Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2015., 12:42   #41
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Da, ali je pofuri vrućom vodom. Nemoj mu dati sirovo.
Thnx, prokuhala sam ju s piletinom i zobi i sve je slistio
Irinanana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 12:23   #42
jučer sam psu dala kikiriki (ne onaj prženi već u ljusci). Nanjušio ga je dok smo jeli i skroz se raspametio. Pročitala sam negdje da im se smiju dati male količine. Inače obožava i kokice, ne iz mikrovalne i bez soli...
zelazny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 14:56   #43
Quote:
Irinanana kaže: Pogledaj post
zna li netko da li psi smiju blitvu? to trenutno jedino imam doma, a za hitno mi je dok sutra odem u ducan. pas mi je gastriticar, zato pitam
Kaj još daješ gastritičaru a da mu paše?
Zanima me jer i ja imam takvog. Osim meseka i riže dajem samo bundevu i malo mrkve, batat te malo banane između obroka koji put griz jabuke ali da nije kisela...ostalo nadoknađujem algama i biljnim pripravcima.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2015., 00:15   #44
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Kaj još daješ gastritičaru a da mu paše?
Zanima me jer i ja imam takvog. Osim meseka i riže dajem samo bundevu i malo mrkve, batat te malo banane između obroka koji put griz jabuke ali da nije kisela...ostalo nadoknađujem algama i biljnim pripravcima.
Ja sam podosta amater oko kuhanja pesekima i jako sam limitirana sa hranom s obzirom na to da je alergican na apsolutno sve.
Zasad mu super odgovara proso, piletina i celer u kombinaciji. Prokuham proso i celer 15-20 min u jednom loncu i piletinu u drugom (nasjeckana na male komade) i onda do sve promijesam, slozim porcije i malo malo sameljem sa stapnim mikserom da postane kao kaša (lakše mu je probaviti). Blitvu cu mu kombinirati 1 tjedno, batat moram nabaviti pa cu mu i to umjesto celera davati. Zasad mu je ovo super, mora biti toplo da ne povraca, plus u to umutim pola peptorana od 75mg. Otkad mu kuham, malac se preporodio.

e da, i probaj mu vise puta dnevno davati jesti, da mu je stalno pun zeludac pa mu kiselina ne nagriza toliko. moj jede 3 puta dnevno po 100g, jos mu taj obrok podijelim na 2 puta po 50g s razmakom od cca pol h.
Irinanana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 08:20   #45
Da batat ti je super ali treba malo dat uz meso moj se udebljao od njega. Peptoran po meni dugorocno unistava probavu ja ga izbjegavam osim tu i tamo kad je bas frka. Koliko je tezak pas?
Inace meni su rekli vet. Da mi pas nece moci bez pept. Pa ipak moze.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 16:27   #46
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Da batat ti je super ali treba malo dat uz meso moj se udebljao od njega. Peptoran po meni dugorocno unistava probavu ja ga izbjegavam osim tu i tamo kad je bas frka. Koliko je tezak pas?
Inace meni su rekli vet. Da mi pas nece moci bez pept. Pa ipak moze.
A Edi je idealna tezica cca 15kg, jer je veci francuski buldog, a sad ima 13,5kg i vide mu se rebra. Bas je smrsavio. Ja bi htjela da se malo udeblja
A sto jos od mesa kuhas svojem? Mislila sam mu dati svinjetinu, postoje razlicite teorije oko toga, ali sam pricala sa veterinarom i kaze da je to sve mit, pogotovo ako kuhano dajemo, ne moze mu biti nista.
A peptoran dobiva iskljucivo zbog tog sto ga skidam s kortica pa kao da mu kortici zeludac ne iritiraju jer ima grozne probleme s alergijama sad kak sve cvjeta

P.s. Predlaze da prijedemo na PP jer smo otisle malo off topic, pa da ne ljutimo admine
Irinanana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 04:26   #47
Ili se možete jednostavno prebaciti na za to predviđene teme
Kuhanje za psa
Gastritis kod pasa
Alergije kod pasa

i podijeliti svoja iskustva i sa drugima, to je valjda i bit foruma. Ajde pliz na za to predviđene teme pišite.
Twinkle T is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 14:50   #48
dajete li svojim pesekima komorač? zanima me jer mu ne želim stalno davati korijen celera, pa me zanimaju neke alternative, a da nisu mrkva, grašak i blitva
Irinanana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 06:41   #49
Quote:
Irinanana kaže: Pogledaj post
dajete li svojim pesekima komorač? zanima me jer mu ne želim stalno davati korijen celera, pa me zanimaju neke alternative, a da nisu mrkva, grašak i blitva
Probaj s korabicom kad se pojavi na placu. Nikad ne bih pomislio da se jedan jazo može penjati po meni samo za komad korabice. Očito ima nešto u tom specifičnom mirisu i okusu što ih privlači jer znam za još nekoliko pasa s istom sklonošću.
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:24.