s lucidnim snovima, stanje u snu kad postaneš svjestan da sanjaš ali se ne probuduš, većina se u tom trenutku probudi. Kad se ne probudiš nego dalje sanjaš možeš raditi sve št ti padne na pamet, letjeti i šta ti ja znam. Sljedeći korak je mislim da se to zove astralna projekcija kad uspiješ odvojit dušu od tijela i okolo doslovce špijunirati susjede. To ti je vjerojatno pajdaš imao odnosno prakticirao. Ima tema ovdje na forumu koliko sam vidio. Za to je potreban skill koji nisam još uspio savladatai i mislim da ne želim.

Zato jer kad napustiš tijelo bojim se da ga neko ne okupira kao i tvoj pajdaš.

Ne mislim na demone jer mislim da su to ubiti isto neki od zlik izvanzemaljaca.

Poznato je da reptili i sivi imaju tehnologiju kojom mogu natjerati duh van i unutra u fizičko tijelo. Mnogi koji su imali susret su svjedočili da si im pokazali iskstvo smrti kako je se ne bi bojali i izjavili su da joj se vesele na jedan način odnosno lakše ju prihvačaju i da im je otvorila novi način razmišljanja. To su uglavnom izjave onih koji su bili kuniči u projektima za hibride.

Također reptili otimicom lokalnih močnika otmu pojedince zamjene duše predhodno telepatski preuzmu sječanja žrtve, i vrate se na zemlje pa ostvaruju određene interese.

Neki se kamufliraju holografskom tehnologijom koja ima manu pa pred digitralnim kamerama ponekad zakaže, a tu su i oči koje nemogu prikriti pogotovo kad ostvare kontakt s kamerom uću u oči jer ta rasa reptila ima oči s okomitom zjenicom kao i mačke.
__________________
Sorry for typos.

Zadnje uređivanje oss : 02.01.2015. at 10:51.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 10:54   #17
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
Osobno poznajem čovjeka koji je zasigurno imao susret "treće vrste", i koji me je zapravo zainteresirao da počnem proučavati taj fenomen UFONAUTA.

Mada se ljudi sprdaju s Vanzemaljcima, to neće promijeniti ISTINU ako oni zbilja postoje, i da na TISUĆE "bliskih susreta" ne mogu biti svi do jednoga izmišljeni. Dapače!

UFO objekti, svojim manevarskim sposobnostima, ruše sve naše zakone prirode.

I mislim da nije daleko dan kada će se Vanzemaljci svima JASNO pokazati, tako da više ne bude sumnje u njihovo postojanje.

Ono u što sam siguran je da postoji HIJERARHIJA u svemiru (kao i izvan njega dakako). A sada tko je zadužen za naš Sunčev sustav i kakve su mu konkretne namjere to ne znam. Ali svakako se moraju poštivati naredbe HIJERARHIJE, kao što i mi poštujemo recimo naredbe predsjednika države ili vlade. Pozdrav
U biti postoje frakcije unutar kojih je hijerarhija, kod nekih civilizacija hijerarhije naprosto nema jer nemaju takva društva.

Zanimljivo nit jedna civilizacija nema monetarni sustav kao mi.

Neko je spominjao ukipljenost u strahu sad da ne quotam sve. To je uglavnom iskonska reakcija kao i u životinja, kojeg treba nadvladati u takvim trenutcima. Samo problem je kad se nađeš oči u oči i neznaš što onaj drugi smjera i kakve su mu namjere osim ako ti telepatski ne objasni a nezna tvoj jezik. Još gore je kad vidiš da neki do tih kao npr. sivi imaju tehnologiju koja im omogućuje da prođu kroz zid ili ostale čvrste tvari. To postižu na nači da (sad nisam 100% siguran), tako da izjednače svoji frkvenziju tjela onoj npr. zida ili obrnutu.
__________________
Sorry for typos.

Zadnje uređivanje oss : 02.01.2015. at 11:00.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 10:57   #18
Dok se uredno ne legitimiraju kao izvanzemaljci smatram ih ovozemaljcima.
S tim da dokumenti moraju imati valjan rok tj.da nisu istekli po standardnom galaktičkom vremenu.
To šta neko ima zelenu kožu, šest prstiju i insektoidne oči mi ne znači ništa jer nisam rasist niti imam predrasude.
bzing is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 10:57   #19
Pitanje???
Ljudi koji vjeruju u izvanzemaljce,da li vjeruju i u mitska bića ,vilenjake trolove i slicno?????.
Koliko ja znam priče o njima su puno starije nego o izvanzemaljcima,a i hrpa ljudi se kune da ih je vidjela isto.
Pa neka žena kaže da je snimila jednog nedavno.

Peace
krasnovlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 11:03   #20
Quote:
krasnovlad kaže: Pogledaj post
Pitanje???
Ljudi koji vjeruju u izvanzemaljce,da li vjeruju i u mitska bića ,vilenjake trolove i slicno?????.
Koliko ja znam priče o njima su puno starije nego o izvanzemaljcima,a i hrpa ljudi se kune da ih je vidjela isto.
Pa neka žena kaže da je snimila jednog nedavno.

Peace
IT su stariji odnosno ovdje su prisutni prije nas.

Mitska bića su moguća. Moja baka mi je pripovjedala kako je imala susret s vilama jednoj je u pomogla u jednosj situaciji koju neću sa prepričavati ali baka je bila Kršćanka i vjerovala je u Boga, samo tada se vjerovalu i u vještice i uroke.

Mitska bića su vjerojatno nekakvi hibridi, dio priće i uveličavanja.

Stvar je u tome da su IT ovdje bili prisutini daleko prije nas mnoge rase su imale kolonije. JOš uvjek su prisutni reptili pod zemljom, sivi, kao i sivi na mjesecu. Također na mjesecu Marsa mislim da je Phobos u pitanju.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:27.