Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2013., 15:09   #1001
Quote:
Drakula Ajkula kaže: Pogledaj post
Možda baš zbog te napetosti među njima i nema puno pravih poljubaca
Ajde zagrljaji i tako to, ali ako si idu ne živce, a trebaju se poljubiti, mislim da bi im to teže palo.

e da i scena s mentom čisti sex
mogu oni biti u ne znam kakvim odnosima i teško im pasti da se ljube, ali oni su potpisali Ugovor i dobro su plaćeni za to i moraju iznijeti ulogu prema scenariju...ali i inače mi se čini u tim turskim serijama puno se manje vide te neke intimne scene, pa čak i sami poljupci, nego kod ostalih...

inače kad gledam ove slike i kemiju koju imaju, pa čak i kako si fizički pašu, čudno mi je što sam pročitala da njih dvoje nisu imali nikakav, čak ni prijateljski odnos i da do kraja snimanja serije nisu čak ni razgovarali...on je čak izjavio da ne bi ponovo s njom surađivao, naravno ako baš ne mora, i da sve što su radili da su odradili krajnje profesionalno...
tu se vidi da su pravi profesionalci jer se to u scenama nije dalo naslutiti, da njih dvoje nikako zajdeno ne funkcioniraju...navodno se on ljutio jer je ona dosta kasnila na set i dovodila svog dečka, ali ja tu ne vidim neki problem...to su mogli riješiti partnerskim dogovorom i sve bi štimalo...meni se čini da je tu ipak još nešto bilo, ali je ostalo među njima i to je ok...
__________________
svatko od nas je anđeo sa samo jednim krilom, a letjeti možemo tek zagrljeni....

Zadnje uređivanje leksonaze : 10.01.2013. at 15:18.
leksonaze is offline  
Old 10.01.2013., 15:10   #1002
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Ček, tko ovo govori i kome? Moj jedini zaključak je da su i Dželil i Boran zaljubljeni u Silinu mater.
(Ja sam tek na početku 12te ep)

edit: aaaa skužila sam..Sila govori bebi? Prema gornjem postu.
Da, Sila njihovoj bebi.

Pa između Sile i Borana još ima super puno intimnih scena. Recimo, ona nakon prve bračne noći, kad se hrane međusobno i cmaču u krevetu. Ili ono jutro kad se ona probudi i krene ustati, a on je povuče k sebi pa se opet malo cmaču i grle. Ne, stvarno, inače se i ja žalim na nedostatak takvih scena u turskim serijama, i baš me iznenadilo koliko ih ovdje ima.

E da, pitanje. Ove scene kad će slaviti njen rođendan. Hoće pasti koja pusa?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 10.01.2013., 15:18   #1003
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Da, Sila njihovoj bebi.

Pa između Sile i Borana još ima super puno intimnih scena. Recimo, ona nakon prve bračne noći, kad se hrane međusobno i cmaču u krevetu. Ili ono jutro kad se ona probudi i krene ustati, a on je povuče k sebi pa se opet malo cmaču i grle. Ne, stvarno, inače se i ja žalim na nedostatak takvih scena u turskim serijama, i baš me iznenadilo koliko ih ovdje ima.

E da, pitanje. Ove scene kad će slaviti njen rođendan. Hoće pasti koja pusa?
Koja je to epizoda, nisam to vidjela?
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni,i još čudnije,kako često nam baš to malo nedostaje.
blondie27 is offline  
Old 10.01.2013., 15:19   #1004
nicole_lilly, hvala na slikama
ja sam vas malo citala s mobitela (morala bi si onaj tapatalk skinut ) jer ako me nema cijeli dan za kompom, ne mogu vas vise pohvatati a ne zelim propustiti nista, pogotovo kad xavi stavi koji dijalog i razveseli nas

jedva cekam veceras 15.tu, a sutra 16.tu na oyo... a ako moje oci dobro vide i u subotu ce staviti novu epizodu 17.tu... frendice ce me ubit, al kak da ja idem van ako ce biti nova epizoda
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 10.01.2013., 15:22   #1005
Adadjo

Koja si ti legenda
Ja odmah zamislila Borana kako izjavljuje ljubav Bedar

Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ja se u potpunosti slažem.Nema šanse da se netko tako posvađa zbog kašnjenja. Nemaju više 15. A i velim, nije Yilmaz bezveze odjednom počeo visiti na setu.
Ma koja bi ostala imuna na ovakvog čovjek.
Nijedna, osim ako nema afiniteta prema ženskom rodu.
A Bilmaz (tako ga ja zovem) se prepao očigledno, pa se nije izvlacio sa seta.
Trebao je njemu Akif jednu trisku spucati.

Quote:
lady.godiva003 kaže: Pogledaj post
Jel njemu ovo ženska pokazuje kako će ju pomilovati??? Pa šta ne zna sam to?
Ja prije mislim da ona nesto objasnjava njoj.
Pa nije to bas tako lagano.
"Hajde, odi malo je pomazi."
Rediteljica je sigurno nesto zahtijevala od njih.
I rekla im sta trebaju raditi.


Quote:
lady.godiva003 kaže: Pogledaj post
Još ga nisam vidjela u ovom izdanju. I dolčevita mu dobro stoji.
Meni je najbolji, bez ičega. Nisam ga doduse nikada vidjela takvog, ali eto najbolji mi je takav


Quote:
lady.godiva003 kaže: Pogledaj post
Kako kćeri, šta nije rodila sina???? A kasnije dobila blizanke? Šta će do 19. stić 2 puta rodit? Netko napisao da Turkinje zatrudne čim ih muški pogleda, izgleda da da.
Mislila je da čeka kčerku tj. nadala se, ali stigao je sin.
Kasnije je dobila blizanke.

Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Pa između Sile i Borana još ima super puno intimnih scena. Recimo, ona nakon prve bračne noći, kad se hrane međusobno i cmaču u krevetu. Ili ono jutro kad se ona probudi i krene ustati, a on je povuče k sebi pa se opet malo cmaču i grle. Ne, stvarno, inače se i ja žalim na nedostatak takvih scena u turskim serijama, i baš me iznenadilo koliko ih ovdje ima.
Ima sexa ovdje kako nema.
Pa, kada se vrate u Mardin, pa krenu da spavaju, a on je fačka, a ona mu kaže: Borane, a on: Sta je,samo se igram sa sinom? a ona njemu: kao da te ja ne znam i
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 10.01.2013., 15:22   #1006
Quote:
blondie27 kaže: Pogledaj post
Koja je to epizoda, nisam to vidjela?
Ne znam koja je epizoda, u raznim videima sam to gledala. Scena iz Istanbula, čini mi se.

Slika Azada iz 60. epizode?!
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 10.01.2013., 15:23   #1007
eh,sad gledala znači od 30. do 35. :P i Azada će ubiti u 34 epizodi,a mater od Borana je očajna,ponašanje joj je na vrhuncu zloće..nego zanima me ko je ona neka sa malim ditetom?jel ta došla umjesto ajše,čini mi se da nema nikakve dobro namjere,jadna Sila,nije joj lako
roska is offline  
Old 10.01.2013., 15:23   #1008
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post

E da, pitanje. Ove scene kad će slaviti njen rođendan. Hoće pasti koja pusa?
poljubit ce ju u vraaaaaaaaaat ! AAAAAAAAAAA i ja biiiiiiiiiiii
i onda se odmaknit i reci joj da ju voli. vbhdfsjgvfzrusbfvur aaaaaaaaaaa
joj,izudjuje me,iscrpise me oboje,hodam kao kokos bez glave

inace,u pocetku snimanja su imali dobar odnos,poremetio se vremenom,zato ima slika gdje su si ok,i gdje on drzi onaj poznati gard,ruke u dzepu,prekrizene,on u svom filmu,ona u svom.
Kolike su sanse da se zatelebao na snimanju? nije vrag da su zahladili odnose jer ga ona nije bendala.

meni su ove slike i klipici sa snimanja koma ziva i ismijem se strava,bas bih voljela prisustvovati malo, a ona scena kad su na kaucu,a snimatelji samo sto nisu pod njima

svaca cast,ja ne bih nikad mogla bit glumica,umrla bih od smijeha.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro

Zadnje uređivanje alexamona : 10.01.2013. at 15:43.
alexamona is offline  
Old 10.01.2013., 15:26   #1009
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Ma koja bi ostala imuna na ovakvog čovjek.
Nijedna, osim ako nema afiniteta prema ženskom rodu.
A Bilmaz (tako ga ja zovem) se prepao očigledno, pa se nije izvlacio sa seta.
Trebao je njemu Akif jednu trisku spucati.
Slažem se. I dobro ga zoveš. Najljigaviji tip ikad.
Kažem, nema šanse da ovakvih dvoje ljudi ne osjeti međusobnu privlačnost. Može te kasnije pustiti, ali da je osjetiš - osjetiš, posebno kad snimaš takav tip scena. Šteta što ga nije torpedirao iz Mardina ravno u Istanbul, u jednom potezu.


Quote:
Ima sexa ovdje kako nema.
Pa, kada se vrate u Mardin, pa krenu da spavaju, a on je fačka, a ona mu kaže: Borane, a on: Sta je,samo se igram sa sinom? a ona njemu: kao da te ja ne znam i
Jao, gledala sam tu scenu sinoć, ali nisam znala što joj on govori kad mu je ona onako rekla "Boraaan". Sad kad znam, sva sam , super mi ga je vidjeti u tom izdanju. Baš dobra scena, posebno kad prikažu kuda ide ruka pod poplunom.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 10.01.2013., 15:27   #1010
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ne znam koja je epizoda, u raznim videima sam to gledala. Scena iz Istanbula, čini mi se.

Slika Azada iz 60. epizode?!
to je neko sjecanje u pitanju,slika je otprije,scena mislim kad su se vratili u mardin iz istanbula. prikazivali su oni njega svakako nakon smrti,narin ga je zamisljala cesto.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Old 10.01.2013., 15:31   #1011
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
inace,u pocetku snimanja su imali dobar odnos,poremetio se vremenom,zato ima slika gdje su si ok,i gdje on drzi onaj poznati gard,ruke u dzepu,prekrizene,on u svom filmu,ona u svom.
Kolike su sanse da se zatelebao na snimanju? nije vrag da su zahladili odnose jer ga ona nije bendala.
Eh, ali onda ima i ona s kraja snimanja, s večere, gdje samo što mu u krilo nije sjela. Zato me i bune i voljela bih razumjeti onaj kratak isječak iz 2011. u kojemu govori o njoj.

Moje je mišljenje da su iskrice sijevnule s obje strane. Onaj njezin rigoleto je to skužio i zato ga se kasnije stalno nalazi na slikama iz Mardina. Meni je neprofesionalno da partner jednog od glavnog glumaca stalno bude iza kamere i prati što mu glavni glumac radi s dragom. Mislim, bezveze, dodatan pritisak za vrijeme snimanja scene koju Akif nije bio dužan trpiti. A Yilmaz je kao faca u Turskoj i svašta si seljačina dozvoljava. I nek' je tu došlo do svađe, to bi mi bio valjan razlog za onakve istupe kasnije. Kašnjenje ne.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 10.01.2013., 15:31   #1012
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Jao, gledala sam tu scenu sinoć, ali nisam znala što joj on govori kad mu je ona onako rekla "Boraaan". Sad kad znam, sva sam , super mi ga je vidjeti u tom izdanju. Baš dobra scena, posebno kad prikažu kuda ide ruka pod poplunom.
Kad se to dogodi bas me interesuje, ima li kakav klip ???
__________________
Svaka izdaja počinje sa ljubavi! Usamljenost rađa misao, misao rađa nezadovoljstvo, nezadovoljstvo pobunu.
DECAMERON_DIAZ is offline  
Old 10.01.2013., 15:32   #1013
da da,cmokat će se na ročkasu al onda će ga ona zaustavit jer će se prisjetiti one noći :P

molim?Azad u 60. nastavku???

idem sad na 35 dio
roska is offline  
Old 10.01.2013., 15:34   #1014
Quote:
DECAMERON_DIAZ kaže: Pogledaj post
Kad se to dogodi bas me interesuje, ima li kakav klip ???
Evo te scene.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 10.01.2013., 15:34   #1015
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
to je neko sjecanje u pitanju,slika je otprije,scena mislim kad su se vratili u mardin iz istanbula. prikazivali su oni njega svakako nakon smrti,narin ga je zamisljala cesto.
aha,tako već da
roska is offline  
Old 10.01.2013., 15:37   #1016
Jbte, šta je ovdje užareno !

Pršti sve od Aška ?Vidim da ima i travarstva .
znači, budemo se malo makli od golubova i plahti ?

Dođe mi da se bavim bizmisom prodaje slin smajlića

Neka , neka, nek se aška ....i nek se pjeva , jelde @D.B. i @xavka ?
Xavka đnm bnm, promijenila si tim ? Sad smo na Boran-style avatar, a i Dona nam se sva oSilila i oBoranila !
Nego, jel mi se to učinilo da sam ovdje pročitala,il negdje drugo ?
Boran Aga u Istanbulu bogatiji od Sile/cotton mu Istanbulske ?
Pa jbte, čime se ti ljudi bave, ja sam točno ljubomorita postala.Em se aška, em bogati, a ti sapka dipli po tipkovnici besplatno !


__________________
#biokovo
sapunka is offline  
Old 10.01.2013., 15:50   #1017
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Eh, ali onda ima i ona s kraja snimanja, s večere, gdje samo što mu u krilo nije sjela. Zato me i bune i voljela bih razumjeti onaj kratak isječak iz 2011. u kojemu govori o njoj.

Moje je mišljenje da su iskrice sijevnule s obje strane. Onaj njezin rigoleto je to skužio i zato ga se kasnije stalno nalazi na slikama iz Mardina. Meni je neprofesionalno da partner jednog od glavnog glumaca stalno bude iza kamere i prati što mu glavni glumac radi s dragom. Mislim, bezveze, dodatan pritisak za vrijeme snimanja scene koju Akif nije bio dužan trpiti. A Yilmaz je kao faca u Turskoj i svašta si seljačina dozvoljava. I nek' je tu došlo do svađe, to bi mi bio valjan razlog za onakve istupe kasnije. Kašnjenje ne.
al nije on u vrijeme snimanja Sile cijelo vrijeme bio sa Leylom,jos zarucen? ne vjerujem da se zarucio a bio zateleban u Cansu.Na koju mislis sliku s vecere,onu zajednicku gdje ona drzi malenog? Mislim da je to ispalo tako,mozda su na toj prigodi i izmijenili koju rijec,kad su vec svi bili,a i kamere,no ne vjerujem da je bilo neke srdacnosti.
A gdje su te slicice sa seta gdje je i taj Cemo.kakva crna faca je on.dobro ga nismo vidjeli u kojoj sceni.

i da,ste vidjele Borana na djelu,malo ispod lancuna bi on,nego bilo je jos takvih scena kad on krene pa uvijek nesto izmisle,ili telefon zazvoni,ili mali place,niti da se njusnu,ona mu se samo priblizi i onda rikverc
a bas mi fali nekako jedan onaj strastveni zagrljaj.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Old 10.01.2013., 15:53   #1018
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Evo te scene.


Samo se igram sa sinom, nemam lose namjere.
Sila, ženo moja.


Ja i dalje mislim da su oni mučkali jedno sa drugim i niko me ne može uvjeriti u suprotno.
Kakvo kasnjenje, ko se još svađa ovako žestoko zbog toga.
Joj Bilmaza bih ubila, sta se on imao mješati tamo gdje mu nije mjesto.

Sapka -patim od boranizma, agizma, Akifizma
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 10.01.2013., 15:56   #1019
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post




Sapka -patim od boranizma, agizma, Akifizma
Ovo je najbolji opis
__________________
Svaka izdaja počinje sa ljubavi! Usamljenost rađa misao, misao rađa nezadovoljstvo, nezadovoljstvo pobunu.
DECAMERON_DIAZ is offline  
Old 10.01.2013., 15:57   #1020
evo kolko ja gledam oni se non stop nešto dodiruju i ljubakaju ali i ona mu non stop nešto serka,i to sve od 30. epizode

a gledam sad kako joj pere noge,i ona lipa muzika,i ona mu govori da ga voli,a on njoj,da i on nju voli,i onda se digne iz onog lavora i kraj romanse opet se nešto napizdila

ma tu se nešto kuha kad je ona takoreći non stop ljuta,il on mora ići negdi il se priprema za okršaj sa onim ludim đihanom,pa se ona nemože pomirit stim da bi ga mogla izgubit,neznam točno.teško je bez prijevoda
roska is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:15.