Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Zdravlje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2005., 11:45   #21
a cuj,imas 2 smjene,
a u svakoj ih ima bar dvoje plus neki praktikant il sta su vec,kad svi nose bijele kute ko bi ga znal
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2005., 11:58   #22
Ja sam jako zadovoljna sa Silvom i cijelom ekipom. Idem tamo već par godina i uvijek su isti veterinari, nisam primjetila te promjene. Imam fakat boležljivog peseka tako da sam često tamo, uvijek su svi jako srdačni i nebi se složila da nisu stručni.
Za Ljolju sam pročitala na jednom forumu (LJubimci ili Svijet ljubimaca) da je jako ljubazan ali da nije baš neki stručnjak ali ja nisam nikad bila kod njega samo prenosim što sam čula.
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2005., 12:17   #23
Quote:
chani kaže:
duplo skuplja od ostalih
zoe je ok, ali istina naplaćuje odokativno.

a to da ljolje nije stručan on je čak najduže radio ko silve. vodio je posao. moš provjerit koliko je ljudi otišlo za njim kad je otvorio praksu.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2005., 12:30   #24
Ja nisam nikad bila kod njega pa ništa ne tvrdim, samo sam čitala jednu potresnu priču na drugom forumu. I moja prijateljica ide k njemu i jako je zadovoljna.
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2005., 12:36   #25
Quote:
lea_li kaže:
Ja nisam nikad bila kod njega pa ništa ne tvrdim, samo sam čitala jednu potresnu priču na drugom forumu. I moja prijateljica ide k njemu i jako je zadovoljna.
daj link na potresu priču
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2005., 13:01   #26
išli smo jedno vrijeme kod zoe; bila mi je ok, iako ništa posebno, malo je ipak prerazvikana i mislim da je boni dala malo bezpotrebnih kortikosteroidnih inekcija tu i tamo.
sad smo u plavom križu na knežiji, idem samo kod veterinarke; s njom sam zadovoljna; bono je imao folikularni konjuktivitis, i nikako ga smirit; na kraju mu je dala blagu narkozu, bavila se s njim strpljivo sat i pol iako se i pod narkozom malo ritao
kod veta ne idem jer sam čula da zna opalit po čepu, no jednom smo morali ići, a bio je blagdan, ostali smo bez 700kn; iako je bio blagdan malo je pretjerao jer mu ništa skoro nije ni napravio osim spičio mu 3-4 inekcije
bono1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2005., 13:43   #27
Re: veterinari u zg-u

Quote:
Masha1 kaže:
Mislim da je najbolji dr.Kozjan iz španskog, jer bili smo kod par veterinara koji su znali postaviti i krivu dijagnozu, a on je spasio moju kujicu kad ju je ugrizao krpelj, i mislim da je on jedan od najboljih veterinara u zg-u.
čuj, piroplazmozu je najlakše dijagnosticirati i liječiti.
vjeruj mi, to je najzahvalnija bolest za veterinara
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2005., 14:05   #28
Ja sam kod Markovića na Krugama. Meni je ok, možda izgleda malo umišljeno al znam ga i privatno pa ne smeta. Sviđa mi se što ima sve na jednom mjestu, op.salu, rtg, ljudi koji rade kod njega su jako ljubazni, uslužni, stručni. Pesek mi je imao piroplazmozu, digla sam ga u sred noć u nedjelju, nije mi ništa rekao

Jedino kaj je skup, al ajde, za pesa bi i zadnju paru dala.
__________________
Its amazing what goes into making something efortless
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2005., 17:11   #29
O Markoviću se dosta toga negativno pričalo; tj dosta ljudi je nezadovljno s njim; no opet frend je išao kod njega sa bivšim psom i bio je skroz zadovoljan
sad sa novim ide kod kastora i dara kojeg sam mu ja preporučila jer sam čula da su izvrsni pa nije baš zadovoljan jer kaže da previše paranoiziraju

najbitinije je naći nekoga tko vama paše, i kao osoba i kao stručnjak; jer sto ljudi - sto ćudi
meni je najbitnije da mogu porazgovarati sa veterinarom i pitati sve što me zanima, o svakoj tableti, injekciji i sličnom
za sada nisam imala prevelikih negativnih iskustava
bono1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2005., 22:35   #30
Marković je
Istina, oskuplji je, ali kao što je jedna forumska kolegica napisala: za pesa bih dala i zadnju paru.
Lady Grey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2005., 22:42   #31
Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
a kkva su vam iskustva s onom nekada jako razvikanom ambulantom Zoa
Mi smo recimo jako zadovoljni s njima. Od kad je bila štene, naša mala ide kod njih i uvijek su stvarno bili super. Moja mama isto ima peseka, nije prvo išla kod njih, na kraju se ipak odlučila za njih, i isto je sad zadovoljna. Možda jesu malo skuplji, ali stvarno imaju iskustva, ne čeka se dugo, sve u svemu baš smo jako zadovoljni.
koka007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2005., 23:03   #32
Quote:
koka007 kaže:
Mi smo recimo jako zadovoljni s njima. Od kad je bila štene, naša mala ide kod njih i uvijek su stvarno bili super. Moja mama isto ima peseka, nije prvo išla kod njih, na kraju se ipak odlučila za njih, i isto je sad zadovoljna. Možda jesu malo skuplji, ali stvarno imaju iskustva, ne čeka se dugo, sve u svemu baš smo jako zadovoljni.
vjerujem da imaju znanje i iskustvo..no veže me izrazito loše iskustvo s dotičnom vlasnicom a samim time i cijelom tom poliklinikom...tako da me zanimalo kakva su vaša iskustva ja tamo više nikada ne bih kročio
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2005., 23:17   #33
Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
..no veže me izrazito loše iskustvo s dotičnom vlasnicom a samim time i cijelom tom poliklinikom...
Potpisujem svaku riječ.
Lady Grey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2005., 23:32   #34
Quote:
Lady Grey kaže:
Marković je
Istina, oskuplji je, ali kao što je jedna forumska kolegica napisala: za pesa bih dala i zadnju paru.
hm, preskup...
obicno ljecenje upale zeluca il kog vraga je bilo kod prozdrljive rottice nikad ne ispadne ispod soma i pol kn,i to da racun i nis ne specificira il pak varijanta kad ne da racun,pa g shebes kad kazes da ces platit karticom lol hmmm
po meni je brijac...
neki vrag za kicmu kod starijih pesa kaj u apoteci dode max 80 kn (humani preparat,isti sastav) ,kod njega 400 kn,al ne mogu se sad sjetit sta, kondroitin il nekaj takvog...
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2005., 08:56   #35
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
Veterinarska ambulanta i ljekarna Plavi križ
Konjička 21
radno vrijeme od 0 do 24 sata
tel.: 3839 111, 091/3839 111
Bilo bi dobro da ne uvaljuje stare lijekove na ivici datuma isteka.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2005., 09:36   #36
Quote:
chani kaže:
hm, preskup...
obicno ljecenje upale zeluca il kog vraga je bilo kod prozdrljive rottice nikad ne ispadne ispod soma i pol kn,i to da racun i nis ne specificira il pak varijanta kad ne da racun,pa g shebes kad kazes da ces platit karticom lol hmmm
po meni je brijac...
neki vrag za kicmu kod starijih pesa kaj u apoteci dode max 80 kn (humani preparat,isti sastav) ,kod njega 400 kn,al ne mogu se sad sjetit sta, kondroitin il nekaj takvog...
Pa rekla ja da je skup Ja sam pred ljeto pljunula 2000 kn za operaciju svoje kujice.

Al u većini slučajeva kad dođem su tamo tete veterinarke a ne on On piči po kućnim posjetima.
__________________
Its amazing what goes into making something efortless
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2005., 09:40   #37
Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
vjerujem da imaju znanje i iskustvo..no veže me izrazito loše iskustvo s dotičnom vlasnicom a samim time i cijelom tom poliklinikom...tako da me zanimalo kakva su vaša iskustva ja tamo više nikada ne bih kročio
A vala ni ja isto. Sjećam se prije nekoliko godina sam tamo odfurala pesa na slikanje i nisu mi htjeli dat njegove snimke da odnesem svom veterinaru!! A sve sam uredno platila. Njihova šema je bila da sam trebala prebaciti pesa kod njih na lječenje i da su te slike njihovo vlasništvo.
Sjećam se da sam ostala PAF! A moja sisterica na licu mjesta digla takvu buku, zaprijetila im i dali nam slike. Od onda.. ni nogom nisam kročila tamo
__________________
Its amazing what goes into making something efortless
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2005., 10:35   #38
Kastor & Dar - meni su stvarno odlični
Agirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2005., 10:59   #39
Thumbs down

Quote:
Naya kaže:
A vala ni ja isto. Sjećam se prije nekoliko godina sam tamo odfurala pesa na slikanje i nisu mi htjeli dat njegove snimke da odnesem svom veterinaru!! A sve sam uredno platila. Njihova šema je bila da sam trebala prebaciti pesa kod njih na lječenje i da su te slike njihovo vlasništvo.
Sjećam se da sam ostala PAF! A moja sisterica na licu mjesta digla takvu buku, zaprijetila im i dali nam slike. Od onda.. ni nogom nisam kročila tamo
ajd dobro kada ste se već vi raspisali o vašim lošim iskustvima da navedem i ja svoje..makar izbjegavam ovako anonimno iznositi protiv bilo koga...dakle...frend i ja se vračasmo s sparinga i kad ono na parkiraliuštu ugledasmo neku mačku kojoj je zadnji dio tijela bio totalno smrskan i pregažen... ono, obadvoje smo ostali šokirani...no, mislili smo da je mrtva ali opet nas je šokiralo u kojem je stanju bila...no, sjednemo mi u auto i krenemo..kadli se meni učini da je mačak u drugom položaju i da nije na istom mjestu...no, da ne dužim..mačka je još bila živa...i mi je stavili u vrečicu i kud ćemo...bila je subota predvečer..i ja se sjetim Zoe i informacije da ona radi non stop...i tako mi odlučili da je odvedemo tamo i da ju oni tamo s injekcijom usmrte da se jadnica ne muči ...i što da pričam...dođemo mi tamo...kažemo o čemu se radi...i da nije uopće problem koliko to košta samo neka je usmrte s injekcijiom da se maca ne muči....tam na onom prijemnom pultu (valjda neka praktikantica) ženska je bila malo zbunjena ali da će ona pozvati vlasnicu (Zou)...što da pričam..dođe ta Zoa i počne se tako bezobrazno derati u smislu..."što mi mislimo da je to nekakav higijenski servis, šinteraj ili bla bla"...a mi joj kažemo da uopće nije problem u ničemu jer sve ćemo lijepo i platiti koliko god hoće i dok je usmrti mi ćemo je odnjeti i bla bla...ma što da pričam....mi onako u šoku (jer maca je fakat bila u očajnom stanju) nismo ni snašli kako je bila bezobrazna...a recimo ako se netko snađe na bezobraznike onda sam to ja... ali fakat bili smo pod šokom jer nismo ni u snu mogli sanjati da će nas netko tko bi trebao imat barem neke temeljne "humanističke" nazore i emocije naspram životinja..tako dočekati i napasti...i niš..poslije smo otišli na Vet. faks i tamo na Internoj dežurnom veterinau ispričali slučaj i on je naravno ostao šokiran i besplatno usmrtio mačku...dakle, nakon takvog ponašanja dotične btw. sve se to odigralo u hali za čekanje pred par šokiranih mušterija!..ne bih nikada ušao više u njenu kliniku ili bilo koju životinju njima na "pažnju" dao
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2005., 12:31   #40
Nisam čula još niti jedno pozitivno iskustvo s ambulantom Zoa.
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:25.